Manisa Hurdacı

Demirci Hurdacı Hurda Alımı

Demirci ilçesinde hurda eşyalarınızın fotoğraflarını göndermek sebebiyle hurdacı telefonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Demirci hurdacı firma olarak gelişerek devam etmekteyiz. Bol miktarda hurda malzeme alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Manisa hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

En doğru Manisa Demirci hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapıyoruz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetler beğeninize sunmaktayız. Tüm faaliyetlerimize bulunduğunuz paylaşımdan erişebilirsiniz. Halk Metal ismiyle hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Güzel ülkemizin tüm mahallelerinden, her türlü hurda alıyoruz.

Manisa Demirci Hurdacı Firmalar

Demirci hurdacı olarak Manisa ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda nakil ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Demirci mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek bütün halkımızın geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her tür hurda satışı amacı ile bizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Demirci hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Manisa Demirci çevresinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Manisa ilinin nadide ilçesi Demirci gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Manisa Demirci bölgesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz.

Demirci Hurdacı Telefonu

Manisa Demirci yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Manisa Demirci hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boş yere süre geçirmeden arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyat listesi istemek için bizleri aramanız gereklidir.

Demirci Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Manisa Demirci hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor. Demirci ilçesinin tamamında sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Dolayısıyla Demirci sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı deniliyor. Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Manisa Demirci sarı pirinç fiyatları günceldir. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Halk Metal bu hurdaların yanında sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde lider konumdadır. İtiraf etmek gerekirse sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur.

Demirci Krom Hurdası Alan Hurdacı

Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Manisa Demirci hurda krom kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alım satımı bağlantısının linkine tıklayınız. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Demirci Hurda Alan Yerler

Hurda sarı almak için yerinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Demirci yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su iletemasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın değerinin inmesine sebep olur. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Demirci hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Manisa Demirci ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı hurda kurşun, inşaat demiri, çinko hurda, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurda ve hurda sarı alımında değerinden daha fazla fiyat listeleri veriyoruz. Demirci hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Demirci Sac Hurda Alanlar

Bağ gumelesi çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alanlar içindeyiz. Depolarımızda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurda var. Demirci bölgesinin her yerinden hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru, satmak nedeni ile arayın.

Demirci Hurda Bakır Alan Firma

Demirci bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Demirci hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgi var. Soyma bakır hurda, Antikron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alan firmayız.

Sitemizdeki Demirci bakır hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Manisa Demirci bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Demirci bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Demirci Alüminyum Hurda Alan En Yakın Firma

Demirci ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alımı için hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaktayız. Sitemizde yayınlanan Manisa Demirci hurda alüminyum ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Alüminyum hurdası alanlar içerikli metine göz atabilirsiniz Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Sizlerin yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz.

Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Manisa Demirci hurda alüminyum alan firmalar içinde lideriz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu almaktayız.

Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Firmamıza verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler.

Demirci Kurşun Hurda Alımı

Yer yüzünde cevher halinde elde edilen kurşun gümüş-mavi renkli haliyle göze çarpıyor. Hurda kurşun fiyatları makalesine bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurda satmak sebebi ile sitemizdeki telefon numarasını aramanız yeterlidir. Manisa Demirci kurşun hurda aldığımız bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Demirci kurşun hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Kurşunun hala kullanılan en eski bir maden olduğu söyleniyor.

Demirci Hurda Kablo Alan Yerler

Demirci ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Detaylı bilgi için hurda kablo alan hurdacı konuya göz atın. Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo almaktayız. Kablo hurdası içerisindeki bakır yüzünden hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Manisa Demirci hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar alım satımı için buradayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyat veriyoruz. Ayrıca fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar satanlar bizi arayabilir. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Demirci hurdacı firma arayanlara özenli hizmet ediyoruz. Genelde yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Bununla birlikte enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında ederinin üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Demirci hurda bakır kablo ton fiyatlarını isteyene güncel olarak yolluyoruz. Manisa Demirci ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Satıcılarda kolayca toplanan 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Demirci Çinko Hurdası Alım Satımı

Demirci çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Demirci çinko levha fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda alım satımı bölümümüzü okursanız iyi olur. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Demirci Hurda Demir Alımı

Unutmayın ki her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapmaktayız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Demirci demir hurda kilo fiyatı güncellendi. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler linkine tıklayınız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamızı okusanız güzel bir şey yaparsınız. Demirci ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hurdacı firmamız Demirci bölgesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

Demirci Hurda Nikel Alan Yerler

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Manisa Demirci nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınırken elimizden geldiğince dikkat ile davranılmalıdır. İlçe genelinde anot nikel, %95 nikel şablon – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel alımı yapıyoruz.

Demirci Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Demirci 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta vb. binalardan ayırılan sıfır ayarında ikinci el pimapen pecere, mutfak dolabı, demir kapı satanlar içerisindeyiz. Bazı projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Ayrıca batan esnaflardan aldığımız

Demirci Fabrika Bozumu

Demirci fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan tesisin titizlikle dolaşılarak gerekli ekipmanların seçilmesi daha doğru bir çalışma olur.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında lider bir konumdayız. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini güvenle yerine getirdik.

Demirci Hurda Klima Alım Satımı

Demirci ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Klima Demirci bölgesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız.

Demirci Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre molozun taşınma işleri itinalı bir şekilde yapılır. Molozlar Demirci Belediyesi’nce planlanan arazilere boşaltılıyor. Halk Metal tarafından alınan her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor.

En Yakın Demirci Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal olarak Demirci ilçesinde her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Demirci en yakın hurdacı deposu adıyla hurda metal alıp satarken deponuza çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetimiz ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Demirci bölgesinde hizmetler ediyoruz. Demirci hurdacı şirketi bünyesindeki çalışanlarımızla kapıdan hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz.

Demirci Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları içerikli konuyu okuyabilirsiniz Doğru fiyat listesine erişmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Demirci hurdacı firma hurda alımı yaparken uygulanılan fiyatlar piyasada hızlı bir biçimde değişmektedir. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz.

Demirci Hurda Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör satışı için şimdi arayınız.

Demirci Hurda Plastik Alım Satımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri vardır. Manisa ve Demirci bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demirci plastik hurda alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizde yayımlanan Manisa Demirci plastik hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. En güncel fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alımı için gönderdiğiniz konuma geliriz.

7/24 Açık Demirci Hurdacı Firması

Nerdeyse 36 senedir hurdacılık yapıyoruz. Akıp giden senelerin sağladığı kurumsallaşmayla sektörel tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Demirci hurdacı firması olarak yirmi dört saat hurda metal alım satımı yaparız.

Demirci Akü Hurdası Alım Satımı

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Akü hurdası alan hurdacılar gönderisine bakmak istemelisiniz. Bu nedenle Halk Metal benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olan iş yerleri sulu ve kuru akü alan yerler içindedir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Demirci Kullanılmış Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar alıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. 2.el sanayi tipi lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz.

Demirci Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Sayfamızdaki Demirci hurda kumaş ton fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Yüksek tonajlı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile buradaki telefon numarasını hemen arayın. Manisa Demirci ilçesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımları için belirttiğiniz konuma geliyoruz. Manisa Demirci kiloayla tartarak hurda kumaş alan yerler arasında en doğru fiyatı veriyoruz.

Kumaş hurdası almaktayız. Parti malı parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

Demirci Hurdacılar Sitesi

Demirci hurdacılar sitesi içerisinde bulunan tesisimiziz sayesinde atıl hurda eşya alım satımı işiyle sektöre girdik. Her haliyle yaşanabilir bir Manisa ve şimdiki halinden yaşanılır Demirci oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bu türden atıkların alım satımını yapmıyoruz.

Demirci Bina Yıkımı

Yıkımda önem verilen tüm tedbirler Hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları ve benzeri her türde hurdaları almaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu üzere çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkım işleri ücretsiz yapıyoruz. Demirci kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz.

Demirci Hurda Karton Alan Hurdacı Firmalar

İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra özenle sizlere çok daha fazla miktarda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz. Demirci hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz sayesinde hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Ederinden fazla fiyata hurda kuşe kağıt, karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. Karton, kağıt hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Demirci hurda karton kağıt kilo fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz

Demirci Hurda Araba Alan Hurdacı

Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Demirci hurda alımında hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Demirci etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araba, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, vagon hurdası, motor hurdası için hemen arayın. Ama hurda araba trafikten düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Demirci 2.el Raf Satanlar

Sayfamızdaki Demirci ikindi el raf hurdası kg fiyatı güncellendi. Hurda raf fiyatları makalemize kesinlikle göz atabilirsiniz. Hurda raf Demirci almak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen baharatçılar tarafından satışa sunulan çelik raflar, teşhir reyonları, demir raflar, market rafı hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz alanlardandır.

Demirci 2.El Eşya

Az kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alımı yapanlar başlıklı makalemizi inceleyin Ekonomik fiyatlara kullanılmış ve ikinci el yatak odası takımları satıyoruz. Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile firmamıza ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. 2. El ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları almak için telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp