Avrupa Yakası HurdacıSultangazi Hurdacı

Gazi Mahallesi Hurdacı

İstanbul etrafında olduğu gibi hurda alımı için araç göndermekteyiz Aslında İstanbul Sultangazi firmasıyız. Lakin Sultangazi Gazi mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Sultangazi Gazi hurdacı firma olarak Gazi mahallesinde her nevi hurda alıyoruz. Güncel Sultangazi Gazi hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Her türlü hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

Sultangazi geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Sultangazi Gazi mahallesi hurdacı depoları arasında lider konumdayız.

İstanbul Avrupa yakası Sultangazi Gazi mahallesinin tamamında temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda malzeme alım satımı yapmaktayız Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Gazi mahallesinde hizmet ediyoruz. Gazi mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz Halk Metal ismiyle İstanbul Avrupa yakasındaki mahallelerde hurda çeşitleri alıyoruz.

Sultangazi Gazi Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Sultangazi hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her tür hurda atık alımı yapmaktayız. Gazi genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastikleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın yararı için çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı yapmak sebebi ile şirketimizi aramalısınız. Sultangazi mahalle merkezinde ve Gazi mahallesinde hurda eşya alan hurdacılar arasındayız. Gazi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Sultangazi Gazi etrafında eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizde! İstanbul ilinin tatlı mahallesi Gazi ilk hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Yalnızca Gazi mahallesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde senelik olarak 100 bin ton hastane atığı, yirmi beş milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıl malzemelerin yüzde dört civarını metal hurdası, yüzde 27’sini plastikler, yüzde 12’sini cam türleri, %43’ünü karton hurdaları gibi hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu kıymetli atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu atıkların değeri 1 milyar 6 yüz kırk milyon ₺ tutmaktadır. Firmamız gibi hurdacı firmalar çöpe atılan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Gazi Hurdacı Numarası

Gazi hurdacı numarası sitemizin içinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Gazi Mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satmak üzere telefonumuzu arayabilirsiniz.

Gazi Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için peşin ödeme yapmaktayız. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda satılan metaller içindedir. Buradaki İstanbul Sultangazi Gazi demir hurdası fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız.

Gazi çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sultangazi Hurda demir alan hurdacı firma bölümüne göz atarsanız pişmanlık duymazsanız.

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar paylaşımına bir göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Gazi bölgesinin tamamında hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

Gazi Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki Gazi çinko levha fiyat listesini arzu edene her gün gönderiyoruz. Hurda çinko alımı linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyatları için bizimle irtibat kurun. İstanbul, Sultangazi Gazi yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alımı sayfamızı okusanız harika bir şey yaparsınız.

Gazi Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Siz değerli müşterilerin yardımıyla sürekli gelişiyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Sultangazi Gazi Mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdakihurda alüminyum metni okuyun. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Gazi mahallesinin tümünde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı teknolojik aletlerle yapıyoruz.

Gazi Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor. Gazi hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgeler içindedir. Sitemizdeki Gazi kurşun hurdası fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu söyleniyor.

Gazi Mahallesinde Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alımı linkine tıklayın. Oldukça sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alanlar gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Gazi Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Sultangazi Gazi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda çinko alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar arasındayız. Gazi mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile metalin kıymetleri düşüyor. Zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, hurda demir, hurda kurşun ve sarı hurdası alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Gazi hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Gazi Kablo Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyat veriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Daha doğru bilgi için bilgi edinmek için kablo alan hurdacılar metini okuyabilirsiniz.

Kullanım alanlarında göre yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Sultangazi Gazi elektrik kablosu ton fiyatlarını isteyenlere her gün gönderiyoruz. Gazi Mahallesi kablo hurdası alan yerler arasındayız. Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Kablo iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. İlaveten alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Gazi hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Sultangazi Gazi bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kapıdan hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Gazi hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz.

Gazi Mahallesinde Hurda Bakır Alan Firmalar

Gazi bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Gazi mahallesi hurdacı firmamızı kolayca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi Gazi soyma bakır hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz göndermekteyiz. İstanbul Sultangazi Gazi bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Gazi mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alan firmayız.

Gazi Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alım satımı yapan şirketler arasındayız. Kiler tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Gazi çevresinin her yerinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Şu anda deliksiz 2. el trapez sac bulunmaktadır.

Gazi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

İstanbul Sultangazi Gazi hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Sultangazi Sarı hurda alanlar başlıklı metine göz atabilirsiniz. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur.

Gazi mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası alıyoruz. Pirinç metali halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı deniliyor. Haliyle Gazi sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Gazi Hurdacı Sitesi

Daha çok yaşanır bir şehir oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu atıkların alımını yapıyor değiliz. Gazi hurdacılar sitesindeki depomuzla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Gazi Mahallesi Otomobil Hurdası Alanlar

Gazi hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Gazi yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Ama hurda araba trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araba, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

Gazi Jeneratör Hurdası Satanlar

Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alanlar içindeyiz.

Gazi Fabrika Söküm Yıkım İşleri

İstanbul Avrupa Yakasındaki Sultangazi Gazi Mahallesinde fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. İlk önce yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle gezilerek uygun ekipmanların seçilmesi gereklidir. Bu sebeple İstanbul Sultangazi hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde meşhur olduk. Uzun yıllardır binlerce fabrika söküm ihaleleri yerine getirdik. Hurdacıların dile getirdiği biçimde kolay olmamıştır. Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işini yapıyoruz.

Gazi Hurda Klima Alanlar

İkinci el klima Gazi mahallesi çevresinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer almaktadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Gazi mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Gazi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından alınan her nevi hurdanın iş yerimize taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınması itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Gazi Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen araziye nakledilir.

Anlık Gazi Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu yazıya göz atabilirsiniz En güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşmanız yeterlidir. Unutmayın ki yüksek tonajda hurdalar alırken daha yüksek fiyata hurda alımı uyguluyoruz. Gazi mahallesi hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı her an güncellenmektedir.

Gazi İkinci El Ev Eşyası

Gazi ve çevresinde yeni gibi, 2. el salon takımları satın alabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, bilgisayar masası satın almak amaçlı olarak iş yerimize ait numaraları arayınız. İyi durumda 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile firmamıza ait telefon numarasınıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan almaktayız. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi alım satımı konusunda detaylı bilgi yazılan yazımızı ziyaret ediniz

Gazi Mahallesi Akü Hurda Alımı

Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren suları sebebi ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Hurda akü alan hurdacı firma gönderisine bir göz atabilirsiniz. Bu sebeple hurdacı firmamız benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Bir zaman sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir. Akü hurdası alan yerler gönderisine göz atın. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı için kullanılır. Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolanan cihazdır.

Gazi Plastik Hurda Alan Hurdacı

İstanbul şehri Gazi bölgesinin tümünden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Gazi plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Gazi hurda naylon fiyatları dün güncellenmiştir Avantajlı fiyatlarla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe alım satım işleri yapmaktayız.

Gazi Mahallesi Cam Hurda Alan Firmalar

Çağımızda şeffaf ve renkli otomobil camları, soda şişesi biçiminde hurda cam türleri çok fazla alınıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen inorganik amorf sert maddedir. Sultangazi Gazi etrafında cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Gazi 2.el Raf Satanlar

Buradaki İstanbul Sultangazi Gazi mahallesi 2.el raf fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Gazi 2. el raf hurdası alımı nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Sultangazi Raf hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden baharatçılar tarafından satışa sunulan hurda çelik raflar, orta reyonlar, market rafı hurdaları, mağaza rafları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Gazi Mahallesinde Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Gazi hurda nikel alıyoruz. Bu mahallede %95 , %99 şablon nikel, anot hurda nikel, turbo nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken çok dikkatli davranmalıyız.

Gazi Hurda Kağıt Alan En Yakın Firmalar

İstanbul Sultangazi Gazi kağıt hurda alan firmalar içindeki işletmemiz ile irtibata geçerek ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek ton fiyatı ile hurda peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, gazete hurdası alımı yapan yerler arasındayız. Bölgenin tamamında kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özenle hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanım etme imkanı veriyoruz. Gazi karton hurda alım satımı yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi Gazi karton hurdası kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz

7/24 Hurda Alan Gazi Hurdacı Firması

Tam tamına bin dokuz yüz doksan dört senesinden bugüne hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Gazi mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle cumartesi pazar dahil sektörde hizmet veriyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Gazi Hurdacı Numarası

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Gazi etrafında her çeşit hurda eşya almaktayız. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Gazi etrafında hizmet vermekten onur duyarız. Gazi mahallesi hurdacı firması firmamızla kapınızdan hurda satım hizmetleri vermekteyiz. En yakın Gazi hurdacı firma servisi ile her nevi hurda alıp satarken ayağınıza gelmekteyiz.

Gazi Mahallesi Parça Kumaş Alan En Yakın Hurdacı

Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda ceketlik satmak için telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Kiloyla hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımında peşin ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş alımı yapılmaktadır. Sitemizdeki İstanbul Sultangazi Gazi mahallesinde hurda kumaş fiyatları güncellendi. İstanbul Sultangazi Gazi kilo ile tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Gazi mahallesi etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz.

Gazi İkinci El Mutfak Ekipmanları Alımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi ikinci el restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü mekap, aspiratör, küvet, krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici vb. lokanta tipi otel ve mutfak aletini görmek için alıcıları depomuzu ziyarete davet ediyoruz. 2. El tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Gazi 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kısa bir süreliğine kullanılmış olan yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır. Dolayısı ile işi bırakan şirketlerden almış olduğumuz Gazi bölgesinde yıkılmış fabrika binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler alımı yapıyoruz.

Gazi Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Gazi kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak ev ve işyerlerinin yeniden yapılması nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım esnasında bilinen iş güvenliği önlemleri Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vebenzeri her türden hurdanızı satın almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp