Diyarbakır Hurdacı

Dicle Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Dicle şehir merkezinde hurda satmak için gece gündüz çağrı merkezimize irtibat kurmanız yeterlidir. Diyarbakır Dicle hurdacı firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok miktarda hurda malzeme satanlara yüksek fiyat uyguluyoruz. Diyarbakır hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Anlık Dicle hurda fiyat listeleri ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Eşsiz faaliyetler yürütüyoruz. Aktif olduğumuz bütün faaliyetlere ziyaret ettiğiniz yazıdan ulaşabilirsiniz. Halk Metal şirketimiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Memleketin iletişime geçtiğiniz her tarafında, hurda alımı yapıyoruz.

Diyarbakır Dicle Hurdacıları

Dicle hurdacı olarak Diyarbakır ilinin her yerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla firmamızı kaydedebilirsiniz. Dicle genelinde faaliyet yürütüyoruz. Atık madenleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini korumaktayız. Dicle hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişelenmeyin. Diyarbakır Dicle merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Diyarbakır ilinin nadide ilçesi Dicle 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Dicle ilçesinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Dicle Hurdacı Telefon Numarası

Dicle yerinden her nevi hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu neden ile hurda satışı yapmak üzere telefonumuzu aramanız gereklidir. Dicle hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Dicle Alüminyum Hurda Alanlar

Sayfamızda yayınlanan Diyarbakır Dicle alüminyum fiyat listesi daima güncellenmektedir. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Dicle ilçesinin tamamında hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Ek olarak alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası ticareti için arayın. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Diyarbakır Dicle alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Hurdasını satanların yardımıyla daha hızlı gelişiyoruz.

Dicle Demir Hurda Alanlar

Hatırlatmak isteriz her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. Demir, yer kabuğunda en fazla bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Dicle extra demir hurda kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı öğrenmek nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemizi incelemelisiniz. Hurdacı firmamız Dicle genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Dicle ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Dicle Hurda Kablo Alanlar

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda alüminyum kablo için telefon edebilirsiniz. Dicle hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımında liderlik ediyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Dicle hurda kablo ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacı firmalar için önemlidir. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatı veriyoruz. Dicle hurdacısı olarak her türlü antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Dicle hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmekteyiz. Dicle ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Etrafta sıklıkla edinilen %40 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakit ödüyoruz.

Kablo alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz atın. Kapıdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz.

Dicle Hurda Sac Alanlar

Şu anda yeni gibi 2. el trapez sac var. Dicle etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı nedeniyle arayınız. Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Dicle Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Dicle kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğruyor. Bu sebepten hurdanızın piyasasının inmesine sebep olur. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alırken fiyatlar sunmaktayız. Dicle hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz. Hurda çelik alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Dicle hurdacı firma olan Halk Metal her türlü hurda atık alıyor.

Dicle Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Diyarbakır Dicle krom hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom ton fiyatı krom hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Dicle Kurşun Hurdası Alanlar

Cevher şeklindeki kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatı yazısını gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu alırız. Diyarbakır ili Dicle kurşun hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Buradaki Diyarbakır Dicle kurşun hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerdendir.

Dicle Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Pirinç metali halk arasında renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinir. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Bu nedenle Dicle sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Dicle ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Halk Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz hurda araiş almaktadır.

Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Dicle hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bu sayfadaki Dicle pirinç sarı fiyat listesini uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alan yerler içeriğiyle yazılmış metni okuyun.

Dicle Çinko Hurda Alımı

Dicle bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Burada yayımlanan Dicle nikel hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara bedelsiz yolluyoruz. Çinko hurda fiyatları bağlantısına tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Dicle Bakır Hurda Alımı

Dicle içinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan Dicle hurdacı firmamızı şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bu sayfadaki Dicle yanık bakır hurdası ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Diyarbakır Dicle bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Dicle hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayınız. Bakır hurda alanlar alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Dicle Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılan 2.el olarak satılabilecek bir durumdaki koltuklarınız yolladığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat verilmektedir. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapan firma hakkında bilgi paylaşılan sayfamıza göz gezdirebilirsiniz İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile cep telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz. Değerinden fiyatlarla yeni ve ikinci el mobilyalar satıyoruz. Temiz bilgisayar masaları, büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı alınır.

Dicle İkinci El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel yeni gibi ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan işletmeyiz için yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

Güncel Dicle Hurda Fiyatları

Dicle hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar hızlı bir biçimde değişiyor. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsadan fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Anlık kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızdakihurda fiyatları makaleyi okuyun

Dicle Kağıt Hurdası Alanlar

Diyarbakır Dicle kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız ile ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Dicle kağıt hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Bu yazdıda yer almakta olan Dicle karton hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler içindeyiz. İlçenin tümünde renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık ile hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasa değerinden yüksek kâr etme şansı iletiyoruz.

7/24 Açık Dicle Hurdacı Firma

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan dokuzdan beri hurda eşya alımında hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin verdiği profesyonellikle makine parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Dicle hurdacı iş yerimiz aracılığı ile haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Dicle Hurda Otomobil Alanlar

Dicle hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Dicle çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat otomobil hurdası trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli araç hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, motor hurdası gibi hurdalara fiyat sormak için arayabilirsiniz.

En Yakın Dicle Hurdacı Telefonu

Halk Metal şirketimizle Dicle ilçesinin her yerinden hurda malzeme alıyoruz. Dicle en yakın hurdacı hizmetiyle her cinsten hurda malzeme alımında deponuza araç yolluyoruz. Bu yöntem ile atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Dicle genelinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Dicle hurdacısı içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla kapıdan her cins hurda atık alım ve satım hizmeti vermeye başladık.

Dicle Hurda Cam Alan Hurdacılar

Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı madde tutan inorganik amorf sert maddedir. Çağımızda rengarenk kola meşrubat şişesi, otomobil camları vs. cam hurdası yüklü miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Dicle yakınlarında cam hurdası alan hurdacılar içinde yer almaktayız.

Dicle Hurdacı Sitesi

Dicle hurdacılar sitesi sekizinci blokta bulunan hurda alım dükkânımız yardımıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Daha fazla güzel bir Diyarbakır ve şimdikinden daha güzel Dicle için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu tür hurdanızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Dicle Fabrika Bozumu

Dicle fabrika söküm işleri yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında meşhur olduk. Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir işlem değildir. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Fabrika sökümünde önce sökülecek fabrikanın etraflıca gezilerek gerekli aletlerin hazırlanması gerekiyor.

Dicle Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Dicle etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız. 2.el Klima Dicle çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Dicle Moloz ve Hurda Nakliyesi

Dicle hurdacı tarafından alınan her nevi hurdanın iş yerimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi titizlik ile yapılır. Yıkım molozları Dicle Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce belirlenen yere taşınıyor.

Dicle Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımla atık hale gelen bataryaya hurda akü deniliyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan tesisler içindedir. Motosikletlerde enerji ihtiyaçları amacıyla kullanılabiliyor.

Dicle Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirlidir. Dicle nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar depolanırken elden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 , %99 şablon nikel, anot nikel hurdası alımında piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Dicle 2. El Cafe Malzemesi Alımı

Endüstriyel mutfak aletleri alıyoruz. İkinci el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma makinesi satanlar bizimle irtibata geçebilirsiniz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, yemek dilendiricileri, restoran tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile alıcıları depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

Dicle Parça Kumaş Alım Satımı

Kiloyla parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayınız. Diyarbakır Dicle kiloyla kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki Dicle kumaş hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Diyarbakır Dicle bölgesinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz.

Kilosuyla poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alım satımında nakit parayla ödeme yapılır. Diyarbakır Dicle çevresinde kumaş hurdası alıyoruz.

Dicle Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılacak dairelerin yeniden inşa edilmesi için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurda karşılığı binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları gibi her cinste hurda eşyayı almaktayız.

Dicle 2.el Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir. Özellikle batan kasaplar tarafından satışa sunulan ürün reyonları, çelik raflar, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satan yerler içindeyiz. Buradaki Diyarbakır Dicle hurda çelik raf kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firma gönderisine kesinlikle bir göz atmalısınız. Dicle 2. el raf hurdası fiyatı öğrenmek nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Dicle Hurda Plastik Alımı

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Diyarbakır ve Dicle bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dicle plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Dicle hurda deposuyuz. Buradaki Dicle plastik hurdası ton fiyatı güncellendi En yüksek fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, market poşeti, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alıyoruz.

Dicle İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış lokanta vs binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el pencere, kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan esnaflardan satın almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp