Kastamonu Hurdacı

Cide Hurdacı Telefonu

Cide hurdacı firmasıyız. Cide şehir merkezinin yakınlarında hurdalarınızın görüntülerini iletmek sebebiyle 24 saat yetkili personelimize ulaşabilirsiniz. Halk Metal firmamızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Türkiyemiz’in dört bir yanından, hurda alıyoruz.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif veriyoruz. Kastamonu hurdacısı firmalar içindeyiz. Güncel Kastamonu Cide hurda piyasası fiyat listeleriyle hizmetimize devam ediyoruz. Kimsenin yapmadığı hizmetler sunmaktayız. Aktif olduğumuz bütün faaliyetleri buradan daha detaylı takip edebilirsiniz.

Cide Hurdacı Firmalar

Cide hurdacı firması olarak Kastamonu genelinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için uygun hurda nakil personellerimizi yönlendiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak için telefon numaramızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Cide mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek bütün vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Cide hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Kastamonu Cide içerisinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Kastamonu ilinin büyüyen ilçesi Cide sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Kastamonu Cide çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Cide Hurdacı Telefonu

Cide yerinden hurda alımı her nevi hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Cide hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeniyle firmamızı aramalısınız. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Cide Hurda Kurşun Alım Satımı

Cide kurşun hurda almak için en yüksek fiyatı sunduğumuz yerler arasındadır. Sitemizde paylaşılan Kastamonu Cide çatı minare kurşunu kilo fiyatını isteyene günlük ulaştırıyoruz. Kurşun eski madenlerden biridir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alımı makalemizi incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyat veriyoruz.

Cide Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı bölümünü okumalısınız. Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Kastamonu Cide hurda krom fiyatları güncelliğini korumaktadır. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Cide Hurda Alım Satımı

Hurda zamak, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Cide yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymetleri düşüyor.

Hurda çinko almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Cide geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum hurdası, sarı, çinko hurdası, toplama demir, kurşun hurda aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. Cide hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Cide Hurda Çinko Alan Hurdacı

Cide etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Cide nikel hurdası fiyatlarını abonelerimize bedelsiz yolluyoruz. Çinko hurdası alanlar sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Cide Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Cide hurda bakır kg fiyatı güncellenmiştir. Kastamonu Cide bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Cide hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadına varın. Cide bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Cide içinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz.

Cide Demir Hurdası Alım Satımı

Firmamız Cide ilçesinin her yerinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Demir, yer kabuğunda en çok satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Cide ekstra demir hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek sebebi ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamızı gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümünü incelerseniz muhteşem olacaktır. Cide ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Cide Kablo Hurda Alımı

Kastamonu Cide hurdacısı Halk Metal her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Ancak enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en doğru fiyat listesini vermekteyiz. Kablo alan hurdacılar konulu metini ziyaret edin.

Müşterilerde bolca toplanan 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Yerinden hurda enya kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satanlar hemen bizi arayabilir. Kablo hurdaları içindeki bakır yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem arz eder.

İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Kastamonu Cide kablo ton fiyatı günceldir. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden yüksek fiyatlar veriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Cide hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmeya devam ediyoruz. . Cide bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında liderlik ediyoruz. Kastamonu Cide ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Cide Sac Hurdası Alımı

Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alıyoruz. Kastamonu Cide ve çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile. Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Cide Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Aslına bakarsanız sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Cide ilçesinin her yerinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Cide hurda sarı pirinç fiyatlarını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı hakkındaki içeriği inceleyin. Ek olarak sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Kastamonu Cide hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarıların yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası ticareti yapıyor. Dolayısıyla Cide sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız.

Cide Alüminyum Hurdası Alanlar

Sayfamızda paylaşılan Cide alüminyum hurdası ton fiyatını dileyene her gün gönderiyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Cide ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapan firmayız. Kastamonu Cide hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

Cide İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde kapanan depolardan satın aldığımız Yıkılmış ev binalarından sökülmüş sıfır gibi 2.el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Cide Hurda Akü Alımı

Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Hurda akü alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Bu neden ile iş yerimiz ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı nedeni ile kullanılmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir.

Cide Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Kastamonu Cide fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan binanın detaylı şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin seçilmesi çok daha doğrudur. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir.

Cide Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki su muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Genelde şeffaf içecek şişesi, kırılmış araç camları vb. cam hurdası bulunuyor. Cide etrafında hurda cam alan yerler arasındayız.

Cide Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza yaşanabilir bir Kastamonu Cide bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Cide hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımızın yardımı ile hizmet ediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

Cide Araba Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Cide hurda alımında hizmet ediyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları
, trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, hurda motor alıyoruz. Bazen Cide bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz.

Cide Hurda Raf Alımı

Genellikle yenilen kuruyemişçilerden aldığımız teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, market rafı hurdası, mağaza rafları içinden seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafı satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki Cide 2.el raf ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası alımı raf hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Cide 2.el hurda raf alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Cide Nikel Hurdası Alan Hurdacılar

Bu bölgede hurda %95 ve %99 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdası alındığında elimizden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız. Kastamonu ve Cide nikel hurdaları alıyoruz.

Cide Bina Yıkımı

Üstteki yazıda bahsettiğimiz fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarıyla gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken iş yerlerinin tekrar imar edilmesi için yıkılmasını sağlıyoruz.

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri her cinste hurdanızı piyasa fiyatına alıyoruz. Hurda karşılığında yıkım yapılırken bilinen tüm iş güvenliği önlemleri

Cide Plastik Hurda Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Kastamonu il Cide bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Cide hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan Cide hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Cide naylon hurdası kg fiyatını whatsapp grubu üyelerine ücretsiz gönderiyoruz

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz.

Cide Kağıt Hurdası Alanlar

Daha fazla hurda kağıt fiyatlarıyla kağıt bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alan yerler içindeyiz. İlçenin tamamında renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter tartımı yaparken uyguladığımız fazladan titizlikle müşterilerimize daha yüksek kazanç etme imkanı iletiyoruz. Cide kağıt hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Kastamonu Cide karton hurda fiyatlarını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz Cide hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal hizmetleri ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Cide 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile firmamıza ait telefonlarıtuşlayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya fiyatı konulu paylaşımı ziyaret ediniz 2.el öğrenci masaları, büro ofis mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop alıyoruz. Cide Kastamonu ilçesinin her yerinde titizlikle kullanılmış ve 2.el koltuk satın alabilirsiniz.

Cide 2. El Mutfak Malzemeleri Alanlar

Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi ocaklar, hücreli aspiratör, krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte ikinci el reataurant mutfağı ekipmanları almaktayız. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Cide Kumaş Hurdası Alım Satımı

Parti malı hurda poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, hurda parti kumaş, spot kumaş, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kastamonu Cide çevresinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Defolu hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı şimdi arayınız. Cide ilçesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz. Kastamonu Cide kiloayla tartarak kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Kastamonu Cide hurda kumaş kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yolluyoruz.

En Yakın Cide Hurdacı Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Cide etrafında her türlü hurda malzeme satımı yapıyoruz. Cide hurdacı firması arasındaki çalışanlarımız ile konumuzdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Cide en yakın hurdacı firma adı ile her cins hurda eşya alımında deponuza gelmekteyiz. Bu nedenle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Cide bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

Cide 2. El Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın yerlerdeniz. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. Her türlü yeniden farksız 2.el jeneratör bulunur.

Güncel Anlık Cide Hurda Fiyatları

Kesin fiyat listesine ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Cide hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları günlük değişiyor. Sitemizdekihurda kablo fiyatları metni okuyun Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken pazar fiyatından yüksek kilo fiyatı veriyoruz.

7/24 Açık Cide Hurdacı

Sektörün kazandırdığı özgüvenle araç parkurumuzu arttırarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 Cide hurdacı olan şirketimiz ile gece gündüz açığız. Yaklaşık sekiz yıldır hurdacılık yapmaktayız.

Cide Hurda Klima Alan Yerler

Hurda klima Cide bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Cide bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Cide Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Cide hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdanın işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Molozlar Cide Belediyesi’nce bildirilen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp