Çatalca Hurdacıİstanbul Hurdacı

Çatalca Fatih Mahallesi Hurdacı

Şu an Çatalca firmasıyız. Bununla birlikte Çatalca Fatih mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Fatih mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncü konumdayız. Fatih hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz İstanbul hurdacıları içerisindeki Halk Metal hizmetinizdedir. Anlık Çatalca Fatih hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz.

Çatalca Fatih hurdacı firma olarak her cins hurda alımı yaparız. İstanbul Avrupa yakası Çatalca Fatih mahallesinin tümünde hurda malzemeler ve kullanılmış ev eşyası alımlarında hurdaların bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Halk Metal şirketimizle Avrupa Çatalca Fatih bölgesinde hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda satanlara yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. İstanbul Çatalca mahallesi genelinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere gelmekteyiz Çatalca Fatih mahallesi hurdacıları arasındayız.

Fatih Mahallesi Hurdacıları

Türkiye’de senede yirmi 5 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan malzemelerin %43’ünü karton türevleri, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde on ikisini cam hurdaları, yüzde dördünü hurda metal oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atılan malzemelerin dörtte beşi yok olmakta. Boşa giden atıklar yurdumuzun her yıl 1 milyar altı yüz altmış milyon TL zararına neden oluyor. Bizim gibi Fatih mahallesi hurdacılar boşa atılan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını ülke bütçesine kazandırmak amacı ile çalışmaktayız.

Fatih genelinde faaliyet yürütüyoruz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüştürerek insanlığın faydasına çalışıyoruz. Fatih mahallesi çevresinde her türlü hurda alan yerler içerisinde en iyi fiyatı veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda demir satışı sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurda atık alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Fatih hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Çatalca Fatih içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Fatih ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Fatih etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Fatih Hurdacı Numarası

İstanbul Çatalca Fatih hurda malzeme alım hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Fatih mahallesi hurdacı numarası sitemizin içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak nakit para kazanabilirsiniz.

Fatih Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlatmak isteriz her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapan firmayız. Hurdacı firmamız Fatih mahallesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

Güncel demir hurdası fiyat listesi talep etmek için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımını ziyaret ediniz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar sayfamızı okumak iyi gelecektir.

Fatih ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Demir, dünyada bol miktarda bulunan metaller içindedir. Sayfamızdaki Fatih ekstra demir hurdası kilo fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Fatih Mahallesi Çinko Hurdası Alımı

Çatalca Fatih mahallesi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası fiyatları bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Sitemizdeki Fatih çinko levha fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar gönderisine bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

Fatih Alüminyum Hurda Alım Satımı

. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alınır. Bize hurda satanların yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Fatih bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapmaktayız. Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant alımı yapıyoruz. Çatalca Fatih hurda alüminyum alan yerler arasındayız.

Fatih Kurşun Hurdası Alımı

Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası sökümü yapıyoruz. Fatih mahallesi hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Fatih hurda kurşun fiyatları dün güncellenmiştir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu biliniyor.

Fatih Krom Hurda Alımı

316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar hurda krom hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Hurda krom alım satımı makalesine göz atmak isteyebilirsiniz.

Fatih Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda demir almak üzere evinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Fatih kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Elinizdeki hurdayı hiç zaman harcamadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların fiyatının inmesine sebep olur. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Fatih mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda sarı ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımında değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Fatih hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

Fatih Mahallesinde Kablo Hurda Alanlar

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu yazıyı okuyun. Etrafta kolayca satılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Fatih hurdacı arayanlar için buradayız. . Fatih mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçindeki tellerin madenine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Burada yayımlanan İstanbul Çatalca Fatih hurda kablo fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar alıyoruz. Ayrıca enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için en güncel fiyat listesini biz veriyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler bizi arayabilir.

Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Kablo iletken olarak elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Üstelik fare yemez hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. İstanbul Çatalca Fatih hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız.

Genel olarak hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan pahalı teklifler veriyoruz. Fatih hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Fatih Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Fatih genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Çatalca Fatih bakır fiyatlarını her gün gönderiyoruz. İstanbul Çatalca Fatih bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Fatih hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde daha detaylı bilgi var. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Fatih hurdacı şirketimizi kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Fatih Sac Hurda Alanlar

Fatih ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek sebebi ile. Hurda sac alanlar içerisindeyiz. Depolarımızda yeni üründen farksız 2. el trapez sac hurdası var. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Fatih Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda cinsleri vardır. Hurda sarı alan yerler hakkında paylaşılmış içeriği okuyabilirsiniz. Bu sebeple Fatih sarı pirinç hurda alan hurdacılar içindeyiz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır.

Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri kıymetli hurdalar içerisinde sayılmaktadır. İstanbul Çatalca Fatih mahallesinde hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Gerçekte hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Fatih mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Fatih Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sırf bu malzemelerin alımını yapıyor değiliz. Fatih mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım iş yerimizle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Gençlere güzel bir İstanbul Çatalca ve daha iyi Fatih mahallesi yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Fatih Araç Hurdası Alan Yerler

Ara sıra Fatih yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Fatih hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araç, hurda yük vagonu, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası . Tabiki de müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Fatih Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmayız. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Fatih Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Genelde bahsedildiği gibi kolay değildir. İstanbul Avrupa Çatalca Fatih Mahallesinde fabrika söküm işi senelerin deneyimine sahibiz. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın seçilmesi gereklidir. Daha önce onlarca fabrika yıkım ihalesi aldık. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Böylece İstanbul Çatalca fabrika yıkım işleri yapan yerler içerisinde lider bir konumdayız.

Fatih Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Fatih çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. İkinci el klima Fatih bölgesinde çok alınan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız.

Fatih Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Çatalca Belediyesi tarafından daha önce bildirilen alanlara boşaltılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılır.

Anlık Güncel Fatih Hurda Fiyatları

Fatih Mahallesi hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi saatlik olarak güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken öteki Fatih firmalarından özel fiyatlandırmalar yapıyoruz. Güncel hurda fiyat listesine ulaşmak sebebi ile bizi arayın. Güncel hurda fiyatları başlığıyla yazılmış içeriği okuyun

Fatih İkinci El Ev Eşyası

Ederinden ekonomik fiyatlara sıfır ve 2. el yatak odası takımları alabilirsiniz. Sahibinden satılık çalışma masası, ofis mobilyaları, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop stok hakkında bilgi edinmek amaçlı iletişim telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kısa süre ikinci el olarak satılabilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacılar başlıklı gönderimizi gezebilirsiniz Sıfır gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı sormak nedeni ile telefon numaramızıarayabilirsiniz.

Fatih Mahallesi Hurda Akü Alan En Yakın Firmalar

Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz. Hurda akü alan yerler hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kullanılabiliyor. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden kıymetlidir. Akü hurda alımı yazısına bir göz atmalısınız. Dolayısıyla İstanbul Çatalca Fatih hurdacı depomuz vb. kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabilir.

Fatih Plastik Hurda Alım Satımı

En iyi fiyata mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese gelmekteyiz. Fatih plastik hurdası alanlar içinde olan işletmeyiz. Buradaki Fatih plastik hurdası fiyat listesini isteyene bedelsiz gönderilmektedir Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Fatih bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurda, abs plastik, polistren, hurda jelatin fiyatları istemek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Hurda Cam Alanlar

Genelde rengarenk meşrubat şişesi, araç camları çeşitlerinde hurda camlar bulunmaktadır. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Çatalca Fatih mahallesinde hurda cam alan firmalar içindeyiz.

Fatih İkinci El Hurda Raf

Sitemizdeki Fatih ikindi el raf hurdası fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor. Raf hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Raf hurdası Fatih satmak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen pastahanelerden aldığımız hurda mağaza rafları, orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, hurda market rafı arasından tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf satıyoruz.

Fatih Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile nikel hurdaları depolanırken oldukça özen ile çalışılmalıdır. Fatih nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel arsenik içerir. İlçe genelinde %95 – %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz.

Fatih Mahallesi Hurda Kağıt Alanlar

Fatih kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alımı yaparız. Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, okul kitabı hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken uyguladığımız fazladan hassasiyetle sizlere çok daha fazla miktarda kazanma şansı veriyoruz. Fatih kağıt hurdası aldığımız bölgeler arasında yer alıyor. Bu sayfadaki Fatih Mahallesinde hurda kağıt, karton ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak yolluyoruz

7/24 Açık Fatih Hurdacı

Sektörün bahşettiği özgüvenle araç sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Fatih hurdacı olarak haftanın yedi günü hurda ticareti yapıyoruz. Bin dokuz yüz doksan dörtden bu günlere hurdacılığa size hizmet veriyoruz.

En Yakın Fatih Hurdacı Telefon Numarası

Fatih hurdacı firmamız ile adresinizden hurda alım hizmetimiz var. En yakın Fatih hurdacı firma hizmetiyle hurda metal alıp satarken yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alan yer Fatih çevresinde hizmetler veriyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Fatih mahallesinde hurda malzeme satımı yapmaktayız.

Fatih Kumaş Alan Hurdacı

Toptan hurda top kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı için peşin parayla ödeme yapılır. İstanbul Çatalca Fatih etrafında kumaş fire hurdası alıyoruz. Defolu pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için bu sayfadaki numarayı çok geçmeden arayın. Fatih bölgesinin her mahallesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında istediğiniz adrese gelecek araçlarımız var. İstanbul Çatalca Fatih kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki İstanbul Çatalca Fatih mahallesinde kumaş hurdası fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz.

Fatih 2. El Cafe Aletleri Alanlar

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı alıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, aspiratör, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, krom salata ve meze dolapları vb. sanayi tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemek için sizleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz.

Fatih 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç mikseri az kullanılmış portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte kapatılan depolardan edindiğimiz Yıkılan yurt benzeri binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Fatih Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek iş yerlerinin uygun biçimde yapılması için yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma parkeler vb. her cinsten hurdaları satın alıyoruz. Bir üstte fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm tedbirler Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp