Eldivan Hurdacı

En profesyonel Çankırı Eldivan hurdacı firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En iyi Eldivan hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Diğerlerinden farklı geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Öncü olduğumuz tüm hizmetlerimizi bu yazımızdan detaylı takip edebilirsiniz. Yurdun dört bir köşesinde, hurda alıyoruz. Halk Metal şirketimizle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Eldivan bölgesi çevresinde hurda satmak amacı ile dilediğiniz vakit bize iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Tonajlı hurda eşya satanlara yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çankırı hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Çankırı Eldivan Hurdacı Firma

Eldivan bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin faydasına çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit demir hurdası satışı için mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Eldivan hurdacısı olarak Çankırı bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanın alımı için çevrenizdeki hurda alım mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Eldivan hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Çankırı Eldivan ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Çankırı şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Eldivan daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Eldivan bölgesinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Eldivan Hurdacı Telefonu

Eldivan her çeşit hurda alımı hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebiyle operatörlerimizi aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak peşin para kazanabilirsiniz. Eldivan hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Eldivan Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sitemizde yayımlanan Eldivan sarı pirinç hurdası kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin. Dolayısıyla Eldivan sarı hurdası alımı yapan firmayız. Eldivan ilçesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Doğruyu demek lazım ise sarı hurda diye bir hurda yoktur.

Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan hurda sarı ismi verilmiştir. Çankırı Eldivan hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapmaktadır. Halk Metal hurdacılık bu hurdaların yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticaretinde en iyi fiyatı vermektedir. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor.

Eldivan Krom Hurda Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan yerler linkine tıklayınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızda bulunan Çankırı Eldivan hurda krom tank fiyatları güncellenmiştir.

Eldivan Hurda Alan Firma

Eldivan geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her türlü hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Hurda kurşun almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Tonajlı alüminyum ve hurda sarı, hurda bakır, demir, hurda kablo, çinko hurda, çatı minare kurşunu aldığımızda yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Eldivan hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Eldivan yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin fiyatı düşüyor.

Eldivan Sac Hurdası Alanlar

Çankırı Eldivan bölgesinde sac levha, sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle. Depolarımızda kullanılmamış 2. el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alıyoruz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Eldivan Hurda Bakır Alımı

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Eldivan bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Eldivan genelinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alan Eldivan hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bu sayfadaki Çankırı Eldivan hurda bakır kg fiyatı daima güncellenmektedir. Çankırı Eldivan hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Eldivan Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Eldivan alüminyum hurda ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Eldivan ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Bununla birlikte hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası ticareti amacıyla arayın. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Çankırı Eldivan hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Firmamıza verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyoruz.

Eldivan Hurda Kurşun Alan Yerler

Çankırı, Eldivan kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Eldivan çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını arzu edene ücretsiz gönderiyoruz. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yapıyoruz. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı makalemizi dolaşmak konusunda bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Metal kurşun eski madenlerdendir.

Eldivan Kablo Hurda Alım Satımı

Bundan başka çok damarlı kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çankırı Eldivan bölgesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Eldivan ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler bize ulaşın. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı için anlık fiyat listesini vermekteyiz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Anlık bilgiye erişmek amacıyla kablo alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Eldivan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

İçinde bulunan telin türüne bağlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Çankırı Eldivan bakır kablo fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakit ödüyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Hurda kablo telindeki bakır nedeniyle hurdacılar için önem arzeder. Yerinden enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Eldivan hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz.

Eldivan Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Eldivan hurda çinko levha fiyatlarını talep edenlere ücretsiz gönderilmektedir. Hurda çinko alan yerler gönderisini okuyunuz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza iletişim kurabilirsiniz. Eldivan, Çankırı çevresinin tamamında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Eldivan Demir Hurdası Alanlar

Eldivan ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Demir, Eldivan bölgesinde en çok alım satımı yapılan madenler arasında yer almaktadır. Burada bulunan Eldivan demir hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımımıza bir göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Güncel anlık demir hurdası fiyatları öğrenmek sebebi ile Eldivan hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı bölümümüze bakmak istersiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Eldivan etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Eldivan Hurda Nikel Alanlar

Bu sebeple nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince özenli çalışmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir. Çankırı Eldivan ilçesinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurda alımında borsasının üstünde kg fiyatı sunuyoruz. Eldivan nikel hurda alıyoruz.

Eldivan Cam Hurda Alım Satımı

Eldivan etrafında cam hurda alan yerler arasındayız. Özellikle şeffaf otomobil camı, şişesi biçimlerinde cam hurdaları bulunabiliyor. Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert yapıya sahibi sıvı madde geçirmeyen amorf katı bir malzemedir.

Eldivan 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ev binalarından satın alınan sıfır gibi ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. Dolayısı ile batan şirketlerden satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası 2.el vidalı iskele, hurda plywood mevcuttur.

Eldivan Fabrika ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkımı yapılacak tesisin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi gerekiyor. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihalelerini tamamladık. Eldivan Çankırı fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde ünlü olduk. Yıkım yapanların bahsettiği şekilde kolay sayılmaz. Güvenilir bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Eldivan Klima Hurdası Alım Satımı

Eldivan ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Eldivan ilçesinde en fazla alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz.

Eldivan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Eldivan Belediyesi’nce daha önceden bildirilen arazilere nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Eldivan hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

En Yakın Eldivan Hurdacı

En yakın Eldivan hurdacı deposu ismi ile hurda alıp satarken ayağınıza gelmekteyiz. Halk Metal firmamızla Eldivan çevresinde hurda alırız. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurda alanlar Eldivan genelinde hizmetler veriyoruz. Eldivan hurdacı şirketi olarak yerinden hurda almaya devam ediyoruz.

Eldivan Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz yüksek miktarda hurdaların alım satımında kilo fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Hurda fiyatları konulu yazıyı inceleyebilirsiniz En doğru bilgiye ulaşmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Eldivan hurdacı firmalar içinde hurdacılık işleri yaparken kullanılan kilo fiyatları her an güncellenmektedir.

Eldivan 2.el jeneratör Alan Hurdacılar

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan yerler arasındayız.

Eldivan Plastik Hurdası Alanlar

Eldivan plastik hurda alan firmalar arasında lider konumdaki Eldivan hurdacı firmasıyız. Sitemizde paylaşılan Eldivan naylon hurdası fiyat listesini telegram hattımızda paylaşmaktayız Güncel fiyatlarla hurda şeffaf naylon, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Çankırı şehri Eldivan bölgesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Eldivan Hurdacı

Neredeyse 2016’dan bugüne hurdacılık sektöründe hizmete devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllardır Eldivan hurdacı olarak hizmet göstermenin sağladığı deneyim vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Eldivan hurdacı firması şirketimiz sayesinde haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışmaktayız.

Eldivan Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla bulunmaktadır. Akü hurda alan yerler gönderimizi gezmek iyi gelir. Dolayısıyla Halk Metal benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Zamanla enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Hurda aküler içindeki kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir.

Eldivan 2. El Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

Sanayi tipi 2.el restoran malzemeleri almaktayız. Titizlikle kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap alımı yapıyoruz. İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, krom salata ve meze reyonları, lokanta tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görmek amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurtuma makinesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir.

Eldivan Hurda Kumaş Alım Satımı

Parti malı ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Çankırı Eldivan kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Burada yayınlanan Eldivan kumaş hurdası kg fiyatı anlık güncelleniyor. Çankırı Eldivan bölgesinin tamamında gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz.

Kilosuyla hurda parti kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımı yapmaktayız. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır.

Eldivan Hurdacı Sitesi

Siz dostlarımıza her hali ile temiz bir Eldivan yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu türeki malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Eldivan hurdacılar sitesi 5. blok içerisinde bulunan firmamızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her miktarda hurdayı alıyoruz.

Eldivan Bina Yıkımı

Daha önce fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden yıkılması gereken binaların tekrar inşaatının yapılması için yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülmüş penceler, pimapen hurdaları vs. her cinste hurda malzemeyi almaktayız.

Eldivan Karton Hurda Alanlar

Kağıt, karton hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Eldivan hurda kağıt, karton fiyat listesi az önce güncellendi Eldivan kağıt hurda alan firmalar arasındaki firmamız Halk Metal yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasanın üstünde ton fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapıyoruz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz kağıt alıp satarken göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla sizlere normalden daha yüksek kazanç elde etme olanağı takdim ediyoruz.

Eldivan Hurda Araba Alan Hurdacı

Eldivan hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Eldivan bölgesinde hurda araba alıyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Tabiki de size hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler
, trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Eldivan İkinci El Hurda Raf

Sayfamızda yayınlanan Eldivan hurda raf fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurdası fiyatları bağlantısına tıklayın. Eldivan ikinci el hurda raf alımı amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Genellikle resterasyon yapan kuruyemişçilerden temin ettiğimiz reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdası, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz.

Eldivan 2.el Ev Eşyası

Değerinden makul fiyata kullanılmış, 2. el salon tk. satın alabilirsiniz. Yeni gibi 2. El bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile biziarayabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuk, kanepenizi adresten satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alımı konulu yazıyı ziyaret ediniz Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları alıp satıyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.