Konya Hurdacı

Ereğli Hurdacı Firma

Ereğli etrafında hurda satmak amacı ile 24 saat hurdacı numaralarımıza iletişime geçmeniz yeterlidir. Halk Metal adı ile hizmet veriyoruz. Türkiye’nin dört bir noktasından, her nevi hurda satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Anlık Ereğli hurda fiyat listeleriyle alım yapmaktayız. Eşi benzeri olmayan profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bütün çalışma alanlarımızı okuduğunuz paylaşımdan ulaşabilirsiniz. Ereğli hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek hurda malzeme satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Konya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Konya Ereğli Hurdacı Firma

Ereğli hurdacısı olarak Konya ilinin tamamında hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için uygun araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Ereğli bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. Sizde her çeşit bakır hurdası satışı yapmak için firmamızı tuşlamalısınız. Ereğli hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Ereğli etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Konya ilinin en yaşanılası ilçesi Ereğli öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Konya Ereğli etrafında değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ereğli Hurdacı Telefon Numarası

Konya Ereğli yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Ereğli hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla iş yerimizi aramanız gereklidir.

Ereğli Sac Hurda Alımı

Konya Ereğli çevresinin her yerinden sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, alımı nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alıyoruz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Ereğli Hurda Çinko Alımı

Sayfamızda bulunan Konya Ereğli çinko hurdası kilo fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatları paylaşımımızı incelerseniz şahane bir iş yapacaksınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için arayabilirsiniz. Ereğli, Konya ilçesinin her yerinden çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Ereğli Hurda Alan Yerler

Ereğli ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, ekstra demir, kurşun hurdası ve sarı satanlara özel yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Ereğli hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Hurda zamak, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda karton almak için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Ereğli adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Hurdanızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurdanın piyasasının düşmesine sebep olur.

Ereğli Sarı Pirinç Hurda Alımı

Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı hurda denmektedir. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası diye hurda cinsi yoktur. Sayfamızdaki Konya Ereğli hurda sarı fiyatlarını her gün yollamaktayız. Sarı alan hurdacı başlıklı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bununla beraber kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri vardır. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Ereğli hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Dolayısıyla Ereğli sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Ereğli bölgesinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Ereğli Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Ereğli ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alımında tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. Konya Ereğli alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Ereğli alüminyum fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Hurda satanların yardımıyla daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Ereğli Krom Hurda Alan Hurdacılar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alım satımı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Konya Ereğli hurda krom tank ton fiyatlarını isteyene saat başı ulaştırmaktayız. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Ereğli Hurda Kurşun Alım Satımı

Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Konya ile Ereğli hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz yerler içerisindedir. Sayfamızdaki Ereğli hurda Cami kurşunu kilo fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurdası alan yerler yazımızı okumalısınız.

Ereğli Hurda Demir Alan Hurdacı

Ereğli ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir, yer yüzünde en fazla satılan madenler içindedir. Bu sayfada yer almakta olan Ereğli extra demir hurda ton fiyatlarını dileyene güncel olarak yolluyoruz. Ereğli ilçesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Anlık güncel hurda demir fiyatı için Ereğli hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı sayfamızı incelerseniz güzel bir iş yaparsınız. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazımıza bir göz atmalısınız.

Ereğli Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacı firmalar için önem arz eder. Konya Ereğli bölgesinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı yaparken ederinin üzerinde biz veriyoruz.

Konumdan tek damar kablo hurdası alıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Konya Ereğli ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ereğli hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

Etrafta sıklıkla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Sitemizdeki hurda kablo makaleyi okuyabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablolar satmayı dileyenler bizi arayabilir.

Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Ereğli hurdacı arayanlar için buradayız. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Burada yayınlanan Konya Ereğli kablo ton fiyatını whatsapp grubuna günlük ulaştırmaktayız.

Ereğli Hurda Bakır Alım Satımı

Ereğli bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Ereğli hurdacı telefon numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Konya Ereğli hurda bakır kg fiyatını abonelerimize ücretsiz yollamaktayız. Konya Ereğli bakır hurdası alan yerler arasındayız. Ereğli genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Ereğli Hurdacı Firması

1994 senesinden bugüne geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sektörde uzun süredir Ereğli hurdacı olarak hizmet vermenin sağladığı kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Ereğli hurdacı şirketimiz aracılığıyla haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Ereğli Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Genellikle kapanan toptancılardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafı satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki Konya Ereğli çıkma raf fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Raf hurdası alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Ereğli 2. el hurda raf alım satımı için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ereğli Hurda Akü Alımı

Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denir. Akü barındırdığı kurşunlu suyu nedeniyle geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Hurda akü alan hurdacı firma makalesini gezmek öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle depomuz gibi kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapan hurdacılar arasındadır.

En Yakın Ereğli Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Ereğli ilçesinin her yerinden hurda alımı yapmaktayız. Ereğli hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimizle konumuzdan hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Ereğli en yakın hurdacı firma ismi ile her nevi hurda malzeme alıp satarken adresinize geliyoruz. Bu hizmet ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Ereğli ilçesinde hizmetler vermekten kıvanç duyarız.

Ereğli 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir site yapımında kullanılmış olan alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış iş yeri vs binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pecere, çelik kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Anlık Güncel Ereğli Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatlarından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Ereğli hurdacı firma hurdacılık işlerinde uygulanılan fiyat listeleri her saat değişiklik göstermektedir. Kesin ton fiyatına erişmek için bizi arayın.

Ereğli Klima Hurda Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Ereğli ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima Ereğli bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Ereğli Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Ereğli Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen yerlere boşaltılıyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliye işi titiz bir şekilde yapılır. Halk Metal tarafından alınan her nevi hurda eşyanızın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Ereğli Plastik Hurda Alanlar

Konya şehri Ereğli bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası satmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Ereğli plastik hurda alan yerler içerisinden ön planda olan Ereğli hurdacısıyız. Burada yer alan Ereğli plastik kg fiyatını telegram grubuna ücretsiz yollanmaktadır Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alıyoruz.

Ereğli Hurda Araç Alan Hurdacılar

Tabiki de size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ereğli hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İmkan oldukça Ereğli çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli otomobil hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Ereğli İkinci El Lokanta Malzemeleri Alanlar

Kısa süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2. El retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2.el tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri, endüstriyel ocak vb. endüstriyel mutfak alet edavatını yakından görmek amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz.

Ereğli Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kiloyla hurda çamaşır kumaşı, penya kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaşı, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda parça kumaş alımı yapmaktayız. Parti malı hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. Konya Ereğli çevresinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Ereğli kiloayla tartıp kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Ereğli hurda kumaş kilo fiyatı güncellenmiştir.

Ereğli 2.el Ev Eşyası

Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, çalışma masası temin edilir. Ereğli Konya ilçesinde sıfır gibi ve ikinci el kanepe alabilirsiniz. Her çeşit 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı belirttiğiniz yerden almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapan firma başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz

Ereğli Hurdacı Sitesi

Bizden sonrakilere güzel bir Ereğli oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Ereğli hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuz sayesinde hurda alım servisleri veriyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz.

Ereğli Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Her türde titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan yerlerdeniz için en iyi fiyatı sunuyoruz.

Ereğli Hurda Cam Alanlar

Ereğli Bina Yıkımı

Aynen fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ereğli kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması için yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. tüm hurdayı satın almaktayız.

Bina yıkımında belirtilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Ereğli Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu yüzden hurda nikeller taşınırken elden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Özellikle anot nikel hurda, %95 – 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir. Konya Ereğli nikel hurdaları alıyoruz.

Ereğli Kağıt Hurda Alım Satımı

Piyasanın üstünde ton fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alanlar içerisindeyiz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Konya Ereğli hurda karton fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız İlçede renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent ile size daha çok miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Ereğli hurda kağıt alan firmalar arasındaki şirketimiz sunduğu hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz.

Ereğli Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenli bir şekilde fabrika sökümü yapıyoruz. Yıkımla ilgilenlerin söylediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihaleleri yerine getirdik. Ereğli fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Evvela yıkılacak fabrikanın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp