Ordu Hurdacı

Çamaş Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm adı ile hizmetimizi devam ettiriyoruz. Çamaş ilçesi yakınlarında hurdanızın görüntülerini yollamak sebebiyle gece gündüz bize iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Ordu hurdacı firmalar arasındayız. Çamaş hurdacı firması olarak faaliyet göstermeye devam etmekteyiz. Ülkemizin dört bir tarafından, her türlü hurda alımı yapıyoruz. En iyi Ordu Çamaş hurda borsası fiyat listeleri ile alım yapmaktayız. Eşi benzeri olmayan hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün faaliyetlerimize okuduğunuz siteden erişebilirsiniz.

Çamaş Hurdacı Firmalar

Çamaş hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Çamaş etrafında yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak sebebiyle firmamızı tuşlayabilirsiniz. Ordu şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Çamaş ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çamaş çevresinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Çamaş bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda madenleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Çamaş hurdacı olarak Ordu genelinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeniz için müsait araçlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz

Çamaş Hurdacı Numarası

Ordu Çamaş yerinden hurda malzeme alımı hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Boşa süre geçirmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Ordu Çamaş hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşyalabileceğiniz konumdadır.

Çamaş Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz.

İş yerimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak Çamaş hurdacısıyız. Konumdan hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Ordu Çamaş alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Burada yayımlanmış olan Ordu Çamaş alüminyum hurdası fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar hakkındaki içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Hurda satanların sayesinde her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Çamaş bölgesinde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle yapmaktayız.

Çamaş Demir Hurdası Alanlar

Çamaş ilçesinin tüm mahallerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Çamaş demir hurdası fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Çamaş ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Güncel hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklayınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümünün olduğu linke tıklayınız.

Çamaş Kablo Hurdası Alım Satımı

Çamaş ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Çünkü sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo alıyoruz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Kullanılış yerlerine göre hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Ordu Çamaş hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı için buradayız.

Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı yaparken değerinin üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Etrafta sıklıkla toplanan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablolar içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alanlar için önem arzeder. Anlık sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Ordu Çamaş hurdacı firması olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çamaş hurdacı firmayız. İçerisindeki tellerin türüne göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu yazdıda paylaşılan Ordu Çamaş kablo fiyat listesini dileyenlere günlük ulaştırıyoruz.

Çamaş Hurda Sac Alanlar

Ek bina çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda her kalitede ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Çamaş etrafında sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih etmelisiniz.

Çamaş Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı demir, hurda bakır, kurşun, kablo hurda, çinko hurda, sarı hurdası ve hurda alüminyum alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Çamaş hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Hurda raf almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Ordu Çamaş geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda alım satım hizmeti veriyor. Çamaş adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda su iletemas ettiğinde korozyona uğruyor. Bu sebepten metallerin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Çamaş Krom Hurda Alanlar

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Çamaş krom kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bölümümüzü dolaşmak konusunda bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

Çamaş Kurşun Hurdası Alımı

Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söyleniyor. Çamaş kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Çamaş çatı minare kurşunu ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu
, Cami sökümü kurşun hurdası sökümü yapıyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası fiyatı bölümümüzü gezmek iyi gelecektir.

Çamaş Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Ordu Çamaş hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yerinize geliyor. Bu yüzden Çamaş hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

İtiraf etmek lazımsa sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Buradaki Ordu Çamaş hurda sarı pirinç ton fiyatını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Sarı alan hurdacı hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Piyasada kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Çamaş ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Çamaş Çinko Hurda Alan En Yakın Firma

Bu sayfadaki Çamaş hurda çinko levha kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda alımı gönderimizi ziyaret ederseniz güzel olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için arayabilirsiniz. Çamaş çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Çamaş Hurda Bakır Alanlar

Buradaki Ordu Çamaş sorma bakır hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Ordu Çamaş bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Antikron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alıyoruz.

Hurda bakır sayfamızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Çamaş hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Çamaş içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Çamaş bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Çamaş 2.el Ev Eşyası

Çamaş içinde yeni gibi ve ikinci el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Kısa süre kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma başlıklı gönderimizi inceleyiniz Az kullanılmış patron masası, ofis mobilyası, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı alım satımlarında yüksek fiyatla ücretler yapmaktayız. Her çeşit 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz.

Çamaş Jeneratör Hurda Alan Firma

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Anlık Çamaş Hurda Fiyatları

Çamaş hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında an be an değişmekte. En güncel hurda fiyatına erişmek amacıyla bizi arayın. Güncel hurda fiyatları hakkında yazılmış metne göz atabilirsiniz Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımında piyasasından fazla ton fiyatı öneriyoruz.

Çamaş Karton Hurda Alımı

Çamaş kağıt hurda alanlar içindeki Halk Metal Geri Dönüşüm yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyata hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alıyoruz. İlçenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımlarında uyguladığımız ekstra özenle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla oranda kazanç elde etme şansı sunuyoruz. Çamaş karton hurdası alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki Ordu Çamaş hurda kağıt ve karton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz ulaştırmaktayız

7/24 Hurda Alan Çamaş Hurdacı

Bildiğiniz üzere iki bin altı yıllarından bugüne hurdacılık yaparak hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Çamaş hurdacı olarak hafta sonları bile sektörde çalışıyoruz. Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı kurumsallık aracılığıyla tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Çamaş Hurda Araba Alan Yerler

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Çamaş etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Çamaş hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araç, vagon hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

En Yakın Çamaş Hurdacı Telefon Numarası

Çamaş hurdacı firma firmamız ile yerinizden her türlü hurda eşya alım satımı hizmetimiz var. Çamaş en yakın hurdacı firması servisiyle hurda metal ticareti amacı ile ayağınıza geliyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Çamaş genelinde hurda almaktayız. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurdacı firma Çamaş bölgesinde hizmetler veriyoruz.

Çamaş Hurda Cam Alım Satımı

Çamaş Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çamaş hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda tesisimizin aracılığı ile hurda malzeme ticareti yapmaya başladık. Yalnızca bu türde malzemelerin alımını yapıyor değiliz. Daha fazla yaşanabilir bir şehir yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

Çamaş Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Çamaş fabrika sökümü işi profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Yıllardır binlerce fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Güvenlice tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü yerdeyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Evvela sökülmesi arzu edilen tesisin detaylı bir şekilde incelenerek gerekli ekipmanın hazırlanması gerekiyor.

Çamaş Klima Hurdası Alan Hurdacı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Çamaş çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Çamaş ilçesinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasındadır.

Çamaş Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun taşınması itina ile yapılır. Yıkım molozları Çamaş Belediyesi’nce önceden planan alanlara taşınıyor. Çamaş hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan her çeşit hurdaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

Çamaş Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle hurdacılar için kıymetlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacını karşılamak için bulunur. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Bir müddet sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alan yerler makalemize bir göz atmak istemelisiniz. Bu nedenle firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor.

Çamaş Hurda Nikel Alımı

İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ve %99 şablo nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Çamaş nikel hurdaları alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası alınıp satılırken gayet hassasiyetle çalıŞmalıyız.

Çamaş Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

Endüstriyel tipte 2.el reataurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, tezgah alınır. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, paslanmaz yemek dilendiricileri, paslanmaz krom davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel mutfak malzemesini görmek amacı ile alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Çamaş Hurda Kumaş Firesi Alımı

Defolu hurda kumaş baskı artığı, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Çamaş hurda kumaş ton fiyatlarını dileyenlere her gün ulaştırıyoruz.

Çamaş kiloyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Çamaş bölgesinin tümünde hurda kumaş firesi alıyoruz.

Çamaş çevresinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alım satımında adresinize gelecek araçlarımız var. Spot hurda pantolonluk, hurda gabardin, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı vakit geçirmeden arayın.

Çamaş Bina Yıkımı

Çamaş kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken binaların tekrar yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Üstteki fabrika söküm işlerinde olduğu gibi hurda karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri her türlü hurda eşyayı ücretle alıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler

Çamaş İkinci El Hurda Raf

Demir raf hurdası işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Burada yayımlanan Çamaş ikinci el market rafı kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda raf alımı yazımızı okusanız mükemmel olur. Çamaş ikinci el raf hurda alımı nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan pastahanelerden temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Çamaş Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

Ordu il Çamaş ilçesinin her yerinden plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen alımı yapmaktayız. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Çamaş plastik hurda alan firmalar arasında lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Çamaş hurda plastik kilo fiyatı güncellendi

Çamaş 2.El İnşaat Malzemeleri

Çamaş bölgesinde yıkılmış elbiseci vs binalardan temin edilen kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler satanlar arasındayız. Birde iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kısa zaman diliminde kullanılmış inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp