Develi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halk Metal olarak hurda alımı yapmaktayız. Türkiyemiz’in istediğiniz yerinde, hurda alıyoruz. Anlık Kayseri Develi hurda fiyat listeleriyle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün hizmet alanlarımızı buradan daha detaylı öğrenebilirsiniz. Develi hurdacı firma olarak faaliyet alanlarımızda öncülük ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Kayseri hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kayseri Develi meydanında çevresinde hurda satmak için firmamızla irtibat kurmanız yeterlidir.

Develi Hurdacıları

Develi bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine fayda sağlamaktayız. Develi hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Develi çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Kayseri şehir merkezine bağlı hızla değişen ilçesi Develi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Kayseri Develi ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Develi hurdacı olarak Kayseri ilçelerinde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak sebebi ile hatlarımızı arayabilirsiniz.

Develi Hurdacı Telefon Numarası

Kayseri Develi hurda alım her nevi hurda alım hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Develi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda atık satmak nedeni ile cep telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Develi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. Bu nedenle Develi sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi hurda sarı türleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinir.

Etrafta kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Develi ilçesinin her yerinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımı yapıyor. Develi hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sayfamızdaki Develi pirinç sarı kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda sarı alan yerler başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Develi Krom Hurda Alım Satımı

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizde yayınlanmış olan Kayseri Develi hurda krom kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler bağlantısına tıklayınız. Yapısı itibariyle çok sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Develi Hurda Alım Satımı

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda krom alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Kayseri Develi ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve kurşun, demir hurdası, çinko, alüminyum, hurda bakır, kablo alımlarında değerinden daha fazla fiyat listeleri veriyoruz. Develi hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Develi kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın değerini düşürüyor.

Develi Sac Hurda Alımı

Sac hurda alıyoruz. Develi etrafında hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ton fiyatı öğrenmek amacıyla. Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Develi Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Develi genelinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır alan Develi hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Sayfamızdaki Develi bakır hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir. Kayseri Develi bakır hurda alan yerler arasındayız.

Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Develi bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Develi Hurda Alüminyum Alım Satımı

Develi ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Ayrıyeten alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Kayseri Develi alüminyum hurda alanlar arasındayız. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Develi alüminyum kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki metine göz atın

Develi Kurşun Hurda Alanlar

Develi kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Develi çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası satışı yapmak nedeniyle sitemizde yer alan numarayı arayıp irtibata geçmeniz gerekiyor. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içinde olduğu söylenmektedir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası alan yerler bölümünü ziyaret etmelisiniz.

Develi Kablo Hurdası Alımı

Develi bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında deneyime sahibiz. Piyasada kolayca bulunan 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Adresten antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Bundan başka hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları alımı için arayabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimizle yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

Hurda kablo telindeki bakır yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Ayrıca tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Develi hurdacısı Halk Metal her türlü antigron kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Develi hurdacı arayanlar için buradayız. .

Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Develi elektrik kablosu ton fiyatını grubumuzdakilere her gün yolluyoruz. Develi hurda kablo alan yerler arasındayız. Kablo hurda alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin.

Develi Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki Kayseri Develi çinko levha fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satımı için arayabilirsiniz. Develi çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Develi Demir Hurda Alanlar

Unutmayın ki her nevi pencere demiri, demir kapı, demir trabzan için peşin para ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamızı geziniz. Güncel anlık demir hurda fiyatı öğrenmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar yazısına mutlaka göz atın. Hurda demir, Develi genelinde en çok kullanılan metaller içindedir. Burada yayınlanmış olan Develi ekstra demir hurdası fiyatlarını dileyene saat başı göndermekteyiz. Develi bölgesinin tümünde hurda demir alımı yapmaktadır. Develi etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Develi Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir. Develi hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken çok hassas hareket etmeliyiz. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel alımı yapıyoruz.

Develi Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Günümüzde renkli kola meşrubat şişesi, sökülmüş otomobil camı türlerde hurda cam türleri yüksek miktarda bulunmaktadır. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri geçirmeyen amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Develi genelinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Develi İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte ne yazık ki iflas eden esnaflardan almış olduğumuz Yıkılan lokanta binalarından ayrılan hala kullanılabilir 2.el kapı, pencereler, mutfak dolabı alan hurdacılar arasındayız. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur.

Develi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkımla uğraşanların dediği gibi kolay değildir. Güvenlice fabrika yıkım işi yapıyoruz. Develi Kayseri fabrika söküm işi yapıyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkılacak tesisin detaylı bir şekilde gezilerek uygun projenin hazırlanması gerekmektedir. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesi tamamladık. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı bir yerdeyiz.

Develi Klima Hurda Alımı

Hurda klima Develi bölgesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Develi çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Develi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Develi hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozun nakliye işi itinayla yapılır. Yıkım molozu Develi Belediyesi’nce planlanan araziye nakledilir.

En Yakın Develi Hurdacı Telefonu

Develi en yakın hurdacı firma adıyla hurda metal alım satımında yerinize gelmekteyiz. Halk Metal hurdacılık olarak Develi etrafında hurda satımı işleri yapmaktayız. Böylelikle müşterilere en yakın hurda alanlar Develi ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Develi hurdacı firması istihdamındaki personelimizle kapıdan hurda alım hizmetleri vermekteyiz.

Güncel Develi Hurda Fiyatları

Develi hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi çabucak değişkenlik gösteriyor. En güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeniyle bizi arayın. Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Develi Hurda Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız. Endüstriyel sıfırdan en ufak farkı olmayan 2. el jeneratör bulunur.

Develi Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

Kayseri ve Develi ilçesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Develi hurda plastik alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Sayfamızdaki Kayseri Develi plastik hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız En avantajlı fiyatla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz.

7/24 Açık Develi Hurdacı

Sektörün kazandırdığı deneyimle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına yirmi altı yıldan bu yana hurdacılık hizmetleri yürütüyoruz. 7/24 açık Develi hurdacı firması olan şirketimizle zaman kavramı olmadan geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

Develi Hurda Akü Alan Yerler

Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Akü hurda ton fiyatı makalesine bakmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile depomuz benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm tesisi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır.

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunabiliyor. Uzun müddet sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası deniliyor.

Develi İkinci El Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom dinlendirici vb. lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. İyi kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar alıyoruz.

Develi Kumaş Hurdası Alan Firma

Sayfamızda paylaşılan Develi kumaş hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Tonajlı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk satmak amacıyla buradaki numaraları hemen aramalısınız. Kayseri Develi bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımında istediğiniz konuma geliriz. Develi kiloayla tartıp kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Develi bölgesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Kiloyla nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alıyoruz.

Develi Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Develi hurdacılar sitesindeki dükkânımızla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Yarınlara güzel bir Develi bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin ticaretini yapıyor değiliz.

Develi Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenen güvenlik önlemleri Develi kentsel dönüşüm alanında yenilenmesi gereken apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdaları alıyoruz. Daha önce fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Develi Karton Hurda Alanlar

Develi Kayseri hurda kağıt alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası fiyatları edinebilirsiniz. Hurda karton, kağıt alım satımı yapıyoruz. Bu sayfada paylaşılan Develi hurda kağıt, karton fiyatları daima güncelleniyor Bölgede renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında uyguladığımız fazladan titizlik ile satıcılara daha fazla kazanma olanağı veriyoruz. Piyasadan fazla kağıt fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapan firmalar arasındayız.

Develi Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Develi bölgesinde hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, yük vagonu, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri
, hurda motor . Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Develi İkinci El Hurda Raf

Sitemizdeki Kayseri Develi raf hurdası kg fiyatını abonelerimize güncel olarak yollamaktayız. Raf hurdası fiyatları bölümümüzü okumak bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Develi hurda raf alımı için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen toptancılar tarafından satışa sunulan mağaza rafları, reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raflar içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır.

Develi 2.El Eşya

Develi temiz şekilde kullanılmış olan, ikinci el koltuk alabilirsiniz. Az 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan oturma gruplarınızı adresten satın alıyoruz. Eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi veren makalemize göz gezdirin Yeni gibi 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile firmamıza ait telefonları tuşlayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası bulunmaktadır.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.