Ardahan Hurdacı

Çıldır Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ülkemizin her tarafından, hurda alıyoruz. En hızlı Ardahan Çıldır hurdacı firmasıyız. En doğru Çıldır hurda fiyatlarıyla hurda almaktayız. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün hizmet alanlarımızı bu makalemizden erişebilirsiniz.

Halk Metal şirketimiz ile hizmet vermeteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. Ardahan hurdacı firmalar içindeyiz. Çıldır merkezinde hurda satmak nedeniyle 7/24 bize ulaşmanız yeterlidir.

Çıldır Hurdacıları

Çıldır mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle iş yerimizi kaydedebilirsiniz. Çıldır hurdacısı olarak Ardahan ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Çıldır hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Çıldır ilçesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Ardahan ilinin en yaşanılası ilçesi Çıldır gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Çıldır bölgesinde değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Çıldır Hurdacı Numarası

Çıldır hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Çıldır adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Bu nedenle hurda fiyatları öğrenmek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Çıldır Demir Hurdası Alım Satımı

Çıldır çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Demir, Çıldır ilçesinde bol miktarda satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Çıldır toplama demir hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Bildiğiniz gibi her tür demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Hurdacı firmamız Çıldır ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Güncel demir hurda kilo fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı makalesini ziyaret etmek iyi gelecektir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma yazısına mutlaka bir göz atmalısınız.

Çıldır Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Çıldır ilçesinde hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizinle yapıyoruz.

Buradaki Çıldır hurda alüminyum ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine günlük gönderiyoruz. Sitemizde önceden yazılmış alüminyum hurdası alanlar içeriği ziyaret edin. Ardahan Çıldır alüminyum hurdası alanlar içinde öncüyüz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün büyüyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu alıyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Çıldır Hurda Kurşun Alım Satımı

Ardahan Çıldır kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Çıldır kurşun hurda ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare söküm kurşunu alırız. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alım satımı sayfamıza göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz.

Çıldır Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firmalar

Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında en iyi fiyatı uyguluyor. Haliyle Çıldır sarı pirinç hurda alımı yapmaktayız. Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri değerli hurdalar arasında sayılabilmektedir. Gerçeği söylemek gerekirse hurda sarı adında hurda çeşidi yoktur.

Sitemizdeki Çıldır sarı pirinç fiyatları dün güncellenmiştir. Bloğumuzda bulunan hurda sarı alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Çıldır ilçesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır. Ardahan Çıldır hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır.

Çıldır Hurda Krom Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayımlanan Çıldır hurda krom ton fiyatlarını abonelerimize saat başı yolluyoruz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımızı okuyunuz.

Çıldır Kablo Hurda Alan Firma

Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Ardahan Çıldır hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Ardahan Çıldır ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Genel olarak hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizi arayabilir. Çıldır etrafında çoğunlukla edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşin ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsası yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çıldır hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet veriyoruz. .

Sitemizdeki kablo alan hurdacılar metine bir göz atabilirsiniz. Ardahan Çıldır hurdacı firma olarak her çeşit iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo ticareti yapıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Ardahan Çıldır kablo fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önemlidir.

Çıldır Hurda Alan Firma

Hurda çinko almak için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda alan Çıldır hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Ardahan Çıldır geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor.

Yüksek tonajlı çinko hurdası, kurşun hurda, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum,inşaat demiri ve hurda sarı alırken yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Çıldır hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Çıldır adresten hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Topladığınız hurdaları geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın fiyatı düşebilir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çıldır Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Çıldır çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı istemek için. Firmamızda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac bulunuyor. Depo tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Çıldır Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki Çıldır çinko hurdası ton fiyatları anlık güncelleniyor. Çinko hurdası kilo fiyatı makalesini güzel bir iş yapacaksınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Çıldır ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Çıldır Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Çıldır bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Çıldır hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alanlar bölümünde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alımı yapıyoruz.

TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Çıldır soyma bakır hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Ardahan Çıldır hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan Çıldır hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Çıldır Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Çıldır etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima Çıldır çevresinde en fazla alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız.

Çıldır Moloz Nakliyesi

Molozlar Çıldır Belediyesi’nce planlanan alanlara dökülüyor. Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her cins hurdaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

Çıldır Hurdacılar Sitesi

Çıldır hurdacılar sitesindeki depomuz sayesinde hurdacılık yapıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Sevenlerine her haliyle yaşanır bir Ardahan ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Çıldır yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Çıldır 2.el jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar içinde en doğru yerlerdeniz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Endüstriyel sıfır gibi 2.el jeneratör satıyoruz.

Çıldır Hurda Otomobil Alan Yerler

İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Çıldır bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmüş hurda araç, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Çıldır Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla nikel hurdalar alım satımı yapılırken çok hassasiyet ile çalışmalıyız. Nikel hurda zehirli olabilir. Ardahan Çıldır nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurda ile %95 şablon nikel hurdalar alıyoruz.

Çıldır Karton Hurdası Alımı

İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlik ile satıcıya ederinden yüksek miktarda kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Çıldır karton hurda alım satımı yaptığımız yerler içerisindedir. Sitemizdeki Çıldır hurda karton ve kağıt kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız derinden çok ton fiyatı ile karton bardak hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alanlar arasındayız. Çıldır Ardahan hurda kağıt alanlar içindeki işletmemiz sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası kilo fiyatı isteyebilirsiniz.

Çıldır Bina Yıkımı

Yıkım esnasında belirtilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma parkeler benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Çıldır kentsel dönüşüm nedeniyle eskimiş dairelerin gerektiği şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Çıkacak hurda bina yıkımları yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu üzere çıkacak hurdalar karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Çıldır Güncel Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında piyasa fiyatından daha fazla fiyatla alımlar yapıyoruz. Çıldır hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı an be an değişiyor. En güncel fiyatlara ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel hurda kablo fiyatları hakkındaki makaleyi ziyaret edin

7/24 Hizmet Veren Çıldır Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Çıldır hurdacı olan firmamızla hafta sonları dahil iş yerimizdeyiz. Sektörün bahşettiği güvenle araç gereç sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi 25 senedir hurdacılık yapmaktayız.

Çıldır İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta binalarından sökülmüş yeni ayarında 2.el mutfak dolabı, kapı, pencereler alıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood bulunur.

Çıldır Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız. Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi ocak, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini görmek için sizleri işyerimize davet etmekteyiz.

Çıldır Kumaş Hurdası Alanlar

Çıldır ilçesinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Spota düşmüş nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz. Çıldır çevresinin tamamında jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize gelmekteyiz. Spot hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Buradaki Çıldır hurda kumaş fiyat listesini arzu edene ücretsiz yolluyoruz. Çıldır kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

Çıldır Kırık Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde rengarenk araç camı, süt şişesi vb. cam hurdası yüksek miktarda geri dönüştürülüyor. Çıldır çevresinde cam hurdası alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Bu dönemde rengarenk araç camı, süt şişesi vb. cam hurdası yüksek miktarda geri dönüştürülüyor.

Çıldır 2.El Eşya

Her çeşit 2.el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak için bizlere ait telefon numaralarını tuşlayarak iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2.el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat vermekteyiz. Geniş bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı konusunda bilgi paylaşılmış gönderimizi incelemelisiniz Değerinden fiyata kullanılmış ve ikinci el ev mobilyası satabilirsiniz. Temiz kullanılmış personel masaları, ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop alma işlerinde yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız.

En Yakın Çıldır Hurdacı Telefonu

Çıldır hurdacıları içinde istihdamındaki çalışanlarımızla adresinizden hurda malzeme alımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Çıldır çevresinde her çeşit hurda eşya almaktayız. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Çıldır ilçesinin tamamında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. En yakın Çıldır hurdacı deposu hizmeti ile hurda malzeme almak için deponuza gelmekteyiz.

Çıldır Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla kapanan şarküterilerden satın aldığımız mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizde bulunan Ardahan Çıldır ikinci el market rafı ton fiyatı güncellendi. Hurda raf kilo fiyatı linkine tıklamalısınız. Hurda raf Çıldır almak için dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Çıldır Hurda Akü Alım Satımı

Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası fiyatları bölümümüzü dolaşmak bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Bu neden ile Çıldır hurdacısı vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapıyor. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Akü içinde bulunan kurşunlu sıvılar sebebi ile oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası deniliyor.

Çıldır Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Fabrika sökerken sökülecek mülkün titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması doğru olur. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider konumdayız. Yıkımla ilgilenlerin dile getirdiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Çıldır fabrika sökümü yapıyoruz.

Çıldır Hurda Plastik Alanlar

Avantajlı fiyata hurda mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Çıldır plastik hurdası alanlar arasında lider konumda olan Çıldır hurdacısıyız. Buradaki Ardahan Çıldır naylon hurdası fiyat listesi bugün güncellendi Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Ardahan şehri Çıldır ilçesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatı istemek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp