Esenler Hurdacı

Tuna Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Esenler hurdacı firma olarak Tuna mahallesi genelinde hizmet veriyoruz. Güncel İstanbul Esenler Tuna hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Tuna mahallesinde hurda ve kullanılmış eşya alımlarında eşyanızın bedelini peşin ödemekteyiz Esenler Tuna mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

Halk Metal firmamızla İstanbul Avrupa Esenler mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Tuna mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemeler yerinden almaktayız Tuna mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

İstanbul Esenler çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Şu an İstanbul Esenler firmasıyız. Fakat Esenler Tuna mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Her nevi hurda alıyoruz. İstanbul hurdacısı olan firmamız Halk Metal hizmet vermeye devam etmektedir.

Esenler Tuna Hurdacı Firma

Tuna genelinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğini koruyoruz. Tuna hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Tuna merkezinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Esenler mahallesinin her sokağında ve Tuna mahallesinde hurda malzeme alan firmalar içinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Tuna öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Tuna mahalle merkezinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. İstanbul Esenler hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Sizde her nevi hurda malzeme satışı nedeniyle iş yerimizi tuşlamalısınız.

Ülkemizde senelik yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılıyor. Ortaya çıkan atıl malzemelerin %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, %4’ünü metaller, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde onikisini camlar oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu paha biçilmez atıkların yüzde seksen ikisi yok olmaktadır. Çöpe atılan atıklar ülkemize zararı 1 milyar altı yüz milyon TL’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu paranın elimizden gelen kadarını kurtarmak amacı ile çaba sarf ediyoruz.

Tuna Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Esenler Tuna mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Esenler Tuna hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Bu yüzden hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Tuna Bakır Hurdası Alan Yerler

Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda bakır alan Tuna Mahallesinde hurdacı telefonunu hemen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Tuna içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Tuna mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bu sayfadaki Tuna yanık bakır hurdası kg fiyatını dileyenlere bedelsiz göndermekteyiz. İstanbul Esenler Tuna bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgilendirme mevcut.

Tuna Demir Hurda Alım Satımı

Güncel demir hurda ton fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimize göz atmalısınız. Tuna etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her türden demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız. Hurda demir, Tuna mahallesinde çokça satılan madenler arasındadır. Sitemizde yayınlanan Tuna demir ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacı sayfamızı gezmelisiniz. Tuna mahallesinin her yerinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Tuna Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu almaktayız. Hurdalarını bize satanların destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Sayfamızdakihurda alüminyum alanlar makaleye göz atın. Tuna mahallesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Esenler Tuna Mahallesi alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapılır. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız.

Tuna Kurşun Hurda Alanlar

Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşunu satışı yapmak sebebi ile yetkili personellerimizi aramanız yeterli olacaktır. Tuna hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Sitemizde paylaşılan İstanbul Esenler Tuna hurda Cami kurşunu fiyat listesi günceldir. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Esenler Kurşun hurda kilo fiyatı bölümümüze bakınmak isteyebilirsiniz..

Tuna Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alımı yapan yerler içindeyiz. Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Tuna etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek sebebi ile. Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Tuna Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alan hurdacılar hurda krom konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Tuna Hurda Çinko Alanlar

Sayfamızdaki Tuna hurda çinko ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacı konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Tuna çevresinde hurda çinko alıyoruz. Esenler Çinko hurdası alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Tuna Kablo Hurda Alan Firma

Esenler Kablo alan hurdacılar içerikli yazıya göz atın. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından fazla teklifler sunuyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablo alan Tuna hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. . Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

Satıcılarda hızlıca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alımında değerini oracıkta ödüyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Tuna kablo fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. İstanbul Esenler Tuna Mahallesinde hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alım satımı yaparken en güncel fiyat listesini biz veriyoruz.

Bunlardan başka hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Esenler Tuna mahallesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda kablo içindeki bakır teller sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Çünkü Halk Metal adıyla sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İstanbul Esenler Tuna hurdacı firması olarak genellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz.

Tuna Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Tuna genelinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Bu sebep ile Tuna hurda sarı alan firmalar arasındayız. Halk Metal hurdacılık firması bu hurdaların yanı sıra hurda radyatör, sarı hurda fosfor, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakimdir. İstanbul Esenler Tuna hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye bir hurda yoktur. Hurda satanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Hurda sarı pirinç alanlar başlıklı makaleyi inceleyin. Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Tuna Mahallesinde Hurda Alanlar

Hurda bakır alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Tuna kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanızın kıymetini düşürüyor. İstanbul Esenler Tuna mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hurdacı firmamız Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır hurdası, kablo hurdası, hurda alüminyum,demir alımında fiyat listeleri uygulamaktayız. Tuna hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne çıkmaktayız. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Tuna Fabrika Sökümü Yapılır

Tuna fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Genelde söylendiği gibi kolay değildir. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Daha önce bol miktarda fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Fabrika sökümünde öncelikle sökümü teklif edilen tesisin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

Tuna Hurda Plastik Alan Firma

Tuna plastik hurda alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Buradaki İstanbul Esenler Tuna naylon hurdası fiyatları haftada bir güncellenmektedir Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

İstanbul ile Tuna mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe alım satım işleri yapmaktayız.

Tuna Klima Hurda Alan Hurdacılar

Tuna bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Tuna mahallesi çevresinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda kombi alan yerler arasındayız.

Tuna Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların nakliye işleri güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozu Tuna Belediyesi’nce belirlenen yerlere nakledilir. Tuna hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurdanın iş yerimize taşınması ücretsiz yapılır.

Tuna Mahallesi Nikel Hurda Alımı

Bu sebeple nikel hurdalar alınıp satıldığında oldukça dikkatli davranmalıyız. Tuna nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu mahallede anot nikel hurdası, turbo nikel hurdası, %99 şablon nikel ve %95 şablon nikel hurda alımında hurda nikel borsasından fazla kg fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerir.

Tuna Akü Hurda Alan Hurdacı

Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları amacı ile kullanılmaktadır.

Akü hurdası fiyatları paylaşımını okusanız güzel bir iş yapacaksınız. Dolayısıyla İstanbul Esenler Tuna hurdacı şirketimiz gibi kendi bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor. Hurda akü içindeki kurşunlu suyu nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Bir müddet sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü hurda fiyatı bağlantısına tıklayın.

Tuna İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda mevcuttur. Bunun ile birlikte kapatılan fabrikalardan aldığımız Tuna çevresinde yıkılan fabrika vs. binalardan sökülmüş sıfır gibi 2.el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alan firmalar arasındayız.

Tuna İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan firmalar içerisindeyiz.

Tuna Anlık Hurda Fiyatları

Anlık fiyata erişmek amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Güncel hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış konuyu inceleyin Tuna Mahallesinde hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında saatlik olarak değişiyor.

Tuna 2.El Eşya

Tuna ve çevresinde kullanılmış, 2.el ev mobilyası alabilirsiniz. Her çeşit 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle firmamızla ulaşabilirsiniz. Kullanılmış çalışma koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece için telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Kısa bir zaman 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uygulamaktayız. Detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alım satımı konulu makalemize erişebilirsiniz

Tuna Hurdacı Sitesi

Hemşerilerimize her hali ile yaşanır bir Tuna mahallesi yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Tuna hurdacılar sitesi içindeki dükkânımızın yardımı ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu cins hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz.

En Yakın Tuna Hurdacı Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Tuna etrafında hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu haliyle sizlere en yakın hurdacı Tuna bölgesinde hizmetler ediyoruz. Tuna hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımızla adresinizden hurda almaya devam ediyoruz. Tuna en yakın hurdacı ismi ile hurda eşya tartmak için istediğiniz yere geliyoruz.

Tuna 2.el Raf Satanlar

Bu sayfadaki İstanbul Esenler Tuna çıkma raf ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar paylaşımımızı dolaşmalısınız. Tuna 2. el hurda raf satışı yapmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alan yerler gönderisine mutlaka göz atın. Özellikle resterasyon yapan aktarlardan satın aldığımız orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el raf hurdası satıyoruz.

Tuna Karton Hurdası Alım Satımı

Ederinden fazla fiyata kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan depolar içindeyiz. Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, okul kitabı hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet sayesinde sizlere çok daha fazla oranda kazanma avantajı iletiyoruz. Tuna hurda kağıt alım satımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Sayfamızdaki Tuna kağıt hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz İstanbul Avrupa Yakası Esenler Tuna hurda kağıt alan yerler içerisindeki Halk Metal sunduğu hizmetler ile hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli fiyatı edinebilirsiniz.

Tuna Mahallesinde Kumaş Alımı

Tonajlı parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Tuna kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Bu sayfadaki Tuna kumaş hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Tuna bölgesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında belirttiğiniz yere geliyoruz.

Spota düşmüş poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, kumaş topu, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, hurda penye, hurda dokuma kumaş alıyoruz. Tuna mahallesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Tuna 2. El Restoran Ekipmanları Alımı

Profesyonel lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü mekap, meze reyonları, krom paslanmaz küvet, evye, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipi mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. İyi durumda tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı üç kapaklı dolap, sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz.

Tuna Mahallesi Hurda Araç Alan Firma

Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Tuna çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak trafikten çekme belgeli hurda araç, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, hurda motor alıyoruz.

Tuna Cam Hurda Alan Hurdacılar

Bu dönemde renkli oto camı, süt şişesi türde cam hurda cinsleri baya fazla yeniden işleniyor. Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri tutan organik olmayan sert malzemelerin adıdır. Esenler Tuna mahallesi çevresinde cam hurda alanlar içerisindeyiz.

Tuna Bina Yıkımı

Bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm tedbirler Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurda malzemeyi almaktayız. Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken evlerin gerektiği bir biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

7/24 Açık Tuna Hurdacı Firma

Tam tamına 2015’den beri hurda eşya alım satımında hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Tuna mahallesinde hurdacı firmamız aracılığıyla gece gündüz geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Sektörün verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp