Kocaeli Hurdacı

Gebze Hurdacı

Gebze merkezinde hurda satmak nedeni ile arzu ettiğiniz zaman en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Memleketin bütün ilçelerinden, her nevi hurda alıyoruz. Halk Metal adıyla faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. En doğru Gebze hurda piyasa fiyatları ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Daha önce görmediğiniz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm çalışmalarımıze okuduğunuz yazıdan ulaşabilirsiniz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Kocaeli hurdacısı olarak Gebze ilçesinin bütün caddelerinde hurdacılık yapıyoruz. Gebze hurdacı firmasıyız.

Gebze Hurdacı Firmalar

Gebze mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Gebze hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Gebze merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Kocaeli merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Gebze gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Gebze ilçesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Gebze hurdacısı olarak Kocaeli ilinin her yerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeleriniz için size en yakın yerde bulunen araçlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her türlü hurda çinko satışı yapmak amacıyla telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Numarası

Gebze hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Kocaeli Gebze yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek sebebiyle bizi aramalısınız. Hemen arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

Gebze Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar linkine tıklamalısınız. Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızda bulunan Gebze hurda krom kilo fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz.

Gebze Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı

Kocaeli Gebze hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda türü yoktur. Gebze ilçesinin tamamında sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Gebze pirinç sarı ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara güncel olarak göndermekteyiz. Daha detaylı sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Bu neden ile Gebze hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Halk Metal firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda almaktadır.

Gebze Hurda Demir Alım Satımı

Halk Metal Kocaeli Gebze ilçesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her türde demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Anlık demir hurda kilo fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazımızı ziyaret ederseniz harika olacaktır. Hurda demir, yer kabuğunda çokça kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Gebze extra demir hurda ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Gebze ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Gebze Alüminyum Hurdası Alımı

Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Kocaeli Gebze alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak alan firmayız. Gebze bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil alımında hurda tartımını sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Sitemizdeki Kocaeli Gebze alüminyum fiyat listesi güncellendi. Alüminyum hurda alanlar içeriğiyle yazılmış konuyu inceleyin Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Bize hurda satanların yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır.

Gebze Hurda Sac Alımı

Gebze çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Hali hazırda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda var. Hurda sac alıyoruz. Kiler tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir.

Gebze Hurda Alanlar

Gebze kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suylatemasında korozyona uğrar. Böylece metallerin değerleri düşüyor. Hurda atık almak amacıyla evinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve demir, bakır, hurda kurşun, hurda kablo, çinko hurda, hurda alüminyum alımlarında fiyatlar uygulamaktayız. Gebze hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öne geçiyoruz. Gebze hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda alıyor.

Gebze Kurşun Hurdası Alanlar

Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak amacıyla çağrı hatlarımızı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Gebze kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sitemizdeki Gebze kurşun hurdası ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renkli biçimiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan yerler yazımızı dolaşmak iyi gelecektir. Metal kurşunun en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Gebze Çinko Hurdası Alım Satımı

Kocaeli, Gebze etrafında hurda çinko alıyoruz. Bu sitede bulunan Gebze hurda çinko kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma yazısını okumak iyi gelir. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı için arayın.

Gebze Hurda Kablo Alım Satımı

Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kocaeli Gebze hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo alım satımı için yerinize geliyoruz. Kocaeli Gebze ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız.

Yüksek miktarda hurda kablo alırken kablo hurdası borsasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Konumdan hurda enya kablo, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar metni inceleyin. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satanlar şimdi bizi arayabilir. Etrafta hızlıca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alırken değerini peşin ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Kocaeli Gebze kablo ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız.

Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gebze hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem taşır. Lakin tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımında en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. Kocaeli Gebze hurdacı firması olarak TTR kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Gebze Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Bakır hurdası alan Gebze hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Kocaeli Gebze bakır ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Kocaeli Gebze bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alanlar yazımızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Gebze içerisinde bakır hurdası almaktayız. Gebze hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

Gebze 2. El Jeneratör Alan Firma

Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alan işletmeyiz için en iyi fiyatları veriyoruz.

Gebze Hurda Plastik Alan Firmalar

İyi fiyatla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Gebze plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne çıkan Gebze hurdacısıyız. Sayfamızdaki Gebze hurda plastik fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kocaeli ve Gebze bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda fiyatları sormak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pecere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinci, alçı mikseri, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır. Bununla birlikte batan satıcılardan satın aldığımız

Gebze Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım gerçekleştirilirken önem verilen iş güvenliği önlemleri Aynı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş penceler, hurda pimapen vebenzeri her cins hurdaları alıyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden yeniden inşa edilecek dairelerin tekrar yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz.

Gebze Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Gebze hurdacılar sitesi 8. bloktaki hurdacı firmamızla hurda eşya geri dönüşüm işiyle geri dönüşümde öncüyüz. Yalnızca bu türden hurdanızı alıyor değiliz. Çocuklara temiz bir Kocaeli Gebze oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

Gebze Hurda Nikel Alan Firmalar

Bu sebep ile hurda nikeller alınıp satıldığında oldukça dikkatli davranmalıyız. Gebze nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

7/24 Açık Gebze Hurdacı

7/24 Gebze hurdacı firması olarak yirmi dört saat işimizin başındayız. Bu sürenin kazandırdığı deneyimlerler sektörel tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. Tam tamına 1994’den bugünlere değin hurdacılıkla hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

Gebze Akü Hurda Alımı

Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren suları sebebi ile oldukça değerlidir. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denmektedir. Akü hurda fiyatları linkine tıklamalısınız. Bu yüzden Kocaeli Gebze hurdacı vb. firma bünyesinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolayan cihazdır. Arabalarda enerji ihtiyacı amacı ile bulunabiliyor.

Gebze Hurda Araba Alanlar

Gebze hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Gebze etrafında otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Ancak araba hurdası trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda otomobil, hurda vagon, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, motor hurdası .

Gebze Cam Hurda Alımı

Genelde rengarenk kırılmış araç camı, kola şişesi ve benzeri hurda camlar yüksek miktarda satılıyor. Gebze yakınlarında cam hurda alan yerler içindeyiz. Genelde rengarenk kırılmış araç camı, kola şişesi ve benzeri hurda camlar yüksek miktarda satılıyor.

Gebze Fabrika Sökümü

Genelde söylendiği gibi kolay değildir. İlk önce sökülecek taşınmazın detaylı biçimde incelenmesi gerekir.

Uzun zamandır sayısız fabrika bozumu ihaleleri tamamladık. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider olduk. Güvenlice fabrika yıkımları yapıyoruz. Gebze fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Gebze Kağıt Hurda Alanlar

İlçede renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle satıcıya daha yüksek miktarda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alanlar içerisindeyiz. Gebze hurda karton alım satımı yaptığımız bölgeler içindedir. Burada bulunan Gebze hurda kağıt ve karton kilo fiyatı daima güncellenmektedir Kocaeli Gebze kağıt hurda alanlar arasındaki Halk Metal ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Anlık Güncel Gebze Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken borsadan fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Gebze hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı günlük değişmekte.

Gebze 2. El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, krom meze reyonları ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini incelemeniz için sizleri depomuza davet ediyoruz. Temiz bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta aletleri alımı yapıyoruz. İyi kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Gebze Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Toptan parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için bizi vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Kiloyla hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, parça poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alımında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Parça kumaş hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Gebze kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Kocaeli Gebze kiloayla tartıp hurda kumaş alan yerler arasında en yüksek fiyatı öneriyoruz. Kocaeli Gebze bölgesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize araç göndermekteyiz.

Gebze 2.el Ev Eşyası

Temiz büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları alıyoruz. Her çeşit ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart satın almak nedeni ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara çok temiz kullanılmış, ikinci el ev mobilyaları alabilirsiniz. Titiz kullanıldığı belli olan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alımı yapan firmalar hakkında detaylı bilgi veren yazımıza erişebilirsiniz

Gebze İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Genelde kapanan pastahaneler tarafından satılan çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafları arasından personelimizce seçilen yeniden farksız 2.el market rafı satanlar içindeyiz. Buradaki Kocaeli Gebze 2.el market rafı fiyatlarını her gün yollamaktayız. Raf hurda alan yerler gönderisini gezmek iyi gelecektir. Raf hurdası Gebze fiyatı istemek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Gebze Klima Hurdası Alanlar

Gebze bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Klima Gebze çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Gebze Moloz Dökümü

Gebze hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda malzemelerin işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Gebze Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen alanlara nakledilir. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre yıkım molozunun taşınması itina ile ekiplerimizle yapılıyor.

En Yakın Gebze Hurdacı Numarası

Gebze hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile arzu ettiğiniz sokaktan her tür hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Halk Metal firmamızla Gebze çevresinde hurda alırız. Gebze en yakın hurdacı ismi ile her nevi hurda metal alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alan yerler Gebze bölgesinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp