Konya Hurdacı

Çeltik Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Çeltik meydanında etrafında hurda eşyalarınızın değerini öğrenmek amacı ile ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yurdun tüm illerinden, her çeşit hurda malzeme alıyoruz. En hızlı Konya Çeltik hurdacı firmasıyız.

Halk Metal ismiyle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bol miktarda alımlarda Konya piyasasından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Konya hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. En iyi Konya Çeltik hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Benzersiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimize bulunduğunuz içerikten ulaşabilirsiniz.

Çeltik Hurdacı Firma

Çeltik hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Konya Çeltik bölgesinde eşsiz anlayışlarla hizmet sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak için numaramızı arayabilirsiniz. Konya merkezinin gelişen ilçesi Çeltik öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Konya Çeltik ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz. Çeltik hurdacı olarak Konya genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Çeltik genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğini koruyoruz.

Çeltik Hurdacı Telefonu

Çeltik adresten her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda atık fiyat listesi öğrenmek sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Hemen arayıp günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Konya Çeltik hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

Çeltik Hurda Alım Satımı

Konya Çeltik ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit hurda atık alıyor. Hurda kablo almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Çeltik yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdanın değerinin inmesine neden olur. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır, kablo hurda ve sarı alımı yaparken yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Çeltik hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Çeltik Hurda Bakır Alan Yerler

TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Bakır alan hurdacılar alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Çeltik bakır hurda fiyatları için arayın.

Bakır alan Çeltik hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Çeltik içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz. Buradaki Çeltik sorma bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz. Konya Çeltik bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Çeltik Sarı Hurda Alan Yerler

Çeltik hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Hurda satanların öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Çeltik pirinç sarı fiyat listesini dileyene güncel olarak gönderilmektedir. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar makaleye göz atın. Çeltik bölgesinde hurda sarı alıyoruz. Konya Çeltik hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında lider konumdadır.

Gerçekte hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Dolayısıyla Çeltik sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız.

Çeltik Kablo Hurda Alım Satımı

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Çeltik hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Konya Çeltik bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alımı yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez satmayı isteyenler bize ulaşın. İçerisindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızda yer almakta olan Konya Çeltik hurda bakır kablo fiyatlarını isteyenlere günlük yolluyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Konya Çeltik bölgesinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit ödeme yapıyoruz.

Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Adresten antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılıyor. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır.

Konya Çeltik ilçesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. Konya Çeltik hurdacısı Halk Metal her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu ticareti için buradayız. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler yazıya bir göz atın.

Çeltik Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom ton fiyatı makalemize göz atabilirsiniz. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Çeltik krom fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yolluyoruz.

Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çeltik Hurda Demir Alımı

Sizinde bildiği gibi her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayın. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Çeltik demir fiyat listesi günceldir. Güncel hurda demir fiyat listesi talep etmek nedeniyle şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alımı hurda demir hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Çeltik bölgesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Çeltik etrafında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz.

Çeltik Kurşun Hurdası Alımı

Konya Çeltik kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Bu sayfada paylaşılan Çeltik hurda kurşun ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı şimdi arayın. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun gümüş-mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurda alanlar kurşun hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülüyor.

Çeltik Sac Hurda Alımı

Firmamızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Çeltik bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Çeltik Çinko Hurda Alanlar

Çeltik bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Çeltik hurda çinko levha fiyatları güncellendi. Çinko hurda fiyatları bölümümüze bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için çağrı merkezimize ulaşın.

Çeltik Alüminyum Hurdası Alımı

Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Konya Çeltik hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacı firmasıyız.

Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır.

Sayfamızdaki Konya Çeltik hurda alüminyum kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler yazıyı inceleyin. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz. Çeltik ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımında hurda tartımını teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

Çeltik İkinci El Eşya

Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, bilgisayar masası, çalışma koltuğu almak amacı ile bizi telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Çok uygun fiyatlara yeni gibi, ikinci el ev eşyası alabilirsiniz. Yeni gibi 2. El buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepelerinizi konumunuza gelerek satın alıyoruz. Eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat uygulamaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alanlar konulu yazıyı ziyaret edin

Çeltik Bina Yıkımı

Çeltik kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış iş yerlerinin tekrar imar edilmesi için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm önlemler Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her türlü hurdayı satın almaktayız.

Çeltik Nikel Hurda Alan Firma

Nikel hurdası zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken oldukça dikkatle çalışılmalıdır. İlçe genelinde %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Çeltik nikel hurda alıyoruz.

Çeltik İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfada yayınlanmış olan Çeltik ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar linkine tıklayınız. Çeltik hurda raf alımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen işyerlerinden temin ettiğimiz teşhir rafları, market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içinden seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satıcıları içindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Çeltik Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Çok yoğun olmadığımızda Çeltik etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Çeltik hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda otomobil, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Çeltik İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış apartman binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Birde ne yazık ki iflas eden esnaflardan edindiğimiz

Çeltik Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Çeltik yakınlarında cam hurda alan yerler arasındayız. Genelde renkli ve şeffaf oto camı, cam şişe türlerde hurda cam bulunuyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeleri tutan organik olmayan katı maddelerdir.

Çeltik Klima Hurda Alım Satımı

Çeltik ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima Çeltik çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda kombi alan hurdacı fimayız.

Çeltik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Çeltik Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen alanlara boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınacak her cins hurdaların işyerimizi taşıma işleri ücretsiz yapılır.

Çeltik Hurda Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satanlar arasında en yakın hurdacı firmayız. Her türde titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Çeltik Hurda Akü Alımı

Zamanla atık haline düşen bataryalara hurda akü denir. Akü barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebiyle bulunabiliyor. Akü hurda alan yerler bölümümüzü inceleyiniz. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir.

Anlık Çeltik Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatlarına erişmek amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor. Hurda fiyatları hakkındaki metini inceleyin Çeltik hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyat listeleri her saat değişiyor. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alırken pazar fiyatından daha fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz.

Çeltik Kullanılmış Restaurant Aletleri Alan Hurdacı

Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi yemek ocağı, aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el tabak ısıtma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar firmamızı arayabilirsiniz. İkinci el endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Titizlikle kullanılan otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alımı yapmaktayız.

Çeltik Kumaş Alan Firmalar

Sitemizdeki Konya Çeltik hurda kumaş kilo fiyatını dileyene saat başı göndermekteyiz. Spot hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Konya Çeltik çevresinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için adresinize gelecek ekiplerimiz var. Çeltik kiloyla hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Tonajlı hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz.

Çeltik Hurda Plastik Alım Satımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Konya il Çeltik bölgesinin her yerinden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Çeltik plastik hurda alım satımı yapanlar içinde öncü Çeltik hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Çeltik naylon hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz

Çeltik Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken sökülecek iş yerinin incelikle gezilmesi gerekmektedir. Çeltik Konya fabrika sökümü yapıyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Yıkım yapanların anlattığı şekilde kolay bir iş sayılmaz. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı konumdayız.

Çeltik Hurdacı Sitesi

Çok daha temiz bir Çeltik oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Çeltik hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı firmamız ile hurda alım gerçekleştiriyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çeltik Hurdacı Firma

Tam tamına dokuz yıldan bu yana hurda alımı yapan firmayız. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalar süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Çeltik hurdacı iş yerimiz vasıtası ile gece gündüz açığız.

En Yakın Çeltik Hurdacı Firma

Çeltik en yakın hurdacı ismi ile hurda eşya alım satımında yerinize geliyoruz. Çeltik hurdacıları içerisinde olarak adresten her tür hurda alım satım hizmetimiz var. Halk Metal hurda alım firması olarak Çeltik bölgesinde hurda alıyoruz. Bu sebep ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Çeltik etrafında hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

Çeltik Karton Hurda Alımı

Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Konya Çeltik kağıt hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere günlük ulaştırmaktayız İlçede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesent ile hurda satıcılarına daha fazla oranda kazanım etme olanağı veriyoruz. Daha fazla fiyata kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. Çeltik hurda kağıt alan yerler içindeki iş yerimiz hizmetleri ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp