Kastamonu Hurdacı

Bozkurt Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal adıyla hurda alımında konumunuza geliyoruz. En büyük Kastamonu Bozkurt hurdacı firmasıyız. Yurdun dört bir tarafından, hurda alıyoruz. Anlık Bozkurt hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Benzersiz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz bütün faaliyetleri buradan öğrenebilirsiniz. Kastamonu Bozkurt bölgesinde hurdalarınızın görüntülerini göndermek amacıyla hurdacı numaramız ile irtibata geçebilirsiniz. Miktarı yüksek hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kastamonu hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Bozkurt Hurdacı Firma

Bozkurt bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Bozkurt hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Bozkurt merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Kastamonu ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Bozkurt ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sadece Kastamonu Bozkurt ilçe merkezinde değil, tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Bozkurt hurdacısı olarak Kastamonu ilinin her yerinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz.

Bozkurt Hurdacı Numarası

Bozkurt hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Boş yere süre geçirmeden arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Kastamonu Bozkurt hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Dolayısıyla hurda satışı yapmak nedeniyle bizi aramalısınız.

Bozkurt Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Hurdacı

Bozkurt ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak renginden ötürü sarı hurda denilmektedir. Bu yüzden Bozkurt hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki Bozkurt sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edene saat başı yollanmaktadır. Pirinç sarı hurda alanlar konulu içeriği okuyun. Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır.

Bozkurt hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Bozkurt Hurda Krom Alan Firma

Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Kastamonu Bozkurt hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük yollanmaktadır. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Bozkurt Hurda Alan Yerler

Kastamonu Bozkurt geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit atık hurdası alıyor. Hurda kablo almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Antimon zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Bozkurt hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Bozkurt yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suylatemasında korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin değerinin inmesine neden olur. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, hurda bakır, demir hurda, kablo hurdası, çinko,sarı hurda, ve hurda kurşun alırken fiyatlar uyguluyoruz. Bozkurt hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz.

Bozkurt Hurda Sac Alım Satımı

Veranda tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Bozkurt ilçesinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Firmamızda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Bozkurt Bakır Hurdası Alan Yerler

Bozkurt genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Bozkurt bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Bu sitede paylaşılan Bozkurt hurda bakır fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Kastamonu Bozkurt hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Bozkurt hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Bozkurt Hurda Alüminyum Alanlar

Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Hurda satanların desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz.

Sitemizdeki Kastamonu Bozkurt alüminyum ton fiyatlarını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metne göz atın Bizlere gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız.

Kastamonu Bozkurt alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek satmak için iletişim kurabilirsiniz. Bozkurt ilçesinin tümünde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız.

Bozkurt Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Kastamonu, Bozkurt hurda kurşun alımı için en yüksek fiyatı sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Kastamonu Bozkurt çatı minare kurşunu fiyatları günceldir. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami sökümü kurşun hurdası fiyatıfiyatları sormak sebebiyle sitemizde yer alan telefon numarasını arayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımımıza bakmak istemelisiniz.

Bozkurt Hurda Kablo Alanlar

Bozkurt hurda kablo alan yerler içindeyiz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bozkurt hurdacı firmayız. Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Kastamonu Bozkurt hurda bakır kablo kilo fiyatı günceldir. Piyasada bolca satılan 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurda alanlar hakkındaki metini ziyaret edin. Hurda kablo tellerindeki bakır sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo borsasından pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Kastamonu Bozkurt ilçesinin her yerinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Ayrıca tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken en iyi fiyat listesini öneriyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Ayrıca hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Bozkurt hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablo alımı yapmaktayız. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Bozkurt Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Bozkurt çinko hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firma gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Bozkurt çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Bozkurt Demir Hurda Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklayınız. Güncel demir hurda fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı gönderimize bakmak istersiniz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen madenler arasında bulunmaktadır. Buradaki Kastamonu Bozkurt extra demir hurda ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Firmamız Bozkurt ilçesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Unutmayın ki her cins demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alımı yapılır. Bozkurt ilçesinin tüm mahallerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Bozkurt Nikel Hurda Alan Hurdacılar

Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında mümkün olduğunca özenli çalışılmalıdır. İlçe genelinde %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, anot nikel, nikel turbo hurda alım satımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Bozkurt nikel hurdaları alıyoruz.

Bozkurt Hurda Cam Kırığı Alanlar

Bozkurt ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Özellikle renkli ve şeffaf süt şişesi, otomobil camı vs. cam hurdalar oldukça fazla satılıp alınıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde koruyan organik olmayan katı malzemenin isimdir.

Bozkurt İkinci El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde yük asansörü, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, plywoon hurda satılıktır. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalmış nalburlardan edindiğimiz Bozkurt ilçesinde yıkılmış ev binalarından çıkarılan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz.

Bozkurt Fabrika Bozumu

Bozkurt fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak mülkün titizlikle dolaşılarak gerekli ekipmanın seçilmesi daha doğru bir çalışma olur.

Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar arasında öncü olduk. Yıllardır binlerce fabrika sökümü ihalesini başarılı bir biçimde tamamladık. Güvenlice tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir.

Bozkurt Hurda Klima Alımı

Hurda klima Bozkurt çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içindedir. Bozkurt ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Bozkurt Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Bozkurt Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen yere nakil ediliyor. Bozkurt hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Bozkurt Hurdacı Telefon Numarası

Bozkurt en yakın hurdacı deposu ismi ile her tür hurda eşya alırken yerinize personel yolluyoruz. Bu haliyle size en yakın hurdacı Bozkurt etrafında hizmet vermekten onur duyuyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Bozkurt çevresinde hurda alırız. Bozkurt hurdacı şirketi olan firmamız ile adresten her tür hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Bozkurt Anlık Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarlı hurdaların alım satımında borsadan yüksek kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Bozkurt hurdacı hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyatlar an be an değişmekte. Kesin hurda fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Bozkurt İkinci El Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız.

Bozkurt Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Kastamonu ve Bozkurt ilçesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik, polistren, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda alıyoruz.

Bozkurt plastik hurdası alanlar içinde bulunan firmayız. Bu sitede yayımlanan Kastamonu Bozkurt plastik kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

7/24 Hizmet Veren Bozkurt Hurdacı Firması

Sektörün verdiği deneyimler süreci ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Bozkurt hurdacı olan firmamız ile haftanın yedi günü çalışıyoruz. Tam tamına bin dokuz yüz doksan beşden bu zamana değin hurdacılık ile yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bozkurt Hurda Akü Alan Hurdacı

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılmaktadır. Akü hurdası fiyatları makalesine mutlaka göz atmalısınız. Dolayısı ile Halk Metal ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü içerisindeki kurşunlu sıvı sebebi ile geri dönüşüm tesileri için oldukça kıymetlidir. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur.

Bozkurt 2.el Restoran Ekipmanları Alım Satımı

Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi set üstü mekap vb. sanayi tipi mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

Bozkurt Hurda Kumaş Alanlar

Parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Bozkurt çevresinde süprem kumaş, hurda şifon, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımlarında istediğiniz konuma geliriz. Kiloyla hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş alımı yapıyoruz.

Kiloyla pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayınız. Kastamonu Bozkurt kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Bozkurt hurda kumaş ton fiyatlarını her gün yollamaktayız.

Bozkurt Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Daha güzel bir Kastamonu Bozkurt için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Bozkurt hurdacılar sitesindeki depomuzla sektörde hizmet ediyoruz.

Bozkurt Bina Yıkımı

Bozkurt kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş binaların en baştan yapılması sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, sökülen çelik kapılar, çıkma pimapen gibi her türlü hurda malzemeyi piyasa fiyatına alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen güvenlik önlemleri Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz.

Bozkurt Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Ederinden fazla fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol hurda, hurda peçete alanlar arasındayız. Bozkurt hurda kağıt alıp satanlar içindeki firmamız Halk Metal ile ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatı isteyebilirsiniz.

Bölgede okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla müşterilerimize normalden yüksek kazanma imkanı iletiyoruz. Bozkurt hurda karton ticareti yaptığımız alanlar içindedir. Bu sayfadaki Bozkurt hurda kağıt kg fiyatı güncellenmiştir

Bozkurt Hurda Araç Alanlar

Bozkurt hurda alımında hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Bozkurt çevresinde hurda otomobil alım hizmeti veriyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası için istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bozkurt Hurda Raf Alanlar

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Bozkurt raf hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerler sayfamıza bir göz atabilirsiniz. Bozkurt 2.el raf hurdası alımı için mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen aktarlar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el market rafı satıcıları içindeyiz.

Bozkurt İkinci El Eşya

Bozkurt Kastamonu yeni ve ikinci el oturma grubu satıyoruz. Sahibinden satılık sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları bulunur. Sıfır gibi 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ait çağrı merkezi telefonlarıyla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi nakit para ile satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan firma konusunda bilgi paylaşılan yazımızı okuyabilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp