Şişli Hurdacı

Bozkurt Mahallesi Hurdacı

Şişli Bozkurt mahallesi hurdacı firmaları içinde lideriz. İstanbul Avrupa yakası Bozkurt mahallesinin tamamında hurda ve 2.el ev eşyaları alımı için eşyanın ederini diğer firmalardan iyi fiyatlarla ödüyoruz Bozkurt hurdacı firması olarak her türden hurda malzemeyi adresten almaktayız Şu an İstanbul Şişli firmasıyız. Bununla birlikte Şişli Bozkurt mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Şişli mahalle merkezindeki Bozkurt hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Bozkurt mahallesi hurdacı firmalar içerisindeyiz. Halk Metal olarak Şişli Bozkurt mahallesine yakın mekanlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Güncel İstanbul Şişli Bozkurt hurda fiyatları ile alım yapmaktayız.

İstanbul geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız Halk Metal takdirlerinizi kazanmaya devam ediyor. Tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası satanlara piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Avrupa yakası Şişli bölgesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz

Bozkurt Hurdacı Firmalar

Bozkurt hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Şişli Bozkurt etrafında benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizde her çeşit hurda çinko satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi aramalısınız. İstanbul ilinin eşsiz mahallesi Bozkurt sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Bozkurt etrafında değil, bütün mahallelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Bozkurt bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek halkımızın faydalanması için çalışıyoruz. Bozkurt mahallesinde ve Şişli merkezinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alan yerler içinde en iyisiyiz. Şişli hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz.

Yurdumuzda senede 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 24 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı ortaya çıkıyor. Boşa giden malzemelerin %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde on ikisini cam hurdaları, yüzde 4’ünü metaller, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu kıymetli atıkların 4/5 dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Bu atıkların piyasa değeri 1.5 milyar TL tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Bozkurt Mahallesi Hurdacı Telefonu

Bozkurt adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Bozkurt hurdacı telefonu sitemizin altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Bozkurt Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır hurda alanlar alanında detaylı bilgi var. Bozkurt içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Bozkurt hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Sayfamızdaki Bozkurt bakır hurdası ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. İstanbul Şişli Bozkurt bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alıyoruz. Bozkurt Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bozkurt Hurda Demir Alım Satımı

Bozkurt çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı edinmek nedeni ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alımı paylaşımına mutlaka göz atmalısınız. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunabilen metaller içerisinde bulunur. Sitemizde yayımlanan Bozkurt hurda demir fiyatları güncellenmiştir. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Şişli Demir hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Sizinde bildiği gibi her türden demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız. Firmamız Bozkurt mahalle genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Bozkurt Mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

. Bize güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu satışı için iletişim kurabilirsiniz. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Bozkurt mahallesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımı profesyonelce yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Şişli Bozkurt alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Hurdasını satanların destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz.

Bozkurt Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. İstanbul Şişli ile Bozkurt Mahallesinde hurda kurşun alımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Bozkurt hurda kurşun ton fiyatını kayıt olanlara her gün gönderiyoruz. Yeryüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle göze çarpar. Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz.

Bozkurt Hurda Sac Alan Firma

Şantiye çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. İstanbul Şişli Bozkurt ve çevresinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bozkurt Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom kilo fiyatı sayfamızı muhteşem olacaktır. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Krom hurda alımı bölümünü ziyaret etmek iyi gelecektir.

Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Bozkurt Çinko Hurda Alımı

Bozkurt etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Şişli Çinko hurdası alanlar gönderisine bir göz gezdirmek istersiniz. Bu sayfadaki Bozkurt mahallesinde çinko hurdası kilo fiyatını abonelerimize günlük gönderilmektedir. Çinko hurdası kilo fiyatı paylaşımımıza mutlaka göz atın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satışı yapmak için arayın.

Bozkurt Mahallesinde Hurda Kablo Alımı

Bozkurt bölgesinde sıklıkla edinilen 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Bozkurt hurdacı firmayız. . İstanbul Şişli Bozkurt mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alıyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar yazıya bir göz atabilirsiniz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder.

İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Bozkurt hurda bakır kablo fiyatlarını her gün göndermekteyiz. İstanbul Şişli Bozkurt mahallesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz. İstanbul Şişli Bozkurt hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Adresten antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Bozkurt Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bozkurt bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk gibi hurda sarı türleri vardır.

Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı bronz araiş almaktadır. Bozkurt Mahallesi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri yekün tutan hurda malzemeler içinde sayılmaktadır. Bu sebep ile Bozkurt sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi amacıyla hurda sarı pirinç konuya bir göz atın.

Bozkurt Mahallesinde Hurda Alımı

Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Bozkurt adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi gecikmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın kıymetini düşürüyor. İstanbul Şişli Bozkurt geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda karton almak üzere evinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı ilke edindik. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır hurdası, ekstra demir, hurda kablo, çinko,sarı, ve kurşun hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Bozkurt hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Bozkurt Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökülmeden önce sökülecek binanın titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Bozkurt fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır. Bu sayede İstanbul Şişli hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık.

Bozkurt Plastik Hurda Alan Yerler

Bozkurt plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Buradaki Bozkurt plastik fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız Avantajlı fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri vardır. İstanbul il Bozkurt bölgesinin tamamından jelatin hurdası, plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz.

Bozkurt Klima Hurda Alanlar

Bozkurt bölgesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Bozkurt mahallesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Bozkurt Moloz Dökümü

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması itina ile yapılır. Halk Metal tarafından alınan her türlü hurda malzemelerin depomuza taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Bozkurt Belediyesi’nce planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor.

Bozkurt Mahallesinde Hurda Nikel Alımı

Özellikle anot nikel hurda, turbo nikel hurda, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdalar toplanırken mümkün olduğunca hassas hareket etmeliyiz. Bozkurt mahallesinde nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Bozkurt Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Arabalarda enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunuyor. Akü hurdası fiyatı paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan tesisler arasındadır. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denmektedir. Hurda akü fiyatı gönderimizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Akü başka deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren suları geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir.

Bozkurt 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya makinesi, alçı sıva makinesi 2.el vidalı iskele, hurda plywood alıyoruz. Yıkılmış apartman binalarından temin edilmiş yeni gibi 2. el kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alan firmalar içindeyiz. Bunun ile birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalan satıcılardan satın aldığımız

Bozkurt Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Alan Yerler

Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacı firmasıyız. Her türlü titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

Anlık Bozkurt Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan özel fiyatlar uyguluyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz En doğru fiyata ulaşmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Bozkurt hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan fiyat listeleri her saat değişiklik gösteriyor.

Bozkurt 2.el Ev Eşyası

Kısa süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi konumunuza gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat veriyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi fiyatı başlıklı gönderisini inceleyiniz Az kullanılan 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek nedeni ile numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Sahibinden büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları depomuzda devamlı mevcuttur. Ekonomik fiyatlarla temiz bir şekilde kullanıldığı kolayca anlaşılan, ikinci el yatak odası takımı satın alabilirsiniz.

Bozkurt Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Daha temiz bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Bozkurt hurdacılar sitesindeki dükkanımız yardımı ile hurda eşya alım satımı gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Bozkurt Hurdacı Numarası

Halk Metal şirketimizle Bozkurt genelinde hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Bozkurt en yakın hurdacı servisiyle her cins hurda malzeme ticareti yapmak için adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yer Bozkurt mahallesinin tamamında servis sunmaktan kıvanç duyarız. Bozkurt hurdacı şirketi firmamız ile yerinizden hurda malzeme alım satım hizmeti vermeye başladık.

Bozkurt İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurda alımı paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız. Özellikle batan pastahaneler tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, ürün reyonları, demir raflar, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Şişli Bozkurt Mahallesi ikindi el raf hurdası fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda raf Bozkurt almak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Bozkurt Karton Hurdası Alımı

Bozkurt mahallesinde kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki işletmemiz ile ticaret yaparak hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan özen ile sizlere çok daha fazla oranda kâr etme şansı sunuyoruz.

Yüksek fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alımı yapıyoruz. Bozkurt karton hurda ticareti yaptığımız yerler içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Şişli Bozkurt mahallesi karton hurdası fiyat listesini talep edenlere her gün yolluyoruz

Bozkurt Kumaş Alım Satımı

Kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Şişli Bozkurt bölgesinde gömleklik kumaş,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Parti malı hurda nevresim kumaşı parçası, makine artığı kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız.

Tonajlı hurda ceketlik, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası alımı için aşağıdaki numarayı vakit kaybetmeden arayın. İstanbul Şişli Bozkurt kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Bozkurt hurda kumaş ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz.

Bozkurt Mahallesinde 2.el Restoran Aletleri Alanlar

2. El tabak kurulama makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi yemek ocağı vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Titizlik ile kullanılan sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Bozkurt Mahallesi Araç Hurdası Alan Firmalar

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Fırsat oldukça Bozkurt yakınlarında hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz. Ama hurda araç trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan römork, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, vergiden düşmüş otomobil hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz.

Bozkurt Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı geçirmeyen organik olmayan katı maddedir. Genellikle şeffaf ve renkli araba camları, içecek şişesi biçimlerinde hurda camlar çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. İstanbul Avrupa Yakası Şişli Bozkurt yakınlarında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Bozkurt Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkım esnasında bilinen tüm güvenlik önlemleri Şişli Bozkurt mahallesi kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek apartmanların yeniden inşaatının yapılması için yıkım işini sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülen kapılar, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurdaları almaktayız. Çok önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi ücretsiz yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Bozkurt Hurdacı

Sektörde uzun yıllar geçirmenin kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 Bozkurt mahallesinde hurdacı firması dükkanımız yardımıyla zamana takılmadan hurda eşya alıyoruz. Neredeyse 23 senedir geri dönüşüm yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp