Şanlıurfa Hurdacı

Bozova Hurdacı Telefon Numarası

Bozova şehir merkezinde hurda satmak nedeni ile gece gündüz ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Yurdumuzun tüm illerinden, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Bozova hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Şanlıurfa hurdacısı olarak Bozova bölgesinde hizmet veriyoruz. En iyi Bozova hurda fiyatlarıyla hurdanızı almaktayız. Daha önce görmediğiniz profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Başarı ile yürütmeye devam ettiğimiz tüm faaliyetlere bu gönderiden erişebilirsiniz. Halk Metal ismimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Şanlıurfa Bozova Hurdacı Firma

Bozova hurdacı firması olarak Şanlıurfa ilinin her yerinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız nakliyesi için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz Sizlerde her tür hurda satmak sebebiyle numaramızı kaydedebilirsiniz. Bozova bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Bozova hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Bozova bölgesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Şanlıurfa ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Bozova sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Bozova çevresinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Bozova Hurdacı Telefonu

Bozova hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde kolayca tuşyalabileceğiniz şekilde yer alıyor. Boşa zaman harcamadan arayarak günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları peşin paraya çevirebilirsiniz. Bozova hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içinde yer alır. Bu sebeple hurda atık fiyatı sormak amacıyla operatörlerimizi aramanız gereklidir.

Bozova Hurda Alan Firmalar

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Bozova kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdayı hemen satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğruyor. Böylece malzemenin kıymetini düşürüyor.

Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası alan Bozova hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda karton almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bozova hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü kablo hurdası alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımı yaparken Bozova hurdacısından yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Bozova hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz.

Bozova Hurda Bakır Alımı

Bozova içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar makalemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, Antikron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Bozova hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin tadına varın. Buradaki Bozova yanık bakır hurdası kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Şanlıurfa Bozova bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Bozova hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

Bozova Sarı Hurdası Alımı

Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Şanlıurfa Bozova hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu sayfadaki Bozova pirinç sarı ton fiyatları dün güncellenmiştir. Sarı hurda alanlar içerikli yazıyı okuyabilirsiniz.

Bozova ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz ticaretinde piyasaya hakim konumdadır.

Bu yüzden Bozova sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Bozova Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Şanlıurfa Bozova bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Etrafta kolayca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Bozova fare yemez kablo kilo fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Bozova ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder.

Kablo hurda alanlar konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. Şanlıurfa Bozova hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu ticareti için buradayız. Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için anlık fiyat teklifini biz veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Bozova hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz.

Çünkü yalnızca hurda alımında uğraşmıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Bozova Hurda Krom Alan En Yakın Yerler

310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Şanlıurfa Bozova krom kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Bozova Hurda Demir Alanlar

Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı yazısına bir göz bakmanız iyi bir şey yaparsınız. Hurda demir, yeryüzünde çokça bulunan madenler arasında bulunur. Sitemizde paylaşılan Bozova extra demir hurda ton fiyatı bugün güncellendi. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız. Hurdacı firmamız Bozova bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Bozova etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Bozova Hurda Kurşun Alanlar

Şanlıurfa ili Bozova kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Bozova çatı minare kurşunu ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar makalemize kesinlikle bir göz atın. Metal kurşun hala kullanılan madendir. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız.

Bozova Hurda Sac Alımı

Depomuzda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Şanlıurfa Bozova çevresinin tamamında sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Bozova Çinko Hurda Alımı

Şanlıurfa, Bozova bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Şanlıurfa Bozova nikel hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan yerler yazısına bakınmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

Bozova Alüminyum Hurda Alanlar

Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Bozova ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör satışı için iletişim kurabilirsiniz. Sayfamızdaki Bozova alüminyum hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Bizlere verdiğiniz önem için saygılar sunarız.

Şanlıurfa Bozova hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacıyız.

Bozova 2.el Ev Eşyası

Az kullanılmış personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu satacaklara değerini nakit para ödemekteyiz. Bozova ilçesinde titiz bir biçimde kullanılmış olan ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Az kullanılmış olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi yerinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar konusunda detaylı bilgi veren makalemizi ziyaret edin Kısa süre kullanılmış ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak maksadıyla bize ait numaralarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Bozova Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Bozova kentsel dönüşüm dahilinde yenilenecek apartmanların uygun bir biçimde imar edilmesi için yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm önlemler

Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler vs. her türde hurdaları almaktayız. Hurdalar bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Bozova Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Bu ilçede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda alımında piyasanın üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Bozova hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında oldukça dikkatle hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

Bozova İkinci El Hurda Raf

Çoğunlukla batan baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda market rafı içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda depo rafı alımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Sayfamızdaki Bozova hurda raf ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurda alımı yazısına bir göz atmak istersiniz. Raf hurdası Bozova almak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bozova Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Bazı dönemlerde Bozova bölgesinde hurda araba alıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, parçalanmış araç hurdası, hurda motor . Elbette sizlere araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Bozova İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte batmış iş yerlerinden satın aldığımız Şantiyelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış fabrika ve benzeri binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Bozova Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Bozova Klima Hurda Alım Satımı

Klima hurdası Bozova bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozova etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Bozova Moloz Dökümü

Yıkım molozu Bozova Belediyesi tarafından belirlenen alana boşaltılır. Fabrika yıkımında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşıma işi güvenle yapılır. Firmamız tarafından alınan tüm hurda eşyanızın şirketimize ait depolama alanına taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Bozova İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her türde yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatı sunmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacı firmayız.

Bozova Akü Hurda Alımı

Akü içerdiği kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde elektrik deposu kullanılır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Hurda akü alan hurdacılar bölümünü okuyabilirsiniz. Dolayısı ile Bozova hurdacı Halk Metal vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapar.

Bozova Güncel Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşmanız gerekiyor. Bozova hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları piyasada saatlik olarak değişkenlik gösteriyor. Unutmayın ki tonajlı hurda alımında piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Hurda fiyatları konulu içeriğe göz atabilirsiniz

Bozova Kullanılmış Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolap satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolap, çöp sıyırmalıklı tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, dinlendirici, restoran tipi kuzine vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacı ile alıcıları işyerimize davet ediyoruz.

Bozova Parça Kumaş Alan En Yakın Firmalar

Şanlıurfa Bozova etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için adresinize ekiplerimizi gönderiyoruz. Kumaş fire hurdası almaktayız. Spot hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş, hurda spot kumaş alıp satıyoruz.

Tonajlı parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Bozova kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Bozova hurda kumaş kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız.

Bozova Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Şanlıurfa şehri Bozova bölgesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatları öğrenmek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Bozova plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında lider konumda olan firmayız. Sayfamızdaki Şanlıurfa Bozova naylon hurdası fiyatları güncellenmiştir

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En idel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Bozova Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Bozova fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak mülkün incelikle gezilmesi gerekiyor. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini aldık. Fabrika sökenlerin bahsettiği gibi kolay bir iş değildir. Güvenlice fabrika söküyoruz.

Bozova Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Bozova hurdacılar sitesindeki dükkanımız iş birliğiyle hurda alımı ve satımı hizmetleri ediyoruz. Sadece bu türden hurdaları alıyor değiliz. Şimdiki halinden yaşanır bir şehir için yirmi dört saat çalışıyoruz.

7/24 Açık Bozova Hurdacı Firma

1996’dan beri geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Bozova hurdacı olan şirketimizle zaman kavramı olmadan hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Sektörde harcadığımız yılların verdiği profesyonelliklerle araç gereç sayımızı çoğaltarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

En Yakın Bozova Hurdacı Numarası

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Bozova etrafında hurda alırız. Bozova hurdacı sitesi firmamız ile yerinden her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Bozova hurdacı firması ismi ile hurda eşya nakliyesi yapmak amacı ile ayağınıza geliyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı firma Bozova çevresinde servisler vermekten onur duyuyoruz.

Bozova Karton Hurda Alanlar

Bozova hurda kağıt alanlar içindeki şirketimiz yardımıyla toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası ton fiyatı edinebilirsiniz. Bozova kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Bozova hurda karton ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız İlçede hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanç etme imkanı iletiyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp