Ermenek Hurdacı Firma

Güncel Ermenek hurda piyasası fiyatları ile hurda ticareti yapıyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Tüm çalışmalarımızı ziyaret ettiğiniz sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Karaman Ermenek ilçesinin etrafında hurda fiyatı öğrenmek için günün her zamanında firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Halk Metal adıyla hurda malzeme alıyoruz. Güzel ülkemizin dört bir tarafında, her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

En iyi Karaman Ermenek hurdacı firma olarak sürekli büyüyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Karaman hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Ermenek Hurdacıları

Ermenek hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Karaman Ermenek merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. Karaman şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Ermenek sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Karaman Ermenek ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Ermenek bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Ermenek hurdacı olarak Karaman genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz.

Ermenek Hurdacı Numarası

Ermenek hurda malzeme alım satımı her nevi hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçeler içindedir. Karaman Ermenek hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda atık fiyatları talep etmek için firmamızı aramalısınız. Boşa süre geçirmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz.

Ermenek Demir Hurdası Alım Satımı

Ermenek etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki Ermenek extra demir hurda ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz gönderilmektedir. Bildiğiniz gibi her çeşit demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alım satımı yapıyoruz. Halk Metal Karaman Ermenek ilçesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor.

Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazımızı ziyaret etmek demir hurda konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Ermenek Hurda Alüminyum Alımı

Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için aramanızı beklemekteyiz. Alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizin destekleriyle her gün profesyonelleşiyoruz. Karaman Ermenek alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Ermenek ilçesinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımı için tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Bu yazdıda yayınlanan Ermenek alüminyum ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Alüminyum alan hurdacı konulu makaleyi inceleyebilirsiniz Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapıyoruz.

Ermenek Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu satmak amacıyla hurdacı firmamızı hemen arayın. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renkli şekliyle biliniyor. Hurda kurşun alanlar makalesini ziyaret ederseniz iyi bir iş yaparsınız. Metal kurşunun kullanılmakta olan bir maden olduğu bilinmektedir. Ermenek hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Karaman Ermenek kurşun hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız.

Ermenek Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle bilinir. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Sitemizdeki Ermenek pirinç sarı ton fiyatlarını isteyene saat başı ulaştırıyoruz. Hurda sarı alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Karaman Ermenek hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların ticaretinde hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor.

Ermenek ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Dolayısıyla Ermenek sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı adıyla hurda türü bulunmamaktadır.

Ermenek Krom Hurda Alanlar

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Ermenek krom hurdası fiyatları güncellendi. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Ermenek Kablo Hurdası Alım Satımı

Etrafta çoğunlukla toplanan %40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. Ermenek ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alımına liderlik ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ancak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alımı yaparken değerinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ermenek hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bundan başka çok damarlı kablo hurdası alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Karaman Ermenek ilçesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Kablo alan hurdacılar içerikli konuyu okuyun. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir.

Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Ermenek hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Ermenek hurda kablo kg fiyatı güncellenmiştir.

Çünkü sadece hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Ermenek Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Ermenek hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz. Ermenek kapıdan hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurda metalin kıymetini düşürmektedir. Ermenek ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her türlü hurda alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda alüminyum almak için adresinize geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda alan Ermenek hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı ticaret yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Ermenek Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac alıyoruz. Ermenek Karaman bölgesinde sac hurda levha, sac varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı sebebiyle arayabilirsiniz. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Şu anda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunuyor.

Ermenek Çinko Hurda Alan Firmalar

Buradaki Ermenek hurda çinko fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar yazısını gezmek iyi gelecektir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Ermenek etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Ermenek Hurda Bakır Alanlar

Bakır hurdası alan Ermenek hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanlar konumuzda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Ermenek bakır ton fiyatı güncellendi. Karaman Ermenek hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Ermenek içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Ermenek bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayınız.

Ermenek Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Ermenek çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Klima hurdası Ermenek çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Ermenek Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Ermenek Belediyesi tarafından bildirilen moloz dökme yerlerine nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılır. Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın bizlere ait depoya yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Ermenek Hurdacılar Sitesi

Ermenek hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızın iş birliği ile sektöre hizmet veriyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Çok daha iyi bir Karaman ve olduğundan yaşanabilir Ermenek oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Ermenek Jeneratör Hurda Alanlar

Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alım satımı için arayınız. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik trafosu alan yerler içerisindeyiz.

Ermenek Hurda Araç Alan Hurdacılar

Çok sıkışık olmadığımızda Ermenek yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Ermenek hurda alımında hizmet veriyoruz. Evrak işi olmayan kazalı araba hurdası, hurda yük vagonu, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Ermenek Hurda Nikel Alan Firmalar

Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken gayet özen ile çalıŞmalıyız. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Karaman Ermenek nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede %99 şablon nikel , %95 nikel şablon, turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz.

Ermenek Hurda Karton Alımı

İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara çok daha yüksek miktarda kazanma şansı veriyoruz. Ermenek kağıt hurdası alan firmalar içindeki Halk Metal sunduğu hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli ton fiyatı öğrenebilirsiniz.

Piyasanın üstünde ton fiyatıyla kağıt peçete, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Ermenek kağıt hurda aldığımız alanlar içindedir. Buradaki Ermenek hurda kağıt, karton kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz

Ermenek Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Ermenek kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle kısmen yıkılmış iş yerlerinin istendiği bir şekilde yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Ermenek Hurda Fiyatları

En doğru fiyatlara ulaşmak amacı ile bize ulaşın. Ermenek hurdacısı olarak hurda alırken kullanılan ton fiyatları her an değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurdaların alımında piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatları teklif ediyoruz. Hurda fiyatları başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz

7/24 Hizmet Veren Ermenek Hurdacı Firma

Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmayla tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Ermenek hurdacı firması olan şirketimizle gece gündüz işimizin başındayız. Tam 1994’den bu zamana dek hurdacılık faaliyetleriyle hizmet etmeye devam ediyoruz.

Ermenek İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte iflas eden fabrikalardan aldığımız Yıkılmış market binalarından ayrılan hala kullanılabilir 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Bazı projelerde yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır.

Ermenek İkinci El Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılabilir durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alıp satmaktayız. Depomuzda bulunan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, endüstriyel ocak, krom yemek dilendiricileri, evye, bakır davlumbaz, küvet, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el reataurant ekipmanları almaktayız. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle irtibat kurabilir.

Ermenek Kumaş Hurdası Alımı

Kiloyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Karaman Ermenek etrafında hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, hurda örme, pantolonluk kumaş hurdası, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satışı yapmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Karaman Ermenek çevresinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yerinize gelecek personeli oluşturduk. Ermenek kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki Karaman Ermenek hurda kumaş ton fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırıyoruz.

Ermenek Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Özellikle rengarenk sökülmüş araba camı, gazoz ve soda şişesi vs. hurda camlar bulunabilmekte. Ermenek genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Özellikle rengarenk sökülmüş araba camı, gazoz ve soda şişesi vs. hurda camlar bulunabilmekte.

Ermenek 2.el Ev Eşyası

Çok ekonomik fiyatlara kullanılmış ve ikinci el mobilyalar satabilirsiniz. 2.el ofis mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları temin edilir. Titizlik ile 2. el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alanlar konulu içeriğe ulaşın Yeniden farkı bulunmayan 2. el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek sebebiyle işletmemizle iletişim kurabilirsiniz.

En Yakın Ermenek Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Ermenek bölgesinde her çeşit hurda malzeme almaktayız. Ermenek hurdacıları arasında arasındaki personelimiz ile adresten her tür hurda eşya alımına devam ediyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurdacı Ermenek ilçesinin tümünde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. En yakın Ermenek hurdacı ismiyle her türden hurda metal alırken adresinize gelmekteyiz.

Ermenek 2.el Raf Satanlar

Bu sayfadaki Karaman Ermenek hurda raf fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda raf alanlar bölümümüze bir göz atmalısınız. Ermenek ikinci el raf hurda satışı yapmak nedeni ile buradaki numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan yerlerden elde ettiğimiz çelik raf hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el market rafları satıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız.

Ermenek Hurda Akü Alan Yerler

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunur. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Akü hurda alımı yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur.

Ermenek Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Ermenek fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökümünden önce sökülecek fabrika binasının etraflıca gezilmesi gerekir.

Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Güvenlice tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş değildir.

Ermenek Hurda Plastik Alım Satımı

Ermenek hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinde lider konumdaki Ermenek hurda deposuyuz. Bu yazdıda yer alan Ermenek plastik ton fiyatını günlük göndermekteyiz Karaman ve Ermenek bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatları öğrenmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. En güncel fiyatlarla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.