Anadolu Yakası HurdacıKadıköy Hurdacı

Caferağa Hurdacı

Caferağa mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Caferağa mahallesi hurdacısıyız. Güncel Kadıköy Caferağa hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız. Kadıköy hurdacı firması olarak Caferağa mahallesi caddelerinde hurdacılık yapmaktayız.

Hali hazırda Kadıköy şirketleri içindeyiz. Ancak Kadıköy Caferağa mahallesinde de hizmet veriyoruz. Halk Metal firmamızla Kadıköy Caferağa mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz. İstanbul Kadıköy Caferağa mahallesinde 2.el ev eşyaları ve hurda eşyalar alım satımında hurdanın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz Halk Metal firmamızla Kadıköy Caferağa mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz. İstanbul çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza gelmekteyiz

Tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat teklifler ediyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Caferağa mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü firmayız.

Caferağa Hurdacı Firma

Caferağa hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Kadıköy Caferağa mahallesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda kablo satmak için firmamızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Caferağa öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca İstanbul Kadıköy Caferağa mahalle merkezinde değil, bütün illerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Kadıköy hurdacı olarak Anadolu yakası genelinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Caferağa mahallesinde hurda alan hurdacılar arasındayız. Anadolu yakası hurdacısı olarak her yıl büyümekteyiz. Caferağa mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine yarar sağlamaktayız.

Yurdumuzda senelik olarak yirmi beş milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık çöplere gidiyor. Bu malzemelerin yüzde dördünü metal malzemeler, %27’sini plastik türleri, yüzde 43’ünü kağıtlar, %12’sini hurda camlar gibi hurdalardan oluşuyor. Maatteessüf, bu değerli malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülmeden boşa gidiyor. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye 1.57 milyar Türk Lirası zarar açmaktadır. Kadıköy geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Caferağa Hurdacı Telefon Numarası

Caferağa Mh adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım faaliyetleri sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları öğrenmek için hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. İstanbul Kadıköy Caferağa hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Caferağa Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Halk Metal Caferağa bölgesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Demir, dünya genelinde en fazla alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizde yayımlanmış olan Caferağa 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımını gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Bildiğiniz üzere her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. Caferağa çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için Caferağa hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümünün olduğu linke tıklayınız.

Caferağa Çinko Hurda Alım Satımı

Caferağa yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Kadıköy Çinko hurdası fiyatları linkine tıklayınız. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy Caferağa hurda çinko levha fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı firmalar yazısını okuyunuz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Caferağa Mahallesinde Alüminyum Hurda Alım Satımı

Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. .

Kadıköy Caferağa Mahallesi alüminyum hurda alanlar içinde fark yaratıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Ayrıca alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Caferağa mahallesinde alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

Caferağa Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. İstanbul Kadıköy ve Caferağa hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir. Buradaki İstanbul Kadıköy Caferağa kurşun hurda fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Kadıköy Hurda kurşun alan hurdacı firma yazımıza göz atmalısınız..

Caferağa Mahallesi Krom Hurdası Alımı

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Kadıköy Hurda krom alan yerler makalemize göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı yazısını okumak iyi gelir.

Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin.

Caferağa Mahallesinde Hurda Alan Hurdacılar

Hurda paslanmaz almak için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Caferağa Mahallesi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebeple metallerin piyasa fiyatını düşürmektedir. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Caferağa mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Caferağa mahallesi hurdacı firma olan Hurdacı firmamız Halk Metal her çeşit hurda kurşun alımı yapıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı, hurda bakır, ekstra demir, kablo hurda, çinko, hurda kurşun alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Caferağa hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz.

Caferağa Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda kablo içerikli içeriği okuyabilirsiniz. İstanbul Kadıköy Caferağa hurdacı firması olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Kapıdan hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları almaktayız. Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı için en yüksek fiyatı gönderiyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Caferağa bakır kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından daha yüksek fiyat sunuyoruz. Caferağa mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Etrafta bolca bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Caferağa hurdacı arayanlar için buradayız. . Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satanlar şimdi arayın. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz.

Caferağa mahallesinde genelinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablolar için bize ulaşabilirsiniz.

Caferağa Bakır Hurda Alan Firmalar

Caferağa hurda bakır fiyatları için arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır alan yerler makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Caferağa bakır fiyat listesini uygulamamızı kullananlara bedelsiz gönderilmektedir. İstanbul Kadıköy Caferağa hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Caferağa genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Caferağa mahallesinde hurdacı telefonunu acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Caferağa Mahallesi Hurda Sac Alımı

Caferağa bölgesinde sac levha, hurda sac varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih etmelisiniz. Firmamızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Caferağa Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Caferağa genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Halk Metal firmamız bu hurdaların yanı sıra hurda sarı pirinç radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda sarı pirinç bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. İtiraf etmek lazım ise hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Dolayısıyla Caferağa Mahallesi sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Caferağa hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Sarı hurdası alanlar başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Caferağa Hurdacılar Sitesi

Caferağa hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuzla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sizlere her hali ile yaşanılır bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurda eşyalarınızın alım satımını yapmıyoruz.

Caferağa Hurda Araba Alan Firmalar

Caferağa hurda alımında hizmet veriyoruz. Ara sıra Caferağa etrafında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Elbette size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, çekme belgeli araç hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Caferağa 2.el jeneratör Alımı

Her türlü sıfırdan farkı olmayan 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan Caferağa hurdacıyız alırken en yüksek fiyatı biz veriyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz.

Caferağa Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Caferağa fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Güvenli bir biçimde tesislerin söküm işini yapıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. İşe başlamadan önce sökülecek imalathanenin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Yıllardır binlerce fabrika söküm ihalesi güvenle tamamladık.

Caferağa Mahallesinde Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Caferağa etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Caferağa çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz.

Caferağa Moloz ve Hurda Nakliyesi

Caferağa hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Kadıköy Belediyesi tarafından belirlenen yere naklediliyor. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre molozun taşınma işi itina ile yapılır.

Anlık Caferağa Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurda alımında pazar fiyatlarından daha fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz. Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Caferağa mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında hızlıca değişiyor. Anlık hurda sarı fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz

Caferağa 2.El Eşya

Caferağa bölgesinin her yerinden kullanılmış ve ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz. Her çeşit 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebi ile telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Sahibinden sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası temin edilir. Az kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi konumunuza gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya fiyatı konusunda detaylı bilgi yazılan içeriğe göz atabilirsiniz

Caferağa Hurda Akü Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurda ton fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda akü içindeki kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Hurda akü alım satımı makalesine bir göz gezdirirseniz iyi olur. Dolayısıyla Halk Metal ve benzeri kendi içinde geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir.

Caferağa Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

En ideal fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alımı yapmaktayız. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Caferağa plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde öncü Caferağa hurdacısıyız. Buradaki Caferağa hurda plastik ton fiyatlarını günlük yollamaktayız İstanbul il Caferağa bölgesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları istemek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Caferağa Hurda Cam Alım Satımı

Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan bir yapıdaki su koruyan amorf sert maddelerdir. Kadıköy Caferağa genelinde cam hurda alanlar içerisinde bulunmaktayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, kırık araba camları vs. cam hurdası bulunuyor.

Caferağa Hurda Raf Alımı

Sayfamızdaki Caferağa 2.el raf fiyatlarını talep edenlere güncel olarak gönderiyoruz. Raf hurda ton fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Caferağa 2. el hurda raf fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda alan yerler yazısına göz gezdirirseniz pişman olmazsınız. Çoğunlukla kapatılan kasaplardan temin ettiğimiz çelik raflar, teşhir reyonları, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el raf hurdası satıcıları içindeyiz.

Caferağa Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel alınıp satıldığında elden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz. Caferağa mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası ile %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir.

Caferağa Hurda Kağıt Alımı

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alım satımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesentle hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasa değerinden daha fazla kâr elde etme imkanı sunuyoruz. Caferağa karton hurdası aldığımız yerler içinde yer alıyor. Sitemizdeki Caferağa Mahallesi hurda kağıt ve karton fiyat listesini üyelerimizle günlük paylaşıyoruz

İstanbul Kadıköy Caferağa mahallesinde kağıt hurdası alıp satanlar içindeki şirketimiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Yüksek fiyata kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Caferağa Mahallesi Hurdacı

7/24 hurda alan Caferağa hurdacı olarak gece gündüz kapınıza kadar geliriz. Sektörde uzun yıllardır Caferağa hurdacısı olmanın kazandırdığı profesyonelliklerle makine parkurumuzu geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz. Tam tamına otuz üç yıldır hurda alımı yapan işletmeye sahibiz.

En Yakın Caferağa Hurdacı

Halk Metal firmamızla Caferağa mahallesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Böylece müşterilere en yakın hurda alanlar Caferağa genelinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. En yakın Caferağa hurdacı deposu hizmeti ile her türden hurda metal alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Caferağa mahallesi hurdacı sitesi firmamızla adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

Caferağa Mahallesinde Parça Kumaş Alanlar

Toptan pantolonluk kumaş, hurda gabardin, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Caferağa kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içinde en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Sayfamızdaki Caferağa kumaş hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Caferağa mahallesinde hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz.

Spota düşmüş hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş için peşin parayla ödeme yapılır. Kumaş fire hurdası almaktayız.

Caferağa Mahallesi 2. El Lokanta Malzemesi Alan Firma

Titiz kullanılan restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, tezgah alıp satmaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel retoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi 4 gözlü ocak, salata ve meze dolapları, krom evye, krom paslanmaz küvet, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz.

Caferağa 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış lokanta binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca kapatılan satıcılardan edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz.

Caferağa Mahallesinde Bina Yıkılır

Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bir üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler gibi her cinste hurda eşyayı alıyoruz. Kadıköy Caferağa mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenecek dükkanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tüm tedbirler

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp