Gaziosmanpaşa Hurdacı

Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi Hurdacı

Normalde Gaziosmanpaşa işletmeleri arasındayız. Bununla birlikte Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa etrafında her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Mevlana mahallesindeki her konuma uzman ekip göndermekteyiz İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesi hurdacı firması olarak Mevlana mahallesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Halk Metal ismiyle Avrupa Gaziosmanpaşa Mevlana çevresinde hizmet veriyoruz.

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Mevlana mahallesi hurdacı depoları içerisinde lider firmayız. Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesinin tümünde temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzemeler değerinin üstünde alıyoruz

Anlık İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. Mevlana hurdacısı olarak hurdanızı yerinden alıyoruz Mevlana mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Mevlana Mahallesi Hurdacıları

Türkiye’de yılda 26 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Bu atıl malzemelerin %4 kadarını maden hurdası, yüzde 43’ünü kağıt türevleri, yüzde 27’sini plastikler, %12’sini cam oluşturuyor. Maatteessüf, bu atıkların 4/5 çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler senede Türkiye’yi 1.57 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Halk Metal benzeri İstanbul Gaziosmanpaşa hurdacı firmaları çöpe atılan bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktayız.

Mevlana mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin faydası için çalışıyoruz. Mevlana mahallesi çevresinde her türlü hurda malzeme alan yerler içerisindeyiz. Sizlerde her tür hurda satmak amacı ile bizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Gaziosmanpaşa hurdacı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurda alımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Mevlana hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Mevlana gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana mahalle merkezinde değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Mevlana Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebeple hurda fiyatı sormak sebebiyle numaralarımızı aramanız gereklidir. Mevlana mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Mevlana Mahallesinde Kablo Hurda Alan Firma

Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Mevlana Mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Mevlana kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok kazanmayı isteyenler şimdi arayın. Mevlana hurdacısı Halk Metal her türlü antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Çünkü sadece hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Kesin bilgi için bilgi için hurda kablo alan yerler konuya göz atın.

Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Mevlana hurdacı arayanlar için buradayız. Ancak tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden pahalı fiyat listesi veriyoruz. Konumdan hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Mevlana etrafında sıklıkla bulunan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir.

Mevlana Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı yazısına göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Krom hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Mevlana Kurşun Hurdası Alımı

Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alırız. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurda alımı gönderisine göz atmalısınız.. Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Mevlana kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Mevlana çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatları günceldir.

Mevlana Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Mevlana yakınlarında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alım satımı bölümünü okumak bilgiye ulaşmanızı sağlar. Sitemizdeki İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi hurda çinko fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda çinko alımı gönderisini okumak iyi gelir. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mevlana Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden Mevlana sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir.

Sayfamızda önceden yazılmış pirinç sarı alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Halk Metal tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor.

Mevlana mahallenin tümünde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen hurda cinsi yoktur.

Mevlana Mahallesi Sac Hurda Alım Satımı

Elimizde her türde 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alıyoruz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Avrupa Mevlana Gaziosmanpaşa bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek sebebiyle arayın.

Mevlana Hurda Demir Alımı

Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için Mevlana hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı konusunda bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayın. Demir hurdası, yeryüzünde en çok bulunan madenler içindedir. Bu sayfada bulunan Mevlana hurda demir ton fiyatlarını kayıt olanlara günlük yolluyoruz. Mevlana mahallesinin tüm sokaklarında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Mevlana bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalesini dolaşmalısınız. Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapan firmayız.

Mevlana Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana geri dönüşüm firması Halk Metal her nevi hurda karton alımı yapıyor. Hurda inşaat demiri almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve sarı pirinç hurdası alımında yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Mevlana hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle ön plana geçiyoruz.

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Mevlana kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanızın kıymetleri düşüyor. Antimon zamak hurdası, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Mevlana Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Mevlana bakır hurdası fiyat listesi için bizi arayınız. Mevlana bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana bakır ton fiyatını dileyenlere her gün gönderilmektedir. İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Mevlana hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Mevlana Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Mevlana bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil alımı için hurda tartımını sizin yanınızda yapmaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için telefon etmenizi diliyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Şirketimize verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant alan firmayız. Hurda satanların sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Gaziosmanpaşa Mevlana hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz.

Mevlana Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan iş yerinin titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın hazırlanması gereklidir. Bu nedenler fabrika yıkımı yapanlar arasında nam saldık. Uzun süredir çok sayıda fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Mevlana Cam Hurdası Alım Satımı

Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Bu dönemde şeffaf cam şişe, otomobil camları biçimlerinde hurda cam tonajlı bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa Mevlana etrafında cam hurdası alanlar arasındayız.

Mevlana Kağıt Hurdası Alım Satımı

Bölgenin tamamında okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan titizlikle sizlere daha çok kazanma imkanı veriyoruz. Mevlana mahallesinde kağıt hurda alanlar içindeki şirketimiz ile irtibata geçerek koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ederinden fazla fiyata karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz. Karton, kağıt hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Mevlana hurda karton ve kağıt kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız

En Yakın Mevlana Mahallesi Hurdacı Telefonu

Halk Metal şirketimizle Mevlana genelinde hurda alıyoruz. Mevlana hurdacı firması olan firmamız ile arzu ettiğiniz sokaktan her türlü hurda atık alım hizmetimiz var. Mevlana en yakın hurdacı deposu servisi ile her cins hurda malzeme alıp satarken yerinize geliyoruz. Böylece hurda satanlara en yakın hurdacı firma Mevlana mahallesinde servisler veriyoruz.

Mevlana Hurda Otomobil Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Mevlana mahallesi geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası vebenzeri hurdanıza fiyat sormak için arayabilirsiniz. İşlerden fırsat buldukça Mevlana etrafında hurda araç alıyoruz.

Mevlana Mahallesinde İkinci El Jeneratör Satanlar

Her türde titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacıyız. Jeneratör hurdası alan Mevlana Mahallesi hurdacıyız alırken iyi fiyatı biz veriyoruz.

Mevlana Mahallesinde Hurda Nikel Alan Firmalar

Hurda nikel zehirleyebilir. Mevlana nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken oldukça özenli hareket etmeliyiz. Özellikle %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Mevlana Hurdacı

Tam dört yıldan bu yana hurdacılık yapmaktayız. 7/24 açık Mevlana hurdacı şirketimiz yardımıyla zamana takılmadan hurda metal alıyoruz. Bu sürenin verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Mevlana Mahallesi Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima Mevlana mahallesinde en çok satılan hurda malzemeler arasındadır. Mevlana bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Mevlana Moloz Nakliyesi

Mevlana hurdacı Halk Metal tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize taşınması ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Mevlana Belediyesi tarafından belirlenen araziye nakil ediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya göre molozların taşınma işi titizlik ile yapılır.

Mevlana Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Halkımıza güzel bir İstanbul Gaziosmanpaşa ve şimdikinden daha yaşanılır Mevlana oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Mevlana hurdacılar sitesi 8. bloktaki firmamızla hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz.

Mevlana Mahallesi Hurda Akü Alımı

Motosikletlerde enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılır. Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Gaziosmanpaşa Akü hurda alan yerler makalesini okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda akü içindeki kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda fiyatları sayfamızı okuyunuz. Dolayısı ile Mevlana hurdacısı gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor.

Mevlana Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. İstanbul şehri Mevlana mahallesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

En ideal fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon almaktayız. Mevlana plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran Mevlana hurda deposuyuz. Sitemizdeki Mevlana hurda naylon kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz

Güncel Anlık Mevlana Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatlarına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Mevlana hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı çabucak değişmektedir. Yeni hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış konuyu okuyabilirsiniz Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla teklifler sunuyoruz.

Mevlana 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizdeki İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesinde çıkma raf fiyatlarını isteyenlere güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alan yerler makalesini güzel bir şey yapacaksınız. Mevlana ikinci el raf hurdası satmak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda fiyatı yazısını gezmelisiniz. Genellikle iflas eden pastahanelerden satın aldığımız hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el raf hurdası satan firmalar içerisindeyiz.

Mevlana İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere alan yerler içindeyiz. İnşaat şantiyelerinde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca batmış depolardan satın aldığımız

Mevlana Mahallesi Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firma

Bu yazdıda yayınlanmış olan İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesinde kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Parti malı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Mevlana çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize eğitimli personellerimizi göndermekteyiz. Mevlana kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana çevresinin tamamında hurda kumaş firesi alıyoruz. Parti malı poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, nevresim kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alımı yapmaktayız.

Mevlana 2. El Cafe Malzemesi Alanlar

Profesyonel lokanta ekipmanları alıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolap satanlar bizimle iletişim kurabilir. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alınır. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi kuzine, krom salata ve meze reyonları, krom paslanmaz davlumbaz, krom evye, krom paslanmaz küvet, aspiratör vs kafe restaurant tipi mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Mevlana İkinci El Ev Eşyası

Temiz kullanılan 2.el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinası alan hurdacı konusunda detaylı bilgi veren gönderimizi okuyunuz Piyasadan ekonomik fiyatlara yeni ve 2. el oturma odası takımı alabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, patron masaları, personel koltukları mevcuttur. İyi durumda 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak maksadıyla telefon numaralarımıarayabilirsiniz.

Mevlana Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tedbir önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri her cins hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesi kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken dairelerin uygun biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp