Kocaeli Hurdacı

Darıca Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Darıca etrafında hurda malzemenizin resmini yollamak amacıyla personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Halk Metal adı ile hurda alımı yapmaktayız.

Yurdumuzun arzu ettiğiniz noktasından, hurda alıyoruz. En iyi Darıca hurda piyasası fiyatlarıyla hurdalarınızı almaktayız. Daha önce görmediğiniz hizmetler sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz tüm hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Darıca hurdacı firma olarak sürekli gelişmekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Kocaeli hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Kocaeli Darıca Hurdacı Firmalar

Darıca hurdacı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Darıca çevresinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde her çeşit hurda karton satmak amacı ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. Kocaeli merkezinin naif ilçesi Darıca sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sırf Darıca çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz. Darıca hurdacı firması olarak Kocaeli ilçelerinde hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemenizin alımı için konumuza en yakın yerde bulunen hurda taşıma ekibimizi yönlendirmekteyiz. Darıca bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek sizlerin faydalanması için çalışıyoruz.

Darıca Hurdacı Telefon Numarası

Darıca hurda alımı hurda alımı hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Kocaeli Darıca hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın.

Darıca Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda antigron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Darıca bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Sayfamızdaki Kocaeli Darıca yanık bakır hurdası kilo fiyatını abonelerimize güncel olarak yollamaktayız. Kocaeli Darıca hurda bakır alan yerler arasındayız. Darıca bakır hurdası kilo fiyatı için şirket hattımızı arayınız. Bakır hurdası alan Darıca hurdacı numarasını ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Darıca Hurda Kablo Alımı

Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablolar alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kocaeli Darıca etrafında bolca toplanan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Darıca hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dışındaki malzemenin adlandırılır. Buradaki Kocaeli Darıca ttr kablo hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Darıca hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alanlar için kıymetlidir.

Çünkü Halk Metal firmamızla sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Lakin tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alımında en yüksek fiyat teklifini teklif ediyoruz.

Kocaeli Darıca hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Hurda kablo alanlar içeriğiyle paylaşılmış yazıyı okuyabilirsiniz. Yerinden enya kablo hurdaları, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Kocaeli Darıca hurda kablo almaktayız. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Darıca Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Ayrıca hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Sizin destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz. Darıca ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz. Kocaeli Darıca hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek Darıca hurdacılık firmaları arasındayız. Sayfamızdaki Kocaeli Darıca alüminyum hurda ton fiyatlarını isteyene bedelsiz yollamaktayız.

Darıca Sac Hurda Alanlar

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Darıca Kocaeli çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda her boyutta ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Darıca Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alımı yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içinde olduğu biliniyor. Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alıyoruz. Darıca kurşun hurda alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Kocaeli Darıca çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz.

Darıca Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Darıca yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdaları şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suylatemas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların değerinin düşmesine sebep olmaktadır.

Kocaeli Darıca hurdacı firması olan Halk Metal hurdacılık her nevi hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda bakır almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı toplama demir, bakır hurda, kurşun hurda, hurda kablo, çinko, sarı hurdası ve alüminyum alırken Darıca hurda pazarının üzerinde fiyat teklifi vermekteyiz. Darıca hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

Darıca Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Halk Metal firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri olduğu biliniyor. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Bu nedenle Darıca sarı hurdası alanlar içindeyiz. Darıca ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Buradaki Kocaeli Darıca hurda sarı pirinç kg fiyatını talep edenlere saat başı gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı konuya bir göz atın. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda türü yoktur. Kocaeli Darıca hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapıyor.

Darıca Krom Hurda Alım Satımı

310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Kocaeli Darıca hurda krom kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda ton fiyatı bölümüne göz bakmanız mükemmel olur. Gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Darıca Demir Hurdası Alanlar

Güncel hurda demir ton fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alımı makalesine göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda demir, Darıca ilçesinde en çok kullanılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Kocaeli Darıca 1.sınıf hurda demir kg fiyatı günceldir. Darıca etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Darıca ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Bildiğiniz gibi her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz.

Darıca Çinko Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Kocaeli Darıca hurda çinko levha fiyatları anlık güncellenmektedir. Hurda çinko alanlar paylaşımımıza göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilosu ne kadar öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Darıca ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Darıca Plastik Hurda Alımı

Kocaeli şehri Darıca bölgesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren kristal hurda, jelatin fiyatı istemek sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Darıca plastik hurda alım satımı yapanlar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayımlanan Darıca plastik fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız Avantajlı fiyatlarla hurda beyaz naylon, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen alıyoruz.

Darıca 2.El İnşaat Malzemeleri

Darıca ilçesinde yıkılan lokanta binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapenler alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç makinesi ikinci el portatif, hurda plywood alıp satıyoruz. Ayrıca malesef işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Darıca Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken apartmanların gerektiği bir biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz.

Darıca Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

2.el Klima Darıca çevresinde çok alınan hurdalar içindedir. Darıca ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Darıca Moloz Döküm Yerleri

Darıca hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her cins hurda malzemenin depomuza taşınması ücretsiz yapılır. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre yıkım molozunun taşınma işi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Darıca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden planan alanlara dökülüyor.

Darıca Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel zehirli olabilir. Darıca hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel taşınırken mümkün olduğunca hassas davranmalıyız. Bu bölgede anot hurda nikel, hurda turbo nikel, %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablon nikel hurda alıyoruz.

Darıca 2.el Raf Hurdası

Genelde kapanan yerler tarafından satılan hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, market rafı hurdası arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız ikinci el raf hurdası satıyoruz. Sayfamızdaki Kocaeli Darıca 2.el raf ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firma linkine tıklayın. Raf hurdası Darıca satmak sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz.

Darıca Akü Hurda Alım Satımı

Akü hurdası içindeki kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile bulunuyor. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alan hurdacı firma bölümümüze bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla firmamız ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan işletmeler kuru ve sulu akü alan fabrikalar arasındadır.

Darıca Karton Hurda Alan Hurdacı

Bölgenin tamamında renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık sayesinde sizlere çok daha yüksek oranda kazanım etme imkanı sunuyoruz. Daha fazla hurda kağıt fiyatı ile kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. Darıca kağıt hurda alıp satanlar arasındaki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Sitemizdeki Kocaeli Darıca hurda karton ve kağıt kg fiyatı güncelliğini koruyor

Darıca İkinci El Eşya

Her türlü 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak amacı ile bizlere ait telefonları arayarak irtibata geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası satın almak amacı ile firma numaralarımızı arayınız. Darıca Kocaeli içinde yeni ve 2. el oturma odası tk. satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki kanepelerinizi belirttiğiniz yerden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinası alımı yapan firma hakkında bilgi yazılmış yazıya ulaşınız

Darıca Hurda Fiyatları

Darıca hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi Darıca pazarında günlük değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımlarında diğer hurdacılardan özel teklifler ödüyoruz. Doğru hurda kilo fiyatına erişmek amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Hurda fiyatları başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz

Darıca Cam Hurdası Alımı

Genellikle renkli ve şeffaf cam şişe, çıkma araç camları türlerde cam hurdalar yüklü miktarda alınıyor. Darıca çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Genellikle renkli ve şeffaf cam şişe, çıkma araç camları türlerde cam hurdalar yüklü miktarda alınıyor.

Darıca Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alımı

Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İkinci el sanayi tipi retoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimize davet ediyoruz.

Darıca Kumaş Alanlar

Darıca bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Darıca çevresinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılır. Parti malı dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası için peşin para ödeme yapılır.

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için firmamızı hemen aramalısınız. Kocaeli Darıca kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki Kocaeli Darıca kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz.

Darıca Hurdacılar Sitesi

Darıca hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz sayesinde geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sırf bu çeşit malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hemşerilerimize yaşanır bir Kocaeli ve şimdikinden daha yaşanılır Darıca bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Darıca Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Kocaeli Darıca fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider bir konumdayız. Daha önce bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı bir şekilde gezilerek uygun ekipmanın ayarlanması doğru olur.

Darıca Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Darıca yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası . Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Darıca 2. El Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satılır.

7/24 Hurda Alan Darıca Hurdacı

Bu sürenin kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Darıca hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü çalışıyoruz. Nerdeyse 28 senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

En Yakın Darıca Hurdacı Numarası

Darıca hurdacı firması olan firmamızla kapınızdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Darıca çevresinde servisler veriyoruz. Darıca en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya ticareti yapmak sebebiyle yerinize araç yolluyoruz. Halk Metal olarak Darıca bölgesinde her türlü hurda eşya satımı işi yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp