Hatay Hurdacı

Defne Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halk Metal Hurdacılık olarak hurda alıyoruz. Defne hurdacı firmasıyız. Yurdun bütün illerinden, her türlü hurda alıyoruz. En doğru Hatay Defne hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşsiz hizmetler sunuyoruz. Verdiğimiz bütün faaliyetlere okuduğunuz paylaşımdan erişebilirsiniz. Defne ilçesinin çevresinde hangi hurda cinslerini alıp almadığımızı öğrenmek nedeniyle 24 saat en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Hatay hurdacısı olarak Defne ilçesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Defne Hurdacısı

Defne genelinde faaliyet gösteriyoruz. Hurda madenleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak nedeniyle firmamızı tuşlamalısınız. Defne hurdacı olarak Hatay ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın alımı için yerinize en yakın hurda alım ekibimizi yönlendiriyoruz. Defne hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Defne içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hatay merkezinin hızla değişen ilçesi Defne sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Defne ilçe merkezinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Defne Hurdacı Telefonu

Defne yerinden her tür hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Bu sebep ile hurda atık satmak için sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Defne hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boşa zaman geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Defne Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Aslında hurda sarı adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Defne ilçesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı olarak anılmaktadır. Sayfamızdaki Defne sarı pirinç hurdası kg fiyatını dileyene her gün yollanmaktadır. Kesin bilgiye sahip olmak için hurda sarı alan yerler metine göz atabilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alım satımı yapıyor.

Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda türleri vardır. Hatay Defne hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alım satımı yapıyor. Bu nedenle Defne sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Defne Hurda Krom Alımı

310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı paylaşımımızı okursanız mükemmel olur. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Defne hurda krom tank fiyat listesi dün güncellenmiştir. Oldukça sert bir metal bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Defne Hurda Alımı

Defne adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için elinizdeki hurdayı zaman harcamadan nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir suylatemas ederse korozyona uğrar. Böylelikle metallerin pazardaki kıymetinin inmesine neden olur. Hurda bakır almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Defne hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı prensip edindik.

Hatay Defne hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık her tür inşaat demiri hurdası alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında fiyat listeleri sunuyoruz. Defne hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz.

Defne Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Defne etrafında sac levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, ticareti sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Şu anda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Defne Hurda Bakır Alanlar

Defne içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan firmayız.

Defne hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Buradaki Defne sorma bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hatay Defne bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgi var. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan Defne hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Defne Hurda Alüminyum Alım Satımı

Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacıyız.

Sayfamızdaki Defne alüminyum hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Sizin yardımıyla durmadan yenilikler üretiyoruz. Defne ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaktayız.

Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası peşin alınır. Hatay Defne hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Defne Kurşun Hurdası Alım Satımı

Metal kurşun eski madenlerdendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu
, Cami kurşunu alırız. Hatay Defne kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Hatay Defne kurşun hurdası kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz gönderiyoruz. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda kilo fiyatı gönderisine bakmak istersiniz.

Defne Kablo Hurdası Alan Yerler

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Defne hurdacı firmayız. Hatay Defne ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Üstelik alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla fiyat listesi sunuyoruz.

Defne hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablolar için en güncel fiyat teklifini teklif ediyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Hatay Defne bakır kablo ton fiyatı güncellenmiştir.

Kablo alan hurdacı içerikli makaleye bir göz atın. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir. Çünkü Halk Metal Hurdacılık olarak sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Defne bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında tecrübeye sahibiz. Satıcılarda bolca ticareti yapılan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz.

Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Defne Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Hatay Defne çinko hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara güncel olarak göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar yazısını ziyaret etmeyi unutmayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Defne, Hatay çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Defne Hurda Demir Alanlar

Defne etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Güncel hurda demir fiyatı istemek nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısını gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir.

Hurdacı firmamız Defne genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı hakkında bilgi almak için linkine tıklayın. Hatırlatmak isteriz her tür demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alırız. Demir, Defne bölgesinde en çok alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Hatay Defne demir hurda fiyat listesini talep edenlere her gün yollanmaktadır.

Defne Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

Hatay Defne genelinde nikel turbo hurda, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel, anot nikel alım satımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alım satımında gayet hassasiyetle davranılmalıdır. Defne nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Defne Cam Hurda Alım Satımı

Genellikle şeffaf kırık otomobil camları, kola şişesi türde cam hurdası yüklü miktarda alım satımında hizmet veriyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip suları tutan inorganik amorf katı bir maddedir. Defne etrafında cam hurda alan yerler içinde bulunuyoruz.

Defne İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır. Defne ilçesinde yıkılmış ev ve benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. Birde kapatılan fabrikalardan satın almış olduğumuz

Defne Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Defne fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı bir konumdayız. Yıllardır çok sayıda fabrika yıkım ihalelerini güvenle tamamladık. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. İlk önce yıkıma hazırlanan tesisin titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması uygundur.

Defne Hurda Klima Alan Hurdacılar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima Defne çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Defne çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun.

Defne Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınma işleri titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Defne hurdacı Halk Metal Hurdacılık tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Defne Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen yerlere nakledilir.

En Yakın Defne Hurdacı Telefon Numarası

Defne hurdacı firması olan firmamızla adresinizden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmetimizle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Defne genelinde hizmetler ediyoruz. En yakın Defne hurdacı firma adı ile her tür hurda alımında adresinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurda alım firması olarak Defne etrafında her cins hurda alırız.

Anlık Defne Hurda Fiyatları

En doğru ton fiyatına ulaşmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alırken kilo fiyatlarından fazla ton fiyatları sunuyoruz. Sayfamızdakihurda fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz Defne hurdacı hurdacılık yaparken kullanılan kilo fiyatları her saat güncelleniyor.

Defne İkinci El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Her türlü sıfır gibi ikinci el jeneratör alım satımı için arayabilirsiniz. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru işletmeyiz.

Defne Plastik Hurda Alan Firma

Defne plastik hurda alanlar içinden öne geçmeyi başaran Defne hurdacısıyız. Sitemizdeki Hatay Defne hurda naylon kg fiyatı güncellenmiştir Güncel fiyatlarla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen alım satım işleri için dilediğiniz yere geliyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hatay ve Defne bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, hurda jelatin alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Defne Hurdacı Firması

Tam tamına 2019’dan bu günlere hurda alım satımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla alet parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Defne hurdacı olarak cumartesi, pazar dahil adresinize gelmekteyiz.

Defne Akü Hurdası Alımı

Akü hurdası içerisindeki kurşunlu sıvılar sebebiyle değerlidir. Biraz zaman sonra kullanılamayacak duruma gelen aküye hurda akü denir. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Otomobillerde elektrik ihtiyacında bulunuyor. Akü hurda fiyatları sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Dolayısıyla Defne hurdacı vb. kendi bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır.

Defne 2. El Mutfak Malzemeleri Alan Hurdacı Firmalar

Sanayi tipi 2. El reataurant mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar bizi arayabilir. İş görecek durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici vs endüstriyel mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Defne Kumaş Alanlar

Hurda kumaş firesi alım satımı yapılır. Hatay Defne çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Toptan iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye, dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parça kumaş, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alımlarında anında ödeme yapıyoruz.

Toptan ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacıyla firmamızı şimdi aramalısınız. Hatay Defne kilo ile tartıp hurda kumaş alanlar arasındayız. Sitemizdeki Hatay Defne hurda kumaş kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz.

Defne Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu tür atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Milletimize şimdiden daha yaşanabilir bir Hatay Defne oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Defne hurdacılar sitesi ikinci blok içindeki dükkânımız iş birliğiyle hurdacılık işleri yapıyoruz.

Defne Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bina yıkımında bilinen güvenlik önlemleri Defne kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenmesi gereken apartmanların en baştan inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Aynen fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

Defne Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Avantajlı fiyatlarla hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol hurda, kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. Defne hurda kağıt alanlar içindeki şirketimiz verdiği hizmetler ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Karton hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Defne karton hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alımında göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz.

Defne Hurda Araba Alanlar

Bazen Defne yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz. Defne hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda otomobil, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Defne Hurda Raf Alanlar

Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle batan iş yerlerinden elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Defne 2.el market rafı fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatı bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi bir iş yapacaksınız. Defne raf hurdası alım satımı sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Defne İkinci El Eşya

Yeni gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, sekreter masası satacaklara peşin ücretler yapmaktayız. Uygun fiyata sıfır gibi, 2. el ev mobilyaları satıyoruz. Temiz kullandığınız 2. el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi evinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan firma konusunda bilgi gönderilmiş olan içeriğe erişebilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp