İstanbul Hurdacı

Esenyurt Hurdacı İstanbul

Esenyurt hurdacı firması olarak sektörümüzde liderlik ediyoruz. Avrupa Yakası etrafında uygulanan hurda fiyatlarını sormak için personellerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Metal ismiyle hizmet veriyoruz. En güncel İstanbul Avrupa Yakası hurda fiyat listeleri ile profesyonelliğimizi koruyoruz.

Eşi benzeri olmayan geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Öncü olduğumuz tüm hizmetlerimize bulunduğunuz makaleden erişebilirsiniz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. İstanbul,  Avrupa Yakası hurdacısı firmamız Esenyurt’ta da hizmetinizdedir. Ülkemizin bütün şehirlerinde olduğu gibi, burada da her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

19. yüzyıl daha yeni başlarken Ekrem Ömer Paşa’ya ait bir çiftlik arazisi üzerine kurulan ilçenin ilk adı Eşkinoz’dur. Bu ismi çiftlikte yaşayan Eşkinozgiller’den almıştır. 1967’de şimdiki ismine kavuşan ilçe, 1920 ve 1938 yılları arasında Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin yerleşim yeri haline gelmiştir. Marmara Bölgesi’nin Trakya alt kesimlerinde yer alan Esenyurt’un nüfusu 957.398 olarak hesaplanmıştır. İstanbul’un neredeyse 1/20’sine ev sahipliği yapacak kadar çok nüfusa sahip olması çeşitli ticari alanlarda gelişmeye sebep olmuştur.

Haliyle, Esenyurt’ta hurda alımı geri dönüşüm firmaları için önem kazanmıştır. İlçede açılan küçük imalathane ve fabrikalar sayesinde hurdaların miktarı çoğalmış; böylelikle hurdacıların önem verdiği ilçelerden biri olmuştur.

İstanbul Esenyurt Hurdacı Firma

Esenyurt genelinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş malzemeleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini korumaktayız. İstanbul, Esenyurt hurda firması mı arıyordunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Avrupa Yakası içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Avrupa Yakası merkezinin tatlı ilçesi Esenyurt daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf bu ilçede değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un Avrupa Yakası bölgesinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için yakında bulunan hurda taşıma ekibimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü kurşun hurdası satışı yapmak nedeniyle hatlarımızı arayabilirsiniz.

Telefon Numarası

Avrupa Yakası yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Esenyurt Ardıçlı hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda fiyat listesi sormak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Firmamıza ait numaraları esenyurt hurdacı tel olarak rehberinize kayıt edebilirsiniz.

Hurda Sarı Alanlar

Pirinç metal hurdası yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Halk Metal hurdacılık tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı hurda bronz araiş almaktadır. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Avrupa Yakası Esenyurt Akçaburgaz hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Esenyurt genelinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Esenyurt sarı pirinç ton fiyatını abonelerimize günlük gönderilmektedir. Daha doğru bilgi almak amacıyla sarı alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz. Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu nedenle Esenyurt’ta sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Hurda Bakır Alanlar

Esenyurt’da hurda bakır alıyoruz. Sitemizdeki Avrupa Yakası Esenyurt bakır kg fiyatı güncellendi. Avrupa Yakası Esenyurt bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Esenyurt hurda bakır fiyatları için arayın. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alan hurdacıyız. Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgi var. TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan Esenyurt Esenkent hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Esenyurt’ta Hurda Kablo Alımı

Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, hurda fare yemez satmak isteyenler bizimle iletişime geçin.

Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Esenyurt hurda firmasıyız. Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Ayrıca tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için ederinin üzerinde gönderiyoruz. Avrupa Yakası Esenyurt Fatih hurdacısı Halk Metal genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alım satımı için buradayız.

Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Bundan başka hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar almaktayız.

İçindeki tellerin türüne göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Esenyurt hurda kablo fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Hurda kablo hakkındaki içeriğe göz atın. Avrupa Yakası Esenyurt Güzelyurt hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Etrafta bolca toplanlanan 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum jant Esenyurt İncirtepe hurdacısıyız. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Esenyurt ilçesinde alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Sitemizdeki Avrupa Yakası Esenyurt alüminyum ton fiyatları her dakika güncelleniyor. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda satışı yapmak için arayın. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Avrupa Yakası Esenyurt alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında öncüyüz.

Esenyurt Hurda Alan Yerler

Esenyurt yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurda malzemeleri zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdaların pazardaki kıymetinin düşmesine sebep olur. Hurda kablo almak için bulunduğu yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alanlar arasındayız.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Esenyurt firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Esenyurt’daki İnönü hurdacı firmalar arasında olan hurdacı Halk Metal her tür hurda çelik alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı hurdası ve demir hurda, bakır hurda, kurşun, kablo hurda, çinko, alüminyum alımlarında değerinden daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Esenyurt hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

Hurda Krom Alanlar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda kilo fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Buradaki hurda krom fiyatları bugün güncellendi.

Sac Hurda Alım Satımı

Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac var. Hurda sac alıyoruz. Avrupa Yakası etrafında hurda sac levha, sac varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, alım satımı sebebi ile arayınız. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Hurda Çinko Alımı

Esenyurt, Avrupa Yakası çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Esenyurt çatı söküm çinkosu kilo fiyatını dileyene ücretsiz göndermekteyiz. Hurda çinko kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Siz de hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Demir Alımı

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı istemek sebebiyle zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alımı sayfasının linkine tıklayınız. Halk Metal Esenyurt bölgesinin tümünde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Esenyurt’un tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda demir, dünyada bol miktarda kullanılan metaller içindedir. Buradaki Esenyurt demir hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Esenyurt Kurşun Hurda Alımı

Metal kurşunun eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renkli haliyle bilinir. Kurşun hurda alımı bölümümüzü harika bir iş yapacaksınız. Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurda alım satımı yaparız. Avrupa Yakası Esenyurt kurşun hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızda yer almakta olan Esenyurt çatı minare kurşunu fiyat listesini telegram hattımızda paylaşmaktayız.

En Yakın Esenyurt İstiklal Hurdacı

Esenyurt firması içindeki personelimiz ile yerinizden hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Böylelikle size en yakın hurda alan yer Esenyurt genelinde hizmet ediyoruz. Esenyurt en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her türden hurda eşya alıp satarken yerinize gelmekteyiz. Halk Metal şirketimizle Esenyurt çevresinde her nevi hurda eşya satımı yapıyoruz.

Esenyurt Bina Yıkımı

Çok önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Esenyurt kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak iş yerlerinin en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm tedbirler

Yıkım bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdaları ücretle satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Esenyurt Firması

Bu sürenin verdiği güvenle araç sayımızı arttırarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Esenyurt hurda firması olarak hafta sonu bile geri dönüşümde hizmet ediyoruz. bin dokuz yüz doksan dokuz yıllarından bu günlere geri dönüşümde sizlere hizmet veriyoruz.

Esenyurt Plastik Hurda Alımı

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Esenyurt hurda plastik alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız.

Esenyurt naylon hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız Avrupa Yakası ve Esenyurt bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe, hurda poşet, hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Esenyurt İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalan nalburlardan edindiğimiz Yıkılan lokanta binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörü, harç karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz.

Güncel Esenyurt Hurda Fiyatları

Anlık hurda kablo fiyatları başlıklı metini okuyun Esenyurt firmaları içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri hızlıca değişmekte. Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşın. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında piyasasından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Esenyurt 2.el Raf Fiyatları

Özellikle resterasyon yapan aktarlardan satın aldığımız hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf satıyoruz. Buradaki Esenyurt 2.el raf kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Raf hurdası alan yerler gönderisini dolaşmak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Esenyurt raf hurdası satın almak için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir.

Bu sebep ile nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirleyebilir. Esenyurt nikel hurdası alımı yapıyoruz. Avrupa Yakası bölgesinde anot nikel hurdası, turbo nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar alıyoruz.

Hurda Nikel Alanlar

Fabrika Yıkımı ve Makine Kesim İşleri

Avrupa Yakası Esenyurt fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri on binlerce fabrika yıkımı ihalelerini başarılı bir şekilde yerine getirdik. Başlamadan önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı biçimde dolaşılması gerekiyor. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider bir yerdeyiz. İnsanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Güvenlice fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz.

Esenyurt Hurdacılar Sitesi

Çocuklara her hali ile yaşanabilir bir Avrupa Yakası ve olması gerektiği gibi güzel bir yaşam alanı yaratmak için yirmi dört saat çaba sarf ediyoruz. Hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızın iş birliği ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz.

Hurda Araç Alanlar

Bazı dönemlerde Esenyurt çevresinde hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Esenyurt hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Evrak işi olmayan zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, römork, trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, motor hurdası için arayabilirsiniz. Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Hurda Cam Alanlar

Genellikle şeffaf ve renkli araba camları, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde cam hurdası yüklü miktarda satılıp alınıyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı muhafaza eden amorf sert malzemelerdir. Esenyurt yakınlarında cam hurdası alan yerler içindeyiz.

Hurda Karton Alan Yerler

Avrupa Yakası Esenyurt kağıt hurda alıp satanlar içindeki Halk Metal sayesinde karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda ton fiyatı öğrenebilirsiniz. İlçede defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanç etme imkanı sunuyoruz.

Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki karton hurdası kilo fiyatını günlük gönderiyoruz Yüksek fiyatlarla hurda peçete, bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapan yerler içindeyiz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firma

2. el jeneratör satan yerler içinde en doğru firmayız. Jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır.

Klima Hurdası Alım Satımı

Esenyurt bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Moloz Nakliyesi

Molozlar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce belirlenen arazilere boşaltılır. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi itinalı bir biçimde araçlarımızla yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak her nevi hurda malzemelerin depomuza taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Hurda Akü Alımı

Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan cihazdır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denir. Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvılar sebebiyle kıymetlidir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi almak için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapıyor.

Hurda Beyaz Eşya Alanlar

İyi durumda 2. el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası satın almak için telefonumuzla bağlantıya geçebilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki mobilyaları konumunuzdan satın alıyoruz.

Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı yapan firma konusunda detaylı bilgi paylaşılan gönderimizi okuyunuz Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, öğrenci masası için bedelini nakit ödüyoruz. Uygun fiyatlara az kullanılan ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp