Eskil Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Eskil şehir merkezinde hurda satmak sebebiyle gece gündüz yetkili personellerimize ulaşmanız yeterlidir. Ülkemizin dört bir köşesinden, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi Aksaray Eskil hurda alım satım listesiyle malzeme almaktayız. Eşsiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Aksaray hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Eskil hurdacı firma olarak kapınıza geliyoruz.

Eskil Hurdacı Firmalar

Eskil hurdacı olarak Aksaray ilinin her yerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın taşınması için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Eskil mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek milletimizin yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Eskil hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Aksaray Eskil bölgesinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Aksaray ilinin nadide ilçesi Eskil öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Eskil bölgesinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Eskil Hurdacı Telefon Numarası

Eskil yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Aksaray Eskil hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebi ile numaralarımızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Eskil Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Eskil bölgesinde alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurda alınır. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde sürekli büyüyoruz. İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sayfamızdaki Eskil hurda alüminyum ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan firmayız. Aksaray Eskil hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek almaktayız. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız.

Eskil Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, dünya genelinde çokça kullanılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Eskil ekstra demir hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Eskil etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatı talep etmek amacıyla şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları makalemizi ziyaret ederseniz güzel bir şey yapacaksınız.

Bildiğiniz üzere her tür demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Firmamız Eskil ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları gönderisini inceleyiniz.

Eskil Hurda Kablo Alan Firma

Hurda kablolar tellerindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır. Piyasada bolca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. Aksaray Eskil ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar ticareti için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılıyor. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsasından fazla teklifler sunuyoruz. Çünkü sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Hurda kablo içerikli metine göz atabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Eskil hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Aksaray Eskil hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı için buradayız. Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Aksaray Eskil ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfada yayımlanmış olan Eskil bakır kablo kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Konumdan antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

Eskil Sac Hurdası Alan Firmalar

Eskil çevresinde sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile. Sac hurdası alıyoruz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunuyor.

Eskil Hurda Alım Satımı

Tonajlı sarı, ve çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum hurdası,hurda demir aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Eskil hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Eskil yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda eşyalarınızı çok zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın fiyatının inmesine neden olmaktadır. Aksaray Eskil ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda alüminyum almak amacıyla evinize gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Eskil Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Krom, nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Burada bulunan Eskil krom tank hurdası fiyat listesini talep edenlere saat başı ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz.

Eskil Kurşun Hurda Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu
, Cami kurşun hurdası için iyi fiyatlar uyguluyoruz. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımımızı incelemek iyi gelecektir. Metal kurşunun eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Aksaray ile Eskil kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Buradaki Eskil kurşun hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Eskil Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Bu yüzden Eskil sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. Eskil hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir.

Halk Metal firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda bronz alımında liderdir. Eskil genelinde sarı hurda almaktayız. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda adında hurda çeşidi yoktur. Buradaki Aksaray Eskil sarı pirinç hurdası kg fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Eskil Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Sayfamızda yer almakta olan Eskil nikel hurdası ton fiyatı ayda bir güncelleniyor. Çinko hurdası alım satımı makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Aksaray, Eskil ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Eskil Hurda Bakır Alımı

Eskil bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayın. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Eskil hurdacı şirketimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Eskil bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Eskil yanık bakır hurdası ton fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Aksaray Eskil hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Eskil Beyaz Eşya Hurdası

Titizlikle kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan koltuklarınız yerinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için piyasanın üstünde fiyat teklifi uygulamaktayız. Geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası alım satımı başlıklı makalemizi ziyaret ediniz 2. El personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları adetli olarak bulunur. Eskil bölgesinde titizlikle kullanıldığı kolayca anlaşılan, ikinci el oturma grubu satın alabilirsiniz. İyi durumda ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak nedeni ile biziarayabilirsiniz.

Eskil Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Her voltajda titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır.

Eskil Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alımında ton fiyatından fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Eskil hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı hurda piyasasında saatlik olarak değişmektedir. Anlık fiyata erişmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Hurda fiyatları konulu makaleye bir göz atabilirsiniz

Eskil Hurda Karton Alanlar

Eskil hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki şirketimiz sayesinde koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz. İlçenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Kağıt, karton hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Aksaray Eskil hurda kağıt ve karton ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz Yüksek hurda kağıt fiyatları ile peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Eskil Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Eskil hurdacı firması firmamız sayesinde haftasonları bile iş yerimizdeyiz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bu yana geri dönüşümde yirmi dört saat hizmete devam ediyoruz. Sektörün bahşettiği özgüvenle sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

Eskil Araba Hurdası Alan Yerler

Eskil hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Eskil yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araba, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, hurda motor alımı yapıyoruz.

En Yakın Eskil Hurdacı Firma

Halk Metal hurda alım firması olarak Eskil bölgesinde her çeşit hurda almaktayız. Bu yöntem ile atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Eskil ilçesinin çevresinde hizmet ediyoruz. Eskil hurdacısı olan firmamız ile kapınızdan her çeşit hurda eşya almaya devam ediyoruz. Eskil en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her türden hurda metal alımında adresinize geliyoruz.

Eskil Hurda Cam Alan Firma

Eskil genelinde cam hurda alan firmalar içindeyiz. Özellikle renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camları vb. cam hurda oldukça fazla satılıyor. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvıları koruyan amorf yumuşak olmayan bir malzemedir.

Eskil Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bu hurdaların alımını yapmıyoruz. Eskil hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım tesisimizin aracılığı ile hurda alım yapmaya devam ediyoruz. Çocuklara her haliyle yaşanılır bir Aksaray Eskil bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Eskil Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Eskil fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Başlamadan önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı bir şekilde dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında öncü yerdeyiz.

Eskil Hurda Klima Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Eskil ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Eskil ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Eskil Moloz Nakliyesi

Eskil hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her nevi hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması itinayla yapılır. Yıkım molozları Eskil Belediyesi’nce bildirilen yere taşınması gerçekleştiriliyor.

Eskil Akü Hurdası Alanlar

Akümülatör diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Taşıtlarda enerji deposu bulunabiliyor. Biraz müddet sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü barındırdığı kurşun içeren suyu nedeni ile kıymetlidir. Akü hurda fiyatları akü hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu nedenle Aksaray Eskil hurdacısı benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm atölyesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir.

Eskil Nikel Hurdası Alan Firmalar

Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon – %99 nikel şablon alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken elimizden geldiğince hassas hareket edilmelidir. Eskil nikel hurda alıyoruz.

Eskil 2. El Cafe Malzemeleri Alan Hurdacılar

Elimizde bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, krom davlumbaz, krom yemek dilendiricileri, lokanta tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görmek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Sanayi tipi retoran mutfağı aletleri almaktayız. 2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İş görecek durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alınır.

Eskil Kumaş Hurdası Alımı

Aksaray Eskil etrafında kumaş fire hurdası almaktayız. Spot baskı altı hurda kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alım satımında peşin parayla ödeme yapılır. Eskil çevresinde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem alım satımında adresinize geliyoruz. Tonajlı parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numaraları vakit kaybetmeden arayın. Burada yayımlanmış olan Eskil hurda kumaş fiyat listesi günceldir. Eskil kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Eskil Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında bilinen tüm önlemler Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak binaların yeniden yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Eskil İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle resterasyon yapan mandıralardan temin ettiğimiz market rafları, hurda çelik raf, orta reyonlar, mağaza rafları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Burada bulunan Aksaray Eskil ikindi el raf hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırıyoruz. Hurda raf fiyatları hurda raf konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının olduğu linke tıklayınız. Raf hurdası Eskil alım satımı amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Eskil Hurda Plastik Alımı

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. En ideal fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alıyoruz. Aksaray il Eskil ilçesinin tamamından jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları edinmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Eskil plastik hurdası alanlar içerisinden öne çıkan Eskil hurda deposuyuz. Buradaki Eskil hurda plastik fiyatlarını günlük yollamaktayız

Eskil İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile batan iş yerlerinden satın aldığımız Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan market vs. binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi 2.el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı satıyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.