Sakarya Hurdacı

Erenler Hurdacı Telefonu

Erenler şehir merkezinin yakınlarında hurda malzemenizin fotoğrafını iletmek amacı ile hurdacı telefonlarımızla iletişime geçebilirsiniz. En doğru Erenler hurda fiyat listeleriyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kimseye benzemeyen faaliyetler yürütüyoruz. Lider olduğumuz bütün hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Erenler hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Memleketin iletişime geçtiğiniz her köşesinden, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sakarya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Erenler Hurdacıları

Erenler hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Sakarya Erenler merkezinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizde her çeşit kurşun hurdası satmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Sakarya ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Erenler daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Erenler çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Erenler genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak bütün halkımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Erenler hurdacı olarak Sakarya bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınızın taşınması için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz

Erenler Hurdacı Telefonu

Sakarya Erenler hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Erenler adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda satışı yapmak için numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Erenler Hurda Sac Alım Satımı

Hurda sac alan şirketler içerisindeyiz. Sakarya Erenler çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac vardır.

Erenler Çinko Hurdası Alan Firma

Buradaki Erenler hurda nikel ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımıza bakmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Erenler çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Erenler Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sakarya Erenler ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her nevi hurda atık alımı yapıyor.

Yüksek tonajlı çinko, kurşun, bakır hurdası, kablo hurda, alüminyum,demir ve sarı alımında fiyat listesi sunmaktayız. Erenler hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız. Erenler adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile malzemenin fiyatı düşebilir. Hurda antimon zamak, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Erenler Sarı Hurdası Alım Satımı

Erenler bölgesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Sakarya Erenler sarı pirinç ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı konuyu inceleyin. Pirinç hurdalar halk arasında renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri vardır. Sakarya Erenler hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alımı yapmaktadır.

Bu sebep ile Erenler hurda sarı alan yerler arasındayız. Halk Metal Geri Dönüşüm bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç radyatör, sarı pirinç hurda fosfor, hurda sarı bronz ticaretinde en iyi fiyat bilgisini veriyor.

Erenler Alüminyum Hurdası Alanlar

Sakarya Erenler alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alan firmayız. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Şirketimize duyduğunuz güven için saygılar sunarız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz. Bu sayfadaki Erenler alüminyum fiyat listesini abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlaronızı diliyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası almaktayız. Erenler ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı için tartımı güvenle yapıyoruz.

Erenler Krom Hurdası Alım Satımı

Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Sakarya Erenler krom kilo fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalesine göz bakarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Erenler Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı makalemize göz atarsanız şahane olur. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Sakarya Erenler kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Buradaki Sakarya Erenler kurşun hurda ton fiyatlarını her gün yollamaktayız.

Erenler Hurda Demir Alımı

Unutmayın ki her türlü demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapılır. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunabilen madenler arasındadır. Sayfamızda paylaşılan Erenler inşaart demiri fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Anlık demir hurda fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar sayfasının linkine tıklayınız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısına bakınmak istersiniz. Erenler çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Erenler ilçe genelinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

Erenler Kablo Hurda Alım Satımı

Ancak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı için en güzel fiyatları öneriyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları ticareti için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Daha geniş sayfamızdaki kablo alan hurdacı metine bir göz atabilirsiniz.

Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Erenler hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Erenler hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmekteyiz. Kapıdan hurda enya kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız.

Erenler ilçesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Erenler elektrik kablosu fiyat listesini isteyene güncel olarak ulaştırıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle hurdacılar için önem arzeder.

Etrafta bolca toplanan 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablolar satmak isteyenler bize ulaşın. Erenler ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz.

Erenler Hurda Bakır Alan Yerler

Erenler bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın. Sayfamızdaki Erenler yanık bakır hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Sakarya Erenler hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz.

Erenler genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Antikron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Erenler hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır konumuzda daha detaylı bilgi var.

7/24 Açık Erenler Hurdacı Firması

Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 12 seneden beri hurdacılık yapan şirketiz. 7/24 Erenler hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde sektörde hizmet ediyoruz.

Erenler İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Genelde ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el raf satan yerler içerisindeyiz. Sitemizdeki Erenler 2.el raf ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurdası alımı linkine tıklayınız. Erenler 2. el hurda raf satışı yapmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Erenler Hurda Akü Alımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurda alım satımı akü hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Akü içerdiği kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Uzun süre sonra ömrünü tamamlamış haline gelen aküye hurda akü denilmektedir.

En Yakın Erenler Hurdacı Firma

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Erenler bölgesinde hurda satımı yapıyoruz. Böylelikle size en yakın hurda alan yer Erenler ilçesinde servis ediyoruz. Erenler hurdacı firması firmamız ile kapıdan her cins hurda atık alım satımı hizmetimiz var. Erenler en yakın hurdacı adı ile hurda tartmak için deponuza gelmekteyiz.

Erenler İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkarılan sıfır gibi 2.el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. Dolayısıyla kapatılan esnaflardan aldığımız

Güncel Erenler Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsadan fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Erenler hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan kilo fiyatı piyasada çabucak güncellenmektedir. Sayfamızdakigüncel bakır hurdası fiyatları makaleye bir göz atabilirsiniz En güncel kilo fiyatına erişmek amacıyla bizi arayın.

Erenler Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Erenler bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alanlar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Erenler ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır.

Erenler Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra müşteriyle anlasmamıza göre bina molozunun taşınma işleri titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Erenler Belediyesi’nce önceden belirlenen alana taşınır. Erenler hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınan her nevi hurda eşyaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Erenler Plastik Hurda Alanlar

Sakarya şehri Erenler ilçesinin tamamından plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin satmak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En idel fiyatlarla mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Erenler plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumda olan işletmeyiz. Buradaki Erenler hurda naylon fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz

Erenler Hurda Araç Alan Yerler

Zaman zaman Erenler bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Erenler hizmetlerimize devam etmekteyiz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler
, hurda vagon, motor hurdası alımı yapıyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Erenler 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alımı

Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, meze reyonları, dinlendirme küveti, krom evye, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla sizleri depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. 2. El tabak kurtuma tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi restoran malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Erenler Hurda Kumaş Alan Yerler

Erenler etrafında süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımları için yerinize geliriz. Erenler etrafında kumaş fire hurdası almaktayız. Spot hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaş, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş alıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile buradaki telefon numarasını hemen aramalısınız. Sakarya Erenler kiloyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Sitemizde yayımlanan Sakarya Erenler hurda kumaş ton fiyatlarını isteyene ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Erenler İkinci El Eşya

Değerinden fiyatlara yeni gibi, ikinci el oturma grubu satıyoruz. Sıfırdan farksız 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile firmamızla ulaşabilirsiniz. Sahibinden büro ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası temin edilir. Kısa bir süre kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi evinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski busdolabı gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alan firma konulu içeriğini ziyaret ediniz

Erenler Hurdacılar Sitesi

Erenler halkına yaşanır bir Erenler yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her miktarda hurdanızı alıyoruz. Erenler hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimizle geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz.

Erenler 2. El Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alırken en yüksek fiyatları veriyoruz. Her türde titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır.

Erenler Cam Hurdası Alan Firmalar

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert bir yapıda olan sıvı madde tutan amorf yumuşak olmayan maddelerin isimdir. Genelde şeffaf kırık otomobil camları, soda şişesi cinslerde cam hurda bulunmaktadır. Erenler çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz.

Erenler Bina Yıkımı

Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş penceler, çıkma pimapen vebenzeri her cinsten hurdayı satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş penceler, çıkma pimapen vebenzeri her cinsten hurdayı satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin tekrar imar edilmesi amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Erenler Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu neden ile hurda nikeller depolanırken gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirli olabilir. Erenler nikel hurdası alımı yapıyoruz. İlçe genelinde %95 ve %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz.

Erenler Kağıt Hurda Alım Satımı

Erenler Sakarya kağıt hurda alan yerler içerisindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm yardımıyla kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak alımı yapıyoruz. İlçede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen ile size daha çok kâr etme imkanı sunuyoruz. Hurda kağıt, karton alımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Erenler hurda kağıt ve karton kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız

Erenler Fabrika Bozumu

Başlamadan önce yıkılacak mülkün detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika yıkımı ihalesini güvenle gerçekleştirdik. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider bir konumdayız. Sakarya Erenler fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Daha Fazla Göster