Rize Hurdacı

Derepazarı Hurdacı Telefonu

Güzel ülkemizin bütün illerinde, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda alımına özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Rize hurdacısı firmalar arasındayız. Rize Derepazarı ilçesi etrafında hurda satmak nedeni ile 24 saat yönetim merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Anlık Derepazarı hurda fiyat listesi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetleri bu makaleden detaylı öğrenebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En hızlı Derepazarı hurdacı firmasıyız.

Derepazarı Hurdacıları

Derepazarı hurdacı olarak Rize genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurda eşyalarınız transferi için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefonlarımızı aramalısınız. Derepazarı mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Hurda metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak tüm insanların geleceğini kurtarıyoruz. Derepazarı hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Derepazarı merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Rize merkezinin tatlı ilçesi Derepazarı sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Derepazarı etrafında değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Derepazarı Hurdacı Numarası

Rize Derepazarı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Dolayısıyla hurda satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Rize Derepazarı hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Derepazarı Hurda Alüminyum Alan Yerler

Rize Derepazarı hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır.

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Derepazarı bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Sitemizdeki Derepazarı alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır. Alüminyum alan hurdacı başlıklı içeriğe bir göz atın Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için telefonlaronızı beklemekteyiz. Sizlerin sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

Derepazarı Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hatırlatmak isteriz her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı yazımıza göz atmanız harika bir şey yapmış olursunuz. Güncel anlık demir hurdası fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Demir hurdası, dünyada en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Derepazarı toplama demir hurdası fiyat listesi güncellendi. Halk Metal Geri Dönüşüm Rize Derepazarı genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Derepazarı ilçesinin tüm mahallerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

Derepazarı Kablo Hurdası Alım Satımı

Bunlarla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alımı yaparken en güncel fiyat listesini vermekteyiz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılık yapanlar için önemlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Derepazarı hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Derepazarı hurdacı arayanlar için buradayız. Ayrıca alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır.

Adresten hurda enya kablo, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Sitemizde bulunan kablo alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Rize Derepazarı bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında tecrübeliyiz. Müşterilerde çoğunlukla edinilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar bize ulaşın.

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız ile sadece hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Derepazarı ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasında en yüksek fiyatları vermekteyiz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde bulunan Derepazarı elektrik kablosu kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

Derepazarı Hurda Sac Alımı

Hurda sac alımı yapanlar içindeyiz. Derepazarı Rize ilçesinin tümünde sac hurda levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı öğrenmek amacı ile. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Derepazarı Hurda Alımı

Hurda demir almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Rize Derepazarı geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyor.

Tonajlı hurda sarı, ve çinko, kurşun hurdası, bakır, kablo, alüminyum hurdası,toplama demir aldığımızda piyasadan daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Derepazarı hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız. Derepazarı adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suylatemasında korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanızın fiyatı düşebilir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Derepazarı Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Derepazarı krom hurdası kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler yazımızı okursanız şahane bir iş yaparsınız.

Derepazarı Kurşun Hurda Alımı

Cami kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası sökümü yapıyoruz. Metal kurşun eski madendir. Derepazarı kurşun hurdası alım satımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Derepazarı hurda kurşun ton fiyatı dokuz günde bir güncellenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Hurda kurşun kilo fiyatı hurda kurşun konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın.

Derepazarı Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firma

Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor. Gerçekte sarı hurda adıyla hurda türü yoktur. Derepazarı bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların yanında hurda sarı bronz araiş hurdası alımında öncü firmadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Bu sebeple Derepazarı hurda sarı alım hizmeti veren firmayız.

Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunmaktadır. Burada bulunan Derepazarı hurda sarı ton fiyatını isteyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki yazıyı okuyun. Rize Derepazarı hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Derepazarı Çinko Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Buradaki Derepazarı nikel hurdası kg fiyatı az önce güncellendi. Hurda çinko alanlar bölümümüzü okuyunuz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha ton fiyatı için arayın. Derepazarı ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Derepazarı Hurda Bakır Alımı

Derepazarı içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan Derepazarı hurdacı telefon numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Sitemizdeki Derepazarı bakır hurdası fiyat listesini dileyenlere günlük gönderilmektedir. Rize Derepazarı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Derepazarı bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Derepazarı İkinci El Ev Eşyası

Az kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi vermekteyiz. Detaylı bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası fiyatı konulu gönderimizi gezebilirsiniz Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz. 2.el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası sürekli bulunur. Derepazarı içerisinde titiz bir biçimde kullanılmış olan ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz.

Derepazarı Hurda Jeneratör Alan En Yakın Firma

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

Anlık Güncel Derepazarı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içerikli metni okuyun Doğru fiyat listesine erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Tekraren söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında piyasasından yüksek teklifler veriyoruz. Derepazarı hurdacı firmalar arasında hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyat listesi an be an değişmekte.

Derepazarı Kağıt Hurda Alım Satımı

Bölgede defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra titizlik ile hurda satıcılarına piyasa değerinden daha yüksek kazanma imkanı iletiyoruz. Karton hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Rize Derepazarı hurda kağıt ve karton kg fiyatını bip hattımızda her saat paylaşıyoruz Piyasanın üstünde fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, hurda peçete, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz. Derepazarı kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm hizmetleri ile kırpıntı kağıt, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Derepazarı Hurdacı

Yaklaşık 11 yıldan beri hurda alımı hizmetleri yürütüyoruz. 7/24 açık Derepazarı hurdacı firması olarak haftanın yedi günü adresinize gelmekteyiz. Sektörde uzun zaman geçirmenin verdiği tecrübelerle makine sayımızı çoğaltarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Derepazarı Hurda Araç Alan Hurdacılar

Tabiki de sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Derepazarı hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Derepazarı etrafında hurda araba alıyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, motor hurdası satışı için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

En Yakın Derepazarı Hurdacı Telefonu

En yakın Derepazarı hurdacı firması olarak hurda alıp satarken yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Derepazarı genelinde servisler vermekten gurur duyuyoruz. Derepazarı hurdacı sitesi olarak yerinden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Derepazarı etrafında hurda alıyoruz.

Derepazarı Kırık Cam Hurda Alımı

Derepazarı Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurda malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Daha çok iyi bir Derepazarı oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Derepazarı hurdacılar sitesindeki dükkanımızla atık hurda malzeme alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz.

Derepazarı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela sökülecek fabrika binasının etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması gerekiyor. Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Derepazarı fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı olduk. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihaleleri aldık.

Derepazarı Hurda Klima Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Derepazarı çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Derepazarı bölgesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Kombi hurdası alan hurdacı fimayız.

Derepazarı Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Derepazarı Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen arazilere taşınıyor. Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor.

Derepazarı Akü Hurdası Alan Hurdacı

Bir zaman sonra şarj olmaz akülere hurda akü diyoruz. Akü içinde bulunan kurşunlu suyu nedeni ile geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller benzeri enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurda fiyatları linkine tıklayınız. Dolayısı ile firmamız benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Taşıtlarda enerji deposu kullanılmaktadır.

Derepazarı Hurda Nikel Alan Fabrikalar

Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında çok özen ile çalışılmalıdır. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Derepazarı nikel hurdaları alıyoruz. İlçe genelinde %95 ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel alıyoruz.

Derepazarı 2. El Mutfak Ekipmanları Alan Yerler

Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü ocak vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. İkinci el endüstriyel tip cafe ve lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamızın numarasını arayabilir. İş görecek durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz.

Derepazarı Kumaş Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Rize Derepazarı hurda kumaş fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Kiloyla ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı zaman geçirmeden arayın. Derepazarı çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımı için bulunduğunuz adrese geliriz. Derepazarı kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır. Parti malı mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda kumaş topu, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alımlarında peşin parayla ödeme yapmaktayız.

Derepazarı Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken binaların istenildiği biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım hurdası bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vb. tüm hurdaları alıyoruz. Yıkımlarda önem verilen iş güvenliği önlemleri

Derepazarı 2.el Hurda Raf

Çoğunlukla kapanan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satan firmalar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Rize Derepazarı 2.el market rafı kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda raf alan yerler bölümünün linkine tıklamalısınız. Hurda raf Derepazarı satmak sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Derepazarı Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. İyi fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik almaktayız. Rize il Derepazarı bölgesinin tümünden hurda abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Derepazarı plastik hurda alım satımı yapanlar içinde öncü firmayız. Bu yazdıda yayımlanan Rize Derepazarı plastik hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz

Derepazarı İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri binalarından satın alınan yeni ayarında 2.el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız. Dolayısı ile ne yazık ki işi bırakan nalburlardan edindiğimiz Bazı projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı makinesi, harç mikseri 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp