Çatalca Hurdacı

Çatalca Atatürk Mahallesi Hurdacı

Avrupa yakası bölgesinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle dilediğiniz yere uzman ekip göndermekteyiz Aslında Çatalca firmasıyız. Fakat Atatürk mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi çevresinde 2.el ofis mobilyası ve hurda alım satımı için peşin ödeme yapmaktayız Atatürk mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Her nevi hurda satışı amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Halk Metal şirketimizle İstanbul Çatalca mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Çatalca geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Güncel İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi hurda fiyatlandırmayla alım yapmaktayız.

İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki Halk Metal avantajlı devam ediyor. Atatürk mahallesi hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi yüksek fiyatlarla alıyoruz İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi hurdacı firma olarak Atatürk mahallesinin çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Firmalar

İstanbul Çatalca hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Atatürk mahallesinde hizmet gösteriyoruz. Hurda plastik ve metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı amacıyla mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Çatalca mahallesinde ve Atatürk mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el ev eşyası alan firmalar arasında en iyisiyiz. Atatürk mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişeye lüzum yok, başardınız. İstanbul Çatalca Atatürk mahallesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmetinizde! İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi Atatürk mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler arasındadır. Sadece Atatürk mahalle merkezinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Türkiye’de her sene 100.000 ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 25 milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde on ikisini cam hurdası türevleri, %4 civarını maden hurdası, yüzde 43’ünü kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler gibi atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu paha biçilemeyen malzemelerin 4/5 çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler bir yılda Türkiye’yi 1.57 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar boşa atılan bu harcamanın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmek amacı ile çalışıyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Çatalca Atatürk Mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Atatürk mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Hurda Demir Alımı

Anlık demir hurdası kilo fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası fiyatları paylaşımımızı ziyaret etmek hurda demir hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Demir hurdası, yer yüzünde çokça alınıp satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Atatürk mahallesinde hurda demir kg fiyatını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz. Atatürk mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Halk Metal Atatürk mahallesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı demir hurdası hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz üzere her nevi demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alırız.

Atatürk Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Atatürk mahallesi çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan hurdacı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu yazıda bulunan İstanbul Çatalca Atatürk mahallesinde hurda çinko kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alım satımı bölümümüze bir bakınmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Alüminyum Hurda Alanlar

Ayrıyeten alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör almaktayız. Sizin yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. .

Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Çatalca Atatürk Mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel ticareti yapan firmayız. Atatürk mahallesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renklidir. İstanbul Hurda kurşun alan yerler hurda kurşun konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla sayfasının olduğu linke tıklayınız.. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Cami kubbe kurşunu satmak amacıyla bizi tuşlayarak ulaşın. İstanbul Çatalca ve Atatürk mahallesinde hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz mahalleler arasındadır. Buradaki Atatürk mahallesi çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı dün güncellendi. Metal kurşun hala kullanılan eski madendir.

Hurda Krom Alanlar

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda ton fiyatı makalemizi okumak iyi gelir. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alımı yazısını dolaşmak bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurda Alan Yerler

Zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Atatürk mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Atatürk mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu neden ile hurda malzemenin piyasadaki değerleri düşebilir. Atatürk mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hurda atık almak için yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri sunmaktayız. Atatürk mahallesi hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne geçiyoruz.

Atatürk Mahallesi Kablo Hurda Alım Satımı

Bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacılar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo borsası pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımında değerinin üzerinde fiyatları sunuyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Atatürk mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik yapıyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Atatürk hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet ediyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. Ek olarak hurda alüminyum kablolar ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Çünkü Halk Metal şirketimizle sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Etrafta hızlıca bulunan 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. İçindeki telin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızda yayımlanan Atatürk mahallesinde bakır kablo fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Atatürk mahallesi kablo hurdası alan yerler içindeyiz. İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi hurdacısı olarak her nevi antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu ticareti için buradayız.

Atatürk Mahallesinde Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Atatürk mahallesi içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Atatürk mahallesi bakır hurda fiyat listesi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Atatürk mahallesi soyma bakır hurdası kg fiyatı dün güncellenmiştir. İstanbul Çatalca Atatürk hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Çatalca Hurda bakır alanlar yazımızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Atatürk Mahallesi hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Atatürk Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

İstanbul Çatalca etrafında hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac vardır.

Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Atatürk mahallesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabilir. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi yoktur. İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Çatalca Pirinç sarı alan hurdacı başlıklı metne göz atın. Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı radyatör, sarı hurda fosfor hurda, sarı hurda bronz alımı yapıyor. Bu sebeple Atatürk mahallesi sarı pirinç hurda alan yerler içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Sitesi

Atatürk mahallesi hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan dükkanımızın yardımı ile sektöre hizmet ediyoruz. Bizden sonrakilere şimdiden daha iyi bir Atatürk mahallesibırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurda Araba Alan Hurdacılar

Atatürk mahallesinde hizmet veriyoruz. Fırsat oldukça Atatürk mahallesi yakınlarında otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, parçalanmış otomobil hurdası, motor hurdası .

2.el jeneratör Alan Firma

Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacılar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en doğru işletmeyiz.

Atatürk Mahallesi Fabrika Sökümü

İnsanların anlattığı şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Öncelikle sökülmesi arzu edilen taşınmazın detaylı biçimde gezilerek gerekli ekipmanların seçilmesi daha doğrudur. Bu sayede Çatalca fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde başarılı yerdeyiz. İstanbul Çatalca Atatürk mahallesinde fabrika söküm işi yapıyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

Atatürk mahallesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Atatürk mahallesi bölgesinde çok alınan elektronik hurdaları içerisindedir. 2.el Kombi alanlar arasındayız.

Atatürk Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozlarının nakliyesi itinayla tarafımızdan yapılıyor.

Anlık Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken diğer Atatürk hurdacılardan fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. En doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Atatürk hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında günlük değişiyor. Sitemizdekihurda fiyatları metne bir göz atın

Atatürk Mahallesinde 2.El Eşya

Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebi ile cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı adresinizden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı başlıklı yazımıza ulaşın 2. El büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası adetli olarak bulunur. Piyasasından fiyatlara titiz şekilde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan ve 2.el ev eşyası satıyoruz.

Hurda Akü Alan Hurdacı

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alan hurdacı firmalar bölümüne mutlaka bir göz atın. Akü hurdası alan hurdacı linkine tıklayın. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendi bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapıyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Hurda akü içerdiği kurşun içeren akü suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı bulunmaktadır.

Plastik Hurdası Alımı

En yüksek fiyatlarla hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Atatürk mahallesinde plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Atatürk hurda deposuyuz. Buradaki İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi hurda naylon ton fiyatını her gün gönderiyoruz İstanbul ile Atatürk mahallesinin tamamından jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Atatürk mahallesi etrafında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli içecek şişesi, araç camları benzeri hurda cam bulunmaktadır. Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvıları tutan amorf ve organik olmayan sert bir maddedir.

Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf alan hurdacı sayfamıza göz atarsanız pişman olmazsınız. Özellikle iflas eden dükkanlar tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Buradaki Atatürk Mahallesinde raf hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Raf hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımıza göz gezdirmeniz harika olur. Raf hurdası almak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdası alımında mümkün olduğunca özenli davranılmalıdır. Atatürk mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede anot hurda nikel, turbo nikel hurdası, %95 , %99 şablon nikel alımında en doğru fiyatı veriyoruz.

Hurda Karton Alanlar

İlçede kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle size çok daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. Atatürk mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal ile koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt fiyatı öğrenebilirsiniz.

Yüksek fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alımı yapan depolar içerisindeyiz. Atatürk mahallesi hurda karton alım satımı yaptığımız alanlar içindedir. Burada bulunan Atatürk mahallesi hurda karton ve kağıt kg fiyatını arzu edene günlük ulaştırmaktayız

7/24 Açık Atatürk Mahallesinde Hurdacı Firması

Yılların bahşettiği kurumsallaşmalar vasıtası ile sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. Tam 2006 yıllarından buyana hurdacılığa hemşerilerimize hizmete devam ediyoruz. 7/24 Atatürk mahallesi hurdacı firması olan şirketimiz ile yirmi dört saat açığız.

En Yakın Atatürk Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal şirketimizle Atatürk mahallesi genelinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. En yakın Atatürk mahallesi hurdacı firması ismiyle hurda malzeme tartmak amacı ile adresinize gelmekteyiz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Atatürk mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Atatürk mahallesi hurdacı firması olan firmamız ile konumdan her çeşit hurda eşya almaya devam ediyoruz.

Hurda Kumaş Alan Yerler

İstanbul Çatalca Atatürk mahallesinde parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Atatürk mahallesi bölgesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında istediğiniz yere gelecek ekiplerimiz var. Spot parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alımı yapmaktayız.

Tonajlı hurda gabardin, örme kumaş hurdası, pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için firmamızı şimdi arayınız. İstanbul Çatalca Atatürk mahallesi kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içinde en doğru fiyatı vermekteyiz. Bu sayfadaki Atatürk mahallesi hurda kumaş fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

2. El endüstriyel tip lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alınır. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, krom davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, aspiratör vb. sanayi tipi mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. 2. El bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası 2.el vidalı iskele, plywood hurda bulunur. Atatürk mahallesinde yıkılan fabrika binalarından sökülen sıfır gibi ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alan yerler arasındayız. Dolayısı ile kapatılan esnaflardan edindiğimiz

Atatürk Mahallesi Bina Yıkımı

Yıkımda önem verilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken evlerin gerektiği bir şekilde imar edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Bir üstte fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. her türden hurda eşyayı satın alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp