Çanakkale Hurdacı

Eceabat Hurdacı

Halk Metal adıyla hizmet veriyoruz. En iyi Çanakkale Eceabat hurda fiyat listeleriyle alım yapmaktayız. Piyasadan farklı hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Başarıyla yürüttüğümüz bütün faaliyetlere bu yazıdan erişebilirsiniz. Eceabat şehir merkezinde hurdanızın görüntülerini iletmek nedeniyle ekiplerimizle iletişim kurabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Çanakkale hurdacı olarak Eceabat ilçesinin her mahallesinde hizmet veriyoruz.

Güzel ülkemizin dört bir noktasından, hurda alıyoruz. Eceabat hurdacı firmasıyız.

Eceabat Hurdacı Firmalar

Eceabat hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Çanakkale Eceabat içerisinde benzersiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her türlü hurda inşaat demiri satmak sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Çanakkale ilinin değişen ilçesi Eceabat 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Eceabat etrafında değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. Eceabat bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek tüm insanların geleceğini korumaktayız. Eceabat hurdacı firması olarak Çanakkale genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için uygun hurda taşıma çalışanlarımızı gönderiyoruz.

Eceabat Hurdacı Telefonu

Çanakkale Eceabat hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Çanakkale Eceabat her çeşit hurda alım hurda malzeme alım hizmetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır. Şimdi telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir.

Eceabat Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Çanakkale, Eceabat kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Eceabat kurşun hurda kg fiyatını her gün yollamaktayız. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız.

Eceabat Hurda Krom Alımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımımıza bakmak istemelisiniz. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Eceabat hurda krom tank kg fiyatı güncellendi. Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Eceabat Hurda Alanlar

Zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Eceabat yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin piyasasının inmesine neden olur. Çanakkale Eceabat ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her tür hurda malzeme alıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurdası, bakır hurdası, hurda demir, hurda kablo, çinko hurda, kurşun hurda alımında fiyat listesi uygulamaktayız. Eceabat hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Eceabat Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Çanakkale Eceabat hurda nikel kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Çinko hurda alımı çinko hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile sayfasının linkine tıklayınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı için arayın. Eceabat çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Eceabat Hurda Bakır Alanlar

Eceabat genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru alanlar içindeyiz. Eceabat bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alanlar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Çanakkale Eceabat hurda bakır kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çanakkale Eceabat hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Eceabat hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Eceabat Demir Hurdası Alım Satımı

Eceabat çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazısını ziyaret etmek iyi gelecektir. Güncel hurda demir fiyatları talep etmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı makalemize mutlaka göz atmalısınız.

Sizinde bildiği gibi her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Demir, yer yüzünde en fazla bulunabilen madenler içerisindedir. Sitemizdeki Eceabat demir kilo fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Firmamız Eceabat ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Eceabat Hurda Kablo Alımı

Piyasada bolca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Kablo iletken olarak sıkça kullanılmaktadır. Bundan başka fare yemez hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Eceabat hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Eceabat hurda kablo alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı konuyu okuyun. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmayı isteyenler bizi arayabilir. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeni ile hurdacı firmalar için büyük önem taşır.

İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Sitemizde bulunan Çanakkale Eceabat kablo fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Eceabat bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alımı yapıyoruz. Çanakkale Eceabat hurdacı firması olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Lakin enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken anlık fiyat teklifini teklif ediyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Eceabat Sac Hurda Alanlar

Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Eceabat ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek sebebiyle. Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz.

Eceabat Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Çanakkale Eceabat sarı pirinç kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacılar içerikli içeriğe bir göz atın. Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor.

Eceabat hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Dolayısıyla Eceabat sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. Eceabat ilçesinde hurda sarı almaktayız.

Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri değerli hurdalar içinde sayılır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

Eceabat Alüminyum Hurda Alanlar

Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefonlarınızı diliyoruz. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Çanakkale Eceabat alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Buradaki Çanakkale Eceabat alüminyum hurdası fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Sayfamızda önceden paylaşılmışhurda alüminyum yazıya göz atın. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan firmayız. Sizin sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Eceabat ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımları güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek ticareti için arayın. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Eceabat 2.El İnşaat Malzemesi

Eceabat yakınlarında yıkılan lokanta vs. binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörü, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Eceabat Akü Hurdası Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında kullanılır. Akü hurdası kilo fiyatı bölümümüzü okuyunuz. Bu sebep ile şirketimiz vb. firma içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Zamanla kullanılmaz hale gelen bataryaya hurda akü denir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan cihazdır. Atıl aküler içindeki kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Eceabat Fabrika Bozumu

Fabrika söküm işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice fabrika sökümleri yapıyoruz. Eceabat fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Sökümden önce sökülecek fabrika binasının detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli ekipmanın seçilmesi gereklidir. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi güvenle tamamladık. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık.

Eceabat Hurda Cam Alan Yerler

Eceabat genelinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi tutan inorganik sert maddelerdir. Özellikle renkli ve şeffaf süt şişesi, otomobil camları biçimlerinde hurda cam oldukça fazla geri dönüştürülüyor.

Eceabat Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Daha yaşanılır bir şehir için çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu türlü hurda eşyanızı alıyor değiliz. Eceabat hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzla geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.

Eceabat Otomobil Hurdası Alan Yerler

Eceabat hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Eceabat bölgesinde hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgeli hurda otomobil, römork, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, motor hurdası alıyoruz.

Eceabat 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Eceabat hurda çelik raf ton fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan yerler makalesini dolaşmalısınız. Hurda raf Eceabat satın almak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen aktarlar tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satıcıları içindeyiz.

Eceabat Nikel Hurda Alım Satımı

Özellikle %95 şablon nikel hurda ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası, nikel turbo hurda alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Çanakkale ve Eceabat hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken çok özenli davranılmalıdır.

Eceabat Bina Yıkımı

Aynen fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her cins hurdaları ücretle almaktayız. Hurdalar bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken dükkanların gerektiği bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri

Eceabat Plastik Hurdası Alanlar

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Çanakkale ile Eceabat bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Eceabat hurda plastik alan yerler arasında bulunan Eceabat hurdacısıyız. Sayfamızdaki Eceabat hurda plastik fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız En güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

Eceabat Kağıt Hurdası Alımı

Hurda karton alımı yapıyoruz. Bu sitede bulunan Eceabat hurda kağıt kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen ile satıcıya çok daha yüksek oranda kazanım etme imkanı iletiyoruz. derinden çok fiyata kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kullanılmış gazete alanlar içerisindeyiz. Eceabat hurda kağıt alan firmalar içerisindeki iş yerimiz hizmetleri ile hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı fiyatları öğrenebilirsiniz.

Eceabat Hurda Beyaz Eşya

Eceabat ve çevresinde yeni gibi, ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Sahibinden satılık bilgisayar masası, büro ofis mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satıyoruz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi istediğiniz konuma gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alan firma konusunda bilgi yazılan gönderiye göz atınız İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacıyla bizlere ait cep telefonlarıyla iletişime geçerek sorularınız sorabilirsiniz.

Eceabat 2. El Endüstriyel Aletleri Alan Yerler

İkinci el endüstriyel tip retoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, endüstriyel yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom evye, küvet, paslanmaz salata ve meze reyonları vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını görmek amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurtuma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Eceabat Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kiloyla parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımında nakit para ödeme yapılır. Burada bulunan Eceabat kumaş hurdası kg fiyatı günceldir.

Çanakkale Eceabat kilo ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Eceabat bölgesinin her mahallesinde kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Çanakkale Eceabat çevresinde hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize profesyonel personellerimizi gönderiyoruz. Kilosuyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı alımı için firmamızı vakit kaybetmeden aramalısınız.

En Yakın Eceabat Hurdacı Numarası

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Eceabat ilçesinde hurda malzeme almaktayız. Eceabat en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda malzeme alıp satmak sebebiyle adresinize geliyoruz. Haliyle sizlere en yakın hurda alanlar Eceabat ilçesinin etrafında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Eceabat hurdacı firması bünyesinde çalışan personelimizle adresten hurda malzeme alımına devam ediyoruz.

Eceabat Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Her voltajda çalışır durumda 2.el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar arasındayız. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Anlık Güncel Eceabat Hurda Fiyatları

Eceabat hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada günlük güncellenmektedir. Doğru hurda fiyatlarına erişmek nedeni ile bize ulaşın. Hurda fiyatları içerikli metini inceleyebilirsiniz Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken öteki Eceabat hurdacılarından daha fazla fiyatlar veriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Eceabat Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Eceabat hurdacı firması olarak günün her saatinde açığız. Tam tamına 37 yıldır geri dönüşüm faaliyeti sunuyoruz. Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Eceabat Klima Hurdası Alan Firmalar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Eceabat ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Eceabat ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasında yer alıyor.

Eceabat Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre yıkım molozlarının nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Eceabat Belediyesi tarafından bildirilen araziye nakledilir. Eceabat hurdacı Halk Metal tarafından alınacak her nevi hurda eşyanın firmaya ait depoya nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster