İzmir Hurdacı

Foça Hurdacı Hurda Fiyatları

Foça bölgesi çevresinde hurdanızın fotoğraflarını ulaştırmak nedeniyle arzu ettiğiniz vakit en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Memleketin tüm illerinden, hurda alımı yapıyoruz. İzmir Foça hurdacı firmasıyız. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. İzmir hurdacı firmalar içindeyiz. Güncel Foça hurda fiyat listeleriyle hurdalarınızı alıyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimize bulunduğunuz yazıdan erişebilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm adıyla hizmet vermeteyiz.

Foça Hurdacıları

Foça hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Foça etrafında yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı için hatlarımızı çaldırabilirsiniz. İzmir merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Foça öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İzmir Foça çevresinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Foça bölgesinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz. Foça hurdacı olarak İzmir ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yakın çevredeki hurda nakil çalışanlarımızı gönderiyoruz.

Foça Hurdacı Numarası

İzmir Foça yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak üzere iş yerimizi aramanız yeterlidir. Foça hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boş yere zaman geçirmeden arayın güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Foça Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Foça kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı çok zaman geçirmeden paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdaların değerini düşürüyor.

Hurda atık alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Foça ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her tür hurda malzeme alıyor. Tonajlı kurşun hurdası, demir hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurda, hurda bakır, kablo hurdası ve sarı hurdası alımlarında piyasasının üzerinde fiyat teklifleri sunmaktayız. Foça hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Foça Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı makalesine bir göz atabilirsiniz. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki İzmir Foça hurda krom tank ton fiyatını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

Gayet sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Foça Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Foça ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo satanlar şimdi arayın. Adresten hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde çoğunlukla ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içerisindeki bakır sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. İzmir Foça hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her çeşit antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. kablo hurda alanlar hakkında yazılmış makaleyi inceleyin. Foça bölgesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Foça hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Bunun yanısıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar alımı yaparken en güzel fiyatları öneriyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Foça ttr kablo hurdası ton fiyatını dileyenlere bedelsiz yollanmaktadır.

Foça Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Doğada cevher olarak elde edilen kurşun metali gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. İzmir Foça kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Foça hurda kurşun ton fiyatı dün güncellendi.

Foça Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Bize destek olanların yardımıyla daha hızlı büyüyoruz. Bizlere duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız. Sitemizdeki İzmir Foça alüminyum hurda fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Sitemizde bir kaç gün önceden yazılmışalüminyum hurda alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Foça ilçesinin tamamında alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. İzmir Foça alüminyum hurdası alanlar arasında öncüyüz. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz.

Foça Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır alan Foça hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İzmir Foça yanık bakır hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. İzmir Foça bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapılır. Foça bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Foça bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayın.

Foça Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Foça etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Anlık demir hurda fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bölümünün linkine tıklayınız.

Demir hurdası, yer yüzünde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda yayımlanan Foça 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Firmamız Foça bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

Bildiğiniz üzere her cins demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesine göz atın.

Foça Hurda Çinko Alım Satımı

Foça ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sitede yayımlanan Foça çatı söküm çinkosu kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alanlar paylaşımını okuyabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Foça Sarı Hurda Alanlar

Foça ilçesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Aslında sarı hurdası adında bir hurda yoktur. Sitemizde yer almakta olan İzmir Foça hurda sarı pirinç fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz. Bu nedenle Foça sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Foça hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapıyor. Pirinç metaline bazı yörelerde renginden dolayı sarı hurda denmektedir. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor.

Foça Hurda Sac Alanlar

İzmir Foça bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek amacı ile. Hurda sac alımı yapıyoruz. Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurda vardır. Şantiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Anlık Güncel Foça Hurda Fiyatları

Foça hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları her dakika güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla teklifler ödüyoruz. En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur.

Foça Hurdacılar Sitesi

Daha yaşanır bir Foça için sürekli çaba sarfediyoruz. Sırf bu çeşit atıkların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Foça hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Foça Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı geçirmeyen amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Son zamanlarda rengarenk kola meşrubat şişesi, araç camları biçimlerinde hurda camlar bulunabilmekte. Foça genelinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Foça Akü Hurdası Alımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında sıkça bulunmaktadır. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurda fiyatı gönderimizi geziniz. Bu yüzden firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suyu nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

Foça İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış ev binalarından alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere alıyoruz.

Foça Bina Yıkımı

Yıkım bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vb. tüm hurdayı alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vb. tüm hurdayı alıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Foça kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek iş yerlerinin gerektiği biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Yıkım esnasında istenen güvenlik önlemleri

Foça Plastik Hurdası Alanlar

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. İzmir şehri Foça bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

En avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz. Foça plastik hurda alan yerler içerisinde lider konumdaki Foça hurdacı firmasıyız. Buradaki Foça plastik hurdası kilo fiyatı güncellendi

Foça Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alımında nakit ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır.

7/24 Hurda Alan Foça Hurdacı Firması

Tam 2007 senesinden beri hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Foça hurdacı firması olarak 7/24 geri dönüşümde çalışmaktayız. Sektörde uzun senelerdir var olmanın verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Foça Kağıt Hurdası Alımı

Foça hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Karton hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Foça hurda kağıt fiyat listesini talep edenlere her gün göndermekteyiz Bölgenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle sizlere daha fazla kazanma olanağı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz.

Foça 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla kapanan mağazalar tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki İzmir Foça ikinci el market rafı ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda raf alan hurdacı firmalar yazısını harika bir iş yapacaksınız. Hurda raf Foça fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Foça Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Foça fabrika söküm işleri yapıyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle incelenerek gerekli aletlerin ayarlanması gereklidir. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay olmamıştır.

Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü bir konumdayız. Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik.

Foça Klima Hurda Alım Satımı

Klima hurdası Foça bölgesinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Foça etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Foça 2.el Endüstriyel Ekipmanları Alım Satımı

Titizlikle kullanılan sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, mermer tezgah alıp satıyoruz. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel ocaklar, dinlendirici, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör ve benzeri lokanta ve restoran tipi mutfak aletlerini incelemeniz için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizi arayabilirsiniz.

Foça Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

Yüksek tonajlı dokuma kumaş hurdası, penya kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alımında nakit ödeme yapılır. Bu sayfadaki Foça hurda kumaş kilo fiyatını isteyenlere her gün yolluyoruz.

İzmir Foça kiloayla tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Parça kumaş hurdası almaktayız.

Foça çevresinin her mahallesinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında belirttiğiniz konuma gelmekteyiz. Kiloyla spot kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için buradaki numarayı zaman kaybetmeden arayın.

Foça Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra sözleşmemize göre molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Foça hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların şirketimize ait fabrikaya taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Foça Belediyesi’nce alınan kararlarla planan alanlara nakliyesi yapılıyor.

En Yakın Foça Hurdacı Telefon Numarası

Foça en yakın hurdacı hizmetlerimizle hurda metal ticareti yapmak için ayağınıza geliyoruz. Foça hurdacı olan firmamız ile yerinden her türde hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Foça genelinde hurda almaktayız. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Foça genelinde hizmetler vermekten gurur duyarız.

Foça Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılan 2. el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak sebebiyle firmamıza ait numaralar ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Temiz ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları alma işlerinde yüksek fiyatla ücretler yapmaktayız. Titizlik ile kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyalarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinası alan firma başlıklı paylaşımı okuyabilirsiniz Uygun fiyatlara titiz biçimde kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan, ikinci el ev eşyası satıyoruz.

Foça Hurda Otomobil Alanlar

Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ara sıra Foça etrafında araç hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan römork, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, vergiden düşürülmüş araç hurdası, motor hurdası alım satımı için arayabilirsiniz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Foça Nikel Hurdası Alan Firmalar

Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında gayet hassas çalışılmalıdır. Nikel hurdaları zehirlidir. İzmir ile Foça nikel hurda alıyoruz. İzmir Foça bölgesinde %95 , 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp