Esenler Hurdacı

Esenler Yavuz Selim Mahallesi Hurdacı

Yavuz Selim mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Halk Metal firmamızla Esenler mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Esenler Yavuz Selim mahallesi hurdacı firmalar arasında en en avantajlı fiyatı veren işletmesiyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Yavuz Selim mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit almaktayız

İstanbul Esenler Yavuz Selim mahallesinde 2.el ev eşyaları ve hurda alımı yapmaktayız Güncel Esenler Yavuz Selim hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Esenler mahallesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla yerinize kadar profesyonel ekip göndermekteyiz Esenler Yavuz Selim hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız.

Şu an Esenler firmasıyız. Ancak Esenler Yavuz Selim mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. Her çeşit hurda satmak nedeniyle iletişime geçin.

Yavuz Selim Mahallesi Hurdacıları

Yavuz Selim bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Yavuz Selim hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Esenler Yavuz Selim çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Esenler merkezinde ve Yavuz Selim mahallesinde her nevi hurda alan hurdacılar arasında en iyisiyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Yavuz Selim öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Yavuz Selim çevresinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Esenler hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak daima büyüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak için telefon numaramızı tuşlamalısınız.

Yurdumuzda her sene yüz bin ton hastane atığı, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Çöplere giden atıkların yüzde dördünü hurda maden, yüzde oniki’sini cam hurdaları, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin dörtte beşi dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Boşa giden atıklar Türkiye’yin geçtiğimiz her yıl 1 milyar altı yüz milyon TL zararına yol açmaktadır. Firmamız gibi firmalar ülkemizi zarara uğratan bu paranın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacıyla çaba sarf ediyoruz.

Yavuz Selim Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenler Yavuz Selim yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır. İstanbul Esenler Yavuz Selim mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Boşa zaman harcamadan arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyatları talep etmek için telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Yavuz Selim Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Yavuz Selim yanık bakır hurdası fiyatlarını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. İstanbul Esenler Yavuz Selim bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Yavuz Selim Mahallesinde hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Yavuz Selim içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alıyoruz. Yavuz Selim mahallesi bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayın.

Yavuz Selim Demir Hurdası Alımı

Yavuz Selim ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Esenler Hurda demir alan yerler içeriğinin linkine tıklayınız. Güncel demir hurdası fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler bölümümüzü ziyaret etmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

Sizinde bildiği gibi her türlü demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. Demir hurdası, Yavuz Selim mahallesi etrafında çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Esenler Yavuz Selim 1.sınıf hurda demir fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurdacı firmamız Yavuz Selim bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

Yavuz Selim Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda alüminyum alanlar hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz. Hurdasını satanların sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Yavuz Selim mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant ticareti yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Esenler Yavuz Selim alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda ticareti için arayın.

Yavuz Selim Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşun kullanılan eski madendir. Yavuz Selim hurda kurşun alımı ile uğraştığımız mahallelerdendir. Bu sayfadaki Yavuz Selim kurşun hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi renktedir. Esenler Kurşun hurdası alan yerler paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız..

Yavuz Selim Mahallesinde Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac mevcuttur. Yavuz Selim mahallesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Krom Hurdası Alım Satımı

Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası kilo fiyatı makalemizi okuyunuz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı yazımızı gezmelisiniz. Oldukça sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Yavuz Selim Çinko Hurdası Alım Satımı

İstanbul, Esenler Yavuz Selim çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Esenler Hurda çinko fiyatı paylaşımımızı okumalısınız. Bu sayfadaki Yavuz Selim çatı söküm çinkosu fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Çinko hurda ton fiyatı linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için arayın.

Yavuz Selim Mahallesi Hurda Kablo Alan Hurdacı

Yavuz Selim hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Adresten tek damar kablo hurdaları almaktayız. Kablo iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Yavuz Selim hurdacı firma olarak özellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablolar alımı için yerinize geliyoruz.

Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında en güzel fiyatı biz veriyoruz. Satıcılarda hızlıca bulunan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo satanlar hemen bizi arayabilir. Hurda kablo içindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alan yerler için çok kıymetlidir. Sitemizde önceden paylaşılmış kablo alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz.

Yavuz Selim mahallesinde mahallesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Her türde hurda kabloyu alan alan Yavuz Selim mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. . İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfada yayınlanan İstanbul Esenler Yavuz Selim hurda kablo fiyat listesi günceldir.

Yavuz Selim Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı deniliyor. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabiliyor. Halk Metal şirketimiz bu çeşitlerin ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş alımı yapıyor. Aslında sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur.

Sayfamızda önceden yazılan hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı okuyun. İstanbul Esenler Yavuz Selim hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Yavuz Selim genelinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

Haliyle Yavuz Selim mahallesinde sarı hurdası alanlar içindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır.

Yavuz Selim Mahallesinde Hurda Alımı

Yavuz Selim mahallesi yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın piyasadaki değeri düşebilir. İstanbul Esenler Yavuz Selim geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor.

Yüksek tonajlı kablo, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, toplama demir, kurşun ve sarı hurdası satanlara özel yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Yavuz Selim hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda çelik almak için adresinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Yavuz Selim Fabrika Sökümü Yapılır

Başlamadan önce sökülecek mülkün etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Yavuz Selim Mahallesi fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökümü yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem olmamıştır.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika sökümü ihalesi başarıyla gerçekleştirdik.

Yavuz Selim Plastik Hurda Alımı

İstanbul ile Yavuz Selim bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

En ideal fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Yavuz Selim hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Yavuz Selim hurda naylon kg fiyatını kayıt olanlara günlük yolluyoruz Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Yavuz Selim Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Yavuz Selim mahallesi bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Yavuz Selim mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun.

Yavuz Selim Moloz Dökümü

Yıkım molozu Yavuz Selim Belediyesi’nce planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre yıkım molozunun taşınması güvenle yapılmaktadır.

Yavuz Selim Mahallesi Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. İstanbul Esenler Yavuz Selim nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alınıp satıldığında çok hassasiyet ile çalışmalıyız. İlçe genelinde anot nikel, %99 nikel şablon – %95 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz.

Yavuz Selim Akü Hurdası Alım Satımı

Araçlarda elektrik ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Hurda akü alan yerler makalemizi ziyaret etmek iyi gelir. Dolayısı ile iş yerimiz gibi işletme içinde geri dönüştürme dökümhanesi olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır.

Yavuz Selim 2.El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood bulunur. Ayrıca batan fabrikalardan satın aldığımız Yıkılmış ev vb. binalardan çıkarılan sıfır gibi ikinci el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Yavuz Selim 2. El Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken en yüksek fiyatı sunmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır.

Anlık Güncel Yavuz Selim Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda ticaretlerinde piyasa fiyatından yüksek teklifler ödüyoruz. Yavuz Selim hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımında kullanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde güncellenmektedir. Doğru fiyata erişmek için bize ulaşın.

Yavuz Selim 2.el Ev Eşyası

Yavuz Selim içerisinde yeni ve 2.el koltuk satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2. el olarak satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi peşin parayla değerinde alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alım satımı konusunda bilgi veren paylaşımını incelemelisiniz Temiz personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları elimizde sürekli temin edilir. Kısa süre kullanılmış ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeniyle çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Yavuz Selim Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Yavuz Selim mahallesi hurdacılar sitesi 5. bloktaki hurdacı dükkânımız iş birliğiyle hizmet ediyoruz. Halkımıza yaşanır bir İstanbul Esenler Yavuz Selim bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

En Yakın Yavuz Selim Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Yavuz Selim hurdacıları arasında istihdamındaki çalışanlarımızla kapıdan hurda almaya başladık. Halk Metal firmamızla Yavuz Selim çevresinde her türde hurda alıyoruz. Bu nedenle size en yakın hurda alan yerler Yavuz Selim etrafında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Yavuz Selim en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda malzeme alırken gönderdiğiniz konuma güvenilir personel yolluyoruz.

Yavuz Selim İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası fiyatları paylaşımını okumak iyi gelecektir. Genelde ekipmanını yenileyen kasaplar tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Yavuz Selim Mahallesinde ikindi el raf hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Yavuz Selim hurda raf satın almak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Yavuz Selim Hurda Kağıt Alım Satımı

Ederinden fazla fiyatlarla hurda peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Yavuz Selim hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler içindedir. Sitemizdeki Yavuz Selim hurda karton ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız Bölgenin tamamında renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alırken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla satıcılara çok daha fazla kâr etme avantajı sunuyoruz. İstanbul Esenler Yavuz Selim Mahallesi kağıt hurda alan firmalar arasındaki Halk Metal hizmetleriyle matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatları edinebilirsiniz.

Yavuz Selim Hurda Kumaş Firesi Alımı

Buradaki Yavuz Selim mahallesinde hurda kumaş ton fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Spota düşmüş pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için bu sayfadaki numaraları şimdi aramalısınız. İstanbul Esenler Yavuz Selim bölgesinin tamamında hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımında yerinize geliyoruz. İstanbul Esenler Yavuz Selim kilosuyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

Yavuz Selim çevresinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Yüksek tonajlı top kumaş hurdası, nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz.

Yavuz Selim 2.el Restoran Malzemeleri Alan Firmalar

Kısa süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. Depomuzda mevcut olan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, krom meze dolapları, evye, küvet, davlumbaz, aspiratör vs lokanta ve restaurant tipi mutfak aletini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. İkinci el sanayi tipi lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Yavuz Selim Hurda Araba Alan Hurdacılar

Elbette sizlere araba hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Yavuz Selim hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Yavuz Selim bölgesinde hurda araba alım hizmetleri vermekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda vagon, hurda motor . Ama hurda araba trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Yavuz Selim Hurda Cam Kırığı Alımı

Esenler Yavuz Selim mahallesi çevresinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Çağımızda renkli kırılmış otomobil camları, gazoz ve soda şişesi türde cam hurdası bulunabilmekte. Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert bir yapıya sahip sıvıları tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

Yavuz Selim Mahallesi Bina Yıkımı

Daha önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen tüm tedbirler Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Esenler Yavuz Selim kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Yavuz Selim Hurdacı

Bildiğiniz üzere otuz dört senedir hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. 7/24 hizmet veren Yavuz Selim hurdacı dükkanımız aracılığı ile yirmi dört saat işimizin başındayız. Bu sürenin bahşettiği kurumsallık vasıtasıyla çağın teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp