Kastamonu Hurdacı

Devrekani Hurdacı

Devrekani meydanında yakınlarında hurdalarınızın fotoğrafını yollamak için personellerimizle iletişim kurabilirsiniz. Güzel yurdumuzun dört bir noktasından, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Güncel Devrekani hurda piyasası listesi ile hurda ticareti yapıyoruz. Eşsiz faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Tüm çalışma alanlarımızı buradan takip edebilirsiniz. Tonajlı hurda eşya alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kastamonu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Kastamonu Devrekani hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

Devrekani Hurdacıları

Devrekani hurdacı olarak Kastamonu bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin transferi için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Devrekani mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı için şirketimizi kaydedebilirsiniz. Devrekani hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Devrekani ilçesinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmet sunuyoruz. Kastamonu şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Devrekani ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kastamonu Devrekani çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Devrekani Hurdacı Numarası

Kastamonu Devrekani her tür hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Devrekani hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

Devrekani Hurda Demir Alan Firmalar

Unutmayın ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Burada yer almakta olan Kastamonu Devrekani toplama demir hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı istemek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler sayfamıza bir göz atmak istemelisiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderimize bakmak isteyebilirsiniz. Devrekani etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Devrekani ilçe genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

Devrekani Alüminyum Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Devrekani alüminyum hurda fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda almak için irtibata geçmenizi istiyoruz.

Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz. Devrekani ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz.

Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Hurdasını satanların destekleriyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Kastamonu Devrekani alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alan firmayız.

Devrekani Kurşun Hurda Alımı

Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı amacıyla firmamızı arayabilirsiniz. Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler gönderimizi gezmek öğrenmenizi sağlar. Kastamonu ve Devrekani kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfada yayınlanmış olan Devrekani kurşun hurda fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Kurşun metalinin eski madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir.

Devrekani Hurda Sarı Alımı

Pirinç hurdaya halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri kıymetlidir. Kastamonu Devrekani hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası alımı yapıyor. Gerçeği demek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır.

Sayfamızdaki Kastamonu Devrekani sarı pirinç hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Daha doğru bilgi amacıyla sarı hurdası alanlar yazıyı inceleyin. Kastamonu Devrekani hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Devrekani ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Dolayısıyla Devrekani sarı pirinç hurdası alım satımı alan hurdacıyız. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır.

Devrekani Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümümüze mutlaka bir göz atın. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Devrekani hurda krom ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Devrekani Kablo Hurdası Alanlar

Kastamonu Devrekani bölgesinin tamamında TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ek olarak hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz.

İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Burada yayınlanan Devrekani hurda kablo kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Kullanım alanları itibariyle yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın. Ancak tek damar kablo, çok damarlı kablolar, hurda enya kablolar alım satımında değerinin üzerinde fiyatları veriyoruz. Çünkü Halk Metal olarak sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

Kastamonu Devrekani etrafında hızlıca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar içeriği okuyun. Hurda kablo içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kastamonu Devrekani hurdacısı Halk Metal firmamız her çeşit antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Devrekani hurdacı firmayız. . Yerinden hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz. Kastamonu Devrekani kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Devrekani Hurda Alım Satımı

Hurda zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik. Tonajlı sarı hurda ve kurşun hurda, demir hurdası, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır, kablo hurdası alırken yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Devrekani hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Devrekani kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın kıymetini düşürmektedir. Hurda alüminyum alımı için evinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Devrekani hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Devrekani Sac Hurdası Alımı

Depolarımızda her kalitede 2. el trapez sac hurda vardır. Devrekani ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatı istemek amacıyla. Hurda sac alanlar içindeyiz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Devrekani Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Kastamonu Devrekani çinko levha fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alanlar makalemize bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. Kastamonu, Devrekani ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Devrekani Bakır Hurda Alımı

Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Devrekani hurda bakır ton fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Kastamonu Devrekani hurda bakır alan yerler içindeyiz. Devrekani genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Devrekani bakır hurdası fiyat listesi için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Devrekani hurdacı telefonunu tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz.

Devrekani Klima Hurda Alan Hurdacılar

2.el Klima Devrekani çevresinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Devrekani ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Devrekani Moloz Dökümü

Fabrika yıkımında müşteriyle anlasmamıza göre ortaya çıkan molozun taşınma işi güvenle yapılır. Devrekani hurdacı tarafından alınan tüm hurda malzemenin işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Devrekani Belediyesi’nce bildirilen alanlara dökülür.

Devrekani Hurdacı Sitesi

Devrekani hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuzun aracığıyla geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Her haliyle temiz bir Kastamonu Devrekani oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu cins hurda eşyanızı alıyor değiliz.

Devrekani 2.el jeneratör Alanlar

Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en yakın hurdacı firmayız.

Devrekani Araba Hurdası Alanlar

Devrekani hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Devrekani bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, motor hurdası gibi hurdanıza fiyat sormak için hemen arayın.

Devrekani Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle anot nikel hurda, %95 , 99 nikel şablon, nikel turbo hurda alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında elden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirlidir. Devrekani nikel hurdası alıyoruz.

Devrekani Karton Hurda Alımı

İlçede renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent ile hurda ticareti yapmak isteyenlere ederinden daha fazla miktarda kazanma imkanı iletiyoruz. Avantajlı fiyata karton bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alan yerler içerisindeyiz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Sitemizdeki Devrekani karton hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız Devrekani Kastamonu hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız sunduğu hizmetlerle hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

Devrekani Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak iş yerlerinin gerektiği şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Yıkımda istenilen iş güvenliği önlemleri

Anlık Devrekani Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurda alım satımı yaparken piyasadan yüksek kilo fiyatı veriyoruz. Güncel fiyatlara erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Anlık güncel hurda demir fiyatları konuyu inceleyebilirsiniz Devrekani hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında her an güncelleniyor.

7/24 Hurda Alan Devrekani Hurdacı

7/24 Devrekani hurdacı olan firmamızla haftanın yedi günü geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Sektörün verdiği kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Tam tamına üç senedir hurda alım satım yapan şirketiz.

Devrekani İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood bulunur. Bunun ile birlikte batmış iş yerlerinden almış olduğumuz Devrekani etrafında yıkılmış iş yeri vb. binalardan sökülen sıfır ayarında 2. el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

Devrekani 2.el Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. İkinci el sanayi tipi lokanta aletleri almaktayız. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz dinlendirici, restoran tipi ocak vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz için almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz.

Devrekani Kumaş Hurdası Alım Satımı

Parti malı poplin kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, kumaş topu, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Devrekani kumaş hurdası ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Devrekani kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Kastamonu Devrekani ilçesinde parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Kastamonu Devrekani çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında arzu ettiğiniz konuma gelmekteyiz. Toptan ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için bu sayfadaki numarayı şimdi arayınız.

Devrekani Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, çıkma otomobil camları cinslerde hurda cam türleri bulunabiliyor. Devrekani genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Bu dönemde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, çıkma otomobil camları cinslerde hurda cam türleri bulunabiliyor.

Devrekani 2.El Eşya

En makul fiyata kullanılmış ve 2.el koltuklar satabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, öğrenci masaları için irtibat telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Yeniden farkı olmayan ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle bizlere ait telefon numarasını arayarak iletişime geçerek dilediğinizi sorabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki kanepelerinizi yerinden iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla bulaşık makinası hurdası alan yerler konusunda detaylı bilgi yazılan yazıyı ziyaret edin

En Yakın Devrekani Hurdacı Telefonu

Devrekani hurdacı şirketi olan firmamız ile konumdan hurda alımı yapıyoruz. Devrekani en yakın hurdacı firma hizmetiyle her tür hurda malzeme alıp satarken ayağınıza gelmekteyiz. Halk Metal hurda alım firması olarak Devrekani ilçesinde hurda almaktayız. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurdacı firma Devrekani ilçesinde servis ediyoruz.

Devrekani Hurda Raf Alanlar

Buradaki Devrekani ikinci el raf ton fiyatını uygulamamızı kulananlara saat başı yollamaktayız. Hurda raf alanlar gönderisini geziniz. Hurda raf Devrekani satmak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. Genellikle batan depolardan aldığımız mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2. el market rafı satışı yaıpyoruz.

Devrekani Akü Hurda Alım Satımı

Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akümülatör diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası alanlar hurda akü hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayınız. Bu sebeple depomuz benzeri şirket içinde geri dönüştürme fabrikası olan firmalar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içindedir. Akü içerdiği kurşunlu suları ayrıştırıldığından kıymetlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları sebebiyle kullanılır.

Devrekani Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Uzun süredir yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri başarıyla yerine getirdik. Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak tesisin incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması doğru olur. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde lider konumdayız. Devrekani fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Yıkım yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş değildir.

Devrekani Plastik Hurda Alım Satımı

Devrekani plastik hurda alım satımı yapanlar içinden ön planda olan Devrekani hurdacısıyız. Sayfamızdaki Devrekani hurda naylon kilo fiyatı güncellenmiştir Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Kastamonu ile Devrekani bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp