Erzurum Hurdacı

Çat Hurdacı Firma

Çat bölgesi etrafında hurda eşyalarınızın resmini iletmek nedeni ile günün her saatinde firmamıza iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Memleketin dört bir yanından, her türlü hurda alımında profesyoneliz. Miktarı yüksek hurda eşya alımına özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Erzurum hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Halk Metal Hurdacılık olarak hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Çat hurda fiyat listeleriyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün çalışma alanlarımızı buradan ulaşabilirsiniz. Çat hurdacı firmasıyız.

Erzurum Çat Hurdacısı

Çat mahallelerinde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüştürerek hepimizin yararı için çalışıyoruz. Çat hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Erzurum Çat etrafında yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Erzurum ilinin eşsiz ilçesi Çat daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Çat ilçesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çat hurdacı firması olarak Erzurum ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanız için en yakın hurda alım aracımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sizde her nevi kablo hurdası satmak sebebi ile hizmet numaramızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Çat Hurdacı Telefon Numarası

Erzurum Çat hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak amacı ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. Erzurum Çat hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Çat Kurşun Hurda Alan Firmalar

Erzurum Çat kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Buradaki Çat kurşun hurdası kilo fiyatı güncellendi. Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Kurşun cevheri mavimsi renkli haliyle biliniyor. Hurda kurşun alan yerler hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası alırız.

Çat Hurda Krom Alanlar

Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Çat hurda krom kilo fiyatını isteyene ücretsiz yollamaktayız. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alan yerler bölümümüzü incelemek iyi gelir.

Çat Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Çat yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için biriktirdiğiniz hurda malzemeyi çok zaman geçirmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu neden ile hurdaların kıymetini düşürüyor.

Çat hurdacı firma olan Halk Metal Hurdacılık her nevi hurda malzeme alıyor. Tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurdası, bakır, toplama demir, hurda kablo, çinko hurdası, kurşun aldığımızda değerinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Çat hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Hurda zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kablo almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içindeyiz.

Çat Çinko Hurdası Alanlar

Çat çevresinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çat hurda nikel ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alanlar bölümümüzü ziyaret etmek bilgiye erişmenizi sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Çat Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alıyoruz. Çat bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çat hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Çat hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Buradaki Çat yanık bakır hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır. Erzurum Çat bakır hurda alan yerler içindeyiz.

TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgilendirme mevcut.

Çat Demir Hurdası Alan Hurdacılar

Hurdacı firmamız Çat ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hurda demir konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız.

Güncel hurda demir fiyatı istemek sebebi ile bize ulaşın. Hurda demir alanlar bölümümüzü dolaşmak iyi gelecektir. Çat etrafında tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Demir, Çat bölgesinde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Erzurum Çat 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını bip hattımızda günlük olarak paylaşıyoruz.

Çat Kablo Hurdası Alımı

Tonajlı kablo hurdası alımında değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Genelde yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Bununla birlikte hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken ederinin üzerinde vermekteyiz. Sitemizdeki hurda kablo metini inceleyin.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Üstelik alüminyum hurda kablo için arayabilirsiniz. Çat hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kabloları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır nedeniyle hurdacı firmalar için çok önemlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Erzurum Çat hurdacı firması olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında deneyimliyiz. Müşterilerde bolca bulunan 40% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Erzurum Çat ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çat hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında uğraşmıyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu yazdıda paylaşılmış olan Çat hurda kablo kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz.

Çat Hurda Sac Alım Satımı

Hurda sac alımı yapıyoruz. Erzurum Çat bölgesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile. Depomuzda yeni gibi 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Çat Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Pirinç hurdaya yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Bu yüzden Çat sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

Sitemizdeki Erzurum Çat sarı pirinç hurdası kilo fiyatı güncellendi. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Çat hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor.

Çat ilçesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Aslını söylemek lazım ise hurda sarı isminde bir hurda varolmamıştır.

Çat Alüminyum Hurda Alımı

Bu sayfadaki Çat hurda alüminyum ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkında yazılmış metini inceleyin Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Çat ilçesinin tümünde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında hurda tartımını müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Erzurum Çat alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde öncüyüz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Firmamıza güvenenlerin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz. Alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak alan firmayız. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapılır.

Çat İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batan satıcılardan satın almış olduğumuz Şantiyelerde inşaat vinci, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda alıyoruz. Çat etrafında yıkılan yurt binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı satan firmalar içindeyiz.

Çat Akü Hurdası Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik deposu bulunur. Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suları nedeni ile geri dönüşüm için kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü deniliyor. Hurda akü alan hurdacılar makalesini geziniz. Bu sebeple depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir.

Çat Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider olduk. Uzun zamandır sayısız fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Erzurum Çat fabrika söküm işleri uzun yılların tecrübesine sahibiz. Başlamadan önce sökümü istenen üretim yerinin detaylı biçimde incelenerek gerekli ekipmanların hazırlanması uygundur.

Çat Cam Hurda Alım Satımı

Çat çevresinde hurda cam alan firmalar içerisinde bulunuyoruz. Genelde rengarenk meşrubat şişesi, çıkma araba camları vb. hurda camlar bulunmaktadır. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden inorganik amorf sert malzemelerin adıdır.

Çat Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Şimdiki halinden yaşanır bir Erzurum ve olması gerektiği gibi yaşanılır Çat oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Çat hurdacılar sitesindeki dükkânımız aracığıyla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sadece bu hurdanızın alım satımını yapmıyoruz.

Çat Hurda Otomobil Alan Yerler

İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Çat çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Çat hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araç hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Çat 2.el Raf Hurdası

Sayfamızda yayınlanan Çat 2.el raf fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda fiyatı sayfamızı geziniz. Çat 2.el raf hurdası satışı yapmak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan aktarlar tarafından satışa sunulan reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satıcıları içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Çat Hurda Nikel Alanlar

Bu bölgede anot hurda nikel, nikel turbo, %95 ile 99 nikel şablon alımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkatle davranılmalıdır. Çat nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

Çat Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çat kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek iş yerlerinin yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapılar, çıkma parkeler ve benzeri her cinsten hurdanızı ücreti karşılığında satın alıyoruz.

Çat Plastik Hurdası Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız. Erzurum il Çat ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatı edinmek amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Çat plastik hurda alanlar içinden ön planda olan firmayız. Buradaki Çat hurda plastik ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz

Çat Karton Hurda Alanlar

Erzurum Çat kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatı edinebilirsiniz. Ederinden fazla hurda kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Buradaki Çat hurda karton ve kağıt fiyat listesi güncellendi İlçenin tamamında beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan titizlik ile sizlere ederinden fazla miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz.

Çat 2.el Ev Eşyası

Piyasasından fiyatlarla kullanılmış, 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, personel masaları, personel koltuğu alımında peşin para ödemeler yapıyoruz. Çok az kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi evinize gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi yazılan paylaşımımızı ziyaret ediniz Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatları sormak amacıyla bizlere ait numaralar ile irtibata geçerek dilediğinizi sorabilirsiniz.

Çat Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alan Hurdacı Firma

Profesyonel restoran aletleri alıyoruz. 2.el tabak kurtuma makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titizlikle kullanılan buz makinesi, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah, restaurant tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü meykap, lokanta tipi aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, salata reyonları ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Çat Kumaş Alım Satımı

Parti malı poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, kumaş topu, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye, dokuma kumaş için anında ödeme yapmaktayız. Sayfamızdaki Çat hurda kumaş ton fiyatını günlük gönderiyoruz.

Çat kiloyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Kumaş hurdası alım satımı yapılır.

Çat çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında belirttiğiniz konuma gelmekteyiz. Spot ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için buradaki telefon numarasını şimdi arayınız.

En Yakın Çat Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak Çat ilçesinin etrafında hurda alırız. Çat hurdacıları içinde içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile adresten hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın Çat hurdacı hizmetleri ile her tür hurda metal almak nedeniyle ayağınıza gelmekteyiz. Bu yöntem ile size en yakın hurdacı firma Çat ilçesinin çevresinde servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Çat 2. El Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan firmayız için peşin ödemeler yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satılır.

Anlık Güncel Çat Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Çat hurdacı hurda alımı yaparken kullanılan fiyat listesi saat başı değişmekte. Unutmayın ki yüksek miktarda hurda ticareti yaparken diğer Çat hurdacılarından fazla fiyatlar ödüyoruz. Kesin fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur.

7/24 Açık Çat Hurdacı Firma

Bu sürenin sağladığı profesyonelliklerle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam etmekteyiz. Tam tamına 27 seneden bu yana hurda alım satım hizmetleri yürütüyoruz. 7/24 açık Çat hurdacı iş yerimiz yardımıyla 7/24 çalışıyoruz.

Çat Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el klima Çat ilçesinde çok alım satımı yapılan hurdalar içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Çat bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Çat Moloz Döküm Yerleri

Çat hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Çat Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alana taşınıyor. Bina yıkımında müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi itina ile yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp