Çatalca Hurdacı

Kabakça Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Kabakça mahallesinde hurdacısı olarak her türden hurda malzemeyi almaktayız Kabakça mahallesi hurdacı firmasıyız. Günlük Çatalca Kabakça hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. İstanbul Çatalca Kabakça mahallesi hurdacı firma olarak hurda alıyoruz.

Normalde Çatalca firmalar arasındayız. Fakat Çatalca Kabakça mahallesinde de hizmet veriyoruz. Halk Metal ismiyle Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Çatalca Kabakça mahallesinin çevresinde 2.el eşya ve hurda alım satımı için malzemenin ederini nakit ödüyoruz Halk Metal ismiyle Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Çatalca etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla adresinize geliriz

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Kabakça mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

Çatalca Kabakça Hurdacısı

Kabakça hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişe etmeyin. Kabakça mahallesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Sizde her türlü hurda atık satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul merkezinin değişen mahallesi Kabakça öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Çatalca Kabakça mahallesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kabakça bölgesinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Kabakça mahallesinde hurda alan firmalar arasındayız. Çatalca hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’de 1 yılda 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık ortaya çıkıyor. Çöpe giden atık malzemelerin %27’sini plastik hurdası, %4’ünü maden hurdası, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde on ikisini hurda camlar gibi malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli atıkların %82’si dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu atıkların piyasadaki değeri 1 milyar 5 yüz altmış milyon TL tutmaktadır. İstanbul Çatalca geri dönüşümcüleri çöpe atılan bu paranın elimizden gelen kadarını ülkemize kazandırmaya çalışıyoruz.

Kabakça Hurdacı Numarası

Kabakça hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. İstanbul Çatalca Kabakça yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak üzere bizleri aramanız yeterlidir. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz.

Kabakça Bakır Hurda Alanlar

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Buradaki Kabakça hurda bakır kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırmaktayız. İstanbul Çatalca Kabakça bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Hurda bakır alan yerler sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kabakça mahallesinde hurdacı telefon numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Kabakça bölgesinde bakır hurdası alıyoruz.

Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Kabakça bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın.

Kabakça Demir Hurdası Alım Satımı

Hurdacı firmamız Kabakça bölgesinin tümünde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklayın. Bildiğiniz gibi her cins demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri için peşin para ödeme yapmaktayız.

Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için Kabakça hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler makalesine bir göz atın. Kabakça mahallesinin bütün caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Demir, dünyada çokça çıkarılan madenler içindedir. Sitemizdeki İstanbul Çatalca Kabakça 1.sınıf hurda demir ton fiyatları güncelliğini koruyor.

Kabakça Alüminyum Hurda Alımı

Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz. Çatalca Kabakça hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Kabakça hurdacısıyız.

Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Her tür hurda alüminyum almaktayız.

Kesin sayfamızda önceden paylaşılmış hurda alüminyum alan yerler konuya bir göz atabilirsiniz. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Bize hurda satanların sayesinde daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Kabakça mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımı için hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

Kabakça Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renkli şekliyle bilinir. Hurda kurşun alımı bağlantısına tıklamalısınız.. Kurşun metali kullanılan en eski madendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare söküm kurşunu
, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Çatalca Kabakça Mahallesinde hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Buradaki Kabakça çatı minare kurşunu ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Kabakça Mahallesi Hurda Sac Alım Satımı

Depo tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Kabakça bölgesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, ticareti için irtibata geçebilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Firmamızda yeni üründen farksız 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Kabakça Krom Hurda Alanlar

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Krom hurda alımı makalesini ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler sayfamızı incelemek iyi gelecektir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

Kabakça Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizdeki Kabakça hurda çinko levha fiyat listesini kayıt olanlara günlük gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacılar makalesine bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için firmamıza iletişim kurabilirsiniz. İstanbul, Çatalca Kabakça mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çatalca Çinko hurdası alan yerler bölümüne bakmak isteyebilirsiniz.

Kabakça Kablo Hurda Alım Satımı

İstanbul Çatalca Kabakça hurdacısı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Piyasada hızlıca ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Kabakça hurda kablo kilo fiyatını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Adresten hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları almaktayız. Kabakça mahallesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır tel nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder.

Kesin bilgi için bilgi için kablo alan hurdacı içeriği inceleyin. Kabakça hurdacısı Halk Metal genellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alımı yaparken ederinin üzerinde vermekteyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kabakça hurdacı arayanlar için buradayız.

Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler bize ulaşın. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Kabakça Mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Gerçekte hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri kıymetlidir. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Sarı pirinç hurda alanlar başlıklı metini inceleyebilirsiniz.

Bu sebep ile Kabakça Mahallesi sarı pirinç hurdası alımı yapmaktayız. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz alım satımı yapıyor. İstanbul Çatalca Kabakça hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Kabakça mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alıyoruz.

Kabakça Hurda Alım Satımı

Hurda çelik almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Kabakça kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenin piyasa değerini düşürmektedir. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alan Kabakça mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Kabakça mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hurdacı firmamız Halk Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı kablo hurda, hurda bakır, alüminyum hurda, hurda çinko, demir hurdası, hurda kurşun ve sarı hurda alımında değerinden yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Kabakça hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne geçiyoruz.

Kabakça Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle sökümü istenen taşınmazın incelikle dolaşılması gerekiyor. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. İstanbul Çatalca Kabakça fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Uzun zamandır on binlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik. Güvenilir şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler fabrika yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında öncü olduk.

Kabakça Plastik Hurdası Alım Satımı

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. İstanbul ve Kabakça mahallesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

En yüksek fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik alımı yapmaktayız. Kabakça plastik hurda alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Kabakça hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Kabakça plastik hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz

Kabakça Mahallesi Klima Hurda Alanlar

Kabakça çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Hurda klima Kabakça bölgesinde en fazla satılan hurdalar arasında yer alır. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

Kabakça Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Çatalca Belediyesi’nce belirlenen alanlara boşaltılır. Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşıma işi güvenlikle yapılır.

Kabakça Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Bu bölgede nikel turbo, %95 hurda nikel şablon , %99 nikel şablon, anot hurda nikel alıyoruz. Bu yüzden hurda nikel depolanırken çok dikkat ile çalışmalıyız. Kabakça nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kabakça Akü Hurda Alan Yerler

Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı amacı ile bulunuyor. Akü hurdası kilo fiyatı akü hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Bu sebeple şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Hurda akü alım satımı makalemize göz atarsanız iyi olur. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur.

Kabakça İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Bunun ile birlikte batmış satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan yurt ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan sıfır gibi 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Kabakça Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatla ödeme yapmaktayız.

Anlık Kabakça Hurda Fiyatları

Kabakça Mahallesinde hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı Kabakça hurda pazarında an be an değişmektedir. Şundan yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında borsasından daha fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Yeni hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış konuya göz atabilirsiniz Kesin fiyatlara ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

Kabakça Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

Çok az kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı kapınızdan satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi fiyatı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış yazıyı gezebilirsiniz Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Piyasadan uygun fiyatlara yeni gibi, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Sahibinden çalışma masaları, büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop mevcuttur.

Kabakça Hurdacı Sitesi

Kabakça hurdacılar sitesi on birinci blok içindeki tesisimizle hurda ticareti yapmaya devam ediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her çeşit metalleri alıyoruz. Kabakça halkına her haliyle yaşanabilir bir İstanbul Çatalca ve her haliyle yaşanır Kabakça bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türlerdeki hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmıyoruz.

En Yakın Kabakça Hurdacı Numarası

Kabakça mahallesi hurdacıları içerisinde firmamız ile adresten hurda malzeme almaya başladık. Kabakça en yakın hurdacı firması olarak hurda eşya alım satımı sebebiyle yerinize gelmekteyiz. Halk Metal hurdacılık olarak Kabakça mahallesinin tamamında hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Kabakça genelinde servisler veriyoruz.

Kabakça Hurda Raf Alan Yerler

Genelde kapatılan kasaplardan temin ettiğimiz ürün reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, çelik raf hurdası arasından personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca Kabakça mahallesinde hurda raf kg fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün göndermekteyiz. Raf hurdası alan yerler yazımıza mutlaka bir göz atın. Raf hurdası Kabakça fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Kabakça Mahallesinde Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

derinden çok ton fiyatları ile hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içerisindeyiz. Kabakça hurda karton aldığımız yerler arasında yer alır. Buradaki Kabakça Mahallesinde hurda karton ve kağıt kilo fiyatı her saat güncelleniyor Kabakça kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. İlçenin tümünde renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık ile satıcılara normalden yüksek oranda kâr elde etme avantajı veriyoruz.

Kabakça Mahallesi Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

Spot penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası için yüksek fiyattan ödeme yapılır. Sayfamızdaki Kabakça kumaş hurdası fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

İstanbul Çatalca Kabakça kilo ile tartıp hurda kumaş alanlar arasında en iyi fiyatı veriyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Kabakça bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize gelmekteyiz. Parti malı parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı vakit geçirmeden aramalısınız.

Kabakça Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alımı

İkinci el sanayi tipi mutfak ekipmanları almaktayız. Çok kısa bir süre kullanılmış bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapıyoruz. İşyerimize mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 4 gözlü ocak, dinlendirici, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, küvet, aspiratör ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla sizi depomuza davet ediyoruz. 2.el tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kabakça Hurda Otomobil Alanlar

Kabakça hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Kabakça etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, çekme belgeli hurda otomobil, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kabakça Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Kabakça genelinde cam hurdası alanlar içerisinde faaliyet veriyoruz. Özellikle şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, araç camı ve benzeri cam hurda bulunabilmekte.

Kabakça Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış dairelerin istendiği biçimde inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma parkeler vs. tüm hurda eşyayı almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında istenilen iş güvenliği önlemleri Daha önce fabrika söküm işinde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

7/24 Açık Kabakça Hurdacı

7/24 hurda alan Kabakça mahallesi hurdacı firması olarak gece gündüz sektörde çalışmaktayız. Sizlerin sağladığı tecrübelerle alet sayımızı geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Tam otuz iki yıldır hurdacılık faaliyetleri vermekteyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp