Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece Ulus Mahallesi Hurdacı

Avrupa yakası Ulus mahallesi etrafında temiz kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alım satımı için nakit ödemeler yapıyoruz Büyükçekmece Ulus mahallesi hurdacı firma olarak Ulus mahallesi bölgesinde hizmet ediyoruz. Normalde İstanbul Büyükçekmece firmaları içerisindeyiz. Ancak Ulus mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Halk Metal olarak İstanbul Avrupa Büyükçekmece Ulus mahallesinde hurda çeşitleri alıyoruz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Halk Metal avantajlı devam ediyor. Ulus hurdacı olarak hurdanızı adresinizden almaktayız

Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alımında öncüyüz. Büyükçekmece Ulus mahallesi hurdacı firmaları içinde lideriz.

Günlük Büyükçekmece Ulus hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapıyoruz. Büyükçekmece hurdacı firmasıyız. Avrupa yakası etrafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle bulunduğunuz yere geliyoruz

Büyükçekmece Ulus Hurdacı Firma

Ulus genelinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlığın geleceğine yatırım yapmaktayız. Ulus hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Büyükçekmece Ulus mahallesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Ulus mahallesi çevresinde her cins hurda malzeme alan firmalar içerisinde en güçlüsüyüz. İstanbul merkezinin sempatik mahallesi Ulus öncelikli hizmet verdiğimiz mahalleler içindedir. Sadece İstanbul Büyükçekmece Ulus mahalle merkezinde değil, bütün illerde hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı amacıyla numaramızı tuşlamalısınız.

Ülkemizde bir senede 100 bin ton hastane atığı, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık atılıyor. Bu malzemelerin %4 kadarını metaller, %27’sini plastikler, yüzde 43’ünü hurda kağıtlar, yüzde onikisini cam hurdası oluşturuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin yüzde sekseni yok olmaktadır. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’yin senede 1.6 milyar ₺ zararına yol açıyor. Bizim gibi firmalar çöpe giden bu paranın mümkün olduğu kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Ulus Mahallesi Hurdacı Telefonu

Ulus mahallesi hurdacılık hurdacılık hizmetleri sunduğumuz alanlar arasındadır. İstanbul Büyükçekmece Ulus mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Boş yere zaman geçirmeden arayın en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak için telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Ulus Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

İstanbul Büyükçekmece Ulus hurdacısı Halk Metal özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ulus hurdacı firmayız. . Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları ticareti için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alım satımı için en güzel fiyatları veriyoruz. Genel olarak hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için önemlidir. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Yerinden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler metni inceleyin.

Ulus mahallesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız. İstanbul Büyükçekmece Ulus Mahallesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Ulus kablo fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo piyasası yüksek teklifler sunuyoruz. Çünkü Halk Metal olarak sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Müşterilerde çoğunlukla ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

Ulus Hurda Krom Alanlar

201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımımızı okusanız iyi olur. Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alanlar paylaşımımıza göz atmak istersiniz. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Ulus Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. İstanbul Büyükçekmece Ulus kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Ulus kurşun hurda fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayın.. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz.

Ulus Hurda Çinko Alanlar

Ulus yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alımı bağlantısına tıklayın. Bu sayfadaki Ulus Mahallesi çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alımı bölümüne göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Ulus Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Ulus bölgesinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak renginden dolayı sarı hurda denilmektedir. Haliyle Ulus hurda sarı alanlar içindeyiz.

Ulus mahallesinde hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Bloğumuzda bir süre önceden yazılmış pirinç sarı hurda alanlar yazıya bir göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi yoktur.

Ulus Mahallesinde Sac Hurdası Alanlar

Ulus bölgesinin her yerinden sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek amacıyla. Kış bahçesi çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Depolarımızda yeni üründen farksız 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Ulus Mahallesi Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Ulus mahallesinin tüm sokaklarında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda satılan madenler arasında bulunur. Sayfamızdaki İstanbul Büyükçekmece Ulus hurda demir fiyatları günceldir.

Bildiğiniz gibi her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan için nakit ödeme yapıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatı istemek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderisini okumalısınız. Ulus mahallesinde hurda demir alımı yapıyor.

Ulus Hurda Alan Hurdacı Firma

Ulus Mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Topladığınız hurdayı gecikmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metalin değerini düşürmektedir. Hurda kurşun almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Ulus mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda malzeme alıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımında fiyatlar sunmaktayız. Ulus hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

Ulus Bakır Hurdası Alanlar

antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Sitemizdeki Ulus bakır hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. İstanbul Büyükçekmece Ulus bakır hurdası alan yerler arasındayız. Kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alım hizmeti veriyoruz. Büyükçekmece Hurda bakır bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Ulus hurdacı telefonunu hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Ulus bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayınız. Ulus genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ulus Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Hurda alüminyum hakkındaki konuya bir göz atın. Bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Ulus mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımı müşteriyle yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Büyükçekmece Ulus hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz.

Ulus Fabrika Sökümü Yapıyoruz

İşe başlamadan yıkılması istenen taşınmazın detaylı şekilde incelenmesi gerekir. Profesyonel biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. İstanbul Avrupa Büyükçekmece Ulus Mahallesinde fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Daha önce bol miktarda fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Böylece fabrika sökümü yapanlar arasında meşhur olduk.

Ulus Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece Ulus mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Genellikle renkli ve şeffaf soda şişesi, kırık araç camları biçiminde hurda cam cinsleri bulunmaktadır. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert yapıdaki suları koruyan amorf katı maddedir.

Ulus Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Büyükçekmece Ulus mahallesinde kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki firmamız Halk Metal verdiği hizmetler ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alım satımı yapıyoruz. Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile müşterilerimize piyasadan daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Hurda karton, kağıt alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Ulus hurda karton ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz

En Yakın Ulus Hurdacı

Ulus hurdacıları içerisinde bünyesindeki çalışanlarımız ile konumuzdan her türde hurda malzeme almaya başladık. Ulus en yakın hurdacı firma adıyla her nevi hurda metal alım satımında ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Ulus çevresinde servisler veriyoruz. Halk Metal olarak Ulus mahallesinin etrafında hurda alıyoruz.

Ulus Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ulus hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Ulus mahallesi bölgesinde araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araba hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Ulus Mahallesi Jeneratör Hurda Alan Yerler

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör bulunur. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz.

Ulus Nikel Hurda Alan Firma

Dolayısıyla nikel hurdalar toplanırken oldukça özen ile davranmalıyız. Nikel hurdaları içinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir. Bu mahallede anot nikel, hurda turbo nikel, %95 şablon nikel ile %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Ulus mahallesi nikel hurdası alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Ulus Hurdacı Firması

Tam tamına 27 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 Ulus hurdacı dükkânımız aracılığı ile yirmi dört saat sektöre çalışmaktayız. Sizlerin bahşettiği tecrübelerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Ulus Mahallesinde Klima Hurdası Alımı

Ulus bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Ulus bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda kombi alan yerler içerisindeyiz.

Ulus Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Büyükçekmece Belediyesi tarafından planlanan moloz bırakma alanlarına nakliyesi yapılıyor. Ulus hurdacı Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdanın bize ait alana yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Ulus Hurdacı Sitesi

Daha fazla iyi bir İstanbul Büyükçekmece Ulus mahallesi yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Ulus hurdacılar sitesi 5. bloktaki hurda iş yerimizle atık hurda malzeme geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.

Ulus Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Hurda akü alanlar yazımızı okursanız mükemmel bir iş yaparsınız. Hurda akü fiyatı yazısına bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Dolayısıyla firmamız vb. şirket içinde geri dönüşüm tesisi olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılmaktadır.

Ulus Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

Ulus hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde bulunan Ulus hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Ulus naylon hurdası ton fiyatları güncellenmiştir Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. İstanbul il Ulus mahallesinin tümünden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Ulus Anlık Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyatlarına erişmek sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında pazar fiyatından yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Ulus hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan ton fiyatı Ulus hurda piyasasında hızlıca değişkenlik göstermektedir.

Ulus 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen işyerleri tarafından satışa sunulan orta reyonlar, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Ulus mahallesi hurda çelik raf fiyatlarını arzu edene saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurda alımı bölümünün linkine tıklayınız. Hurda raf Ulus satışı yapmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Hurda raf alımı sayfamıza bir göz bakarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Ulus İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo vb binalardan çıkma hala kullanılabilir 2. el kapı, mutfak dolabı, pencereler satanlar arasındayız. Dolayısıyla işi bırakan şirketlerden edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinci, boya makinesi, alçı mikseri, harç mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood mevcuttur.

Ulus Parça Kumaş Alanlar

Ulus bölgesinin tümünde hurda parça kumaş almaktayız. İstanbul Büyükçekmece Ulus etrafında parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, şifon kumaş, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Defolu dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alım satımı yapmaktayız.

Kilosuyla kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. İstanbul Büyükçekmece Ulus kilo ile hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Büyükçekmece Ulus hurda kumaş fiyatları güncellenmiştir.

Ulus Mahallesi 2.el Cafe Malzemeleri Alan Hurdacılar

Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el restoran malzemeleri almaktayız. Depomuzda mevcut olan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel set üstü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz için siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Ulus 2.el Ev Eşyası

Piyasadan fiyata yeni gibi ve 2.el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. İyi durumda ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi edinmek için firmamıza ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Az kullanılan 2el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı konumunuzdan yüksek fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için piyasasının üstünde fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alan yerler başlıklı gönderimizi okuyunuz Kullanılmış personel masaları, ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop firmamızda yeteri miktarda bulunur.

Ulus Bina Yıkımı

Bina yıkımı yapılırken önem verilen tüm güvenlik önlemleri Büyükçekmece Ulus mahallesi kentsel dönüşümü sebebi ile kısmen yıkılmış binaların tekrar yapılması amacı ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülen kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurdaları ücretle almaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı başarıyla yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp