Van Hurdacı

Edremit Hurdacı Hurda Fiyatları

Edremit bölgesinin çevresinde hurda satmak nedeniyle arzu ettiğiniz vakit yönetim merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Halk Metal firmamız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Türkiyemiz’in iletişime geçtiğiniz her noktasında, hurda alımı yapıyoruz. En doğru Edremit hurda fiyatları ile hurdanızı alıyoruz. Daha önce görmediğiniz profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Edremit hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Van hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Van Edremit Hurdacı Firmalar

Edremit genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her tür krom hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Edremit hurdacısı olarak Van genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki atık malzeme için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz Edremit hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Edremit etrafında eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Van şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Edremit öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Van Edremit ilçe merkezinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Edremit Hurdacı Telefon Numarası

Edremit hurdacı telefonu bu sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Van Edremit hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer almaktadır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak üzere cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Edremit Alüminyum Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Edremit hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Van Edremit alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz.

Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Edremit ilçesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımında tartımları güvenilir şekilde yapmaktayız. Hurda satanların sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

Ayrıca alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu ticareti için arayın. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak Edremit hurdacısıyız. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

Edremit Demir Hurda Alanlar

Edremit ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatı öğrenmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderimize bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Demir hurdası, dünya genelinde en fazla satılan metaller içerisindedir. Buradaki Edremit demir hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Halk Metal Edremit genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan için peşin ödeme yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümünü gezmek iyi gelir.

Edremit Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Edremit hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Edremit kablo hurdası almaktayız.

Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli metne göz gezdirebilirsiniz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satmayı isteyenler hemen arayın. Satıcılarda sıklıkla ele geçen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Edremit kablo fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Edremit hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılar için büyük önem taşır. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı gönderiyoruz. Kablo iletkenliğiyle elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Van Edremit hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik ediyoruz.

Edremit Hurda Sac Alanlar

Elimizde yeni üründen farksız 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Edremit Van etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Hurda sac alan hurdacılar içerisindeyiz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Edremit Hurda Alımı

Hurda inşaat demiri alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alanlar arasındayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Edremit adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin kıymetini düşürüyor.

Tonajlı kablo hurda, bakır hurda, alüminyum hurdası, çinko, demir hurda, hurda kurşun ve sarı alımlarında yukarısında fiyat teklifi sunuyoruz. Edremit hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Edremit ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda atık alımı yapıyor.

Edremit Krom Hurdası Alım Satımı

Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Edremit hurda krom ton fiyatları dün güncellenmiştir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alımı bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin.

Edremit Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar paylaşımını okuyunuz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu biliniyor. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alımı yaparız. Edremit kurşun hurdası için konumunuza geldiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Edremit çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz.

Edremit Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bu neden ile Edremit sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Van Edremit hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Edremit ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır.

Burada paylaşılan Edremit sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz göndermekteyiz. Pirinç sarı alan hurdacı içerikli metini inceleyin. Halk Metal bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımında piyasaya hakimdir.

Edremit Hurda Çinko Alımı

Edremit, Van ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Edremit çinko hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma sayfamıza bir göz gezdirirseniz harika bir şey yaparsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satmak için bizimle irtibata geçin.

Edremit Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Edremit bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Hurda bakır alan Edremit hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Edremit bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayabilirsiniz.

Sitemizdeki Van Edremit yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncellendi. Van Edremit hurda bakır alan yerler arasındayız. Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alınır.

Edremit 2.el Ev Eşyası

Çok ekonomik fiyatlara titizlik ile kullanılan ve ikinci el kanepe alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadı ile numaralarımızla iletişime geçebilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip oturma gruplarını adresten almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası alımı yapan firma başlıklı yazıyı inceleyiniz Sahibinden satılık sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu alma işlerinde yüksek fiyattan ödemeler yapmaktayız.

Edremit Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

Her türlü az kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz. Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik trafosu alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmayız.

Edremit Hurda Fiyatları

Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alımında piyasa fiyatından fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Doğru bilgiye erişmek nedeni ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Güncel çinko hurdası fiyatları konulu yazıyı inceleyin Edremit hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyat listesi hızlı bir biçimde güncellenmektedir.

Edremit Hurda Kağıt Alımı

Edremit karton hurda alımı yaptığımız yerler arasında yer alır. Sayfamızdaki Van Edremit kağıt hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırıyoruz Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alıyoruz. Bölgenin tamamında defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik ile satıcıya daha yüksek oranda kazanma imkanı veriyoruz. Edremit hurda kağıt alanlar arasındaki işletmemiz ile çalışarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli fiyatı sorabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Edremit Hurdacı

Yılların kazandırdığı tecrübeler ile araç parkurumuzu çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz. Tam sekiz yıldır hurda alımı yapmaktayız. 7/24 Edremit hurdacı firması olan firmamızla gece gündüz sektörde hizmet etmekteyiz.

Edremit Araç Hurdası Alan Hurdacı

Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, yük vagonu, hurda motor ve benzeri hurda araç gerecin fiyatını öğrenmek için istediğiniz an arayabilirsiniz. Çok sıkışık olmadığımızda Edremit çevresinde hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz.

En Yakın Edremit Hurdacı

Halk Metal şirketimizle Edremit etrafında hurda satımı yapmaktayız. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Edremit çevresinde servisler veriyoruz. Edremit hurdacı şirketi bünyesindeki çalışanlarımız ile konumuzdan hurda alım satım hizmetimiz var. Edremit en yakın hurdacı firması olarak hurda metal alım satımında yerinize geliyoruz.

Edremit Hurda Cam Kırığı Alanlar

Edremit Hurdacılar Sitesi

Çocuklara olması gerektiği gibi temiz bir Edremit oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Edremit hurdacılar sitesi üçüncü blok içinde bulunan hurda dükkânımızla geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki eşyaların alımını yapmıyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Edremit Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. İlk önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylı şekilde gezilerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü olduk. Yıkım yapanların söylediği gibi kolay olmamıştır. Sektörde on binlerce fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik. Edremit fabrika sökümü işi deneyime sahibiz.

Edremit Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Edremit etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Edremit çevresinde oldukça fazla satılan hurdalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Edremit Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Edremit Belediyesi tarafından belirlenen araziye taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınması titizlikle yapılır.

Edremit Akü Hurdası Alımı

Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Otomobillerde elektrik deposu kullanılabiliyor. Akü hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar.

Edremit Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken mümkün olduğunca dikkat ile davranılmalıdır. Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel, %99 şablo nikel hurdası ile %95 şablon nikel hurdalar alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz. Edremit hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Edremit İkinci El Mutfak Ekipmanı Alan Hurdacı

Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Çok kısa bir süre kullanılan pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alınır. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi set üstü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, krom evye, davlumbaz, krom küvet, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Temiz çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satan firmalar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir.

Edremit Hurda Kumaş Alım Satımı

Van Edremit çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için yerinize gelmekteyiz. Van Edremit ilçesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Spota düşmüş parça nevresim kumaşı hurdası, hurda top kumaş, poplin kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda için yüksek fiyattan ödeme yapılır.

Defolu hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı hemen arayın. Van Edremit kilosu ile kumaş hurdası alanlar arasındayız. Bu sayfadaki Van Edremit hurda kumaş kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız.

Edremit Bina Yıkımı

Aynı fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Edremit kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek dairelerin istendiği biçimde inşa edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Yıkımda pimapen hurdası, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri vebenzeri her türde hurda eşyayı ücreti karşılığında almaktayız. Hurda bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tedbir önlemleri

Edremit Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki Edremit raf hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurda fiyatları paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. Edremit 2. el raf hurdası almak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla resterasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satıcıları içindeyiz.

Edremit Plastik Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Van il Edremit ilçesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatı sormak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Edremit plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde bulunan Edremit hurdacısıyız. Sitemizdeki Edremit plastik fiyat listesini isteyenlere her gün ulaştırmaktayız Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

Edremit 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan satıcılardan satın aldığımız İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood satılıktır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp