Fatih Hurdacı

Alemdar Mahallesi Hurdacı Firması

İstanbul Fatih merkezine bağlı Alemdar hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul mahallesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile Alemdar mahallesine kadar geliriz Fatih Alemdar mahallesinde hurdacısıyız. Aslında Fatih depoları içerisindeyiz. Ancak Fatih Alemdar mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Alemdar mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

Güncel İstanbul Fatih Alemdar hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz. Alemdar mahallesinde hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi iyi fiyatlarla almaktayız İstanbul Avrupa yakası Fatih Alemdar mahallesinde hurda ve kullanılmış eşyalar alımı yapıyoruz Halk Metal olarak Fatih Alemdar mahallesine yakın mekanlarda hizmetimizi sürdürüyoruz.

Fatih Alemdar Hurdacı Firma

İstanbul Fatih hurdacısı olarak Avrupa yakasında her tür hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Alemdar bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Sizde her çeşit hurda krom satışı yapmak sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Alemdar mahallesi çevresinde hurda eşya alan hurdacılar arasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Alemdar hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Alemdar bölgesinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Alemdar sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Alemdar mahalle merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ülkemizde yıllık olarak 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıbbi atık çöpe gidiyor. Çöplere atılan atıkların yüzde dört civarını metal hurdalar, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde oniki’sini hurda cam türleri, %43’ünü kartonlar oluşturuyor. Ne yazıkki, bu değerli atıkların %80’i dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Bu atıklar bir yılda Türkiye’yi 1 milyar 5 yüz milyon TL zarara uğratıyor. Halk Metal ülkemizi zarara uğratan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktayız.

Alemdar Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Fatih Alemdar adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Alemdar mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz.

Alemdar Kablo Hurda Alan Yerler

İstanbul Fatih Alemdar hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları için buradayız. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Alemdar hurdacı firmayız. Etrafta kolayca toplanlanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımında en güncel fiyatı veriyoruz. Alemdar hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımına liderlik ediyoruz. Her yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Alemdar mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Detaylı bilgi almak için sitemizdeki İstanbul kablo hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Alemdar ttr kablo hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Alemdar Krom Hurdası Alan Firmalar

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin. Gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Krom hurdası alanlar paylaşımını dolaşmak iyi gelir.

Alemdar Kurşun Hurda Alımı

Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söyleniyor. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renktedir. Fatih Kurşun hurdası alan hurdacı firma kurşun hurdası hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz.. Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alırız. İstanbul Fatih Alemdar hurda kurşun alımı ile uğraştığımız mahallelerden biridir. Sitemizdeki Alemdar hurda kurşun ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz.

Alemdar Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizdeki İstanbul Fatih Alemdar hurda çinko kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı gönderisine göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Fatih Alemdar çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Fatih Hurda çinko alanlar gönderisine kesinlikle göz atmalısınız.

Alemdar Sarı Pirinç Hurda Alımı

İstanbul Fatih Alemdar hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğiyle yazılmış metni inceleyin. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Alemdar sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Aslında hurda sarı adıyla hurda türü varolmamıştır. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri kıymetlidir.

Alemdar mahallesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Alemdar Mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda deniliyor.

Alemdar Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

İstanbul Avrupa Alemdar Fatih etrafında hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı nedeni ile arayabilirsiniz. Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac mevcuttur. Depo çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Alemdar Mahallesi Demir Hurda Alım Satımı

Alemdar mahallesinin bütün sokaklarında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Halk Metal İstanbul Fatih Alemdar şehrinin tümünde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Demir hurdası, dünyada en çok bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki İstanbul Fatih Alemdar hurda demir fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan yerler bölümünü geziniz. Hatırlatmak isteriz her türde demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için peşin ödeme yapmaktayız.

Alemdar Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda bakır almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Alemdar mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü hurda atık alım satımı yapıyor.

Tonajlı kablo hurda ve bakır hurdası, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurda, ekstra demir, çatı minare kurşunu aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Alemdar hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Alemdar kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı zaman geçirmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Alemdar Bakır Hurda Alan Yerler

Alemdar bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Alemdar bakır hurdası kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. İstanbul Fatih Alemdar hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Alemdar bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayın. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Alemdar Mahallesi hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Alemdar Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Fatih Alemdar hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Alemdar mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını müşteriyle yapmaktayız. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. . Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Yerinden alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Her tür hurda alüminyum almaktayız.

Alemdar Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkımla ilgilenenlerin dediği gibi kolay sayılmaz. Öncelikle yıkıma hazırlanan binanın detaylıca dolaşılması gerekir. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Fatih Alemdar Mahallesinde fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Profesyonel şekilde fabrika söküyoruz. Böylece fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler arasında lider bir konumdayız.

Alemdar Cam Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Fatih Alemdar mahallesinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Bu dönemde renkli araç camları, soda ve gazoz şişesi biçiminde cam hurdaları bulunmaktadır. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki suları tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir.

Alemdar Mahallesi Kağıt Hurdası Alanlar

Daha fazla fiyata kuşe kağıt, karton bardak, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alımı yapıyoruz. Alemdar kağıt hurdası alan yerler arasındaki Halk Metal ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı fiyatları isteyebilirsiniz. Alemdar karton hurdası aldığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Alemdar kağıt hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız İlçede renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent ile hurda satıcılarına çok daha yüksek miktarda kazanç elde etme imkanı veriyoruz.

En Yakın Alemdar Hurdacı Telefon Numarası

Alemdar mahallesi hurdacı firmamızla konumdan her çeşit hurda eşya almaya başladık. Bu hizmetimiz ile hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Alemdar çevresinde servisler sunmaktan kıvanç duyarız. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Alemdar genelinde hurda alırız. Alemdar en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her çeşit hurda alımında istediğiniz yere geliyoruz.

Alemdar Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Alemdar etrafında hurda otomobil alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri
, kazalı hurda araba, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Alemdar Jeneratör Hurda Alım Satımı

Her türde iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız için yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz.

Alemdar Mahallesinde Nikel Hurdası Alanlar

İstanbul Fatih Alemdar bölgesinde anot hurda nikel, %95 hurda nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken elimizden geldiğince özen ile davranmalıyız. Alemdar nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Alemdar Hurdacı Firması

bin dokuz yüz doksan dokuz senesinden bugüne hurda eşyaların alımında hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Alemdar mahallesinde hurdacı olan şirketimiz ile zamana takılmadan adresinize gelmekteyiz. Sektörde uzun süredir Alemdar hurdacı olarak faaliyet vermenin bahşettiği deneyimler aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Alemdar Mahallesi Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alemdar mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. İkinci el klima Alemdar bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Alemdar Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınan her türlü hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Alemdar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan moloz döküm alanlarına taşınıyor. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak yıkım molozunun nakliye işleri titizlikle firmamızca yapılıyor.

Alemdar Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Halkımıza her hali ile yaşanır bir İstanbul Fatih Alemdar mahallesi bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Alemdar hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla hizmet ediyoruz.

Alemdar Hurda Akü Alım Satımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Akü hurda alan hurdacı firma paylaşımımıza bakınmak istemelisiniz. Dolayısı ile depomuz gibi şirket içinde geri dönüşüm imalathanesi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Biraz süre sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Fatih Hurda akü ton fiyatı yazısına göz atabilirsiniz. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Alemdar Mahallesi Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Alemdar plastik hurdası alımı yapanlar arasında bulunan Alemdar hurdacısıyız. Bu sayfada yayınlanan Alemdar hurda plastik fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz En güncel fiyata pet şişe, market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. İstanbul il Alemdar mahallesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurdası fiyatları istemek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Alemdar Hurda Fiyatları

Sayfamızda bulunanyeni akü hurdası fiyatları yazıya bir göz atın Doğru bilgiye erişmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Tekraren söylemekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretinde oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Alemdar hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları her saat değişmekte.

Alemdar 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alım satımı linkine tıklayınız. Çoğunlukla yenilen pastaneler tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızda yer alan İstanbul Fatih Alemdar Mahallesi ikinci el raf kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün yolluyoruz. Hurda raf alan hurdacılar raf hurdası hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Alemdar 2. el hurda raf fiyatları edinmek sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Alemdar 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan sökülmüş hala kullanılabilir 2. el pimapen pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, boya makinesi, alçı mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan satıcılardan edindiğimiz

Alemdar Parça Kumaş Alan Firmalar

Parti malı hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik alımı için buradaki numaraları hemen arayınız. Kiloyla dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıp satmaktayız. Hurda kumaş alıyoruz. Bu sayfadaki Alemdar kumaş hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. İstanbul Fatih Alemdar kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. AlemdarMahallesi çevresinin her mahallesinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alımlarında belirttiğiniz yere gelecek araçlarımız var.

Alemdar Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alımı

Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi set üstü mekap, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemek için sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alınır.

Alemdar Mahallesinde İkinci El Eşya

Alemdar mahallesinin tümünde temiz şekilde kullanılmış olan ve 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Az kullanılmış olan 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi evinizden alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar başlıklı sayfamızı okuyabilirsiniz Yeni gibi 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile cep telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz. Sahibinden satılık personel koltukları, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece için yüksek fiyatla ücretler yapmaktayız.

Alemdar Bina Yıkımı

Yıkımda önem verilen tüm güvenlik önlemleri Üstteki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası gibi her cins hurdaları satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Alemdar mahallesi kentsel dönüşüm nedeniyle eskimiş dükkanların en baştan inşa edilmesi için yıkım işini sağlıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp