Tekirdağ Hurdacı

Çorlu Hurdacı Telefon Numarası

Çorlu hurdacı firması olarak sürekli bir şekilde gelişiyoruz. Tekirdağ Çorlu meydadının çevresinde hurda satmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Memleketin dört bir noktasında, her türlü hurda alımında deneyimliyiz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tekirdağ hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Çorlu hurda piyasa fiyatları ile alım yapmaktayız. Eşsiz hizmetler beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz. Halk Metal şirketimizle hizmet vermeteyiz.

Tekirdağ Çorlu Hurdacı Firmalar

Çorlu hurdacı firması olarak Tekirdağ ilçelerinde her türlü hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz Sizde her tür hurda satmak amacı ile telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Çorlu genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Çorlu hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Çorlu çevresinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Çorlu gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Tekirdağ Çorlu ilçesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz.

Çorlu Hurdacı Numarası

Çorlu hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacıyla mobil hattımızı arayabilirsiniz. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Tekirdağ Çorlu hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla tuşyalabileceğiniz konumda yer alıyor.

Çorlu Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Çorlu ilçesinin her yerinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Buradaki Tekirdağ Çorlu hurda sarı pirinç ton fiyatını uygulamamızı kulananlara saat başı ulaştırılmaktadır. Anlık sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar metne bir göz atın. Bu neden ile Çorlu sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz.

Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Çorlu hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların ticaretinde sarı hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, hurda sarı pirinç bronz alımında lider konumdadır.

Çorlu Krom Hurda Alım Satımı

430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Tekirdağ Çorlu hurda krom ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan yerler gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Çorlu Hurda Alanlar

Çorlu kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürmektedir. Tonajlı demir hurdası, bakır hurda, kurşun hurda, kablo hurdası, hurda çinko, hurda sarı ve alüminyum hurdası alımında yukarısında fiyat teklifi veriyoruz. Çorlu hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Hurda sarı alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Çorlu ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor.

Çorlu Sac Hurdası Alanlar

Tekirdağ Çorlu çevresinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Firmamızda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Ek bina çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çorlu Bakır Hurdası Alan Firmalar

Soyma bakır hurdası, Antikron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Çorlu bakır hurda kilo fiyatı için şirket hattımızı arayın. Çorlu içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Bakır hurdası alan Çorlu hurdacı telefon numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sitemizdeki Çorlu bakır ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Tekirdağ Çorlu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Çorlu Alüminyum Hurda Alımı

Çorlu ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda yapmaktayız. Firmamıza verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Tekirdağ Çorlu alüminyum hurdası alan firmalar arasında fark yaratıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Hurda satanların destekleriyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Bu sayfadaki Çorlu alüminyum hurda kg fiyatı güncellenmiştir.

Çorlu Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alım satımı sayfamıza göz gezdirmek istemelisiniz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Minare kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak amacıyla aşağıdaki numaraları tuşlayıp irtibat kurmanız gereklidir. Çorlu kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Burada bulunan Çorlu kurşun hurda ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız.

Çorlu Kablo Hurdası Alım Satımı

Çorlu ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar konuya göz atın. Tekirdağ Çorlu hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alım satımında uzmanız. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Çorlu bakır kablo ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Satıcılarda bolca edinilen %50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Kullanıldığı biçimlere göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Tekirdağ Çorlu hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız.

Çünkü Halk Metal olarak sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında hurda kablo piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Çorlu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Çorlu Çinko Hurda Alan Yerler

Sayfamızdaki Tekirdağ Çorlu çinko levha fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Hurda çinko fiyatları sayfamıza göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için firmamıza ulaşın. Çorlu ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Çorlu Demir Hurda Alan Firmalar

Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Demir, yer yüzünde en çok çıkarılan madenler arasında bulunur. Bu sayfadaki Çorlu toplama demir hurdası fiyat listesini uygulamamızı kulananlara ücretsiz ulaştırıyoruz.

Çorlu etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümümüze göz bakarsanız şahane olacaktır.

Güncel anlık demir hurdası fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda kilo fiyatı gönderisini harika olacaktır. Çorlu bölgesinin tamamında hurda demir alımı ile iştigal ediyor.

Çorlu Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikel ticareti yapılırken elimizden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz. Tekirdağ Çorlu çevresinde anot hurda nikel, %95 , %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Tekirdağ ile Çorlu hurda nikel alıyoruz.

Çorlu Cam Hurda Alımı

Çorlu çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasında yer almaktayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, araba camı biçimlerinde hurda cam çok miktarda geri dönüştürülüyor. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi geçirmeyen amorf yumuşak olmayan maddelerdir.

Çorlu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde yük asansörü, boya makinesi, harç pompası, alçı makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda satılıktır. Dolayısı ile iflas eden depolardan aldığımız Yıkılmış iş yeri binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler satıyoruz.

Çorlu Fabrika Bozumu

İlk önce yıkımı yapılacak binanın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Tekirdağ Çorlu fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay sayılmaz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider konumdayız. Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihaleleri tamamladık.

Çorlu Hurda Klima Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Çorlu çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Hurda klima Çorlu ilçesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz.

Çorlu Moloz Nakliyesi

Çorlu hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Çorlu Belediyesi tarafından planlanan yerlere nakil ediliyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozların nakliyesi itinayla firmamız tarafından yapılıyor.

En Yakın Çorlu Hurdacı

Halk Metal hurda alım firması olarak Çorlu etrafında hurda alımı yapıyoruz. Çorlu en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda metal tartmak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu hizmetlerle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Çorlu ilçesinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Çorlu hurdacı olan firmamızla adresinizden her türlü hurda eşya almaya devam ediyoruz.

Çorlu Güncel Hurda Fiyatları

En güncel fiyatlara ulaşmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çorlu hurdacı hurda alımında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında hızlı bir şekilde güncelleniyor. Güncel sayfamızdaki güncel çinko hurdası fiyatları yazıyı ziyaret edin Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında borsa fiyatlarından daha fazla ton fiyatları ödüyoruz.

Çorlu İkinci El Jeneratör Alımı

Bozulmuş hurda jeneratör, trafo alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satılır.

Çorlu Plastik Hurda Alanlar

Güncel fiyata şeffaf naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda alımı yapmaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Çorlu plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan Çorlu hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Çorlu naylon hurdası fiyatlarını abonelerimize günlük yollanmaktadır Tekirdağ ile Çorlu ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren kristal hurda alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Çorlu Hurdacı Firma

Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Çorlu hurdacı iş yerimiz aracılığıyla 7/24 yerinize gelmekteyiz. İki bin altı senelerinden beri hurda alımında hizmet veriyoruz.

Çorlu Hurda Akü Alanlar

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Akü hurdası alanlar bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile Tekirdağ Çorlu hurdacı şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denmektedir. Hurda akü barındırdığı kurşunlu akü suyu sebebiyle hurdacılar için oldukça değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik deposu bulunuyor.

Çorlu 2.el Lokanta Ekipmanı Alımı

Titizlik ile kullanılmış olan bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alınır. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El reataurant mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü ocak, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, dinlendirici ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini yakından görmek amacı ile siz değerli müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Çorlu Parça Kumaş Alan Hurdacı

Toptan parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş hurdası, penya kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz. Sitemizdeki Çorlu hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Çorlu kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Tekirdağ Çorlu bölgesinde hurda parça kumaş alım satımı yapıyoruz.

Çorlu çevresinin her yerinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize geliriz. Parti malı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için firmamızı hemen arayınız.

Çorlu Hurdacılar Sitesi

Olması gerektiği gibi temiz bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Çorlu hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımız aracığıyla sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini yapmıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Çorlu Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenilen güvenlik önlemleri Aynen fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığında bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Çorlu kentsel dönüşümü nedeniyle yeniden inşa edilecek binaların tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma parkeler gibi her cins hurda eşyayı satın alıyoruz.

Çorlu Hurda Karton Alımı

Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle sizlere çok daha fazla kazanç etme avantajı sunuyoruz. Karton hurda alıyoruz. Bu sayfadaki Çorlu kağıt hurdası kg fiyatı güncellendi Piyasanın üstünde liste fiyatı ile peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda gazete alan yerler arasında en iyi kilo fiyatını firmamız sunuyor. Çorlu Tekirdağ kağıt hurda alan firmalar arasındaki şirketimiz hizmetleriyle hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz.

Çorlu Hurda Araç Alan Firmalar

Tabiki de size hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak römork, çekme belgeli araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor ve benzeri hurda malzemelerin fiyatını öğrenmek için hemen arayın. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Çorlu çevresinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çorlu 2.el Raf Satanlar

Bu sayfadaki Çorlu hurda çelik raf ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatları bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Çorlu 2.el hurda raf almak nedeniyle sitemizdeki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı deneyimli olduğumuz alanlardandır. Genellikle ekipmanını yenileyen dükkânlardan temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raflar, mağaza raf hurdası, demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el raf satıyoruz.

Çorlu 2.El Eşya

Çorlu etrafında yeni gibi ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Temiz kullanılmış çalışma koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece sürekli bulunur. Temiz kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alanlar konusunda bilgi yazılan gönderisini ziyaret edin Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, hurda ekran kartı, anakart fiyatları sormak sebebiyle bizlere ait numaralarla irtibatta bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp