Rize Hurdacı

Çayeli Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Rize Çayeli hurdacı firmasıyız. En iyi Rize Çayeli hurda fiyatları ile hizmetimize devam ediyoruz. Benzersiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Bütün hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Türkiyemiz’in arzu ettiğiniz yerinden, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız ile hurda malzeme alıyoruz. Çayeli ilçesi yakınlarında hurda satmak nedeni ile hurdacı numaramızla iletişime geçebilirsiniz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Rize hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Rize Çayeli Hurdacısı

Çayeli hurdacısı olarak Rize ilinin tamamında hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurdanız için adresinize en yakın hurda nakliye çalışanlarımızı gönderiyoruz Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı nedeniyle firmamızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Çayeli genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Çayeli hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Çayeli içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Rize şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Çayeli 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Çayeli bölgesinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

Çayeli Hurdacı Telefonu

Rize Çayeli adresten her nevi hurda alımı her nevi hurda alımı hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Çayeli hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında hızlıca tuşyalabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Hemen arayıp güncel hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

Çayeli Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Çayeli ilçenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çayeli hurda sarı pirinç ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Daha geniş bilgi edinmek için hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği okuyun. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır. Bu nedenle Çayeli hurda sarı ticareti yapıyoruz.

Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında en yüksek fiyat bilgisini vermektedir. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabilir. Rize Çayeli hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Çayeli Krom Hurda Alım Satımı

Oldukça sert bir metal yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alımı bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Rize Çayeli krom fiyatlarını saat başı yollamaktayız. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

Çayeli Hurda Alım Satımı

Hurda kurşun almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler içerisindeyiz. Çayeli adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları geç kalmadan nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir su iletemas halinde korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanızın piyasasının düşmesine neden olur. Çayeli ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı sarı ve toplama demir, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo hurda, hurda çinko, alüminyum hurda alırken fiyatlar sunuyoruz. Çayeli hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Çayeli Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Depomuzda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac bulunuyor. Veranda çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz. Çayeli ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alımı sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz.

Çayeli Hurda Bakır Alımı

Çayeli içinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır alan Çayeli hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Sitemizdeki Rize Çayeli bakır ton fiyatını dileyenlere bedelsiz yollanmaktadır. Rize Çayeli hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz. Antikron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz. Çayeli bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çayeli Hurda Alüminyum Alanlar

Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Rize Çayeli alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle her gün tecrübe elde ediyoruz. Her tür hurda alüminyum almaktayız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Çayeli bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Sayfamızdaki Çayeli alüminyum kg fiyatı bugün güncellenmiştir. Firmamıza güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Çayeli Hurda Kurşun Alım Satımı

Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan hurdacılar bağlantısına tıklamalısınız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz. Çayeli kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki Rize Çayeli hurda Cami kurşunu fiyat listesini saat başı gönderiyoruz.

Çayeli Kablo Hurdası Alım Satımı

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla sırf hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Çayeli ttr kablo hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Adresten enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler hemen arayın. Çayeli hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antigron kablo alımı yapmaktayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Çayeli ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda kablo içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Rize Çayeli ilçesinin her yerinden %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Piyasada sıklıkla ele geçen %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz.

Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda çok damarlı kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Çayeli hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çayeli Çinko Hurda Alım Satımı

Rize, Çayeli ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çayeli hurda nikel ton fiyatını abonelerimize saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurda alanlar gönderisini geziniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Çayeli Demir Hurdası Alan Hurdacı

Anlık demir hurdası ton fiyatı edinmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalesini incelemelisiniz.

Demir hurdası, yeryüzünde en çok kullanılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızda yer almakta olan Rize Çayeli demir hurda kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir trabzan, demir kapı, pencere demiri için nakit para ödeme yapmaktayız. Halk Metal Geri Dönüşüm Çayeli bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor. Çayeli çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Çayeli Nikel Hurdası Alan Hurdacılar

İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Çayeli hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alım satımında çok dikkatli davranmalıyız.

Çayeli Kırık Cam Hurda Alımı

Çayeli ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam genelde sert yapıda bulunan suları muhafaza eden amorf sert bir malzemedir. Çağımızda rengarenk cam şişe, otomobil camları çeşitlerinde hurda camlar bulunmaktadır.

Çayeli 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz Yıkılan fabrika binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pecere, kapı, mutfak dolabı alanlar içindeyiz. Müteahhitler tarafından bir kaç inşaatta kullanılan alçı makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Çayeli Fabrika Bozumu

Güvenilir şekilde fabrika yıkımları yapıyoruz. İnsanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Çayeli Rize fabrika sökümü yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık. Yıllardır onlarca fabrika yıkım ihaleleri aldık. Öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan araçların ayarlanması gereklidir.

Çayeli Klima Hurdası Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda klima Çayeli bölgesinde en fazla satılan hurdalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Çayeli ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır.

Çayeli Moloz Dökümü

Molozlar Çayeli Belediyesi Fen işlerince imzalanan karar ile bildirilen alanlara dökülüyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre bina molozlarının taşınma işi titizlikle yapılmaktadır.

En Yakın Çayeli Hurdacı Telefonu

En yakın Çayeli hurdacı ismiyle her cins hurda metal nakliyesi yapmak nedeniyle deponuza gelmekteyiz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Çayeli bölgesinde hizmetler veriyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Çayeli çevresinde hurda alımı işleri yapmaktayız. Çayeli hurdacı firma içinde çalışan personelimizle adresinizden hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz.

Çayeli Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyatına erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Çayeli hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı her an değişiklik gösteriyor. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında ton fiyatından yüksek ton fiyatları uyguluyoruz. Kesin sitemizdeki hurda fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz

Çayeli Hurda Jeneratör Alanlar

Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Çayeli Plastik Hurda Alan Hurdacı

İyi fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda alıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Çayeli plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde bulunan işletmeyiz. Bu sayfadaki Çayeli plastik ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız Rize şehri Çayeli ilçesinin tamamından hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

7/24 Hizmet Veren Çayeli Hurdacı

Tam tamına dokuz yıldır hurda alım yapıyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalar süreci ile makine sayımızı arttırarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Çayeli hurdacı olan şirketimiz ile gece gündüz konumuza geliyoruz.

Çayeli Akü Hurda Alımı

Atıl aküler içindeki kurşun içeren suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Biraz zaman sonra şarj olmaz akülere hurda akü denir. Akü hurda alan yerler bölümümüzü okuyabilirsiniz. Bu yüzden hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Motorsiklette enerji ihtiyaçlarını karşılamak için sıkça bulunur. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

Çayeli 2.el Cafe Malzemesi Alım Satımı

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, dinlendirici, sanayi tipi set üstü mekap ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını görmek için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el reataurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alınır.

Çayeli Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Defolu mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda için anında ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spot pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Rize Çayeli bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında çağırdığınız adrese geliyoruz. Çayeli kiloayla tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızda yayınlanan Rize Çayeli kumaş hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Çayeli Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Çayeli hurdacılar sitesi 9. blok içerisinde bulunan dükkânımız sayesinde hurda alımı ve satımı işiyle sektöre girdik. Her hali ile güzel bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

Çayeli Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenecek dükkanların uygun bir biçimde imar edilmesi için yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Çayeli Kağıt Hurdası Alanlar

Çayeli hurda kağıt alan firmalar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm verdiği hizmetler ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli fiyatı edinebilirsiniz. Bölgede hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde satıcılara daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Piyasadan fazla fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alımı yapan yerler içerisindeyiz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Burada bulunan Çayeli hurda karton fiyatları bugün güncellenmiştir

Çayeli Hurda Araba Alanlar

Pek tabi sizlere otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış araç hurdası, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler
, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ara sıra Çayeli etrafında hurda araba alıyoruz.

Çayeli 2.el Raf Hurdası

Sayfamızdaki Rize Çayeli hurda raf kilo fiyatını telegram hattımızda anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çayeli 2. el raf hurdası satışı yapmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan mandıralar tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf satan yerler içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Çayeli Beyaz Eşya Hurdası

Çayeli içerisinde sıfır ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası devamlı bulunur. Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Çok az kullanılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üstünde fiyat teklifi vermekteyiz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı firma konulu sitemizi inceleyin

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp