Uşak Hurdacı

Eşme Hurdacı Firma

Türkiyemiz’in iletişime geçtiğiniz her ilinden, hurda alımı yapıyoruz. Eşme etrafında hurda satmak nedeni ile 24 saat ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Eşme hurdacı firması olarak gün geçtikçe büyüyoruz. En iyi Eşme hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz.

Halk Metal ismimiz ile hizmetimize devam ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Uşak hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Uşak Eşme Hurdacıları

Eşme mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her tür hurda bakır satışı yapmak sebebi ile şirketimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Eşme hurdacısı olarak Uşak bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemelerinizin alım satımı için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz Eşme hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Eşme merkezinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Uşak şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Eşme öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Eşme bölgesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Eşme Hurdacı Telefon Numarası

Eşme yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Boş yere zaman harcamadan arayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Uşak Eşme hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece dokunarak tuşyalabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak için telefonumuzu aramalısınız.

Eşme Kurşun Hurdası Alanlar

Uşak Eşme kurşun hurda için yüksek fiyatları verdiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Eşme hurda kurşun ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda satışı yapmak nedeniyle telefonlarımızı arayıp irtibata geçmeniz gerekiyor. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alan yerler bölümümüze göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız.

Eşme Hurda Krom Alımı

316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Eşme krom hurdası ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Eşme Hurda Alan Yerler

Eşme kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Hurdalarınızı zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suylatemas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle metalin fiyatının inmesine sebep olur. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Eşme ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal hurdacılık her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor.

Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve sarı pirinç hurdası alımında Uşak Eşme pazarından yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Eşme hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda inşaat demiri almak üzere yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Eşme Çinko Hurda Alan En Yakın Firma

Sayfamızdaki Uşak Eşme çinko hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Hurda çinko kilo fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Eşme ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Eşme Hurda Bakır Alımı

Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Eşme yanık bakır hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara bedelsiz yollamaktayız. Uşak Eşme bakır hurda alan yerler arasındayız.

Eşme içinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan Eşme hurdacı firmamızı şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Eşme hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Eşme Hurda Demir Alanlar

Eşme ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı bölümümüze göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Demir, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Uşak Eşme demir ton fiyatlarını arzu edene saat başı gönderiyoruz.

Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderisine göz atmak istemelisiniz. Halk Metal Eşme ilçe genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

Eşme Kablo Hurdası Alımı

Uşak Eşme hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle antigron kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları ticareti için buradayız. Konumdan tek damar hurda kablo almaktayız. Kablo alan hurdacılar içeriğiyle paylaşılmış metine göz gezdirebilirsiniz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Eşme hurda bakır kablo ton fiyatlarını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz.

Hurda kablolar içindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Eşme bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Fakat tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları için en yüksek fiyat listesini sunuyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satacak olanlar şimdi arayın.

Uşak Eşme kablo hurdası alanlar içindeyiz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Eşme hurdacı arayanlar için buradayız. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz.

Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Müşterilerde kolayca satılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Eşme Hurda Sac Alanlar

Ek bina çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Şu anda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası vardır. Uşak Eşme çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı amacı ile arayınız.

Eşme Sarı Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Uşak Eşme pirinç sarı ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı metne göz atın. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurda alım satımı yapıyor.

Uşak Eşme hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Bu nedenle Eşme sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Aslını demek gerekirse sarı hurda diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Eşme ilçesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Bununla beraber kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri sıkça bulunur. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Eşme Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Eşme ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Konumdan alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Bu yazdıda paylaşılan Uşak Eşme alüminyum hurda fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Geniş alüminyum alan hurdacılar metni ziyaret edin. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Uşak Eşme alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek alıyoruz.

Eşme 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Ayrıca malesef iflas eden satıcılardan satın aldığımız Yıkılmış yurt binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz.

Eşme Akü Hurda Alan Firma

Bir müddet sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Otomobillerde elektrik kaynağı bulunuyor. Akü hurda alan yerler hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu akü suyu nedeni ile geri dönüşüm için kıymetlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur.

Eşme Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Eşme Uşak fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. İlk önce yıkılacak üretim yerinin detaylı biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması daha doğrudur. Fabrika sökenlerin bahsettiği gibi kolay bir işlem değildir. Yıllardır bol miktarda fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık.

Eşme Cam Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen amorf katı bir maddedir. Çağımızda şeffaf ve renkli kola şişesi, oto camı şekillerinde cam hurdası bulunabilmektedir. Eşme yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz.

Eşme Hurdacılar Sitesi

Vatandaşlarımıza güzel bir şehir yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Eşme hurdacılar sitesi içindeki firmamız yardımıyla hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık. Sadece bu türlerdeki atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Eşme Araç Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Eşme hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Eşme yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları
, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor . Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Eşme 2.el Raf Hurdası

Genellikle ekipmanını yenileyen baharatçılardan temin ettiğimiz hurda çelik raf, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf satışı yaıpyoruz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Burada bulunan Uşak Eşme raf hurdası fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı linkine tıklayınız. Raf hurdası Eşme satın almak nedeni ile bize ait numaramıza ulaşabilirsiniz.

Eşme Nikel Hurda Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası alımı yapılırken elden geldiğince hassasiyetle çalıŞmalıyız. Nikel hurdaları içeriğinde arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Bu ilçede nikel turbo, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar ile %99 nikel şablon alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Eşme nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Eşme Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Daha önce fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılması gereken dükkanların istendiği biçimde inşaatının yapılması için yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm tedbirler Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türden hurda malzemeyi satın alıyoruz.

Eşme Hurda Plastik Alanlar

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Eşme plastik hurda alanlar içinde bulunan Eşme hurdacısıyız. Buradaki Eşme plastik hurdası fiyatlarını dileyenlere saat başı yollamaktayız Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Uşak il Eşme bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin fiyatları edinmek sebebi ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Eşme Karton Hurdası Alanlar

Eşme kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız Halk Metal hizmetleriyle koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yapan yerler içindeyiz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Eşme kağıt hurdası fiyatlarını günlük göndermekteyiz İlçede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcıya daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz.

Eşme İkinci El Ev Eşyası

Çok az kullanılmış 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak için telefonumuzla bağlantıya geçebilirsiniz. Eşme ve çevresinde yeni gibi, ikinci el salon takımı satabilirsiniz. Az kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız evinize gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat uygulanmaktadır. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacılar konulu içeriğe ulaşın Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, öğrenci masaları alıyoruz.

Eşme 2. El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, paslanmaz krom küvet, dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak malzemelerini incelemeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2. El sanayi tipi reataurant malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Çok kısa bir süre kullanılan lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alımı yapmaktayız.

Eşme Parça Kumaş Alımı

Parti malı ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı satışı yapmak amacıyla bizi şimdi arayabilirsiniz. Spota düşmüş parça nevresim kumaşı hurdası, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz. Sitemizde yer almakta olan Uşak Eşme kumaş hurdası ton fiyatı daima güncellenmektedir. Eşme kiloyla kumaş hurdası alan yerler arasında en doğru fiyatı öneriyoruz. Eşme bölgesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize gelecek personeli oluşturduk.

En Yakın Eşme Hurdacı Telefon Numarası

Eşme en yakın hurdacı ismi ile her türlü hurda alım satımında yolladığınız konuma uzman personel yolluyoruz. Halk Metal olarak Eşme genelinde hurda malzeme almaktayız. Eşme hurdacı sitesi istihdamındaki çalışanlarımızla yerinizden hurda almaya başladık. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Eşme genelinde hizmet ediyoruz.

Eşme 2. El Jeneratör Alımı

Her voltajda çalışır durumda 2.el jeneratör alıyoruz. Çalışmayan jeneratör, elektrik trafosu alan firmalar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Eşme Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Eşme hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı hızlı bir biçimde değişiklik göstermektedir. Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşın.

7/24 Hizmet Veren Eşme Hurdacı

Nerdeyse 26 yıldan bu yana hurda hurda alım satımı yapmaktayız. 7/24 hurda alan Eşme hurdacı firmamız yardımıyla zaman farketmeksizin hurda eşya alıyoruz. Bu sürenin sağladığı deneyimle makine parkurumuzu arttırarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Eşme Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Eşme bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima Eşme bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Eşme Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan her çeşit hurdaların işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre molozun taşınma işi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Eşme Belediyesi’nce planlanan yerlere taşınması gerçekleştiriliyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp