Ankara Hurdacı

Çubuk Hurdacı Firma

Halk Metal adı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin dört bir köşesinde, hurda alımı yapıyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ankara hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Çubuk hurda fiyat listesiyle malzeminizi almaktayız. Benzersiz faaliyetler yürütmekteyiz. Öncü olduğumuz bütün faaliyetleri buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz. Çubuk çevresinde hurda malzemenizin resimlerini ulaştırmak nedeni ile istediğiniz saat en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Ankara Çubuk hurdacı firmasıyız.

Çubuk Hurdacıları

Çubuk hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Çubuk bölgesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda satmak sebebiyle telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Ankara merkezinin en yaşanılası ilçesi Çubuk öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Ankara Çubuk ilçesinde değil, bütün ilçelerde hizmet veriyoruz. Çubuk mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş plastikleri işlemden geçirerek insanlığın yararına çalışıyoruz. Çubuk hurdacı firması olarak Ankara genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin yüklenmesi için uygun araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz.

Çubuk Hurdacı Telefonu

Ankara Çubuk hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Ankara Çubuk hurdacılık her çeşit hurda alım hizmetleri sunduğumuz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak üzere telefon numaramızı aramanız gereklidir.

Çubuk Hurda Alan Firma

Ankara Çubuk ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her tür sarı hurdası alımı yapıyor. Çubuk adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın piyasasının inmesine neden olmaktadır. Hurda karton alımı için adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar içindeyiz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda zamak, makina artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır, toplama demir, kablo hurda, çinko hurda,sarı, ve kurşun alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Çubuk hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Çubuk Bakır Hurdası Alımı

Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Burada yer alan Çubuk yanık bakır hurdası kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Ankara Çubuk hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Çubuk içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgi var. Çubuk bakır hurdası fiyat listesi için firmamızı arayınız. Bakır hurdası alan Çubuk hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

Çubuk Sarı Pirinç Hurdası Alan Yerler

Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda türü bulunmamaktadır. Haliyle Çubuk sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir.

Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Çubuk ilçenin tümünde sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Ankara Çubuk hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır. Sitemizdeki Ankara Çubuk hurda sarı pirinç kilo fiyatı az önce güncellenmiştir. Kesin sitemizdeki hurda pirinç sarı konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

Çubuk Kablo Hurdası Alım Satımı

Genelde hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çubuk hurdacı firmayız. Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Detaylı sitemizdeki hurda kablo alanlar metini inceleyin. Ankara Çubuk ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz.

Çubuk hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çubuk hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alımı yapmaktayız. İçinde bulunan telin türüne göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Çubuk hurda kablo fiyat listesi güncellenmiştir.

Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar, hurda enya kablolar alım satımında değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Piyasada kolayca toplanlanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır.

Çubuk Krom Hurda Alımı

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Çubuk krom tank hurdası kg fiyatını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatları makalesine bir göz atabilirsiniz.

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Çubuk Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda demir, dünya genelinde çokça bulunan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Ankara Çubuk extra demir hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çubuk ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Halk Metal Ankara Çubuk ilçesinin tamamında hurda demir alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz.

Çubuk Kurşun Hurdası Alanlar

Çubuk Ankara kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Çubuk kurşun hurda ton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan en eski madendir. Kurşun cevherleri mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

Çubuk Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Depomuzda tek bir deliği olmayan ikinci el trapez sac bulunuyor. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Çubuk bölgesinde sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz.

Çubuk Çinko Hurda Alanlar

Ankara, Çubuk etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Burada yayımlanan Ankara Çubuk çatı söküm çinkosu fiyat listesi günceldir. Çinko hurdası alan hurdacı gönderisini okumak isteyebilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satımı için firmamıza ulaşın.

Çubuk Alüminyum Hurda Alan Firma

Ankara Çubuk alüminyum hurda alanlar arasındayız. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için aramanızı istiyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası nakit alınır. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek ticareti için arayın. Bize güvenenlerin desteğiyle durmadan kurumsallaşıyoruz. Bu sayfadaki Çubuk alüminyum hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Çubuk ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaktayız.

Çubuk 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. El LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak maksadı ile biziarayabilirsiniz. Titizlik ile kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız adresinizden değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan yerler konulu gönderimizi ziyaret edin Piyasadan ucuz fiyatlarla titiz bir şekilde kullanılmış olan ve 2. el masa, sandalye satıyoruz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, personel masası alımlarında değerini yüksek fiyattan ödüyoruz.

Çubuk Bina Yıkımı

Üstteki fabrika sökümünde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

Çubuk kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımında istenilen tedbir önlemleri

Çubuk Nikel Hurda Alımı

Dolayısıyla nikel hurdalar alım satımında çok dikkatli çalışılmalıdır. Ankara ve Çubuk hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir. İlçe genelinde turbo nikel hurda, %99 şablon nikel hurda ve %95 şablon nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz.

Çubuk 2.el Hurda Raf

Sitemizdeki Çubuk ikindi el raf hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda alan yerler bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Çubuk alımı sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Genellikle yenilen aktarlar tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satıyoruz.

Çubuk Hurda Araç Alan Yerler

Elbette size hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Çubuk hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Fırsat oldukça Çubuk bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgeli hurda araç, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, hurda vagon, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Çubuk İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte malesef iflas eden satıcılardan almış olduğumuz Yıkılmış ev binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, harç mikseri, alçı karıştırma mikseri ikinci el seyyar iskele, plywoon hurda 2.el olarak satılır.

Çubuk Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı geçirmeyen inorganik amorf sert malzemelerin isimdir. Genelde renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, çıkma oto camları biçimlerinde cam hurda çeşitleri tonajlı satılıp alınıyor. Çubuk ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içinde faaliyet göstermekteyiz.

Çubuk Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Çubuk ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Çubuk bölgesinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Çubuk Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi itinayla yapılır. Çubuk hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her çeşit hurdaların işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Çubuk Belediyesi’nce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

Çubuk 2.el jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alıyoruz. Sanayi tipi yeniden en ufak farkı olmayan 2.el jeneratör satışı yapıyoruz.

Çubuk Akü Hurda Alan Firmalar

Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suları sebebiyle oldukça değerlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan cihazdır. Akü hurda alan hurdacılar akü hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Bu yüzden iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar.

Çubuk Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında diğer Çubuk hurdacı firmalarından daha fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Çubuk hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri piyasada an be an değişmektedir. Güncel güncel hurda akü fiyatları metne göz atın Anlık kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

Çubuk 2. El Restoran Ekipmanları Alımı

Sanayi tipi lonata mutfağı malzemeleri almaktayız. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi set üstü ocak, meze dolapları, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak aletini yakından görmek amacı ile sizleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilir.

Çubuk Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

Sitemizdeki Çubuk kumaş hurdası kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Kiloyla hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Ankara Çubuk çevresinde hurda jesica, şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında yerinize geliyoruz. Çubuk kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Hurda kumaş alıyoruz. Parti malı mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş alımlarında peşin para ödeme yapmaktayız.

Çubuk Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

En güncel fiyatla pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. Ankara şehri Çubuk bölgesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren alımı için bize ulaşabilirsiniz.

Çubuk plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan Çubuk hurdacısıyız. Sitemizdeki Çubuk plastik ton fiyatları güncellendi Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Çubuk Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrika söküyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. İşe başlamadan yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın seçilmesi doğru olur. Böylelikle fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü olduk. Fabrika işiyle uğraşanların dediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Ankara Çubuk fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz.

Çubuk Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Bizden sonrakilere yaşanılır bir Çubuk bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Çubuk hurdacılar sitesi onuncu blok içerisindeki depomuzla hurdacılık işi yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çubuk Hurdacı

Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi 2013 senesinden bugünlere dek hurda malzeme alımında sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 Çubuk hurdacı firması olarak zaman farketmeksizin sektörde hizmet etmekteyiz.

En Yakın Çubuk Hurdacı Firma

Çubuk hurdacı istihdamındaki ekiplerimizle konumdan hurda alım satım hizmetimiz var. En yakın Çubuk hurdacı ismi ile her cins hurda malzeme alım satımı nedeni ile bulunduğunuz yere geliyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Çubuk etrafında hurda alırız. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Çubuk çevresinde servis ediyoruz.

Çubuk Hurda Karton Alan En Yakın Hurdacılar

Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla hurda satıcılarına piyasadan daha fazla kâr etme olanağı takdim ediyoruz. Karton hurda almaktayız. Buradaki Ankara Çubuk hurda kağıt fiyatlarını dileyene bedelsiz ulaştırılmaktadır

Çubuk hurda kağıt alanlar içindeki iş yerimiz hizmetleriyle kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata karton bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alanlar arasındayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp