Antalya Hurdacı

Finike Hurdacı Telefon Numarası

Memleketin dört bir noktasında, hurda alıyoruz. Antalya Finike merkezinin çevresinde hurda eşya değerini öğrenmek amacı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Antalya hurdacısı olarak Finike bölgesinde hizmet veriyoruz. En doğru Finike hurda borsası fiyat listesiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşsiz hurdacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün faaliyetlerimizi okuduğunuz sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Halk Metal adıyla hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz. Finike hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Antalya Finike Hurdacı Firmalar

Finike mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları eriterek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit kablo hurdası satmak sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Finike hurdacı firması olarak Antalya ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Finike hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişelenmeyin. Antalya Finike etrafında benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Antalya merkezinin gelişen ilçesi Finike gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Finike ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Finike Hurdacı Telefonu

Finike adresten her çeşit hurda alımı her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Antalya Finike hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Finike Hurda Alan Firmalar

Antalya Finike ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda bakır alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı kablo, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko, demir, kurşun hurda ve sarı hurda satanlara özel piyasadan daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Finike hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öne geçiyoruz.

Antimon zamak hurdası, torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Finike yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurda malzemelerinizi hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdanın değerini düşürüyor.

Finike Hurda Bakır Alım Satımı

Bu sayfadaki Finike bakır kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Antalya Finike hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Finike hurdacı numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Finike içinde bakır hurdası alıyoruz.

TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Finike bakır hurda fiyatları için arayın.

Finike Sarı Hurdası Alımı

Finike ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Bu sebep ile Finike hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Sayfamızda yayımlanmış olan Finike sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz gönderiyoruz. Daha kesin sitemizdeki hurda sarı alan hurdacı metini inceleyin. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Halk Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz ticaretinde en yüksek fiyatı uyguluyor.

Antalya Finike hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır.

Finike Kablo Hurdası Alımı

Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan pahalı fiyatlar sunuyoruz. Piyasada kolayca bulunan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakit ödüyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satarak daha çok para kazanmayı isteyenler şimdi arayın. Sitemizdeki hurda kablo metni okuyabilirsiniz. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablo alımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Finike hurdacı arayanlar için buradayız. .

Kablo hurdaları içerdiği bakır sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Finike elektrik kablosu ton fiyatı güncellenmiştir. Antalya Finike hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Finike ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Çünkü Halk Metal şirketimizle yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Antalya Finike kablo hurdası alanlar arasındayız. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

Finike Krom Hurdası Alımı

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Finike krom tank hurdası ton fiyatları güncellenmiştir.

Oldukça sert bir maden bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Finike Demir Hurda Alanlar

Finike etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatları öğrenmek nedeniyle şimdi arayın. Demir hurdası ton fiyatı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Demir, yer yüzünde en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Antalya Finike demir hurdası kg fiyatını abonelerimize her gün göndermekteyiz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalesini okuyunuz. Bildiğiniz üzere her cins demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Finike genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Finike Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu düşünülüyor. Finike hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Burada yayımlanan Finike çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatları anlık güncelleniyor. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun fiyatları konusunda bilgi edinmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Finike Sac Hurda Alımı

Hurda sac alıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Firmamızda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Finike Antalya ve çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz.

Finike Çinko Hurda Alan Hurdacı

Finike çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Finike çinko levha kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan yerler gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Finike Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Bize güvenenlerin destekleriyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Sayfamızda bulunan Finike alüminyum fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Alüminyum hurda alanlar başlıklı konuyu okuyabilirsiniz Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Şirketimize duyduğunuz güven için saygılar sunarız.

Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alan firmayız. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Antalya Finike hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Finike ilçesinin her yerinde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Finike 2.el Ev Eşyası

Antalya Finike içinde çok temiz kullanıldığı her halinden belli olan, 2.el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Sıfırdan farkı olmayan 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak için firmamıza ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kısa süreliğine kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarınızı peşin ücret ile alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alanlar konulu gönderimizi ziyaret edin Sahibinden satılık ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları depolarımızda devamlı temin edilir.

Finike Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle eskimiş dükkanların gerektiği biçimde yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere hurda karşılığında bina yıkım işi ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda istenen tüm önlemler Yıkımda hurda pimapen, sökülen penceler, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdanızı almaktayız.

Finike Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel toplanırken gayet dikkatli hareket etmeliyiz. Finike hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu bölgede %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel hurda, anot nikel, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

Finike Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen marketler tarafından satılan teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdası, market rafları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Bu sayfadaki Finike 2.el market rafı kilo fiyatını arzu edenlere saat başı göndermekteyiz. Raf hurda alımı makalesine bakınmak istemelisiniz. Hurda raf Finike almak amacıyla aşağıdaki numaramıza ulaşabilirsiniz.

Finike Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Finike çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Finike İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Birde batmış depolardan aldığımız Yıkılmış fabrika vb binalardan sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencere satıyoruz.

Finike Cam Hurdası Alımı

Cam yarısaydam veya saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı tutabilen amorf katı malzemelerdir. Finike etrafında cam hurda alan firmalar arasında faaliyet göstermekteyiz. Çağımızda şeffaf oto camı, içecek şişesi şekillerinde cam hurdası bulunmaktadır.

Finike Hurda Klima Alım Satımı

Finike etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. İkinci el klima Finike bölgesinde en çok alınan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Finike Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurdaların bize ait depolama alanına taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Finike Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan yere taşınır. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya göre bina molozlarının nakliye işleri titizlik ile araçlarımızla yapılıyor.

Finike 2.el jeneratör Alanlar

Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Finike Hurda Akü Alanlar

Hurda aküler içindeki kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolayan elektrik deposudur. Akü hurdası alımı yazısına göz bakarsanız iyi olur. Bu sebep ile Halk Metal gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Yoğun kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale gelen aküye akü hurdası diyoruz. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılıyor.

Anlık Finike Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara ulaşabilmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Finike hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları günlük değişkenlik göstermektedir. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken kilo fiyatından fazla fiyat teklifleri sunuyoruz.

Finike Kullanılmış Cafe Ekipmanı Alımı

2.el krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız. İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak alet edavatını görmek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgah alıyoruz.

Finike Hurda Kumaş Firesi Alımı

Antalya Finike çevresinin her mahallesinde kumaş hurdası almaktayız. Finike çevresinin tamamında hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımı için yerinize geliriz. Spot parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alım satımında piyasadan yüksek ödeme yapılır.

Spota düşmüş parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Finike kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Buradaki Finike kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız.

Finike Plastik Hurdası Alım Satımı

Antalya ile Finike ilçesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Finike hurda plastik alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Buradaki Antalya Finike plastik hurdası ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz En avantajlı fiyata hurda pet şişe, market poşeti, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Finike Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini başarıyla yerine getirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Finike fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık.

Finike Hurdacılar Sitesi

Finike hurdacılar sitesi yedinci blokta bulunan dükkanımız iş birliği ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her cins metali alıyoruz. Yarınlara yaşanılır bir Finike yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz.

7/24 Hurda Alan Finike Hurdacı

Tam bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugüne değin hurdacılıkla hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Finike hurdacı firması olarak günün her saatinde açığız. Sektörün bahşettiği güvenle makine sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

En Yakın Finike Hurdacı Telefon Numarası

Finike hurdacı firması olan firmamızla adresten hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetlerle hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Finike ilçesinin yakınlarında hizmetler ediyoruz. En yakın Finike hurdacı firması ismiyle hurda metal alırken istediğiniz yere gelmekteyiz. Halk Metal hurda alım firması olarak Finike ilçesinin etrafında hurda alırız.

Finike Karton Hurdası Alım Satımı

Finike kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki firmamız yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ederinden fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, gazete hurdası alıyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen ile sizlere daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Finike hurda kağıt ticareti yaptığımız ilçeler arasındadır. Bu sayfada yer alan Antalya Finike karton hurda fiyat listesini grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp