Niğde Hurdacı

Çiftlik Hurdacı Hurda Fiyatları

Çiftlik merkezinin yakınlarında hurda fiyatı sormak sebebi ile çağrı merkezimizle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Tam zamanlı Çiftlik hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eşi benzeri olmayan hizmetler beğeninize sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. En tecrübeli Niğde Çiftlik hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek alımlarda Çiftlik piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Niğde hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Güzel yurdumuzun dört bir noktasında, hurda alımı yapıyoruz.

Çiftlik Hurdacı Firmalar

Çiftlik genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Çiftlik hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Çiftlik merkezinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Niğde şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Çiftlik sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Çiftlik ilçesinde değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Çiftlik hurdacısı olarak Niğde ilinin her yerinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurda eşyalar için yakın çevredeki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendiriyoruz Sizde her nevi hurda inşaat demiri satışı sebebi ile numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Çiftlik Hurdacı Numarası

Çiftlik hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Çiftlik hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Hemen arayın güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz.

Çiftlik Hurda Alan Yerler

Çiftlik adresten hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suylatemas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın kıymetini düşürmektedir. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Hep birlikte kazançlı çıkarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda inşaat demiri almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurda, bakır hurdası, demir hurda, kablo hurdası, çinko hurda, kurşun hurda alımlarında piyasadan daha fazla fiyat listeleri uyguluyoruz. Çiftlik hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Niğde Çiftlik geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her tür inşaat demiri hurdası alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

Çiftlik Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Çiftlik krom fiyat listesini dileyene bedelsiz yollanmaktadır.

Çiftlik Kablo Hurdası Alanlar

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Sayfamızda bir süre önceden paylaşılmış kablo alan hurdacılar metni inceleyin. Etrafta bolca bulunan 30% bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Çiftlik hurdacı arayanlar için buradayız. Niğde Çiftlik ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Çiftlik hurda kablo kilo fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

Çünkü yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çiftlik hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız.

Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden daha yüksek fiyat veriyoruz. Niğde Çiftlik hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımında uzmanız.

Çiftlik Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Doğada cevher olarak elde edilen kurşun gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun ton fiyatı bölümümüzü geziniz. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Niğde ve Çiftlik kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Çiftlik çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı anlık güncellenmektedir.

Çiftlik Alüminyum Hurda Alanlar

Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Niğde Çiftlik alüminyum kilo fiyatını dileyenlere günlük gönderiyoruz. Sayfamızda önceden yazılmışalüminyum hurdası alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Niğde Çiftlik alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Çiftlik ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz.

Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz. Bize hurda satanların sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz.

Çiftlik Hurda Bakır Alımı

Bu sayfadaki Çiftlik yanık bakır hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Niğde Çiftlik hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Çiftlik hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Çiftlik bakır hurda kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır.

Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Çiftlik içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

Çiftlik Hurda Demir Alan Firmalar

Çiftlik ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Niğde Çiftlik demir hurda kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Unutmayın ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alımı yapılır. Hurdacı firmamız Çiftlik genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Güncel anlık hurda demir fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz.

Çiftlik Çinko Hurdası Alanlar

Niğde, Çiftlik bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Çiftlik hurda çinko ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda fiyatları yazısını okumak iyi gelecektir. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayabilirsiniz.

Çiftlik Hurda Sarı Pirinç Alımı

Çiftlik hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Haliyle Çiftlik sarı hurdası alan yerler içerisindeyiz. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımında öncüdür. Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

Doğruyu demek gerekirse sarı hurda diye hurda türü yoktur. Sitemizdeki Niğde Çiftlik pirinç sarı kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara her gün ulaştırmaktayız. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı metini ziyaret edin. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Çiftlik ilçenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız.

Çiftlik Hurda Sac Alım Satımı

Çiftlik ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek için. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Veranda çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz.

Güncel Anlık Çiftlik Hurda Fiyatları

Çiftlik hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde değişiklik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından daha fazla ton fiyatı ödüyoruz. En güncel hurda ton fiyatına ulaşmak için irtibata geçebilirsiniz.

Çiftlik Hurdacı Sitesi

Yarınlara yaşanabilir bir Niğde Çiftlik oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Çiftlik hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı firmamızla atık hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz.

Çiftlik Cam Hurdası Alanlar

Bu dönemde renkli ve şeffaf araç camı, cam şişe vs. hurda cam oldukça fazla alınıyor. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki suları tutan amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. Çiftlik ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Çiftlik Akü Hurdası Alanlar

Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Motorsiklette elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan cihazdır. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suları nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akü hurdası fiyatları sayfasının linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar.

Çiftlik İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan satıcılardan edindiğimiz Yıkılan elbiseci benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolabı, kapı satanlar arasındayız. İnşatlarda boya makinesi, inşaat vinci, alçı mikseri, harç karıştırma makinesi ikinci el iskele, hurda plywood alıyoruz.

Çiftlik Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri her türlü hurda malzemeyi ücretle almaktayız. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Çiftlik kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken dairelerin yenilenerek yapılması nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Çiftlik Hurda Plastik Alanlar

Güncel fiyata hurda mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir. Çiftlik hurda plastik alımı yapan firmalar içinde lider konumdaki işletmeyiz. Buradaki Çiftlik plastik kilo fiyatı az önce güncellenmiştir Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Niğde ile Çiftlik bölgesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çiftlik Hurda Jeneratör Satanlar

Her voltajda yeni üründen farkı bulunmayan 2.el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çiftlik Hurdacı Firması

Sektörde uzun yıllar geçirmenin kazandırdığı deneyimlerler tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Çiftlik hurdacı firması olarak günün her saatinde işimizin başındayız. Neredeyse 11 yıldır geri dönüşüm faaliyeti veriyoruz.

Çiftlik Kağıt Hurdası Alanlar

Çiftlik hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız ile iletişim kurarak kırpıntı kağıt, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatları sorabilirsiniz. İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile hurda satıcılarına çok daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz. Hurda kağıt, karton alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Çiftlik karton hurda kg fiyatı güncellendi Daha fazla kilo fiyatı ile bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz.

Çiftlik Hurda Raf Alımı

Sitemizdeki Niğde Çiftlik çıkma raf kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Raf hurda alanlar paylaşımımızı incelerseniz harika olur. Hurda raf Çiftlik almak amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle kapanan fabrikalardan temin ettiğimiz market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları içinden seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el raf hurdası satıcıları arasındayız.

Çiftlik Fabrika ve Makine Sökümü

Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylı şekilde gezilmesi gerekiyor. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik.

Niğde Çiftlik fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında öncü yerdeyiz. Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Çiftlik Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Çiftlik çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda klima Çiftlik ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Çiftlik İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Firma

Sanayi tipi mutfak ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz. İşyerimize bulunan teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel otel ve mutfak malzemesini yakından inceleyebilmek amacı ile sizleri depomuza davet etmekteyiz.

Çiftlik Kumaş Alan Hurdacı

Çiftlik ilçesinde hurda kumaş firesi almaktayız. Yüksek tonajlı atletlik kumaş, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş alımı yapmaktayız. Çiftlik ilçesinin tamamında hurda jesica, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında istediğiniz yere gelmekteyiz. Spota düşmüş parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için firmamızı şimdi arayın. Bu sayfadaki Çiftlik kumaş hurdası fiyat listesini günlük yollamaktayız. Çiftlik kiloayla tartıp kumaş hurdası alan yerler içerisinde en iyi fiyatı veriyoruz.

Çiftlik Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması itina ile personellerimizce yapılıyor. Çiftlik hurdacı tarafından alınacak her nevi hurdanın firmamıza ait depolama alanına taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Çiftlik Belediyesi tarafından imzalanan karar ile belirlenen yerlere boşaltılıyor.

En Yakın Çiftlik Hurdacı Firma

Çiftlik hurdacı içinde çalışan personelimiz ile konumdan her çeşit hurda atık alım satım hizmetleri vermeye başladık. En yakın Çiftlik hurdacı firması adıyla her nevi hurda metal alım satımı amacı ile ayağınıza uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu neden ile sizlere en yakın hurda alan yerler Çiftlik bölgesinde servisler ediyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Çiftlik çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Çiftlik 2.El Eşya

Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak maksadıyla telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, patron masaları, sekreter koltukları bulunur. Çiftlik çevresinde titiz biçimde kullanıldığı çabucak anlaşılan, 2.el oturma grupları satıyoruz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip salon takımlarını konumunuzdan alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alımı yapanlar konulu paylaşımımızı inceleyiniz

Çiftlik Hurda Otomobil Alan Yerler

Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazen Çiftlik yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Pek tabi size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri
, römork, çekme belgeli hurda otomobil, motor hurdası .

Çiftlik Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede %95 ve 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz. Niğde ve Çiftlik nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken çok dikkat ile hareket etmeliyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp