Yozgat Hurdacı

Çandır Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Çandır etrafında hurdanızın edeceği parayı sormak nedeni ile gece gündüz çağrı merkezimize görüşmeniz yeterlidir. Güncel Yozgat Çandır hurda fiyat listesiyle hizmet veriyoruz. Eşi benzeri olmayan geri dönüşüm hizmetleri yürütüyoruz. Lider olduğumuz bütün hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Çandır hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Yozgat hurdacısı firmalar içindeyiz.

Halk Metal ismiyle hizmetimizi devam ettiriyoruz. Güzel yurdumuzun her köşesinden, hurda alımı yapıyoruz.

Çandır Hurdacı Firma

Çandır hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Çandır bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit kurşun hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Yozgat ilinin büyüyen ilçesi Çandır 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Yozgat Çandır ilçesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çandır genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda plastikleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Çandır hurdacı firması olarak Yozgat bölgesinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın nakliyesi için uygun hurda nakliye aracımızı yönlendiriyoruz

Çandır Hurdacı Telefon Numarası

Çandır hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayın yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Yozgat Çandır hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda atık fiyatları öğrenmek sebebi ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Çandır Alüminyum Hurdası Alanlar

Çandır ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Yozgat Çandır alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Çandır alüminyum kg fiyatını whatsapp grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar içerikli metine göz gezdirebilirsiniz Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Çandır Hurda Demir Alanlar

Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki Yozgat Çandır toplama demir hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Anlık demir hurdası fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımızı ziyaret ederseniz şahane bir iş yaparsınız. Çandır etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Çandır bölgesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımını incelemelisiniz.

Çandır Hurda Kablo Alanlar

Yozgat Çandır genelinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bunların yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. Hurda kablolar içerdiği bakır nedeni ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Kapıdan enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hurda kablo alan yerler başlığıyla yazılmış içeriği ziyaret edin. Satıcılarda sıklıkla edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Çandır hurdacı firmayız. .

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek fiyat sunuyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Çandır kablo kilo fiyatını kayıt olanlara her gün yolluyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Çandır ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Yozgat Çandır hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

Çandır Sac Hurdası Alanlar

Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Çandır bölgesinin tümünde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı talep etmek nedeniyle. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var.

Çandır Hurda Alan Firma

Tonajlı sarı ve alüminyum, kablo hurda, bakır, çatı minare kurşunu,çinko, toplama demir aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. Çandır hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Çandır ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda inşaat demiri alım satımı yapıyor. Zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Çandır yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su iletemasında korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdanın piyasa değerini düşürüyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız.

Çandır Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatları konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizde bulunan Yozgat Çandır krom hurdası ton fiyatlarını isteyene günlük yolluyoruz.

Çandır Hurda Kurşun Alan Firma

Yozgat ili Çandır kurşun hurda alımı için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Yozgat Çandır kurşun hurda kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası fiyatları paylaşımını gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madenlerden biridir.

Çandır Hurda Sarı Alım Satımı

Çandır ilçesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası isminde bir hurda yoktur.

Haliyle Çandır sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Yozgat Çandır hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Sitemizde yayımlanan Çandır sarı pirinç hurdası ton fiyatını telegram grubu üyelerine saat başı gönderilmektedir. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır.

Çandır Hurda Çinko Alımı

Yozgat, Çandır ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Çandır hurda nikel kilo fiyatını abonelerimize her gün yolluyoruz. Hurda çinko fiyatları makalesine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Çandır Hurda Bakır Alanlar

Çandır hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır hurda alanlar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızda yayınlanan Yozgat Çandır bakır fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Yozgat Çandır bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Çandır içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Çandır hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, Hurda antikron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır.

Çandır 2.el Ev Eşyası

Kısa bir süre kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı kapınızdan satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alımı hakkında bilgi içeren gönderimize ulaşabilirsiniz Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları alımlarında değerinde ödemeler yapmaktayız. Çandır içerisinde sıfır ve ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz. Yeniden farksız 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak amacı ile biziarayabilirsiniz.

Çandır 2.el jeneratör Alan Firmalar

Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın firmayız.

Güncel Anlık Çandır Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor. Anlık demir hurdası fiyatları başlığıyla yazılmış metni okuyun Çandır hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar çabucak değişiklik gösteriyor. Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz.

Çandır Kağıt Hurdası Alım Satımı

Çandır kağıt hurda alanlar içindeki şirketimiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatı öğrenebilirsiniz. Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çandır hurda kağıt, karton fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz İlçenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle sizlere daha çok miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak hurdası alan yerler içerisindeyiz.

7/24 Açık Çandır Hurdacı Firması

Bildiğiniz gibi beş senedir hurdacılık yapıyoruz. Bu sürenin verdiği profesyonellikler süreci ile teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Çandır hurdacı olarak zamana takılmadan sektörde hizmet ediyoruz.

Çandır Hurda Araç Alan Firmalar

Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ara sıra Çandır bölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan kazalı araba hurdası, hurda vagon, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor .

En Yakın Çandır Hurdacı Telefonu

Çandır en yakın hurdacı adıyla her türlü hurda metal alımında adresinize deneyimli ekip yolluyoruz. Çandır hurdacı sitesi bünyesindeki çalışanlarımız ile yerinden hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal olarak Çandır bölgesinde hurda alıyoruz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurdacı Çandır çevresinde servisler ediyoruz.

Çandır Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Son zamanlarda renkli otomobil camı, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutabilen inorganik amorf katı malzemelerin adıdır. Çandır genelinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

Çandır Hurdacı Sitesi

Sizlere şimdiden daha yaşanabilir bir Çandır oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Çandır hurdacılar sitesi içindeki hurda tesisimizle atık hurda malzeme geri dönüşüm servisleri veriyoruz. Sırf bu tür malzemeleri alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Çandır Fabrika ve Makine Sökümü

Çandır Yozgat fabrika sökümü yılların tecrübesine sahibiz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek tesisin titizlikle gezilerek uygun proje ve ekipmanın seçilmesi gerekiyor. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında öncü bir konumdayız. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenli bir biçimde tesislerin yıkım işini yapıyoruz.

Çandır Klima Hurda Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Çandır bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İkinci el klima Çandır çevresinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Çandır Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Çandır Belediyesi’nce belirlenen moloz bırakma arazilerine boşaltılır. Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi güvenle yapılır.

Çandır Hurda Akü Alım Satımı

Akü içindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı yazısını okuyunuz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan tesisler arasındadır. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılır. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor.

Çandır Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. Bu yüzden nikel hurdalar alımında mümkün olduğunca dikkat ile davranılmalıdır. Yozgat ve Çandır nikel hurda alımı yapıyoruz. Yozgat Çandır bölgesinde %95 şablon nikel hurdası ve %99 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Çandır 2. El Cafe Aletleri Alanlar

İşlerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocak, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak aletini incelemeniz amacı ile sizi depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel lonata mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Çok kısa süre kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı iki kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı alımı yapmaktayız. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir.

Çandır Parça Kumaş Alan Hurdacı

Yüksek tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, parça kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla aşağıdaki telefon numarasını vakit geçirmeden arayınız. Tonajlı parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, kumaş topu, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz. Kumaş fire hurdası alıyoruz. Buradaki Çandır hurda kumaş ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Çandır kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Yozgat Çandır etrafında gömleklik kumaş,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize personellerimizi gönderiyoruz.

Çandır Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeni ile yeniden inşa edilecek apartmanların yenilenerek yapılması için yıkımını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurda eşyayı alıyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm önlemler Üst tarafta fabrika yıkım işinde olduğu üzere binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Çandır 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genellikle iflas eden iş yerleri tarafından satışa çıkarılan reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Yozgat Çandır çıkma raf kg fiyatını whatsapp grubuna günlük ulaştırmaktayız. Hurda raf fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çandır 2. el hurda raf satın almak için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Çandır Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Yozgat ile Çandır bölgesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alım satımı yapıyoruz. Çandır plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayımlanmış olan Yozgat Çandır naylon hurdası kg fiyatını talep edenlere bedelsiz yolluyoruz Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Çandır 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el demir iskele, plywoon hurda alıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu vs binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz. Bunun ile birlikte batmış fabrikalardan edindiğimiz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp