Giresun Hurdacı

Doğankent Hurdacı Telefonu

Halk Metal Hurdacılık şirketimiz ile hurda alım satımı yapmaktayız. Türkiye’nin irtibat kurduğunuz her bölgesinde, her türlü hurda satışı nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Giresun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. En iyi Doğankent hurda fiyat listeleri ile hizmetimize devam ediyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Aktif olduğumuz tüm faaliyetleri bulunduğunuz paylaşımdan detaylı öğrenebilirsiniz. Giresun Doğankent merkezi yakınlarında hurdalarınızın resimlerini ulaştırmak sebebi ile personellerimiz ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Giresun Doğankent hurdacı firmasıyız.

Giresun Doğankent Hurdacısı

Doğankent hurdacısı olarak Giresun ilçelerinde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenin taşınması için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Doğankent genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda çinko satışı sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Doğankent hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Giresun Doğankent merkezinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Giresun merkezinin nadide ilçesi Doğankent sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Doğankent için değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

Doğankent Hurdacı Numarası

Giresun Doğankent hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Doğankent adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Doğankent Hurda Alüminyum Alanlar

Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Giresun Doğankent alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alıyoruz. Buradaki Doğankent alüminyum hurda ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Doğankent bölgesinde alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Doğankent Demir Hurdası Alımı

Firmamız Doğankent genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Hurda demir, dünya genelinde en çok kullanılan madenler arasında bulunmaktadır. Sitemizdeki Doğankent ekstra demir hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımını okusanız iyi olur.

Güncel anlık demir hurda fiyat listesi istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Unutmayın ki her türde demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Doğankent çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Doğankent Kablo Hurda Alım Satımı

Giresun Doğankent hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Çünkü Halk Metal Hurdacılık ismiyle yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Ayrıyeten fare yemez hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor.

Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo satanlar hemen arayın. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Doğankent hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmeya devam ediyoruz. . Satıcılarda çoğunlukla satılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Fakat tek damar kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz. Doğankent ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Konumdan hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Kablo hurdaları telindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Doğankent ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Kablo hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış metni inceleyin. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Doğankent kablo fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız.

Doğankent Sac Hurda Alımı

Depolarımızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Ardiye tavanı kaplamak için kullanılabilir. Doğankent çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Doğankent Hurda Alımı

Doğankent hurdacı firması olan Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda atık alıyor. Hurda alüminyum almak üzere evinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Doğankent yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurda malzemeleri hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suylatemasında korozyona uğrar. Böylece metalin piyasa değeri düşüyor. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo, hurda bakır, hurda kurşun,çinko hurda, sarı hurdası ve demir hurdası alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Doğankent hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Doğankent Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma paylaşımımızı gezmelisiniz. Yapısı itibari ile çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Giresun Doğankent hurda krom kilo fiyatını günlük göndermekteyiz.

Doğankent Kurşun Hurda Alım Satımı

Giresun Doğankent kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Giresun Doğankent çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söyleniyor. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alım satımı yaparız. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alanlar bölümüne göz atmak isteyebilirsiniz.

Doğankent Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Doğankent hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Bu yüzden Doğankent sarı pirinç hurda alım satımı yapanlardanız. Firmamız bu çeşitlerin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Aslında sarı hurda ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Sayfamızda yayımlanan Doğankent pirinç sarı kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Sitemizdeki sarı pirinç hurdası alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri para eden hurda malzemeler içinde sayılabilir. Doğankent bölgesinde hurda sarı almaktayız.

Doğankent Çinko Hurdası Alım Satımı

Giresun, Doğankent ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Doğankent hurda nikel kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Doğankent Hurda Bakır Alımı

Sayfamızdaki Giresun Doğankent yanık bakır hurdası kg fiyatını uygulamamızı kulananlara güncel olarak yollamaktayız. Giresun Doğankent hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan yerler alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Doğankent genelinde hurda bakır almaktayız. Doğankent bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayın. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan Doğankent hurdacı telefon numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Doğankent İkinci El Ev Eşyası

Doğankent içinde kullanılmış, 2. el ev mobilyası satabilirsiniz. Her çeşit ikinci el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile bizlere ait numaralarla irtibat kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masası, öğrenci koltukları bulunmaktadır. Kısa süre kullanılmış olan 2. el piyasasında satılabilecek temizlikteki kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alımı yapan firma başlıklı makalemize ulaşın

Doğankent İkinci El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru yerlerdeniz. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. Her türlü titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz.

Anlık Doğankent Hurda Fiyatları

Kesin yeni hurda fiyatları içeriği okuyabilirsiniz Doğankent hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi Doğankent pazarında an be an güncelleniyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda ticareti yaparken borsadan fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Güncel kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

Doğankent Karton Hurda Alımı

Doğankent kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal Hurdacılık sunduğu hizmetlerle ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Doğankent karton hurdası ton fiyatını telegram grubuna güncel olarak göndermekteyiz İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik sayesinde satıcılara çok daha fazla oranda kazanım etme avantajı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyata kuşe kağıt hurda, karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar arasında en hızlı kilo fiyatını firmamız veriyor.

7/24 Hurda Alan Doğankent Hurdacı Firması

7/24 açık Doğankent hurdacı iş yerimiz aracılığıyla günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Nerdeyse iki bin dokuzdan bugüne geri dönüşümde sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı deneyimle sektörün teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Doğankent Hurda Otomobil Alan Firma

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Doğankent hurda alımında hizmet ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Doğankent etrafında hurda araba alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

En Yakın Doğankent Hurdacı Firma

Doğankent en yakın hurdacı firması hizmeti ile her cinsten hurda malzeme alımında adresinize gelmekteyiz. Doğankent hurdacı şirketi istihdamındaki ekiplerimiz ile konumdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık firmamızla Doğankent genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu biçimde atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Doğankent ilçesinde hizmetler vermekten kıvanç duyarız.

Doğankent Cam Hurdası Alanlar

Doğankent Hurdacı Sitesi

Çocuklara şimdiden daha güzel bir Giresun Doğankent bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Doğankent hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan iş yerimiz yardımıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Sadece bu türde malzemelerinizin alım satımını yapıyor değiliz.

Doğankent Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Daha önce bol miktarda fabrika yıkım ihalesi güvenle yerine getirdik. Evvela sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekiyor. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Doğankent fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü bir yerdeyiz.

Doğankent Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Doğankent bölgesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Doğankent çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Doğankent Moloz Dökümü

Yıkım molozları Doğankent Belediyesi’nce planlanan moloz dökme alanlarına dökülür. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Halk Metal Hurdacılık tarafından alınacak tüm hurdaların tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Doğankent Akü Hurdası Alan Firma

Uzun müddet sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Arabalarda enerji ihtiyaçları nedeniyle bulunuyor. Akü hurda fiyatı makalesini incelemek iyi gelecektir. Dolayısı ile bizim benzeri firma içinde geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeni ile geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan elektrik kaynağıdır.

Doğankent Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken çok dikkatli hareket edilmelidir. Nikel hurdaları zehirlidir. Giresun Doğankent bölgesinde anot nikel, %95 şablon nikel hurdalar – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası alıyoruz. Giresun Doğankent nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Doğankent Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alan Yerler

Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alınır. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, evye, küvet, bakır davlumbaz, krom paslanmaz meze reyonları, lokanta tipi set üstü meykap vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek için sizleri depomuza davet ediyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

Doğankent Kumaş Alım Satımı

Giresun Doğankent ilçesinin tamamında hurda parça kumaş alıyoruz. Kiloyla tekstil artığı parça kumaş, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, atletlik kumaş alıyoruz. Giresun Doğankent etrafında jesica kumaş hurdası, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz. Spot pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayınız. Buradaki Doğankent kumaş hurdası kilo fiyatı bugün güncellendi. Giresun Doğankent kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar içinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Doğankent Bina Yıkımı

Doğankent kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken evlerin gerektiği şekilde inşa edilmesi için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen tedbir önlemleri Bina yıkımından sonra hurda pimapen, sökülen penceler, yer döşemeleri gibi her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz. Aynen fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Doğankent Hurda Raf Alanlar

Genelde yenilen mağazalardan aldığımız mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, demir raflar içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Doğankent ikindi el raf hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacılar makalemize göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Raf hurdası Doğankent satmak amacı ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Doğankent Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Giresun il Doğankent ilçesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Güncel fiyatlarla mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapmaktayız. Doğankent plastik hurdası alımı yapanlar içerisinde lider konumdaki Doğankent hurdacı firmasıyız. Sitemizde bulunan Giresun Doğankent plastik hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız

Doğankent İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinci, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Ayrıca batmış nalburlardan almış olduğumuz Doğankent çevresinde yıkılmış fabrika binalarından ayrılan yeni gibi 2.el pimapen pecere, demir kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp