Esenler Hurdacı

Esenler Fatih Mahallesi Hurdacı Firma

Fatih mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisine sahibiz. İstanbul Esenler bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Güncel İstanbul Esenler Fatih hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Fatih mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncü şirketiyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal profesyonel devam ediyor. Halk Metal firmamızla İstanbul Avrupa Esenler Fatih mahallesi yakınlarında hizmet veriyoruz. İstanbul Esenler Fatih mahallesi hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz.

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Avrupa yakası Esenler Fatih mahallesinde hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyası alımlarında eşyanızın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz Miktarı yüksek alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası ticaretlerinde piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Fatih hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Hali hazırda Esenler firmalar içerisindeyiz. Lakin Esenler Fatih mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Esenler Fatih Hurdacıları

Fatih hurdacı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Fatih etrafında benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda kablo satışı nedeniyle iş yerimizi aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Fatih daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Fatih bölgesinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Esenler hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Esenler merkezinde ve Fatih mahallesi çevresinde her nevi hurda alan yerler arasındayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizdedir! Fatih genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz.

Yurdumuzda senelik olarak 100.000 ton hastane atığı, yirmi dört milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde 4’ünü maden hurdaları, yüzde onikisini hurda cam türevleri, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar oluşturuyor. Ne yazıkki, bu paha biçilmez atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden boşa gidiyor. Çöpe atılan atıklar senede yurdumuzu 1.55 milyar Türk Lirası zarara uğratıyor. Geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Fatih Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenler Fatih Mh hurdacılık hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz mahalleler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak peşin para elde edebilirsiniz. İstanbul Esenler Fatih mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Fatih Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Esenler Fatih mahallesi çinko levha fiyat listesini telegram grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız. Çinko hurdası alımı makalemizi şahane olacaktır. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Esenler Fatih yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Esenler Çinko hurdası alım satımı gönderisini ziyaret ederseniz harika olacaktır.

Fatih Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Fatih genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Fatih hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Esenler Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgi var. Sayfamızdaki İstanbul Esenler Fatih bakır hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara saat başı ulaştırıyoruz. İstanbul Esenler Fatih hurda bakır alan yerler içindeyiz. Fatih Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Fatih Hurda Alan Firma

Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Fatih adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurda metalin kıymetini düşürmektedir.

Tonajlı demir hurdası, bakır hurdası, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko hurda, sarı hurda ve alüminyum hurda alımına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Fatih hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. İstanbul Esenler Fatih mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her nevi ikinci el eşya alım hizmeti veriyor.

Fatih Kablo Hurda Alan Yerler

Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın. Her yerden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Fatih mahallesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz.

Bununla birlikte enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en doğru fiyat listesini sunuyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. İstanbul Esenler Fatih hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

Müşterilerde sıklıkla edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşin parayla ödüyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Fatih hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü Halk Metal şirketimizle yalnızca hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

Fatih Mahallesi bölgesinin tamamında TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder.

İçinde bulunan telin cinsine göre ve de dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Burada bulunan Fatih hurda kablo kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yolluyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli metne göz atın.

Fatih Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapmaktayız. Fatih bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

Güncel demir hurdası kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası fiyatları demir hurdası hakkında bilgi almak için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız.

Fatih mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla bulunan madenler içindedir. Sitemizdeki Fatih demir fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Fatih Mahallesinde Hurda Kurşun Alımı

Hurda kurşun oluk, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu satmak nedeni ile çağrı merkezimizi tuşlayınız. Kurşun en eski madendir. İstanbul Esenler Fatih kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Sitemizdeki Fatih çatı minare kurşunu fiyatları güncelliğini koruyor. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi renktedir. Hurda kurşun alan hurdacı firma bağlantısının linkine tıklayın..

Fatih Sarı Hurda Alan Yerler

Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı denmektedir. Fatih Mahallesinde hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Kesin bilgi için hurda sarı alan yerler içeriği okuyabilirsiniz. Fatih mahallesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Ayrıca kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Gerçeği söylemek lazımsa hurda sarı diye hurda cinsi varolmamıştır. Bu yüzden Fatih hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız.

Fatih Krom Hurda Alım Satımı

430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Esenler Krom hurdası fiyatları bağlantısına tıklayınız. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Fatih Sac Hurdası Alanlar

Ek bina tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Fatih mahallesinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Depolarımızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Fatih Mahallesi Hurda Alüminyum Alımı

Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Esenler Fatih alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Esenler Alüminyum hurdası alanlar konulu metine bir göz atabilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Fatih mahallesinin tamamında alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz.

Fatih Hurda Karton Alım Satımı

Fatih karton hurda ticareti yaptığımız yerler içindedir. Buradaki Fatih Mahallesi kağıt hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyetle satıcıya daha fazla kazanma olanağı veriyoruz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alıyoruz. Fatih mahallesi hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Fatih Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla kapanan pastaneler tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el raf hurdası satan firmalar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Esenler Raf hurdası alan hurdacı raf hurda hakkında bilgi edinmek için sayfasının olduğu linke tıklayın. Bu sayfadaki Fatih Mahallesi çıkma raf kg fiyatını abonelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Hurda raf alan yerler bağlantısına tıklayın. Fatih 2.el hurda raf satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Fatih Hurdacı Firması

Tam 26 senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde harcadığımız senelerin bahşettiği profesyonelliklerle makine sayımızı arttırarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Fatih mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle cumartesi pazar dahil sektörde hizmet etmekteyiz.

En Yakın Fatih Hurdacı

Halk Metal firmamızla Fatih mahallesinde hurda almaktayız. Fatih hurdacı firması içinde çalışan çalışanlarımız ile konumuzdan her tür hurda atık alım satım hizmetimiz var. Fatih en yakın hurdacı firması hizmeti ile her çeşit hurda alırken adresinize ekip yolluyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Fatih çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

Fatih Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin en baştan inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım sırasında önem verilen tüm tedbirler Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız.

Fatih Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Nikel hurdaları zehirlidir. Fatih mahallesinde hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Özellikle %95 hurda nikel şablon ile %99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller depolanırken mümkün olduğunca özenli çalışılmalıdır.

Anlık Fatih Hurda Fiyatları

Fatih mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Doğru kilo fiyatlarına erişmek amacıyla bizi arayabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları içerikli metini okuyun Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımlarında piyasadan yüksek fiyat teklifi ödüyoruz.

Fatih Mahallesinde Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

Aküler başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor.

Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren suyu sebebi ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Biraz müddet sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denir. İstanbul Akü hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Akü hurdası fiyatı gönderisini okuyabilirsiniz. Bu yüzden firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir.

Fatih Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları depolarımızda adetli mevcuttur. Fatih mahallesinde sıfır gibi, ikinci el masa, sandalye satabilirsiniz. Her türlü 2. el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebi ile telefonumuzuarayabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı yerinize gelerek alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan firma başlıklı içeriğe erişebilirsiniz

Fatih Klima Hurda Alanlar

Fatih bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Fatih bölgesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Fatih Moloz Döküm Yerleri

Fatih hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyaların işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılır. Molozlar Fatih Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan alana nakliyesi yapılıyor. Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılır.

Fatih Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi tutabilen amorf katı maddedir. İstanbul Avrupa Yakası Esenler Fatih mahallesi çevresinde cam hurda alanlar içerisindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf cam şişe, sökülmüş araç camları biçimlerinde cam hurdalar bulunabilmektedir.

Fatih Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul ve Fatih mahallesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alıyoruz.

Fatih plastik hurda alan firmalar içinde lider konumdaki Fatih hurda deposuyuz. Buradaki Fatih plastik hurdası kilo fiyatını dileyene her gün göndermekteyiz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Fatih Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Fatih çevresinde hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası
, kazalı hurda otomobil, motor hurdası alım satımı için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Fatih 2.El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç karıştırma makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalan satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış ev binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolabı satanlar içindeyiz.

Fatih Fabrika Sökümü

Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrikanın incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin hazırlanması gerekmektedir. Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler içerisinde meşhur olduk. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. İstanbul Avrupa Esenler Fatih Mahallesinde fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

Fatih Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu çeşit hurdanızı alıyor değiliz. Olduğundan iyi bir şehir yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Fatih hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı tesisimizin sayesinde geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.

Fatih Parça Kumaş Alımı

Parti malı parça kumaş hurda, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıp satıyoruz. Sitemizdeki Fatih mahallesinde hurda kumaş fiyat listesi güncellendi.

Fatih kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alanlar arasındayız. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

Fatih mahallesi çevresinde hurda jesica, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Kiloyla hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız.

Fatih Mahallesinde İkinci El Mutfak Aletleri Alım Satımı

2. El bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir. İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alınır. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. İşyerimize mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, davlumbaz, dinlendirici, endüstriyel yemek ocağı vb. endüstriyel mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile sizi işyerimize davet etmekteyiz.

Fatih İkinci El Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satanlar arasında en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel yeni gibi 2.el jeneratör alıyoruz. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo alan yerlerdeniz için en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp