Mardin Hurdacı

Derik Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Derik bölgesi etrafında hurda malzemenizin fotoğrafını iletmek için 24 saat firmamıza görüşmeniz yeterli olacaktır. Tam zamanlı Derik hurda fiyatları ile hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Kimsenin yapmadığı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm çalışma alanlarımızı buradan takip edebilirsiniz. Derik hurdacı firmasıyız. Türkiyemiz’in dört bir tarafından, her türlü hurda alıyoruz. Halk Metal ismiyle hurda alımında bulunduğunuz yere geliyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Mardin hurdacı firmalar içindeyiz.

Derik Hurdacıları

Derik hurdacı firması olarak Mardin bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için yakın çevredeki hurda taşıma çalışanlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımızı tuşlamalısınız. Derik mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri eriterek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz. Derik hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Derik ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Mardin merkezinin en yaşanılası ilçesi Derik 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Mardin Derik etrafında değil, bütün şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Derik Hurdacı Telefonu

Mardin Derik hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyatları talep etmek amacıyla firmamızı aramalısınız. Mardin Derik hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Derik Demir Hurdası Alanlar

Güncel demir hurdası kilo fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar paylaşımına kesinlikle bir göz atın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız.

Demir hurdası, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Mardin Derik demir hurda ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Bildiğiniz üzere her türde pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Firmamız Derik bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Derik etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Derik Alüminyum Hurdası Alanlar

Mardin Derik alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Buradaki Derik alüminyum fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı metini ziyaret edin Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı alıyoruz. Derik ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Sizlerin yardımıyla sürekli büyüyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası almaktayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz.

Derik Hurda Kurşun Alan Yerler

Cami kubbe kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Kurşunun hala kullanılan bir maden olduğu düşünülüyor. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renkli haliyle öne çıkar. Hurda kurşun alımı paylaşımımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Derik Mardin hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Derik kurşun hurdası kg fiyatı günceldir.

Derik Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Bu sayfadaki Derik hurda sarı pirinç fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki metini okuyabilirsiniz. İtiraf etmek lazım ise hurda sarı adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Derik genelinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Mardin Derik hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor. Halk Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alım satımı yapıyor.

Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunabilir. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Dolayısıyla Derik hurda sarı alım hizmeti veren firmayız.

Derik Hurda Krom Alım Satımı

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda yayınlanan Derik krom kg fiyatı anlık güncelleniyor. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacılar bölümümüzü incelerseniz harika bir şey yapacaksınız. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Derik Hurda Kablo Alımı

Daha güncel sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı konuyu okuyun. Mardin Derik bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Bundan başka çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Konumdan hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Piyasada çoğunlukla bulunan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken en yüksek fiyat teklifini vermekteyiz.

Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Derik elektrik kablosu fiyatlarını arzu edene güncel olarak yollanmaktadır.

Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Mardin Derik kablo hurdası alanlar arasında en iyi ton fiyatını veriyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Derik hurdacı firması olarak özellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Derik hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alan yerler için önemlidir.

Derik Hurda Alan Firmalar

Derik kapıdan hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zarar etmemek için hurda malzemelerinizi şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğruyor. Böylece metallerin piyasa değerini düşürmektedir. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alan Derik hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun aldığımızda fiyat listesi sunuyoruz. Derik hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Derik ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü hurda alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Derik Sac Hurda Alan Firmalar

Hurda sac alanlar içindeyiz. Derik Mardin ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, bizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Kış bahçesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Derik Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Derik nikel hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan hurdacı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. Derik çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Derik Bakır Hurdası Alımı

Derik hurda bakır fiyatları için cep telefonumuzu arayınız. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan Derik hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanlar sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut.

Sitemizde yer almakta olan Derik bakır kg fiyatını whatsapp grubuna güncel olarak yollanmaktadır. Mardin Derik bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, Hurda antikron granür bakır, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Derik genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Derik Hurda Klima Alan Firmalar

Derik bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Derik bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Derik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Derik hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her nevi hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor. Molozlar Derik Belediyesi tarafından alınan kararlarla belirlenen araziye boşaltılır. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre bina molozunun nakliyesi itina ile yapılmaktadır.

Derik Hurdacılar Sitesi

Hemşerilerimize her haliyle iyi bir Mardin ve daha yaşanır Derik oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Derik hurdacılar sitesi 6. blok içindeki dükkanımız vasıtası ile hurda eşya geri dönüşüm işine başladık. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz.

Derik Hurda Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmasıyız.

Derik Hurda Araba Alan Yerler

Elbette müşterilerimize araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Derik hizmet ediyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, hurda motor alım satımı yapıyoruz. İmkan oldukça Derik çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz.

Derik Hurda Nikel Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında mümkün olduğunca dikkatli çalıŞmalıyız. Bu bölgede %95 şablon nikel hurda , %99 şablon nikel, anot nikel hurda, turbo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Mardin ile Derik hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Derik Karton Hurda Alımı

Derik Mardin hurda kağıt alanlar içerisindeki iş yerimiz ile irtibat kurarak hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, gazete hurdası alanlar içindeyiz. İlçenin her yerinde renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde hurda satmak isteyenlere ederinden daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Mardin Derik hurda kağıt, karton kilo fiyatını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır

Derik Bina Yıkımı

Derik kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her türlü hurdanızı satın almaktayız.

Derik Güncel Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken daha yüksek fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz. Derik hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı her dakika değişiyor. En güncel ton fiyatına ulaşmak amacıyla bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

7/24 Açık Derik Hurdacı

7/24 açık Derik hurdacı dükkanımız aracılığıyla haftasonu dahil sektörde çalışmaktayız. Yılların kazandırdığı tecrübeyle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan bu yana geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmetimizi sürdürüyoruz.

Derik İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas eden şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış ev binalarından temin edilmiş hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pecere, mutfak dolapları, kapı alımı yapıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, inşaat vinci, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Derik 2.el Mutfak Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda otel tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları alıp satıyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Profesyonel retoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü mekap, paslanmaz yemek dilendiricileri, krom evye, küvet, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak aletini yakından incelemek için almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz.

Derik Parça Kumaş Alım Satımı

Tonajlı spot kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Tonajlı dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda parça kumaş alımı yapmaktayız. Sayfamızdaki Derik hurda kumaş fiyatları günceldir. Mardin Derik kilo ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Derik çevresinde hurda viskon, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem alımı için yerinize gelecek ekipleri oluşturduk.

Derik Hurda Cam Alanlar

Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvıları muhafaza eden amorf katı maddelerdir. Son zamanlarda renkli kola şişesi, çıkma araba camı şeklinde cam hurdaları bulunabiliyor. Derik ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Derik İkinci El Eşya

Titiz kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacılar başlıklı yazımızı inceleyin Piyasasından ekonomik fiyata titiz biçimde kullanılan ve 2. el ev mobilyaları satıyoruz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, çalışma masası almak için nakit para ödeme yapıyoruz. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle numaralarımızla ulaşabilirsiniz.

En Yakın Derik Hurdacı Telefonu

Derik hurdacı içindeki personelimiz ile konumdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurdacı Derik çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. En yakın Derik hurdacı deposu hizmetlerimizle her çeşit hurda metal alıp satarken istediğiniz yere profesyonel ekip yolluyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Derik etrafında hurda malzeme satımı yapıyoruz.

Derik İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alım satımı öncülük ettiğimiz işlerdendir. Sitemizdeki Derik hurda raf ton fiyatları güncellenmiştir. Raf hurda alanlar gönderisini okursanız iyi bir şey yaparsınız. Derik 2. el raf hurdası satmak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen yerler tarafından satılan market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeni gibi ikinci el raf satıyoruz.

Derik Akü Hurda Alan Yerler

Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası denir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları nedeniyle kullanılır. Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Hurda akü alan yerler gönderimize bir göz atmak istemelisiniz. Dolayısıyla depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alan hurdacılar arasındadır. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Derik Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Sektörde bol miktarda fabrika bozumu ihalesi başarılı bir biçimde tamamladık. Derik fabrika söküm işi yapıyoruz. Öncelikle yıkılacak mülkün detaylı biçimde dolaşılması gerekir. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar arasında başarılı olduk.

Derik Hurda Plastik Alımı

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Mardin il Derik ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurda fiyatı sormak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

Derik hurda plastik alan yerler arasında olan Derik hurdacı firmasıyız. Sitemizde bulunan Mardin Derik hurda plastik kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp