Konya Hurdacı

Derbent Hurdacı

Halk Metal şirketimizle hizmet vermeteyiz. Derbent hurdacı firmasıyız. Yurdumuzun bütün ilçelerinde, hurda alıyoruz. En doğru Derbent hurda alım satım listesi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize ziyaret ettiğiniz sayfadan ulaşabilirsiniz. Derbent merkezi yakınlarında hurda fiyatı öğrenmek nedeniyle bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Konya hurdacı firmalar içindeyiz.

Derbent Hurdacıları

Derbent hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişelenmeyin. Derbent bölgesinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her nevi bakır hurdası satışı amacı ile mobil hatlarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Konya şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Derbent daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Derbent için değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Derbent hurdacısı olarak Konya bölgesinde hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alımı için konumuza en yakın konumda bulunen hurda taşıma personellerimizi göndermeyi sürdürüyoruz. Derbent genelinde faaliyet yürütüyoruz. İşi bitmiş metalleri geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız.

Derbent Hurdacı Telefon Numarası

Konya Derbent adresten her türde hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Derbent hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatları talep etmek nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Derbent Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımına özel yükseltilmiş fiyatlar uyguluyoruz. Derbent hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Konya Derbent hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit hurda alım hizmeti veriyor. Antimon zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Derbent adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Hurdalarınızı zaman kaybetmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir suylatemas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değerini düşürmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Derbent Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Derbent içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Derbent hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan yerler sitemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz.

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antikron granür bakır, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Derbent sorma bakır hurdası fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Konya Derbent bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Derbent hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Derbent Sarı Hurdası Alan Firma

Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Bu neden ile Derbent hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Derbent hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Derbent bölgesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Derbent hurda sarı pirinç fiyat listesini günlük yollamaktayız. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı metini inceleyebilirsiniz. Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Derbent hurdacı firmamız bu çeşitlerin yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor.

Derbent Hurda Kablo Alım Satımı

Konya Derbent hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında tecrübeliyiz. Konya Derbent çevresinde hızlıca bulunan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. İçindeki iletkenin cinsine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Konya Derbent ttr kablo hurdası fiyatları her ay güncellenmektedir. Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılıyor. Ayrıca alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Konya Derbent ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir.

Daha doğru bilgi almak için hurda kablo makaleyi okuyabilirsiniz. Derbent hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo alımı için buradayız. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Derbent hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır.

Derbent Krom Hurda Alım Satımı

Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Derbent krom kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalesine göz atmak istemelisiniz. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Derbent Hurda Demir Alımı

Derbent ilçesinin tümünde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazısına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Anlık hurda demir kilo fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklayınız. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunan metaller içindedir. Sitemizdeki Derbent extra demir hurda kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Derbent çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Derbent Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Hurda kurşun fiyatı makalemizi harika olacaktır. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan eski madendir. Konya Derbent hurda kurşun alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Derbent hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırıyoruz.

Derbent Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alımı yapanlar içerisindeyiz. Depo çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Derbent ve çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, bizi tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Depomuzda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda vardır.

Derbent Hurda Çinko Alanlar

Konya, Derbent ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Derbent çinko hurdası fiyatlarını isteyenlere her gün ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilo fiyatı için arayabilirsiniz.

Derbent Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Sayfamızda yayımlanmış olan Konya Derbent alüminyum hurdası kilo fiyatını isteyenlere her gün ulaştırmaktayız. Sitemizdekihurda alüminyum metini inceleyebilirsiniz. Konya Derbent alüminyum hurda alanlar arasında öncüyüz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı ticaretiyle uğraşan firmayız. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için aramanızı istiyoruz. Derbent ilçesinin her yerinde alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz.

Derbent Hurda Beyaz Eşya

Piyasadan uygun fiyata yeni gibi ve 2.el oturma odası takımı alabilirsiniz. Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebi ile firmamıza ait cep telefon numaraları ile iletişim kurarak sorularınız sorabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası yeteri miktarda bulunur. Temiz 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyaları evinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgi için çamaşır makinası hurdası alan firma konulu paylaşıma ulaşınız

Derbent Bina Yıkımı

Yıkım esnasında bilinen tüm önlemler Üst tarafta fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi bedelsiz yerine getiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurdanızı almaktayız. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken evlerin yeniden imar edilmesi için yıkılmasını sağlıyoruz.

Derbent Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikeller alındığında çok hassas davranılmalıdır. İlçe genelinde %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Derbent nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirli hurdalar içerisindedir.

Derbent Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Genelde raflarını yenileyen butiklerden elde ettiğimiz hurda çelik raf, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, hurda market rafı içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el raf hurdası satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Konya Derbent hurda çelik raf kilo fiyatı biraz önce güncellendi. Hurda raf alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Derbent satın almak için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Derbent Hurda Araç Alanlar

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Derbent çevresinde hurda otomobil alım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, parçalanmış araba hurdası, hurda motor için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Lakin hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Derbent 2.El İnşaat Malzemeleri

Derbent çevresinde yıkılan ardiye binalarından sökülen yeni ayarında ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. Ayrıca batan şirketlerden aldığımız Müteahhitlerce bir süreliğine kullanılmış olan boya makinesi, alçı mikseri, inşaat vinci, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood satılıktır.

Derbent Hurda Cam Alımı

Derbent ilçesi çevresinde cam hurda alanlar arasındayız. Çağımızda rengarenk oto camları, soda ve gazoz şişesi ve benzeri hurda cam türleri bulunmaktadır. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeyi geçirmeyen organik olmayan sert maddedir.

Derbent Hurda Klima Alan En Yakın Yerler

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Derbent ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. İkinci el klima Derbent çevresinde çok satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Derbent Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyaların iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Derbent Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen yere dökülüyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itina ile yapılmaktadır.

Derbent Hurda Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar arasında en doğru hurdacıyız. Jeneratör hurdası alıyoruz. Her voltajda yüksek kw ikinci el jeneratör satılır.

Derbent Akü Hurdası Alanlar

Bir müddet sonra atıl hale düşen bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü hurda alım satımı akü hurda hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Bu nedenle Halk Metal vb. kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları için kullanılır. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolanan depolardır.

Derbent Hurda Fiyatları

Anlık hurda ton fiyatına ulaşmak sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Geniş sitemizdeki hurda bakır fiyatları metine bir göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken oldukça yüksek ton fiyatı ödüyoruz. Derbent hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları Derbent borsasında saat başı değişkenlik gösteriyor.

Derbent İkinci El Restoran Aletleri Alımı

Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi kuzine, paslanmaz yemek dilendiricileri, krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, hücreli aspiratör vb. cafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanını görmek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alıyoruz. Sanayi tipi restoran aletleri almaktayız.

Derbent Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kilosuyla hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Konya Derbent kilo ile kumaş hurda alanlar arasında en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Sitemizdeki Konya Derbent kumaş hurdası ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Derbent çevresinin tümünde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize personelimizi gönderiyoruz.

Parti malı poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında peşin para ile ödeme yapılır. Konya Derbent ilçesinde kumaş hurdası alımı yapılmaktadır.

Derbent Plastik Hurda Alan Firma

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Güncel fiyatla mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Konya il Derbent bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Derbent plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumdaki firmayız. Burada yer almakta olan Derbent hurda plastik kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız

Derbent Fabrika Sökümü

Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Öncelikle yıkılacak üretim yerinin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik.

Derbent fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Güvenlice fabrika söküyoruz.

Derbent Hurdacı Sitesi

Halkımıza yaşanır bir Derbent oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Derbent hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuzla atıl hurda eşya alım satımı gerçekleştiriyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz.

7/24 Hurda Alan Derbent Hurdacı

7/24 hurda alan Derbent hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan işimizin başındayız. Yaklaşık 27 yıldır hurdacılık yapıyoruz. Sektörün verdiği tecrübelerle alet parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Derbent Hurdacı Numarası

Derbent hurdacısı olarak konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. Halk Metal şirketimizle Derbent etrafında hurda alıyoruz. En yakın Derbent hurdacı deposu servisiyle her çeşit hurda metal almak amaçlı arzu ettiğiniz yere güvenilir ekip yolluyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurdacı Derbent genelinde servisler vermekten kıvanç duyarız.

Derbent Kağıt Hurda Alan Firmalar

Konya Derbent kağıt hurdası alan firmalar içindeki firmamız Halk Metal hizmetleriyle toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak hurdası alımı yaparız. Hurda karton alım satımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Derbent hurda kağıt ve karton ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız İlçenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize daha çok kazanma imkanı sunuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp