Çanakkale Hurdacı

Çan Hurdacı Telefonu

Çan ilçesinin etrafında hurda satmak nedeni ile ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Güzel ülkemizin dört bir tarafında, hurda alıyoruz. En doğru Çan hurda fiyatları ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kimsenin yapmadığı faaliyetler yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımıza buradan erişebilirsiniz.

Halk Metal şirketimizle hurda alım satımı yapıyoruz. Çan hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda eşya alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çanakkale hurdacı olarak Çan ilçesinin her caddesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Çan Hurdacıları

Çan hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Çan ilçesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür sarı hurdası satışı amacıyla telefonlarımızı aramalısınız. Çanakkale ilinin hızla değişen ilçesi Çan öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çan ilçe merkezinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çan mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek halkımızın geleceğini koruyoruz. Çan hurdacı firması olarak Çanakkale ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için müsait araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz.

Çan Hurdacı Telefon Numarası

Çan her türde hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Çanakkale Çan hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda fiyatı talep etmek sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Çan Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sitede yayımlanan Çanakkale Çan hurda krom tank ton fiyatını grubumuzda günlük paylaşıyoruz.

Çan Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Halk Metal şirketi bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Bu neden ile Çan hurda sarı alan yerler arasındayız.

Çan hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor. Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Aslında sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır. Çan genelinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Çan pirinç sarı ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı alanlar konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Çan Demir Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Çan ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma paylaşımını okuyunuz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklamalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alım satımı yapılır. Hurda demir, dünyada en fazla bulunabilen madenler içindedir. Bu sayfadaki Çan toplama demir hurdası kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çan ilçesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Çan Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz. Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Sitemizdeki Çan alüminyum hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kesin hurda alüminyum alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Çan ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Çanakkale Çan hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

Çan Sac Hurdası Alan Hurdacı

Hurda sac alımı yapıyoruz. Çanakkale Çan ve çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Çan Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve hurda sarı alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Çan hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Çan ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Çan adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurda malzemelerinizi çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin fiyatı düşüyor.

Çan Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Çan kurşun hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki Çan çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda fiyatı gönderisine bir göz bakarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk için yüksek fiyat veriyoruz. Metal kurşunun eski madenler içerisinde olduğu söylenmektedir.

Çan Hurda Çinko Alımı

Çan ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Çanakkale Çan hurda nikel kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda fiyatları linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Çan Hurda Kablo Alımı

Çanakkale Çan hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Çan hurdacı firması olarak özellikle antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satanlar şimdi bizi arayabilir. Çan kablo hurdası almaktayız. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar için telefon edebilirsiniz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Çan kablo ton fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz. Satıcılarda kolayca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli metine bir göz atabilirsiniz. Adresten hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası almaktayız.

Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Çan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Kullanım alanlarında göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir.

Çan Bakır Hurda Alımı

Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Çan bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Bakır hurda alanlar makalemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Buradaki Çanakkale Çan hurda bakır fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırıyoruz. Çanakkale Çan hurda bakır alan yerler içindeyiz. Çan içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan Çan hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Çan İkinci El Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında nakit ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör bulunur.

Çan Plastik Hurda Alanlar

Çan plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan firmayız. Buradaki Çanakkale Çan plastik hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Çanakkale ve Çan bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

Çan İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda alıyoruz. Yıkılmış ardiye binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencere alan yerler arasındayız. Birde kapanan iş yerlerinden aldığımız

Çan Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Çan kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak binaların tekrar yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen tüm tedbirler Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vs. her cins hurdanızı alıyoruz.

Çan Hurdacılar Sitesi

Çan hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla atıl hurda eşya alım yapıyoruz. Her haliyle yaşanır bir şehir yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Çan Nikel Hurdası Alım Satımı

Çanakkale Çan genelinde %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablo nikel hurdası, anot nikel, turbo nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alınıp, satılırken elden geldiğince hassasiyet ile hareket edilmelidir. Çanakkale Çan hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir.

7/24 Açık Çan Hurdacı

7/24 Çan hurdacı firmamız aracılığı ile cumartesi, pazar dahil geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. Nerdeyse altı yıldır hurda alımı faaliyetleri sunmaktayız. Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Çan Akü Hurda Alımı

Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeniyle değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılır. Akü hurda alan hurdacı firmalar akü hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla depomuz gibi firma içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır.

Çan Hurda Araç Alanlar

Çan hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazı dönemlerde Çan etrafında araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Lakin hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler
, ağır hasarlı araç hurdası, motor hurdası satışı için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Çan Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

Özellikle renkli süt şişesi, çıkma araç camı türlerde hurda cam cinsleri yüksek miktarda satılıyor. Cam tam yada yarısaydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Çan çevresinde cam hurda alan yerler içerisinde yer alıyoruz.

Çan Fabrika Sökümü

Güvenilir bir biçimde fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımla ilgilenlerin anlattığı gibi kolay bir iş olmamıştır.Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde başarılı olduk. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika bozum ihaleleri başarıyla yerine getirdik. Fabrika sökülürken önce yıkılması teklif edilen iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Çanakkale Çan fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz.

Çan Karton Hurda Alım Satımı

Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Burada yayımlanan Çanakkale Çan karton hurda ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz Piyasadan fazla kilo fiyatları ile karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete alıyoruz. Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile satıcılara piyasa değerinden fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. Çan kağıt hurdası alan yerler içerisindeki Halk Metal verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çan Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımında pazar fiyatından yüksek kilo fiyatı veriyoruz. Çan hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada her saat değişmektedir. Güncel hurda fiyatları hakkındaki makaleyi okuyun En güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız zorunludur.

Çan 2. El Mutfak Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar alınır. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi aspiratör, evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, restorant tipi set üstü ocak vb endüstriyel mutfak malzemesini görmek amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Profesyonel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir.

Çan Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Burada yayınlanan Çan hurda kumaş kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Defolu hurda pantolonluk, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Çanakkale Çan etrafında süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı alımı için yerinize geliyoruz. Çan kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içerisinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Hurda kumaş firesi alımı yapılır. Spota düşmüş hurda dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alımında nakit ödeme yapmaktayız.

Çan 2.el Ev Eşyası

Titizlikle 2. el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan yatak odası takımlarını adresten satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firmalar konulu sitemize bakın Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, öğrenci masası alınır. İyi durumda ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle işletmemizle etkileşim kurabilirsiniz. En makul fiyatlara kullanılmış, ikinci el oturma grupları satıyoruz.

Çan Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Çoğunlukla kapanan mandıralardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafları içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir olan 2.el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Sitemizde yer alan Çan 2.el market rafı ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf fiyatı bölümümüzü incelemek iyi gelir. Hurda raf Çan almak sebebi ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Çan Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Çan çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Çan bölgesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Çan Moloz Dökümü

Molozlar Çan Belediyesi tarafından daha önce bildirilen yere boşaltılır. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenlikle tarafımızdan yapılıyor.

En Yakın Çan Hurdacı Numarası

Halk Metal firmamızla Çan ilçesinde her türde hurda alımı yapıyoruz. Çan hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile konumdan her türlü hurda eşya almaya devam ediyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurdacı Çan etrafında hurdacılık yapmaktan gurur duyarız. Çan en yakın hurdacı ismiyle hurda eşya alım satımında deponuza geliyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp