Kocaeli Hurdacı

Derince Hurdacı Firma

Kocaeli Derince hurdacı firmasıyız. Halk Metal adı ile hizmetimizi devam ettiriyoruz. Anlık Derince hurda alım fiyat listeleri ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm faaliyetlerimize bu siteden erişebilirsiniz. Kocaeli Derince merkezinin etrafında hurdanızın resmini göndermek nedeniyle hurdacı numaramızla irtibata geçebilirsiniz. Yüksek tonajlı alımlarda Kocaeli piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Kocaeli hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Yurdumuzun iletişime geçtiğiniz her yerinden, hurda alıyoruz.

Kocaeli Derince Hurdacısı

Derince hurdacısı olarak Kocaeli ilinin tümünde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda malzemelerin alımı için en yakınınızdaki hurda taşıma ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Derince genelinde hurda alım satımı hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek insanlarımızın yararına çalışıyoruz. Sizde her tür kablo hurdası satışı yapmak sebebiyle bizi çaldırabilirsiniz. Derince hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kocaeli Derince bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Kocaeli ilinin eşsiz ilçesi Derince daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kocaeli Derince için değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

Derince Hurdacı Telefonu

Kocaeli Derince hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda atık satmak sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Hemen arayarak anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Kocaeli Derince hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor.

Derince Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu biliniyor. Derince hurda kurşun alım satımı için kapınıza geldiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Derince kurşun hurda fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası için iyi fiyatlar sunuyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda alan hurdacılar konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız.

Derince Krom Hurdası Alan Hurdacı

Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımını muhteşem olacaktır. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Derince hurda krom kilo fiyatını isteyene bedelsiz ulaştırıyoruz.

Derince Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Derince adresten hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı şimdi satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suylatemasında korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenizin değeri düşmektedir.

Hurda kağıt almak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar içerisindeyiz. Zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Derince geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit hurda raf alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve inşaat demiri, bakır, kurşun, kablo hurda, hurda çinko, alüminyum hurda alımlarında Derince hurdacılarından daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Derince hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

Derince Çinko Hurda Alımı

Buradaki Derince çinko levha fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Derince çevresinin tümünde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Derince Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Derince içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Derince sorma bakır hurdası ton fiyatını uygulamamızı kulananlara günlük ulaştırıyoruz. Kocaeli Derince hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alıyoruz.

Derince hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Derince hurdacı numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Derince Demir Hurdası Alımı

Derince çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bölümümüze göz atmalısınız. Demir, yer yüzünde bol miktarda satılan madenler içerisindedir. Burada yayınlanan Derince demir hurda kilo fiyatı günceldir.

Sizlerinde bildiği üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı için nakit para ödeme yapan firmayız. Güncel hurda demir fiyat listesi için şimdi arayın. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Firmamız Derince bölgesinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Derince Kablo Hurdası Alım Satımı

Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Her cins kablo hurdası alan alan Derince hurdacı arayanlar için buradayız. . Kocaeli Derince ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. Satıcılarda bolca edinilen %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası alımında değerini kapınızda ödüyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablo hurda alanlar başlıklı metni ziyaret edin. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Derince kablo ton fiyatı günceldir. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz.

Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten alüminyum kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kocaeli Derince hurdacısı Halk Metal firmamız her nevi hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alımı esnasında piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz.

Yerinden hurda tek damar kablolar alıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez elinde olanlar şimdi arayın. Kocaeli Derince hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında tecrübeliyiz. Kablo hurdası telindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır.

Derince Sac Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sac hurda alımı yapıyoruz. Depomuzda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kocaeli Derince ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alım satımı amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Derince Pirinç Sarı Hurda Alımı

Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alımında öncüdür. Sitemizdeki Kocaeli Derince hurda sarı kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar metine bir göz atın. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

Dolayısıyla Derince hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Kocaeli Derince hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Derince ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurda diye bir hurda yoktur.

Derince Alüminyum Hurda Alımı

Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

Buradaki Derince alüminyum fiyatlarını talep edenlere günlük gönderiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Şirketimize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız.

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda yapıyoruz. Kocaeli Derince alüminyum hurda alanlar içinde öncüyüz. Derince ilçesinin tamamında alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Derince 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan öğrenci yurdu binalarından sökülen hala kullanılabilir 2. el kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Birde batmış şirketlerden almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Derince Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış haline düşen bataryalara akü hurdası diyoruz. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Hurda akü içerdiği kurşun içeren akü suyu nedeniyle oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar makalesine göz bakınırsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Bu nedenle hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılır.

Derince Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Daha önce çok sayıda fabrika yıkım ihalesi güvenilir şekilde gerçekleştirdik. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı bir konumdayız. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Fabrika sökümünden önce sökümü arzu edilen binanın detaylı şekilde gezilmesi gerekiyor. Derince fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Derince Kırık Cam Hurda Alanlar

Derince çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan katı malzemeye verilen adıdır. Genelde renkli ve şeffaf çıkma otomobil camı, soda şişesi ve benzeri cam hurda çeşitleri yüksek miktarda alınıyor.

Derince Hurdacılar Sitesi

Sizin gibi kıymetli dostlara daha iyi bir Derince oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Derince hurdacılar sitesi 9. bloktaki tesisimiziz aracığıyla hurda malzeme alımı ve satımı işine başladık.

Derince Hurda Araba Alanlar

Pek tabi size otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Derince hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda araba trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı araba hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, römork, motor hurdası alıyoruz. Ara sıra Derince yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

Derince 2.el Hurda Raf

Genellikle kapatılan işyerlerinden temin ettiğimiz mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raflar, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el market rafları satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Derince 2.el raf fiyatlarını arzu edenlere günlük yollamaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar linkine tıklayınız. Derince 2.el hurda raf satmak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Derince Nikel Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel arsenik içerir. Kocaeli Derince genelinde anot hurda nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda alıyoruz. Derince nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken çok özen ile çalıŞmalıyız.

Derince Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım esnasında gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Yıkım bittiğinde sökülen laminant parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdaları vebenzeri her türlü hurda eşyayı alıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Derince kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış dükkanların yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz.

Derince Plastik Hurda Alım Satımı

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Kocaeli şehri Derince ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Derince plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Kocaeli Derince naylon hurdası kg fiyatı güncellenmiştir İyi fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Derince Karton Hurda Alanlar

derinden çok ton fiyatıyla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alan yerler içerisinde en yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz. Derince hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki Halk Metal hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satımı yapabilirsiniz.

Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet ile müşterilerimize daha fazla kazanma şansı iletiyoruz. Derince karton hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Derince hurda kağıt ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz

Derince Beyaz Eşya Hurdası

Kısa bir süre 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyaları adresinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alım satımı konusunda detaylı bilgi içeren içeriğimize ulaşınız Sahibinden satılık sekreter koltukları, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler almak amacı ile telefonumuzu telefonlarımızı arayınız. İyi durumda ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak nedeni ile bizlerituşlayabilirsiniz. Derince ilçesinin her yerinde sıfır gibi, 2. el koltuk satıyoruz.

Derince Kullanılmış Restaurant Ekipmanları Alanlar

İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici ve benzeri kafe restaurant tipi mutfak malzemesini incelemek amacı ile alıcıları depomuza davet ediyoruz. Profesyonel reataurant mutfağı aletleri almaktayız.

Derince Kumaş Alan Firmalar

Yüksek tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı alımı için aşağıdaki telefon numarasını şimdi arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alıp satmaktayız. Derince bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Sayfamızdaki Kocaeli Derince kumaş hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara ücretsiz yollanmaktadır. Kocaeli Derince kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız. Kocaeli Derince etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alımlarında bulunduğunuz yere gelecek ekiplerimiz var.

En Yakın Derince Hurdacı Firma

En yakın Derince hurdacı deposu adıyla hurda eşya alım satımında istediğiniz yere ekiplerimizi yolluyoruz. Dolayısıyla hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Derince çevresinde hizmetler vermekten kıvanç duyarız. Halk Metal olarak Derince ilçesinin her yerinden her türlü hurda alırız. Derince hurdacıları arasında bünyesindeki çalışanlarımız ile konumdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Derince Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alıyoruz.

Derince Anlık Hurda Fiyatları

Güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında daha fazla fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz. Derince hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi anlık değişmektedir. Sitemizdekigüncel hurda fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz

7/24 Hurda Alan Derince Hurdacı

7/24 Derince hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. Yılların verdiği güvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. Bahsettiğimiz üzere altı seneden beri hurda alımı yapıyoruz.

Derince Hurda Klima Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Derince çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Derince bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir.

Derince Hurda ve Moloz Nakliyesi

Derince hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanızın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Derince Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alanlara boşaltılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp