Giresun Hurdacı

Çamoluk Hurdacı Firma

Çamoluk bölgesinin etrafında hurda eşya değerlerini sormak amacıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Yurdumuzun dört bir yanından, her nevi hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı hurda eşya alımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Giresun hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Halk Metal Hurdacılık firmamız ile hurda alımı yapıyoruz. En doğru Çamoluk hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Eşsiz hizmetlerimizi sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün faaliyetlere bulunduğunuz makaleden erişebilirsiniz. Giresun Çamoluk hurdacı firmasıyız.

Giresun Çamoluk Hurdacı Firma

Çamoluk genelinde faaliyet yürütüyoruz. Hurda plastikleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğine fayda sağlamaktayız. Çamoluk hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Giresun Çamoluk etrafında benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Giresun ilinin tatlı ilçesi Çamoluk öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Çamoluk ilçesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Çamoluk hurdacısı olarak Giresun bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda atıklarınızın nakliyesi için yakınınızdaki hurda nakliye araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satmak amacı ile mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Çamoluk Hurdacı Telefonu

Çamoluk hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alır. Giresun Çamoluk hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi talep etmek üzere bizleri aramalısınız.

Çamoluk Hurda Kurşun Alımı

Çamoluk kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Sayfamızdaki Çamoluk kurşun hurda ton fiyatları güncelliğini koruyor. Kurşun en eski madenlerden biridir. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Yer yüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımımıza kesinlikle göz atabilirsiniz.

Çamoluk Krom Hurdası Alımı

Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Giresun Çamoluk krom hurdası fiyatlarını arzu edenlere saat başı gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımını geziniz.

Çamoluk Hurda Alım Satımı

Çamoluk adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su iletemas ederse korozyona uğrar. Böylece hurdaların değerinin inmesine sebep olur. Yüksek tonajlı sarı ve kurşun hurdası, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo alımı yaparken yükseltilmiş fiyat teklifi veriyoruz. Çamoluk hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda kablo almak amacıyla evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız.

Giresun Çamoluk hurdacı firma olan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Çamoluk Çinko Hurda Alımı

Sitemizdeki Giresun Çamoluk çinko hurdası fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatları gönderisini incelemek iyi gelecektir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için arayabilirsiniz. Çamoluk çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Çamoluk Hurda Bakır Alanlar

Çamoluk bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz. Çamoluk bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayabilirsiniz. Hurda bakır alanlar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Sitemizdeki Çamoluk hurda bakır ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Giresun Çamoluk bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Çamoluk hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Çamoluk Demir Hurda Alan Hurdacılar

Demir hurdası, yeryüzünde çokça alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Çamoluk demir ton fiyatlarını isteyenlere saat başı gönderilmektedir. Hurdacı firmamız Çamoluk genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Çamoluk ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Güncel demir hurdası kilo fiyatları talep etmek amacı ile zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alanlar gönderisini incelerseniz güzel olacaktır. Sizinde bildiği gibi her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapmaktayız.

Çamoluk Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Ayrıca tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alım satımı esnasında en güncel fiyat teklifini vermekteyiz. Hurda kablolar içerisindeki bakır teller nedeni ile hurdacı firmalar için önem arz eder. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Çamoluk hurdacı arayanlar için buradayız.

Kablo alan hurdacılar hakkında paylaşılmış içeriği inceleyin. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Müşterilerde sıklıkla ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Giresun Çamoluk ilçesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alıyoruz. Çamoluk ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden pahalı fiyat listesi veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizde yer almakta olan Çamoluk kablo ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Çamoluk hurdacısı Halk Metal Hurdacılık her nevi iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar alıyoruz.

Çamoluk Hurda Sac Alanlar

Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Sac hurda alıyoruz. Çamoluk ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Depolarımızda deliksiz 2.el trapez sac hurdası vardır.

Çamoluk Sarı Hurda Alım Satımı

Bu sebeple Çamoluk sarı hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denmektedir. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Halk Metal Hurdacılık tüm bu hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor.

Çamoluk genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanan Çamoluk sarı pirinç fiyat listesi anlık olarak güncellenmektedir. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli metini inceleyin. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda isminde hurda cinsi varolmamıştır. Çamoluk hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Çamoluk Alüminyum Hurda Alanlar

Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Müşterilerimizin destekleriyle her gün tecrübe kazanıyoruz.

Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Çamoluk bölgesinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımı profesyonelce yapmaktayız. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Sayfamızdaki Çamoluk hurda alüminyum ton fiyatını dileyenlere saat başı yolluyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek almaktayız. Giresun Çamoluk alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Çamoluk 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç pompası ikinci el portatif, hurda plywood mevcuttur. Birde batan depolardan satın aldığımız Çamoluk bölgesinde yıkılmış elbiseci vb. binalardan ayrılan sıfır ayarında 2.el pencere, mutfak dolabı, kapı alıyoruz.

Çamoluk Akü Hurdası Alım Satımı

Akümülatör başka deyişle batarya bir nevi enerji depolanan elektrik deposudur. Akü içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebiyle değerlidir. Hurda akü alımı makalesini ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Dolayısı ile firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alan tesisler içindedir. Yoğun kullanımla kullanılmaz duruma düşen aküye hurda akü denmektedir. Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı bulunur.

Çamoluk Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Çamoluk fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozum ihalesini başarıyla gerçekleştirdik. Genellikle söylendiği gibi kolay değildir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde öncü yerdeyiz. Evvela yıkımı yapılacak binanın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir.

Çamoluk Cam Hurdası Alan Hurdacı

Çamoluk ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları muhafaza eden amorf katı maddelerdir. Özellikle renkli kırılmış otomobil camı, kola şişesi benzeri hurda camlar bulunmaktadır.

Çamoluk Hurdacılar Sitesi

Şimdiki halinden yaşanır bir şehir için yılmadan çalışıyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Çamoluk hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurdacılık işi yapıyoruz. Yalnızca bu eşyaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Çamoluk Araç Hurdası Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. İmkan oldukça Çamoluk bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ama araba hurdası trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, motor hurdası alımı için istediğiniz gün arayabilirsiniz.

Çamoluk Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Buradaki Çamoluk ikinci el market rafı fiyat listesi güncellendi. Hurda raf kilo fiyatı paylaşımına bakmak istersiniz. Raf hurdası Çamoluk satın almak amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan aktarlardan aldığımız ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Çamoluk Nikel Hurdası Alımı

Bu ilçede anot nikel hurdası, turbo nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel alıyoruz. Nikel hurda arsenik içerir. Dolayısı ile hurda nikeller ticareti yapılırken gayet dikkat ile hareket etmeliyiz. Çamoluk nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Çamoluk Bina Yıkımı

Çamoluk kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile eskimiş ev ve işyerlerinin yenilenerek imar edilmesi nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımında istenilen tedbir önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülmüş çelik kapılar, pimapen hurdası vs. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Tıpkı fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Çamoluk Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Çamoluk plastik hurdası alan yerler içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Giresun Çamoluk hurda plastik fiyatları bugün güncellenmiştir Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri vardır. Giresun ile Çamoluk ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası almaktayız.

Çamoluk Hurda Kağıt Alan Yerler

Çamoluk Giresun kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Yüksek kağıt fiyatı ile hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. İlçede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık ile müşterilerimize çok daha fazla kazanma şansı veriyoruz. Çamoluk karton hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Giresun Çamoluk kağıt hurdası ton fiyatlarını dileyenlere bedelsiz yollamaktayız

Çamoluk İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları için değerini nakit ödemekteyiz. Çamoluk içinde titiz bir şekilde kullanıldığı hızlıca anlaşılan, 2. el oturma grubu alabilirsiniz. Her çeşit 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadıyla bizituşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi sunulmaktadır. Detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firma başlıklı içeriği ziyaret ediniz

Çamoluk 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alımı

2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı alıp satıyoruz. İkinci el sanayi tipi reataurant malzemeleri alımı yapıyoruz. Depomuzda bulunan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü mekap, salata dolapları, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, aspiratör vb kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için sizi depomuza davet etmekteyiz.

Çamoluk Kumaş Alım Satımı

Toptan spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için bizi hemen arayın. Çamoluk kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Buradaki Giresun Çamoluk hurda kumaş fiyatlarını whatsapp grubuna her gün gönderiyoruz. Giresun Çamoluk ilçesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında arzu ettiğiniz konuma geliyoruz.

Spota düşmüş hurda dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. Hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız.

En Yakın Çamoluk Hurdacı Telefonu

Çamoluk en yakın hurdacı deposu ismiyle hurda malzeme alıp satarken adresinize geliyoruz. Çamoluk hurdacı bünyesindeki çalışanlarımızla kapıdan her türlü hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Halk Metal Hurdacılık firmamızla Çamoluk genelinde hurda satımı işi yapmaktayız. Bu sebeple hurda satanlara en yakın hurda alan yer Çamoluk bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

Çamoluk Jeneratör Hurdası Alımı

İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacıyız. Her türde yeni üründen farksız 2.el jeneratör alınır. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacılar içindeyiz.

Çamoluk Anlık Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatlarına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken borsasından yüksek fiyatlar tavsiye ediyoruz. Çamoluk hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri Çamoluk hurdacılar sitesinde saatlik olarak değişmektedir.

7/24 Açık Çamoluk Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Çamoluk hurdacı olan şirketimizle hafta sonu dahil hurda malzeme alım satımı yaparız. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugünlere değin geri dönüşümde hizmetimizi sürdürüyoruz. Sizlerin bahşettiği güvenle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Çamoluk Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Çamoluk ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima Çamoluk çevresinde en çok alınan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Çamoluk Moloz ve Hurda Nakliyesi

Çamoluk hurdacı Halk Metal Hurdacılık tarafından alınacak her türlü hurdaların depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Çamoluk Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen araziye dökülür. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınma işleri itina ile tarafımızdan yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp