Ardahan Hurdacı

Damal Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

En doğru Damal hurda fiyat listesi ile hizmetimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Ardahan Damal şehir merkezinde hurdanızın edeceği parayı sormak nedeni ile çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Ardahan hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Damal hurdacı firması olarak yerinize gelebiyoruz. Türkiyemiz’in aradığınız noktasında, her nevi hurda satışı nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Halk Metal firmamızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ardahan Damal Hurdacıları

Damal hurdacı firması olarak Ardahan ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerin yüklenmesi için uygun hurda taşıma ekibimizi yönlendiriyoruz. Damal bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Sizde her türlü hurda satmak sebebi ile telefonlarımızı tuşlamalısınız. Damal hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Damal içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Ardahan ilinin hızla büyüyen ilçesi Damal daimi hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Yalnızca Damal için değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Damal Hurdacı Telefonu

Damal hurdacı telefonu sitemizin altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Ardahan Damal yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Boşa süre harcamadan arayın anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak üzere cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Damal Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alanlar yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Yapısından dolayı sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Damal hurda krom kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız.

Damal Hurda Sarı Pirinç Alımı

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Sayfamızdaki Damal hurda sarı pirinç fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metne göz atın. Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Damal genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Damal hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş alımında öncülük etmektedir.

Ek olarak kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Haliyle Damal sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Damal Demir Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Firmamız Damal ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Hurda demir, yer yüzünde en çok alınıp satılan metaller içinde yer alır. Bu sayfadaki Ardahan Damal toplama demir hurdası fiyat listesi biraz önce güncellendi.

Damal etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için Damal hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler makalesini mükemmel olur. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı paylaşımımızı ziyaret ederseniz mükemmel bir iş yaparsınız.

Damal Alüminyum Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Ardahan Damal alüminyum hurda ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı metne bir göz atın. Ardahan Damal alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacıyız. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için aramanızı istiyoruz. Damal ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz.

Damal Hurda Sac Alımı

Depolarımızda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac bulunmaktadır. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Hurda sac alıyoruz. Damal ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, alım satımı sebebiyle arayabilirsiniz.

Damal Hurda Alan Firmalar

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası alan Damal hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Damal kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu sebeple metallerin piyasasının düşmesine neden olur.

Hurda alüminyum alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Damal ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda alımı yapıyor. Tonajlı hurda kurşun, hurda demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo ve hurda sarı alımında yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Damal hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana geçiyoruz.

Damal Hurda Kurşun Alımı

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yaparız. Damal kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Damal çatı minare kurşunu fiyat listesi günceldir. Kurşun cevheri mavimsi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda fiyatları gönderisini dolaşmak iyi gelecektir. Metal kurşun en eski madendir.

Damal Çinko Hurdası Alımı

Bu sitede yer alan Ardahan Damal hurda nikel kg fiyatını kayıt olanlara bedelsiz yolluyoruz. Hurda çinko alım satımı yazısını incelemek bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Damal ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Damal Kablo Hurda Alım Satımı

Damal hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Ardahan Damal bölgesinde sıklıkla ele geçen %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alırken değerini anında ödüyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz.

Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıklıkla kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Ek olarak tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları biz veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Damal hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Damal hurdacı firmayız. .

Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satmak isteyenler hemen arayın. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Ardahan Damal fare yemez kablo fiyat listesini her gün yollamaktayız. Damal ilçesinde hurda kablo almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için kablo hurdası alanlar metine bir göz atabilirsiniz.

Damal Hurda Bakır Alan En Yakın Firma

Damal içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Buradaki Damal yanık bakır hurdası fiyatlarını arzu edene güncel olarak ulaştırmaktayız. Ardahan Damal bakır hurdası alan yerler arasındayız. Damal hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Damal hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Damal Hurda Jeneratör Alan En Yakın Yerler

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör bulunur. Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan Damal hurdacıyız alımında en iyi fiyatları vermekteyiz. 2.el jeneratör satanlar içindeyiz.

Damal Hurda Plastik Alımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Damal hurda plastik alımı yapanlar arasında bulunan Damal hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Damal hurda plastik kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ardahan il Damal ilçesinin tamamından polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe hurdası, hurda poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik almaktayız.

Damal İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile malesef iflas eden şirketlerden satın aldığımız Yıkılmış lokanta binalarından kenara ayrılan sıfır gibi ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva mikseri ikinci el portatif, hurda plywood alıp satıyoruz.

Damal Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi amacıyla yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türlü hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığında ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Üst tarafta fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında önem verilen güvenlik önlemleri

Damal Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Çocuklarımıza iyi bir Ardahan Damal yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Damal hurdacılar sitesi E bloktaki dükkânımızın aracılığı ile atık hurda alım satımı servisi ediyoruz.

Damal Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller alımında mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Ardahan Damal çevresinde anot nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Damal hurda nikel alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Damal Hurdacı

7/24 hizmet veren Damal hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 çalışıyoruz. Neredeyse 39 yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. Geçen senelerin verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

Damal Akü Hurda Alımı

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda fiyatları makalemize göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Bu neden ile firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denilmektedir. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından hurdacılar için oldukça değerlidir. Araçlarda enerji deposu bulunabiliyor.

Damal Araba Hurdası Alan Firma

Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Damal hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, römork, hurda motor . Bazı dönemlerde Damal etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

Damal Cam Hurdası Alanlar

Damal yakınlarında hurda cam alan firmalar arasında yer alıyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvıları muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan maddedir. Özellikle şeffaf oto camı, süt şişesi vb. cam hurda türleri bulunuyor.

Damal Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökümünde önce yıkılacak binanın incelikle gezilmesi gerekir. Damal fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır.

Damal Hurda Kağıt Alım Satımı

Damal kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata hurda peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, hurda gazete alıyoruz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlik sayesinde satıcılara piyasa değerinden daha fazla kazanma avantajı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Damal hurda karton ton fiyatı güncellendi

Damal Güncel Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdaların alım satımında öteki Damal hurdacılarından daha fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz. En güncel hurda fiyat listesine erişmek sebebiyle bize ulaşın. Damal hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı yaparken kullanılan ton fiyatı saatlik olarak değişiklik göstermektedir. Sitemizde çok daha önce paylaşılmışgüncel hurda kablo fiyatları metne bir göz atabilirsiniz

Damal 2. El Restoran Ekipmanları Alımı

2.el endüstriyel tip reataurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kısa zaman kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü mekap vb. kafe lokanta tipi mutfak ekipmanını incelemeniz için siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Damal Hurda Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için telefon numaramızı vakit geçirmeden aramalısınız. Damal ilçesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alımlarında çağırdığınız konuma geliriz. Damal kiloyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Damal hurda kumaş kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı göndermekteyiz.

Damal Hurda Beyaz Eşya

Piyasasından uygun fiyatlara sıfır, 2. el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz. Titiz kullanılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı nakit parayla alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alan firma başlıklı yazımıza ulaşınız Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak için firmamızla ulaşabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları bulunmaktadır.

Damal Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde resterasyon yapan işyerleri tarafından satışa çıkarılan market rafları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, orta reyonlar, hurda mağaza rafları arasından seçilen kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Ardahan Damal ikinci el market rafı kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda raf alanlar bölümünü okusanız mükemmel bir iş yapacaksınız. Raf hurdası Damal almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Damal Hurda Klima Alan En Yakın Hurdacı

Damal bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Damal çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Damal Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliyesi güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Damal Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen araziye boşaltılıyor. Damal hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların firmaya ait depolama alanına yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır.

En Yakın Damal Hurdacı Telefonu

En yakın Damal hurdacı hizmetleri ile hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurdacı firma Damal etrafında hizmet ediyoruz. Damal hurdacı bünyesinde çalışan ekiplerimizle konumdan her türlü hurda atık alımına devam ediyoruz. Halk Metal şirketimizle Damal bölgesinde hurda alırız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp